XXVIII Memoriał Uliczny im. Michała Fludra

Wleń, Polska
28.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Ambrosiewicz Henryk - Bieg 10 km / M70 POL Jelenia Gora kb lew

Zapłacone

2. Aniśkiewicz Mariola - Bieg 10 km / K50 POL Lubań

Zapłacone

3. Bartkowska Ilona - Bieg 10 km / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

4. Basta Krystian - Bieg 10 km / M30 POL Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba

Niezapłacone

5. Baszak Ryszard - Bieg 10 km / M70 POL Legnica KB Lew Legnica

Zapłacone

6. Biela Iwona - Bieg 10 km / K50 POL Rybnica Nessi Team

Niezapłacone

7. Bienek Iza - Bieg 10 km / K30 POL Kromnow TS Regle Szklarska Poreba

Zapłacone

8. Biniecka Anita - Bieg 10 km / K20 POL Bolesławiec 10 BKPanc

Zapłacone

9. Biniecki Waldemar - Bieg 10 km / M50 POL Bolesławiec Binieccy

Zapłacone

10. Bomersbach Rafał - Bieg 10 km / M30 POL Lwówek Śląski KS Pławna

Zapłacone

11. Borowiec Sebastian - Bieg 10 km / M40 POL Siedlęcin

Niezapłacone

12. Brząkała Katarzyna - Bieg 10 km / K20 POL Wrocław

Zapłacone

13. Cheba Adrian - Bieg 10 km / M20 POL Piechowice SMS Karpacz

Zapłacone

14. Cieplinski Tomasz - Bieg 10 km / M40 POL Jelenia Góra Wertykalna Kotlina

Niezapłacone

15. Czech Paweł - Bieg 10 km / M30 POL Prochowice kb Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

16. Dąbrowski Jerzy - Bieg 10 km / M60 POL Polkowice

Zapłacone

17. Dereń Małgorzata - Bieg 10 km / K30 POL Gryfów Śląski

Zapłacone

18. Domagała Andrzej - Bieg 10 km / M50 POL Jelenia Góra Gmina Wleń

Niezapłacone

19. Domański Jarosław - Bieg 10 km / M40 POL Świerzawa BIEGAMDLAZDROWIA.PL

Niezapłacone

20. Duda Jakub - Bieg 10 km / M30 GW
POL Wleń Park Grabiszyński MARATHON TEAM

Zapłacone

21. Dudek Kazimierz - Bieg 10 km / M70 POL Świerzawa FITNESS WORLD JELENA GÓRA

Niezapłacone

22. Durkalec Jagoda - Bieg 10 km / K20 POL Jelenia Góra Karkonosz Running Team

Zapłacone

23. Dygudaj Jerzy - Bieg 10 km / M70 POL Bieniowice KB Lew Legnica

Zapłacone

24. Dylewski Wiesław - Wózki / M POL Zielona Góra lsinr

Niezapłacone

25. Firlet Daniel - Bieg 10 km / M40 POL Bogatynia Hosnet SKW

Zapłacone

26. Folc Ryszard - Bieg 10 km / M60 GW
POL Jawor kbtkkf

Zapłacone

27. Frydlewicz Zbigniew - Bieg 10 km / M40 POL Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA.PL

Zapłacone

28. Garliński Łukasz - Bieg 10 km / M20 POL Wielowieś KB KROKUS KWIATKOWICE

Zapłacone

29. Głogowski Wojciech - Bieg 10 km / M40 POL Jelenia Góra

Niezapłacone

30. Górak Przemysław - Bieg 10 km / M30 POL Sobótka

Niezapłacone

31. Gorlach Dawid - Bieg 10 km / M30 GW
POL Wleń

Zapłacone

32. Gracek Filip - Bieg 10 km / M20 POL Wrocław Ślęzak Team

Zapłacone

33. Grad Łukasz - Bieg 10 km / M30 POL Legnica Fitness Piekary Legnica

Niezapłacone

34. Grad Zbigniew - Wózki / M POL Zielona Góra LSINR

Niezapłacone

35. Gwardiak Krystian - Bieg 10 km / M40 POL Łomnica

Zapłacone

36. Hołyś Józef - Bieg 10 km / M70 POL Krobica

Zapłacone

37. Izworski Stanisław - Bieg 10 km / M50 GW
POL Wleń

Zapłacone

38. Janiak Magdalena - Bieg 10 km / K20 POL Karpacz Mks Karkonosze

Niezapłacone

39. Uczestnik anonimowy - Bieg 10 km / K30 POL Jelenia Góra

Niezapłacone

40. Jankowska Karolina - Bieg 10 km / K20 POL Bolesławiec 23 Śląski Pułk Artylerii

Zapłacone

41. Kamińska Ewa - Bieg 10 km / K40 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

42. Kapłon Marcin - Bieg 10 km / M30 POL Sobota

Zapłacone

43. Kaźmierska Monika - Bieg 10 km / K40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

44. Kaźmierski Krzysztof - Bieg 10 km / M40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

45. Klatka Andrzej - Bieg 10 km / M50 POL Lubań

Zapłacone

46. Koszela Zofia - Wózki / K POL Świebodzin lsinr

Niezapłacone

47. Kotarski Wiesław - Bieg 10 km / M60 POL Police Grupa Azoty Police

Zapłacone

48. Kotowski Grzegorz - Bieg 10 km / M40 POL Lubań -

Niezapłacone

49. Kotowski Patryk - Bieg 10 km / M20 POL Lubań

Zapłacone

50. Kowalski Bartłomiej - Bieg 10 km / M40 POL Staniszów

Zapłacone

51. Kowalski Jakub - Bieg 10 km / M16 POL Jelenia Góra MKS KARKONOSZE SPORTY ZIMOWE

Zapłacone

52. Krajewska-Wiśniak Teresa - Bieg 10 km / K40 POL Wojcieszów Karkonosz Running Team

Zapłacone

53. Krawiec Sebastian - Bieg 10 km / M20 POL Zgorzelec EDI TEAM ZGORZELEC

Zapłacone

54. Krupiński Jakub - Bieg 10 km / M30 POL Zgorzelec TMTeam / Edi-Team

Zapłacone

55. Kruszewski Jan - Bieg 10 km / M70 POL Świerzawa

Zapłacone

56. Kur Michał - Bieg 10 km / M20 POL Jelenia Góra

Zapłacone

57. Kurek Krzysztof - Bieg 10 km / M50 POL Miłkowice JKB Miłkowice

Niezapłacone

58. Kuriata Robert - Bieg 10 km / M50 POL Złotoryja ZLB ZŁOTORYJA

Zapłacone

59. Kwiatkowski Mariusz - Bieg 10 km / M60 POL Jelenia Góra PKS Tour Jelenia Góra

Zapłacone

60. Kwiatkowski Tomek - Bieg 10 km / M20 POL Jelenia Góra Dr. Schneider Automotive Polskia

Zapłacone

61. Lach-Papciak Katarzyna - Bieg 10 km / K40 POL Jawor BIEGAMDLAZDROWIA.PL

Niezapłacone

62. Leśniak Barbara - Bieg 10 km / K40 GW
POL Wleń

Zapłacone

63. Lewandowska Małgorzata - Bieg 10 km / K50 POL Legnica KB LEW

Zapłacone

64. Lupa Beata - Bieg 10 km / K20 POL Wilkowo Stare Karkonosz Running Team

Zapłacone

65. Lykhonina Oksana - Bieg 10 km / K30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

66. Maciejewski Daniel - Bieg 10 km / M30 POL Płoszczyna

Zapłacone

67. Makos Kamil - Bieg 10 km / M30 POL Boleslawiec Karkonosz Running Team

Zapłacone

68. Malczewski Krzysztof - Bieg 10 km / M40 POL Głogów

Zapłacone

69. Mareczek Kinga - Bieg 10 km / K16 POL Piechowice

Zapłacone

70. Markulak Ella - Bieg 10 km / K40 POL Żary Marszów

Zapłacone

71. Markulak Zbyszek - Bieg 10 km / M40 POL Żary Marszów

Zapłacone

72. Matuszak Jozef - Bieg 10 km / M40 POL Kromnow Ts Regle Szklarska Poreba

Zapłacone

73. Matuszak Sylwia - Bieg 10 km / K40 POL Stara Kamienica Ts Regle Szklarska Poreba

Zapłacone

74. Mędoń Anna - Bieg 10 km / K40 POL Jelenia Góra TS Regle Szklarska Poręba/Vege Runners

Zapłacone

75. Merda Czesława - Wózki / K POL Świebodzin

Niezapłacone

76. Michalski Marceli - Bieg 10 km / M40 POL Jelenia Góra

Niezapłacone

77. Michałków Michał - Bieg 10 km / M30 POL Szklarska Poręba Karkonosz Running Team

Zapłacone

78. Michniewicz Mariusz - Bieg 10 km / M40 POL Bogatynia

Niezapłacone

79. Miłoszewski Przemysław - Bieg 10 km / M40 POL Bogatynia Edi Team Zgorzelec

Zapłacone

80. Nalepka Marcin - Bieg 10 km / M20 GW
POL Tarczyn

Zapłacone

81. Narkun Ewa - Bieg 10 km / K30 POL Iłowa

Niezapłacone

82. Niewdana Aleksandra - Bieg 10 km / K16 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

83. Niewdana Katarzyna - Bieg 10 km / K40 POL Prochowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

84. Nikiel Tomasz - Bieg 10 km / M30 POL Bystra

Zapłacone

85. Nowakowska Genowefa - Bieg 10 km / K60 POL Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA.PL

Zapłacone

86. Oziomek Małgorzata - Bieg 10 km / K50 POL Legnica JANOSPORT TEAM LEGNICA

Zapłacone

87. Paczos Andrzej - Bieg 10 km / M20 POL Piechowice Karkonusz Running Team

Zapłacone

88. Piskorowska Danuta - Bieg 10 km / K30 POL Wrocław TEAM LUKS ŻÓRAWINA WROCŁAW

Zapłacone

89. Pleśniarski Zbigniew - Bieg 10 km / M60 POL Karpacz Klub Sportowy Grań w Karpaczu

Zapłacone

90. Proska Martyna - Bieg 10 km / K16 GW
POL Wleń Karkonosz Running Team

Zapłacone

91. Roman Ilona - Bieg 10 km / K30 POL Stara Kamienica

Zapłacone

92. Rostkowska Anna - Bieg 10 km / K30 POL Szklarska Poręba KS SMS SZKLARSKA PORĘBA

Niezapłacone

93. Ryba Łukasz - Bieg 10 km / M20 POL Kwiatkowice KB KROKUS KWIATKOWICE

Niezapłacone

94. Rybiński Radoslaw - Bieg 10 km / M20 POL Legnica Tuberian Team

Niezapłacone

95. Sak Tomasz - Bieg 10 km / M40 POL Bogatynia Bogatynia

Zapłacone

96. Samin Grigorij - Bieg 10 km / M40 SVK Hnusta miasto HNUSTA Slovakia

Niezapłacone

97. Serdeczna Anna - Bieg 10 km / K30 POL Lwówek Śląski

Zapłacone

98. Siarkiewicz Jola - Bieg 10 km / K50 POL Podgórzyn biegamdlazdrowia.pl

Niezapłacone

99. Sieprawski Ryszard - Bieg 10 km / M40 POL Legnica Amator

Zapłacone

100. Sitek Tadeusz - Bieg 10 km / M60 POL Marciszów

Zapłacone

101. Skowron Mieczysław - Bieg 10 km / M50 POL Jelenia Góra Mietek Retro Ski

Zapłacone

102. Smużny Łukasz - Bieg 10 km / M16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

103. Sobczyk Wojciech - Bieg 10 km / M30 POL Wleń

Zapłacone

104. Soboń Jerzy - Wózki / M POL Świebodzin lsinr

Niezapłacone

105. Soboń Małgorzata - Bieg Integracyjny / K POL Świebodzin lsinr

Bezpłatne

106. Sokół Zenon - Wózki / M POL Wroclaw lsinr

Niezapłacone

107. Sroka Jakub - Bieg 10 km / M20 POL Kowary

Zapłacone

108. Sroka Marcin - Bieg 10 km / M40 POL Węgliniec

Zapłacone

109. Sroka Paweł - Bieg 10 km / M40 POL Kowary KOWARY BIEGAJĄ

Niezapłacone

110. Stalmasiński Remigiusz - Bieg 10 km / M40 POL Jelenia Góra Team Vertical

Niezapłacone

111. Staniak Arkadiusz - Bieg 10 km / M20 POL Jelenia Gora

Zapłacone

112. Starego Adam - Bieg 10 km / M60 POL Bolesławiec klub biegacza bolesławiec

Zapłacone

113. Stawiarska Katarzyna - Bieg 10 km / K30 POL Kowary Kowary Biegają

Niezapłacone

114. Strzelczyk Grzegorz - Bieg 10 km / M40 POL Legnica BBL Legnica

Zapłacone

115. Świerk Krystyna - Bieg 10 km / K60 POL Janowice Wielkie Naturalnie Janowice

Zapłacone

116. Świerk Seweryn - Bieg 10 km / M40 POL Janowice Wielkie Naturalnie janowice

Zapłacone

117. Synowiec Jacek - Bieg 10 km / M40 POL Legnica

Zapłacone

118. Szołucha Tadeusz - Bieg 10 km / M60 POL Legnica Kb.Lew Legnica

Zapłacone

119. Sztych Damian - Bieg 10 km / M40 POL Bolesławiec

Zapłacone

120. Szutkowski Piotr - Bieg 10 km / M50 POL Jelenia Góra Bay Bloor Radio

Zapłacone

121. Szwałko Kamil - Bieg 10 km / M30 POL Mirsk

Zapłacone

122. Telega Adam - Bieg 10 km / M30 POL Jelenia Góra

Zapłacone

123. Tokarczyk Mariusz - Bieg 10 km / M40 POL Legnica Feniks Legnica

Zapłacone

124. Tschirch Krzysiek - Bieg 10 km / M20 POL Jelenia Góra Karkonosz Running Team

Zapłacone

125. Urban Jerzy - Bieg 10 km / M50 POL Stara Kamienica IPA Jelenia Góra

Zapłacone

126. Warężak Katarzyna - Bieg 10 km / K30 POL Zgorzelec Rowerowe Studio MTB

Zapłacone

127. Wierzbowski Ireneusz - Bieg 10 km / M20 POL Jelenia Góra MKS Karkonosze sporty zimowe

Niezapłacone

128. Zagórny Marcin - Bieg 10 km / M30 POL Krosno Odrzańskie Tomato club

Niezapłacone

129. Zajdel Leszek - Bieg 10 km / M40 POL Prochowice KB krokus kwiatkowice

Zapłacone

130. Zielińska Joanna - Bieg 10 km / K30 GW
POL Wleń

Niezapłacone

131. Żukowski Marian - Bieg 10 km / M50 POL Kwiatkowice KB Krokus Kwiatkowice

Zapłacone

132. Żwirko Elżbieta - Wózki / K POL Zielona Góra lsinr

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU