XXXI Cross Świętojański

Pogórze, Polska
22.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antolak Edward 1 Bieg / M60 POL Katowice Tkkf Saturn Czeladź

Zapłacone

2. Antolak Monika 2 Bieg / K30 SCI
Górki Wielkie

Zapłacone

3. Baran Irena 3 Bieg / K50 Jastrzębie Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

4. Barczuk Anna 4 Bieg / K30 SCI
POL Wisła

Zapłacone

5. Białek Marek 5 Bieg / M40 SCI
POL Wiślica Biegam bo lubię

Zapłacone

6. Binda Jacek 6 Bieg / M50 POL Bielsko-Biała Wataha - łączy nas bieganie

Zapłacone

7. Bodnar Anna 7 Bieg / K30 SCI
Cieszyn 1LIGA team / Superdog team

Zapłacone

8. Bojda Alexandra 8 Bieg / K30 SCI
POL Pogórze

Zapłacone

9. Bojda Brygida 9 Bieg / K40 SCI
Pierściec Dehome.pl

Zapłacone

10. Bojda Zdzisław 10 Bieg / M40 SCI
Pierściec Dehome.pl

Zapłacone

11. Bondarczuk Sylwia 11 Bieg / K40 Bielsko-Biała Szybkie Żółwie

Zapłacone

12. Brandys Michał 12 Bieg / M30 Pawłowice Klub Biegacza Fartlek

Zapłacone

13. Brodacki Wieslaw - Bieg / M50 POL Tychy 40-Latek Tychy

Niezapłacone

14. Brudny Agnieszka 13 Bieg / K40 POL Ochaby Świry Stela

Zapłacone

15. Buchholtz Tomasz 14 Bieg / M40 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

16. Buras Ireneusz 15 Bieg / M40 SCI
POL Cieszyn

Zapłacone

17. Buras Jolanta 16 Bieg / K40 SCI
POL Cieszyn

Zapłacone

18. Bury Grzegorz 17 Bieg / M30 POL Biery

Zapłacone

19. Castillo-Żarczyński Luz 18 Bieg / K50 Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

20. Cher-Kożdoń Beata 19 Bieg / K40 SCI
Cieszyn Świeżaki z Cieszyna

Zapłacone

21. Chodkowski Krzysztof 20 Bieg / M30 POL Warszawa

Zapłacone

22. Cholewa Jerzy 21 Bieg / M30 SCI
POL Ustron

Zapłacone

23. Chromik Julia 22 Bieg / K16 SCI
Pogórze LKS Pogórze

Zapłacone

24. Ciepłak Marcin 23 Bieg / M20 POL Rybnik JA CIĘ KOCHAM A TY BIEGASZ

Zapłacone

25. Cieślar Kasia 24 Bieg / K30 SCI
Ustroń Olza Cieszyn

Zapłacone

26. Cimala Beata 25 Bieg / K50 Bieruń

Zapłacone

27. Ćwikła Zbigniew 26 Bieg / M40 SCI
POL Górki Małe

Zapłacone

28. Cyganiewicz Dominik 27 Bieg / M30 SCI
POL Pogórze Brak

Zapłacone

29. Czok Maria 28 Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie Alpin Sport HOKA One One Team

Zapłacone

30. Czupryński Krzysztof 29 Bieg / M30 SCI
POL Pogórze NIEDOSZŁY MISZCZ

Zapłacone

31. Czyż Monika 30 Bieg / K30 SCI
POL Wisła

Zapłacone

32. Dąbrowski Daniel 31 Bieg / M30 SCI
POL Górki Wielkie

Zapłacone

33. Danikiewicz Michał 32 Bieg / M30 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

34. Danikiewicz Wioletta 33 NW / K POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

35. Depta Michał - Bieg / M20 POL Kraków

Niezapłacone

36. Domagała Agnieszka 34 Bieg / K40 SCI
Ustroń Olza Cieszyn

Zapłacone

37. Dudzik Zenon 35 Bieg / M50 Katowice

Zapłacone

38. Dybczyńska Jadwiga 36 Bieg / K30 SCI
Górki Wielkie LKS Pogórze

Zapłacone

39. Dybczyński Tomasz 37 Bieg / M30 SCI
Górki Wielkie LKS Pogórze

Zapłacone

40. Dziubany Sebastian 38 Bieg / M30 POL Katowice DeathByRun

Zapłacone

41. Uczestnik anonimowy - Bieg / M30 SCI
MAR Chorzów ASTP

Niezapłacone

42. Faron Paweł 39 Bieg / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

43. Ferfecka Barbara 40 Bieg / K40 SCI
Kozakowice Górne Świry Stela

Zapłacone

44. Fijak Andrzej 41 Bieg / M50 Żywiec Oaza Rodzin Żywiec

Zapłacone

45. Filary Aneta 42 Bieg / K40 POL Roztropice

Zapłacone

46. Firla Arkadiusz 43 Bieg / M40 SCI
Cieszyn MDM NT TEAM

Zapłacone

47. Firla Wiktoria 44 Bieg / K20 SCI
Cieszyn

Zapłacone

48. Franek Marcin 45 Bieg / M40 SCI
Cieszyn Cieszynioki

Zapłacone

49. Gagola Damian 46 Bieg / K40 POL Górki Wielkie

Zapłacone

50. Gajewski Krzysztof 47 Bieg / M60 SCI
Brenna UKS Brenna-Górki

Zapłacone

51. Gałuszka Paweł 48 Bieg / M50 POL Bielsko-Biała Oxford Team

Zapłacone

52. Garncarczyk Aneta 49 Bieg / K40 POL Żywiec

Zapłacone

53. Gawlas Dominik 50 Bieg / M30 SCI
POL Cieszyn Daniel Wąsik TERVEL team

Zapłacone

54. Glajc Andrzej 51 Bieg / M50 SCI
Brenna WYPAS RUN

Zapłacone

55. Górny Mirosław 52 Bieg / M50 POL Bielsko Biała Nutrend team

Zapłacone

56. Grabiec Samuel 53 Bieg / M30 SCI
POL Bładnice Dolne

Zapłacone

57. Greń Andrzej 54 Bieg / M16 SCI
Górki Wielkie

Zapłacone

58. Greń Dorota 55 Bieg / K30 SCI
Ustroń

Zapłacone

59. Greń Zygmunt 56 Bieg / M60 SCI
Brenna UKS Brenna

Zapłacone

60. Grudzień Krzysztof - Bieg / M40 SCI
POL Bładnice Dolne Odkrywcy Taurus Cycling Team

Niezapłacone

61. Grzonka Andrzej 57 Bieg / M40 POL Jastrzębie-Zdroj GB.Galopujace Slimaki

Zapłacone

62. Grzybek Antoni 58 Bieg / M50 SCI
POL Pierściec

Zapłacone

63. Grzywacz Marcin 59 Bieg / M40 POL Czechowice-Dziedzice JohnnieRunnerTeam

Zapłacone

64. Gwizdz Adam 60 Bieg / M16 SCI
POL Kowale LKS Pogórze

Zapłacone

65. Hańczak Paweł 61 Bieg / M30 POL Łęka Opatowska Ks Leniwiec

Zapłacone

66. Hatala Paweł 62 Bieg / M30 Bielsko-Biała

Zapłacone

67. Heller Karina - Bieg / K40 POL Skoczów Ruda Szalona

Niezapłacone

68. Heller Sebastian 63 Bieg / M40 SCI
POL Górki Wielkie

Zapłacone

69. Hlawiczka Tomasz 64 Bieg / M30 SCI
POL Leszna Górna

Zapłacone

70. Holona Bożena 65 Bieg / K50 SCI
Cieszyn

Zapłacone

71. Horwat Jan 66 Bieg / M50 POL Bronów Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

72. Igielska Anna 67 NW / K POL Zabrze

Zapłacone

73. Imielska Elżbieta 68 Bieg / K30 Bielsko-Biała Lichota Team

Zapłacone

74. Jach Paweł 69 Bieg / M30 SCI
Cieszyn

Zapłacone

75. Jakubiec Barbara 70 NW / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

76. Uczestnik anonimowy 71 Bieg / M30 SCI
POL Bąków

Zapłacone

77. Jańcza Artur 72 Bieg / M30 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

78. Jańcza Joanna 73 NW / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

79. Janko Kamil 74 Bieg / M30 Międzyrzecze Dolne

Zapłacone

80. Jankowska Wioletta 75 NW / K POL Katowice Poszli W Las

Zapłacone

81. Janowska Magda 76 Bieg / K40 POL Katowice Tridivision

Zapłacone

82. Jasiulek Kornelia 77 Bieg / K30 SCI
POL Skoczów lks pogórze

Zapłacone

83. Jaworska Gabriela 78 Bieg / K30 SCI
Skoczów

Zapłacone

84. Jonkisz Dorota 79 Bieg / K50 POL Czechowice Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

85. Kafka Ewelina 80 Bieg / K40 SCI
Skoczów Lichota Team

Zapłacone

86. Kamyczek Grzegorz 81 Bieg / M40 SCI
POL Wiślica

Zapłacone

87. Kapuśnik Tomasz 82 Bieg / M40 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

88. Karas Bartłomiej 83 Bieg / M40 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto - Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

89. Karpeta Zbyszek 84 Bieg / M40 SCI
POL Zamarski

Zapłacone

90. Karwaszewska Izabela 85 Bieg / K20 Bielsko-Biała

Zapłacone

91. Kastelik Wacław 86 Bieg / M40 POL Rychwałdek OSP Rychwałdek

Zapłacone

92. Kawecki Stanisław 87 Bieg / M40 POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

93. Kawulok Adrian 88 Bieg / M30 SCI
POL Wilamowice

Zapłacone

94. Kiliarska Valentyna - Bieg / K20 UKR Nikolaev

Niezapłacone

95. Klimek-Karas Sylwia 89 Bieg / K40 POL Czechowice-Dziedzice Rytm Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

96. Klimowski Daniel 90 Bieg / M40 SCI
Pierściec Fantastic Team

Zapłacone

97. Knyps Adam 91 Bieg / M40 SCI
Skoczów OPONY SERAFINOWSKI

Zapłacone

98. Kocierz Piotr 92 Bieg / M40 POL Zywiec

Zapłacone

99. Kołeczko Lucyna 93 Bieg / K30 SCI
Pogwizdów

Zapłacone

100. Komajda Barbara 94 Bieg / K30 SCI
Cieszyn MDM

Zapłacone

101. Komędera Anna 95 NW / K POL Bielsko-Biała

Zapłacone

102. Korbus Piotr 96 Bieg / M30 SCI
POL Goleszów

Zapłacone

103. Korzec Grzegorz 97 Bieg / M20 SCI
POL Cieszyn 4 Korony

Zapłacone

104. Korzonek Arkadiusz 98 Bieg / M30 SCI
Pogórze KORZON

Zapłacone

105. Kosko Krzysztof 99 Bieg / M30 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

106. Kowalowska Teresa 100 NW / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

107. Kowalska Kinga 101 Bieg / K40 SCI
Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

108. Kowalski Janusz 102 Bieg / M40 SCI
Pogwizdów Olza Cieszyn

Zapłacone

109. Kowalski-Neukirch Henryk 103 Bieg / M60 Katowice Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

110. Kożdoń Natalia 104 Bieg / K30 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

111. Kożdoń Przemysław 105 Bieg / M20 POL Kisielów

Zapłacone

112. Kożdoń Tomasz 106 Bieg / M30 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

113. Kożdoń-Cher Jakub 107 Bieg / M30 SCI
Cieszyn Świeżaki z Cieszyna

Zapłacone

114. Koźmiński Józef 108 Bieg / M30 POL Kozy LKS Orzeł Kozy

Zapłacone

115. Kretek Łukasz 109 Bieg / M20 POL Lyski Aktywni Lyski

Zapłacone

116. Krużołek Krzysztof 110 Bieg / M40 SCI
POL Wiślica

Zapłacone

117. Krywult Mirosław 111 Bieg / M60 Bielsko-Biała JKS SKS Komorowice

Zapłacone

118. Krzak Andrzej 112 Bieg / M60 POL Żywiec

Zapłacone

119. Krzemień Adrian 113 Bieg / M40 POL Jaworze Bb Runners

Zapłacone

120. Krzempek Bogusława 114 Bieg / K40 Bielsko-Biała UBS

Zapłacone

121. Krzempek Krzysztof 115 Bieg / M40 Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

122. Krzuś Michał 116 Bieg / M20 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

123. Kubaczka Andrzej 117 Bieg / M40 SCI
Cieszyn

Zapłacone

124. Kupczak Beata 118 Bieg / K20 POL Żabnica Run Team Rysianka

Zapłacone

125. Kupczak Bogusława 119 Bieg / K50 Brzuśnik

Zapłacone

126. Kupczak Tadeusz 120 Bieg / M50 Brzuśnik

Zapłacone

127. Kurek Jacek 121 Bieg / M40 POL Tychy Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo

Zapłacone

128. Kurysia Piotr 122 Bieg / M40 POL Bujakow

Zapłacone

129. Kuś Paweł 123 Bieg / M30 SCI
Simoradz Świry Stela

Zapłacone

130. Kusy Rafał 124 Bieg / M40 SCI
Międzyświeć Olza Cieszyn

Zapłacone

131. Lachowska Magdalena 125 Bieg / K40 Bielsko-Biała KS sprint

Zapłacone

132. Lechowicz Tadeusz 126 Bieg / M50 Jastrzębie Zdrój Szare Morsy

Zapłacone

133. Lipiński Tomasz - Bieg / M40 SCI
POL Skoczów Lichota Team

Niezapłacone

134. Lisicki Kamil 127 Bieg / M20 Czechowice-Dziedzice Johnnie Runner Team

Zapłacone

135. Lubelski Łukasz 128 Bieg / M40 POL Katowice Sokół Zakopane

Zapłacone

136. Łoboda Marcin 129 Bieg / M30 SCI
POL Ustroń Świry Stela

Zapłacone

137. Łysoń Marcin - Bieg / M16 POL Kęty Power of Science

Niezapłacone

138. M Beata 130 Bieg / K50 Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

139. Mach Łukasz 131 Bieg / M40 SCI
Wisła Biegacz

Zapłacone

140. Mach Sebastian 132 Bieg / M30 POL Goleszów

Zapłacone

141. Madzia Izabela 133 Bieg / K40 SCI
Brenna

Zapłacone

142. Madzia Michał 134 Bieg / M20 SCI
Brenna

Zapłacone

143. Majer Monika 135 Bieg / K30 SCI
Goleszów

Zapłacone

144. Malina Adam 136 Bieg / M40 POL Bojszowy Świerczyniec Running

Zapłacone

145. Malina Michalina 137 Bieg / K16 POL Bojszowy Gts Bojszowy

Zapłacone

146. Mańdok-Mencnarowska Edyta 138 Bieg / K30 POL Jasienica

Zapłacone

147. Maniszewska Dorota 139 Bieg / K40 SCI
Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

148. Marciniak Artur 140 Bieg / M50 POL Brenna

Zapłacone

149. Marianek Jarosław 141 Bieg / M30 SCI
POL Wislica

Zapłacone

150. Markowicz Dawid 142 Bieg / M20 POL Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy To Miasto Czechowice-Dziedzice.

Zapłacone

151. Matlęga Michał 143 Bieg / M20 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

152. Matula-Kisiała Magdalena 144 Bieg / K30 SCI
Górki Wielkie

Zapłacone

153. Matuszek Marek 145 Bieg / M30 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

154. Mendecka Daria 146 Bieg / K20 POL Ruda Śląska MOSiR Łaziska Górne

Zapłacone

155. Mendrek Błażej 147 Bieg / M40 SCI
Brenna UKS Brenna-Górki

Zapłacone

156. Michalski Mateusz 148 Bieg / M30 POL Jaworze Bieg po zdrój

Zapłacone

157. Mleczko Monika 149 Bieg / K50 Bielsko-Biała

Zapłacone

158. Motyka Agata - Bieg / K50 POL Żabnica

Niezapłacone

159. Mynarska Ligia 150 Bieg / K40 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

160. Niemiec Mirek 151 Bieg / M50 SCI
Cieszyn

Zapłacone

161. Nowak Marcin 152 Bieg / M40 Bielsko-Biała

Zapłacone

162. Ogrocka Agnieszka 153 Bieg / K20 SCI
Brenna HUTA RUN

Zapłacone

163. Okrój Zbigniew 154 Bieg / M40 POL Gliwice

Zapłacone

164. Olszowski Władysław 155 Bieg / M50 POL Międzybrodzie Bialskie Team nabiegowkach.pl

Zapłacone

165. Orawski Robert 156 Bieg / M60 SCI
Skoczów MIKI

Zapłacone

166. Orlicki Stanisław 157 Bieg / M60 POL Tychy Orzeł Rudze

Zapłacone

167. Pach Janusz 158 Bieg / M40 Bielsko-Biała

Zapłacone

168. Pagieła Łukasz 159 Bieg / M30 SCI
Pogórze LKS Pogórze

Zapłacone

169. Paluch Krzysztof 160 Bieg / M20 POL Meszna RunSzwagierRun

Zapłacone

170. Paluchiewicz Szymon 161 Bieg / M40 Pawłowice

Zapłacone

171. Paruch Bogusław 162 Bieg / M40 SCI
Pogórze Morsy Skoczów

Zapłacone

172. Pasławska Katarzyna 163 Bieg / K40 Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

173. Pawelski Krzysztof 164 Bieg / M30 SCI
POL Cieszyn Mdm NT Team

Zapłacone

174. Pawlisz Grzegorz 165 Bieg / M40 SCI
Górki Wielkie

Zapłacone

175. Pawłowska Iwona 166 Bieg / K16 POL Bielsko-Biała KS Sprint Bielsko-Biała

Zapłacone

176. Paździorek Adam 167 Bieg / M50 POL Mikołów Sts Biegaton Mikołów

Zapłacone

177. Piech Izabela 168 Bieg / K50 Jaworze

Zapłacone

178. Piech Janusz 169 Bieg / M50 Jaworze

Zapłacone

179. Pieczonka Maciek 170 Bieg / M20 SCI
POL Cieszyn 4 Korony

Zapłacone

180. Pisarek Szymon 171 Bieg / M20 POL Chybie

Zapłacone

181. Pławny Łukasz 172 Bieg / M30 Bielsko-Biała

Zapłacone

182. Polak Tomasz 173 Bieg / M40 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

183. Pollok Jan 174 Bieg / M40 SCI
Goleszów

Zapłacone

184. Połeć Adrian 175 Bieg / M20 POL Ruda Śląska

Zapłacone

185. Połeć Jerzy 176 Bieg / M50 POL Ruda Śląska KRS TKKF JASTRZĄB Ruda Śląska

Zapłacone

186. Pożoga Patryk 177 Bieg / M20 POL Pszczyna Pszczyna Biega

Zapłacone

187. Proksa Robert 178 Bieg / M50 POL Mysłowice Uks Chromik Mysłowice

Zapłacone

188. Uczestnik anonimowy - Bieg / M50 POL Mysłowice

Niezapłacone

189. Prystupa Robert 179 NW / M POL Zabrze

Zapłacone

190. Pryszcz Sylwester 180 Bieg / M20 SCI
POL Ustron

Zapłacone

191. Ptak Zbigniew 181 Bieg / M60 Kozy B$ZK RELAK$

Zapłacone

192. Pytel Janusz 182 Bieg / M60 POL Sosnowiec Truchtacz Mysłowice

Zapłacone

193. Pytel Janusz - Bieg / M60 POL Sosnowiec TRucntacz Mysłowice

Niezapłacone

194. Rajwa Michał 183 Bieg / M30 SCI
Pogórze Jo je stela

Zapłacone

195. Rak Mirosław 184 Bieg / M30 Iłownica

Zapłacone

196. Rakoszek Sven - Bieg / M20 POL Wieszowa

Niezapłacone

197. Rakus Maria 185 Bieg / K16 SCI
POL Kisielow MAKRAK

Zapłacone

198. Ratka-Matejko Marcin 186 Bieg / M30 SCI
Dębowiec

Zapłacone

199. Rębisz Judyta 187 Bieg / K20 POL Racibórz Tl Pogoń Ruda Śląska

Zapłacone

200. Rozmus Marzena 188 Bieg / K40 Bojszowy Nowe Świerczyniec Running

Zapłacone

201. Rybarz Artur 189 Bieg / M50 POL Brzeszcze Zadyszka Oswiecim

Zapłacone

202. Sanetra Piotr 190 Bieg / M30 POL Żywiec All Sports

Zapłacone

203. Sebastian Łukasz 191 Bieg / M30 POL Zabrze

Zapłacone

204. Sędzik Aleksander - Bieg / M50 POL Bytom

Niezapłacone

205. Semenovych Nataliia - Bieg / K20 UKR Kivchovata

Niezapłacone

206. Sikora Alicja 192 Bieg / K60 POL Bielsko Biala Team Sikora

Zapłacone

207. Sikora Joanna 193 Bieg / K16 POL Bładnice Dolne Lks Pogórze

Zapłacone

208. Sikora Piotr 194 Bieg / M50 POL Bładnice Dolne

Zapłacone

209. Sikora Stefan 195 Bieg / M60 POL Bielsko Biala Team Sikora

Zapłacone

210. Skalska Anna 196 Bieg / K30 Bytom Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

211. Skrobot Justyna 197 Bieg / K30 Bielsko-Biała Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

212. Skrobot Tomasz 198 Bieg / M30 Bielsko-Biała Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

213. Ślęzak Weronika 199 Bieg / K20 Zabrze

Zapłacone

214. Sobuś Piotr 200 Bieg / M40 Czechowice-Dziedzice ZF

Zapłacone

215. Stańczak Szymon 201 Bieg / M40 SCI
Skoczów Laski, Wino i Kasyno

Zapłacone

216. Stelmaszczyk Ryszard 202 Bieg / M60 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

217. Sulkiewicz Grzesiek 203 Bieg / M30 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

218. Surowiecki Robert 204 Bieg / M50 POL Skrzyszów

Zapłacone

219. Świder Zbigniew 205 Bieg / M40 SCI
Skoczów Fantastic Team

Zapłacone

220. Świeca Marcin 206 Bieg / M40 SCI
Górki Wielkie Fundacja pomocy Goldenom Aurea

Zapłacone

221. Święs Wojciech 207 Bieg / M30 SCI
Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

222. Swoboda Jan 208 Bieg / M40 SCI
Pierściec

Zapłacone

223. Szczęsna Edyta 209 Bieg / K30 Czechowice-Dziedzice RYTM Czechowice-Dziedzice/Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

224. Szczurek Marcin 210 Bieg / M20 SCI
POL Skoczów

Zapłacone

225. Szczypka Krzysztof 211 Bieg / M40 SCI
Cieszyn Cieszynioki

Zapłacone

226. Szeszko Dorota 212 Bieg / K50 Bytom krs.tkkf.Jastrząb Ruda Śl.

Zapłacone

227. Szeszko Marek 213 Bieg / M50 Bytom krs.tkkf.Jastrząb Ruda Śl.

Zapłacone

228. Szprycha Tomasz 214 Bieg / M40 Bielsko-Biała

Zapłacone

229. Szymura Grzegorz 215 Bieg / M40 Leszczyny Niezrzeszony

Zapłacone

230. Targosz Piotr 216 Bieg / M40 SCI
Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

231. Teplicki Andrzej 217 Bieg / M30 Bielsko-Biała Rozbbiegane Komorowice

Zapłacone

232. Uczestnik anonimowy 218 Bieg / M40 SCI
POL Bielsko-Biała Ultra Beskid Sport

Zapłacone

233. Tokarska Beata 219 NW / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

234. Torzewski Andrzej - Bieg / M60 POL Bystra

Niezapłacone

235. Truszewski Grzegorz 220 Bieg / M30 SCI
Brenna

Zapłacone

236. Tsikhanouskaya Olga - Bieg / K30 BLR Minsk Amator

Niezapłacone

237. Tyka Edward 221 Bieg / M60 POL Swiętochłowice Niestowarzyszony

Zapłacone

238. Ubda Łukasz 222 Bieg / M30 SCI
POL Cieszyn MDM NT TEAM

Zapłacone

239. Urbaś Roman 223 Bieg / M40 Jaworze Bieg po Zdrój

Zapłacone

240. Urgacz Kamil 224 Bieg / M20 SCI
POL Cieszyn

Zapłacone

241. Urgacz Mirosław 225 Bieg / M40 SCI
Cieszyn

Zapłacone

242. Veretskyi Pavlo - Bieg / M30 UKR Donetsk

Niezapłacone

243. Walczak Szymon 226 Bieg / M20 Tarnowskie Góry

Zapłacone

244. Wasztyl Tomasz 227 Bieg / M50 Bielsko-Biała 1969

Zapłacone

245. Więcław Artur 228 Bieg / M40 SCI
POL Cisownica

Zapłacone

246. Wiesner Wacław 229 Bieg / M50 SCI
POL Międzyświeć Ośrodek Jeździecki Hubertus

Zapłacone

247. Wisełka Zbigniew 230 Bieg / M40 SCI
Dębowiec OLZA Cieszyn

Zapłacone

248. Wójtowicz Iwona 231 Bieg / K40 POL Bielsko-Biała Wataha-łączy nas bieganie

Zapłacone

249. Wojtusiak Tomasz 232 Bieg / M20 SCI
Skoczów

Zapłacone

250. Wojtyła Marcelina - Bieg / K16 SCI
POL Pogórze LKS Pogórze

Niezapłacone

251. Wojtynek Joanna 233 Bieg / K40 SCI
Międzyświeć

Zapłacone

252. Wolnik Mateusz 234 Bieg / M20 POL Lyski Aktywni Lyski- Trener biegania

Zapłacone

253. Worwa Dorota - NW / K POL Jawiszowice

Niezapłacone

254. Wowry Grzegorz 235 Bieg / M30 SCI
Cieszyn WIK

Zapłacone

255. Wowry Klaudiusz 236 Bieg / M16 SCI
Cieszyn WIK CIESZYN

Zapłacone

256. Wowry Sylwia 237 Bieg / K30 SCI
Cieszyn WIK CIESZYN

Zapłacone

257. Wranik Mirosław 238 Bieg / M50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

258. Wranik Sabina 239 Bieg / K50 POL Bielsko-Biała

Zapłacone

259. Wróblewski Marcin 240 Bieg / M30 POL Skoczów

Zapłacone

260. Wrońska Beata 241 Bieg / K30 POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze

Zapłacone

261. Wysocka Agnieszka 242 Bieg / K40 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

262. Wysocki Tomasz 243 Bieg / M40 Czechowice-Dziedzice Rozbiegamy to Miasto Czechowice-Dziedzice

Zapłacone

263. Zagórska Beata 244 Bieg / K30 SCI
Goleszów

Zapłacone

264. Załubska Beata 245 Bieg / K30 Bielsko-Biała

Zapłacone

265. Zbytniewski Paweł 246 Bieg / M30 POL Bielsko-Biała Bielsko

Zapłacone

266. Zdejszy Magdalena 247 NW / K POL Cieszyn Olza Cieszyn

Zapłacone

267. Zielinski Rafal - Bieg / M30 POL Jastrzebie Kb Mosir Jastrzebie

Niezapłacone

268. Zontek Sabina 248 Bieg / K40 POL Bielsko-Biała WATAHA

Zapłacone

269. Żukrowski Krzysztof 249 Bieg / M30 SCI
Kaczyce

Zapłacone

270. Żur Marek 250 Bieg / M40 Łąka KAC RUNNERS

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU