VII Bieg Prudnicki

Dąbrowskiego, Prudnik, Polska
15.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Alich Karina - 10 km / K41 POL Glucholazy BBL Głuchołazy

Niezapłacone

2. Antoszczyszyn Ryszard 1 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

3. Bakuła Andrzej 2 10 km / M31 POL Wrocław Eurovia Polska

Zapłacone

4. Bałandziuk Marek 3 10 km / M31 POL Głogówek Marek Bałandziuk

Zapłacone

5. Bambynek Paweł 400 300 m / M POL Kijas

Zapłacone

6. Bandurowski Marcin 201 200 m / M POL Prudnik

Zapłacone

7. Baran Jolanta 4 10 km / K51 POL Kędzierzyn Koźle Orian Show

Zapłacone

8. Baran Roman 5 10 km / M51 POL Prudnik Ekipa Kryzys

Zapłacone

9. Bednarczyk Wiesław 6 10 km / M61 POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

10. Bednarek Jakub 7 10 km / M0 POL Głucholazy JAKUB BEDNAREK

Zapłacone

11. Berger Piotr 8 10 km / M31 POL Otmuchów Athletics Nysa

Zapłacone

12. Błasik Artur - 10 km / M19 POL Opole

Niezapłacone

13. Bochynek Ryszard 9 10 km / M51 POL Grodków

Zapłacone

14. Borgul Jacek 10 10 km / M31 POL Głuchołazy Athletics Nysa

Zapłacone

15. Born Marcin 11 10 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

16. Borowiecki Dominik 12 10 km / M31 POL Radomsko Radomsko

Zapłacone

17. Broniszewska Edyta 13 10 km / K41 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

18. Bryda Dorota - 10 km / K41 POL Brzeg Eurodent Łosiów

Niezapłacone

19. Buch Filip 14 10 km / M0 POL Kietrz Filip Buch

Zapłacone

20. Bukała Anatol 15 10 km / M41 POL Głuchołazy

Zapłacone

21. Ceglarz Grzegorz 16 10 km / M31 POL Prudnik WOJEWÓDZKI SZTAB WOJSKOWY

Zapłacone

22. Cembruch Mariusz 17 10 km / M31 POL Głuchołazy Bbl Głuchołazy

Zapłacone

23. Cibis Adam - 10 km / M19 POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

24. Ciechomska Iwona - 10 km / K19 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

25. Ciechomska Iwona - 10 km / K31 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

26. Ciechomski Bogdan - 10 km / M61 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

27. Cieślak Sylwia 18 10 km / K31 POL Gliwice Mustsngi Gliwice/ibteam

Zapłacone

28. Ćwir Robert - 10 km / M41 POL Łąka Prudnicka Freestye Sport

Niezapłacone

29. Czekaj Bogdan - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

30. Czekaj Justyna - 10 km / K19 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Niezapłacone

31. Czereba Karolina 19 10 km / K19 POL Gliwice Etisoft Running Team

Zapłacone

32. Czereba Mateusz 20 10 km / M19 POL Gliwice

Zapłacone

33. Czyrnia Andrzej 21 10 km / M31 POL Turawa Andrzej Czyrnia

Zapłacone

34. Dąbek Mirosław 22 10 km / M41 POL Ziębice MIRAS

Zapłacone

35. Dąbrowska Natalia 23 10 km / K31 POL Opole

Zapłacone

36. Dembiński Jakub 24 10 km / M19 POL Bystrzyca

Zapłacone

37. Dobrzański Edward 25 10 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

38. Drozd Przemysław 26 10 km / M41 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

39. Droździk Paweł - 10 km / M41 POL Nysa Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

40. Drwięga Aurelia 202 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

41. Dyczek Barbara - 10 km / K19 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

42. Dylla Franz - 10 km / M61 POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

43. Figura Robert 27 10 km / M41 POL Węża Figura Team

Zapłacone

44. Filipowicz Michał 28 10 km / M31 POL Jelenia Góra

Zapłacone

45. Fortuna Małgorzata 29 10 km / K19 POL Bąków Kluczborska grupa biegowa

Zapłacone

46. Fraczek Janusz 30 10 km / M31 POL Stare Kotkowice Janusz Fraczek

Zapłacone

47. Gaida Magdalena 31 10 km / K19 POL Chorula

Zapłacone

48. Gaj-Jurczyk Renata - 10 km / K41 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Niezapłacone

49. Gancarz Maciej 32 10 km / M41 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

50. Gęsior Zbigniew 33 10 km / M41 POL Bystrzyca

Zapłacone

51. Gmernicka Hanna 203 200 m / K POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

52. Gmernicka Zuzanna 204 200 m / K POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

53. Gmernicki Jacek 34 10 km / M31 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

54. Golec Aleksandra 35 10 km / K41 POL Żywiec Pttk Żywiec

Zapłacone

55. Golec Paweł 36 10 km / M19 POL Żywiec -

Zapłacone

56. Golec Ryszard 37 10 km / M41 POL Żywiec Kt Żywiec

Zapłacone

57. Górniak-Antkowiak Agnieszka - 10 km / K31 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Niezapłacone

58. Górska Magdalena 38 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle Kajteam

Zapłacone

59. Górski Sebastian - 10 km / M31 POL Chorzów

Niezapłacone

60. Graczyk Jakub 39 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

61. Uczestnik anonimowy 205 200 m / M POL Piekary Śląskie kacper grzesina

Zapłacone

62. Grzywna Grzegorz 40 10 km / M19 POL Olesno Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

63. Guła Iwona 41 10 km / K51 POL Bierzów

Zapłacone

64. Hadryś Natalia - 10 km / K19 POL Prudnik

Niezapłacone

65. Hangiel Bolesław 42 10 km / M19 POL Szydłowiec

Zapłacone

66. Hauser Mariusz 43 10 km / M31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

67. Hojda Aleksandra 44 10 km / K31 POL Głuchołazy Biegam Bo Lubie Głuchołazy

Zapłacone

68. Hojda Iga 206 200 m / K POL Głuchołazy biegam bo lubie Głuchołazy

Zapłacone

69. Hrycaj Marcin - 10 km / M41 POL Opole Odra Opole

Niezapłacone

70. Ilnicka Monika 45 10 km / K19 POL Racławice Śląskie Opole

Zapłacone

71. Isczyński Bogusław 46 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

72. Iwanejko Izabela 47 10 km / K31 POL Kędzierzyn Kozle Izabela Iwanejko

Zapłacone

73. Jabłonka Kacper 48 10 km / M0 POL Szczejkowice

Zapłacone

74. Jabłonka Zbigniew 49 10 km / M41 POL Szczejkowice

Zapłacone

75. Jagusiak Norbert 207 200 m / POL Prudnik

Zapłacone

76. Jaroń Katarzyna 50 10 km / K31 POL Głuchołazy

Zapłacone

77. Jaroszewicz Maria 51 10 km / K41 POL Racibórz bbl racibórz

Zapłacone

78. Jaroszewicz Sławomir 52 10 km / M51 POL Racibórz bbl racibórz

Zapłacone

79. Jastrzębska Agnieszka - 10 km / K41 POL Wrocław Wkb Piast Wrocław

Niezapłacone

80. Jastrzębski Leszek 53 10 km / M61 POL Prudnik

Zapłacone

81. Jocher Marcin 54 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

82. Kaptur Wojciech 55 10 km / M71 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

83. Kasprzyszyn Wieslaw 56 10 km / M41 POL Laskowice

Zapłacone

84. Kawoń Andrzej 57 10 km / M61 POL Namysłów

Zapłacone

85. Kaźmierczak Anita 58 10 km / K41 POL Chorula

Zapłacone

86. Kaźmierczyk Roman 59 10 km / M41 POL Krapkowice amator

Zapłacone

87. Kiefer Klaudia - 10 km / K19 POL Skarbimierz

Niezapłacone

88. Klepacka-Gancarz Barbara 60 10 km / K41 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

89. Kłos Bartosz 61 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

90. Kołdyka-Gawron Marzena - 10 km / K31 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

91. Kopeć Mateusz 62 10 km / M0 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

92. Koralewska Edyta 63 10 km / K41 POL Prudnik Edyta Koralewska

Zapłacone

93. Kordyaczny Krzysztof - 10 km / M61 POL Pawłowiczki amator

Niezapłacone

94. Kornacka Joanna 64 10 km / K31 POL Lubrza

Zapłacone

95. Uczestnik anonimowy 208 200 m / K POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

96. Uczestnik anonimowy 209 200 m / M POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

97. Korzeniowska Anna 65 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

98. Kościelniak Wioetta 66 10 km / K31 POL Rudziczka RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

99. Kowalska Joanna 67 10 km / K41 POL Głuchołazy BBL GŁUCHOŁAZY

Zapłacone

100. Kozieł Aleksander 68 10 km / M19 POL Łódź

Zapłacone

101. Krawczyk Zuzanna 401 300 m / K POL Opole

Zapłacone

102. Król Katarzyna 69 10 km / K19 POL Szonów

Zapłacone

103. Kruk Marek 70 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

104. Kruk Tomasz 71 10 km / M41 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

105. Kubicki Mariusz 72 10 km / M41 POL Kluczbork Kluczborska grupa biegowa

Zapłacone

106. Kublicki Marcin 210 200 m / M POL Prudnik

Zapłacone

107. Kulpa Małgorzata 73 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

108. Kuszyk Jan 74 10 km / M31 POL Przecza Lewin Biega

Zapłacone

109. Laskowski Dariusz 75 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

110. Lechowski Jan - 10 km / M51 POL Jelcz-Laskowice Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

111. Leśniak Adrian 76 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

112. Leśniak Sebastian 77 10 km / M19 POL Nysa

Zapłacone

113. Lisowska Natalia 78 10 km / K19 POL Moszczanka Fox Team

Zapłacone

114. Ludwa Stanisław - 10 km / M41 POL Głuchołazy NYSA BIEGA

Niezapłacone

115. Łatak-Skrabut Basia 79 10 km / K31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

116. Łuczak Paweł 80 10 km / M19 POL Tarnów Opolski REH-MIL TEAM

Zapłacone

117. Macek Bartosz 81 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

118. Machulak Adam 82 10 km / M31 POL Gościęcin

Zapłacone

119. Machulak Hania 211 200 m / K POL Gościęcin

Zapłacone

120. Machulak Zosia 402 300 m / K POL Gościęcin

Zapłacone

121. Maćków Agnieszka 83 10 km / K41 POL Pakosławice

Zapłacone

122. Maczuga Bartłomiej 84 10 km / M31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

123. Maczuga Monika 85 10 km / K19 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

124. Maj Witek 86 10 km / M51 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

125. Małaczyński Lucjan 87 10 km / M31 POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

126. Manuel-Palacios Fabiola 88 10 km / K31 MEX Nysa Klub MEKSYK Nysa

Zapłacone

127. Marciniak Michał 403 300 m / M POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

128. Marciniak Przemysław 89 10 km / M31 POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

129. Mazurczak Diana - 10 km / K19 POL Opole

Niezapłacone

130. Mekitów Jan 90 10 km / M61 POL Namysłów Activrun Namysłów

Zapłacone

131. Michniak Amelia 212 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

132. Mika Arkadiusz 91 10 km / M19 POL Olesnica nie stowarzyszony

Zapłacone

133. Mikoda Stanisław - 10 km / M31 POL Przełęk

Niezapłacone

134. Mikrut Tadeusz 92 10 km / M31 POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

135. Milewski Bartłomiej 93 10 km / M31 POL Prudnik Bartłomiej Milewski

Zapłacone

136. Milińska Lilianna - 10 km / K31 POL Niemodlin

Niezapłacone

137. Nesterewicz Ryszard 94 10 km / M61 POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

138. Niemiec Halina 95 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle Dom i styl Halina Niemiec

Zapłacone

139. Niznik Michalina 213 200 m / POL Prudnik

Zapłacone

140. Nowaczyk Arkadiusz - 10 km / M41 POL Chorzów Niezrzeszony

Niezapłacone

141. Nowak Natalia 96 10 km / K19 POL Gliwice ;)

Zapłacone

142. Olbrycht Tomasz - 10 km / M19 POL Swidnica niestowarzyszony

Niezapłacone

143. Olszewski Marek 97 10 km / M41 POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

144. Ordáň Petr 98 10 km / M51 CZE Zlate Horé TEAM Jeseníky

Zapłacone

145. Osak Małgorzata - 10 km / K31 POL Zawadzkie

Niezapłacone

146. Osiadły Małgorzata 99 10 km / K41 POL Głuchołazy Biegam Bo Lubię Głuchołazy

Zapłacone

147. Osiadły Wojciech 404 300 m / M POL Głuchołazy Juvenia Głuchołazy

Zapłacone

148. Ostropolski Henryk 100 10 km / M61 POL Dzierżoniów Wkb Piast Wrocław

Zapłacone

149. Pączek Aleksandra 405 300 m / K POL Prudnik

Zapłacone

150. Paja Patryk - 10 km / M31 POL Prudnik

Niezapłacone

151. Pańczyszyn Mariusz 101 10 km / M41 POL Nysa

Zapłacone

152. Paprocka Karolina - 300 m / K POL Prudnik

Niezapłacone

153. Paterak Łukasz 102 10 km / M19 POL Gościęcin AZS Uniwersytet Wrocławski

Zapłacone

154. Pełdiak Krzysztof 103 10 km / M31 POL Nysa Klub MEKSYK Nysa

Zapłacone

155. Piątek Andra - 10 km / M31 POL Samborowice BBL Racibórz

Niezapłacone

156. Piecyk Dorota 104 10 km / K41 POL Głuchołazy BBL Głucholazy

Zapłacone

157. Piekarska Anna 105 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

158. Pikuła Jakub 106 10 km / M0 POL Prudnik bez klubu

Zapłacone

159. Piróg Michał 107 10 km / M19 POL Wrocław

Zapłacone

160. Piszczek Ryszard - 10 km / M51 POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Niezapłacone

161. Pohl Anna 108 10 km / K41 POL Biała

Zapłacone

162. Polak Łukasz 109 10 km / M31 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

163. Polak Marcel - 300 m / M POL Oborniki Śląskie

Niezapłacone

164. Pryga Grzegorz - 10 km / M31 POL Glebinow Grzegorz Pryga

Niezapłacone

165. Puszczewicz Zenon 110 10 km / M71 POL Pisarzowice Kotwica BRZEG

Zapłacone

166. Pyka Jakub 214 200 m / M POL Opole

Zapłacone

167. Pyka Łukasz 111 10 km / M41 POL Opole Ors

Zapłacone

168. Raczyński Tomasz 112 10 km / M31 POL Głuchołazy

Zapłacone

169. Rodak Mirosław 113 10 km / M51 POL Skoroszyce

Zapłacone

170. Romanek Kamil - 10 km / M19 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

171. Ruda Grzegorz 114 10 km / M51 POL Dębowiec

Zapłacone

172. Ruda Paweł 115 10 km / M19 POL Dębowiec

Zapłacone

173. Rzepczyński Tomasz 116 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

174. Sala Krzysztof 117 10 km / M41 POL Rybnik

Zapłacone

175. Sałamaj Amelia 215 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

176. Sedlaczek Adam 216 200 m / M POL Lubrza

Zapłacone

177. Sedlaczek Lena 217 200 m / K POL Lubrza

Zapłacone

178. Sedlaczek Piotr 118 10 km / M41 POL Lubrza

Zapłacone

179. Sieniawska Janina 119 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

180. Skorupa Tadeusz 120 10 km / M61 POL Głuchołazy Mistrz Amator

Zapłacone

181. Skórzewski Przemysław 121 10 km / M41 POL Opole Odra Opole

Zapłacone

182. Skrzypczak Grzegorz 122 10 km / M41 POL Kędzierzyn Koźle Running Dj Team

Zapłacone

183. Skuza Elżbieta 123 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle BBL

Zapłacone

184. Słodkiewicz Felicja 218 200 m / K POL Gliwice

Zapłacone

185. Słodkiewicz Grzegorz 124 10 km / M41 POL Gliwice

Zapłacone

186. Słodkiewicz Maria 219 200 m / K POL Gliwice

Zapłacone

187. Smolana Adam 125 10 km / M41 POL Krzanowice BBL Racibórz

Zapłacone

188. Sobczak Antek 126 10 km / M41 POL Nysa Nysa Biega/CrossandActive Nysa

Zapłacone

189. Sobieszczańska Agnieszka - 10 km / K31 POL Prudnik Dyczuś Team

Niezapłacone

190. Sornat Natalia 220 200 m / K POL Opole

Zapłacone

191. Sornat Paweł 127 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

192. Sosulska Janina 128 10 km / K51 POL Włodary RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

193. Środa Andrzej 129 10 km / M51 POL Strzelce Opolskie www.cocotello.pl

Zapłacone

194. Stachacz Radosław 130 10 km / M19 POL Lubliniec

Zapłacone

195. Starostka Andrzej - 10 km / M61 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

196. Starostka Jacek - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Pko Bank Polski Biegajmy Razem

Niezapłacone

197. Stepaniak Maciej - 10 km / M31 POL Głuchołazy

Niezapłacone

198. Stępień-Wyrobiec Olga - 10 km / K41 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Niezapłacone

199. Sternalski Michal 131 10 km / M41 POL Wrocław MICHAL STERNALSKI

Zapłacone

200. Stiller Michał 406 300 m / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

201. Suchanek Robert 132 10 km / M41 POL Nysa ROBERT SUCHANEK

Zapłacone

202. Suchoń Marek 133 10 km / M19 POL Łącznik 1992

Zapłacone

203. Suchoń Ramona 134 10 km / K19 POL Łącznik 1992

Zapłacone

204. Swoboda Tymon 221 200 m / M POL Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 we Wrocławiu

Zapłacone

205. Szajca Katarzyna 135 10 km / K41 POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

206. Szczepaniak Bronisław 136 10 km / M61 POL Kędzierzyn-Koźle -

Zapłacone

207. Uczestnik anonimowy 137 10 km / K51 POL Bytom krstkkfJastrzab;Ruda Sl.

Zapłacone

208. Uczestnik anonimowy 138 10 km / M51 POL Bytom krstkkf;JastrzabRuda Sl.

Zapłacone

209. Szewczuk Zbigniew 139 10 km / M51 POL Racibórz Rafako S.A

Zapłacone

210. Szpak Marcin 140 10 km / M19 POL Glogowek

Zapłacone

211. Szulc Maciej 141 10 km / M19 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

212. Szyjka Robert 142 10 km / M41 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

213. Szymańska Anna 143 10 km / K19 POL Stare Koźle

Zapłacone

214. Trembecki Krzysztof 222 200 m / M POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

215. Trinczek Roman 144 10 km / M19 POL Prudnik Pędzące Ślimaki

Zapłacone

216. Tyburek Rafał 145 10 km / M31 POL Oława Essity

Zapłacone

217. Wacławczyk Rafał 146 10 km / M19 POL Zakrzów Gogolin biega

Zapłacone

218. Wajdzik Bogusław 147 10 km / M41 POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

219. Wajdzik Julia 407 300 m / K POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

220. Waligóra Aleksander 148 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

221. Waligóra Aleksandra 149 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

222. Waligóra Julia 150 10 km / K0 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

223. Waligóra Marta 151 10 km / K19 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

224. Waszczykowska Magdalena 152 10 km / K41 POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

225. Wencel Robert 153 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

226. Wiek-Rezacz Alicja 154 10 km / K31 POL Nysa Matner Running Team

Zapłacone

227. Wieloch Gabriela 155 10 km / K31 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

228. Wiercioch Tomasz - 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

229. Wierzbicki Mirosław 156 10 km / M31 POL Otmuchów OTM.B

Zapłacone

230. Wojtkowski Mateusz 157 10 km / M19 POL Skorogoszcz Lewin Biega

Zapłacone

231. Wójtowicz Andrzej 158 10 km / M61 POL Kietrz KSKS GRYF KIETRZ

Zapłacone

232. Wollny Kamil - 10 km / M19 POL Kornice Eko Okna Runners

Niezapłacone

233. Wołyniec Wojciech 223 200 m / POL Prudnik

Zapłacone

234. Wyleżoł Piotr 159 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

235. Wyrobiec Grzegorz - 10 km / M41 POL Jaworzno Jkla Jawor Jaworzno

Niezapłacone

236. Wyrobiec Piotr - 10 km / M0 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Niezapłacone

237. Zagłoba-Zygler Renata 224 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

238. Zając Nikodem 160 10 km / M0 POL Gliwice Biegnące Zające

Zapłacone

239. Zając Przemysław 161 10 km / M41 POL Gliwice Biegnące Zające

Zapłacone

240. Zawada Stanisław 162 10 km / M61 POL Grodków

Zapłacone

241. Żegleń Katarzyna 163 10 km / K31 POL Lubrza

Zapłacone

242. Zielińska Weronika 225 200 m / K POL Ruda Śląska Wirek

Zapłacone

243. Zieliński Przemysław 164 10 km / M31 POL Ruda Śląska

Zapłacone

244. Ziółkowski Łukasz 165 10 km / M31 POL Głuchołazy ŁUKASZ ZIÓŁKOWSKI

Zapłacone

245. Żurakowski Wojciech - 10 km / M31 POL Prudnik

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU