VI Prudnicki Maraton MTB

Dąbrowskiego, Prudnik, Polska
03.06.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Alochna Tomasz - Mini / M31 POL Opole

Zapłacone

2. Baran Dariusz - Mega / M41 POL Strzelin Sts Extreme Quality Expert Strzelin

Niezapłacone

3. Barszczewski Andrzej - Mega / M41 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

4. Bartkowiak Romuald - Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

5. Bednarek Sylwia - Mini / K41 POL Głucholazy Ktukol

Zapłacone

6. Beśka Rafał - Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Niezapłacone

7. Biksa Adrian - Mega / M19 POL Kedzierzyn-Kozle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

8. Biksa Marta - Mega / K51 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

9. Biksa Paulina - Mini / K19 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio Sport Scott MTB Team

Zapłacone

10. Bogacki Rafał - Mini / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

11. Bonk Tadeusz - Mega / M51 POL Rybnik Beer Team

Zapłacone

12. Chałat Barbara - Mini / K51 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

13. Cyparska Gosia - Mega / K41 POL Głuchołazy

Zapłacone

14. Czepiel Łukasz - Mega / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

15. Czyżewski Artur - Mini / M31 POL Izbicko

Zapłacone

16. Dąbrowski Beniamin - Mini / M0 POL Gogolin White MTB Team Biała

Zapłacone

17. Dąbrowski Przemysław - Mini / M41 POL Biała White MTB Team Biała

Zapłacone

18. Donigiewicz Janusz - Mini / M61 POL Brzeg starostwo brzrg

Zapłacone

19. Duczkowski Kamil - Mini / M0 POL Głuchołazy Viktoria Głuchołazy

Niezapłacone

20. Eliasz Marek - Mega / M31 POL Dobrzeń Wielki Bike Ekipa Opole

Zapłacone

21. Filipczak Dariusz - Mega / M41 POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

22. Florek Karolina - Mini / K31 POL Zdzieszowice Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam

Zapłacone

23. Fuhrmann Karol - Mega / M51 DEU Neustadt An Der Donau Beer Biker

Niezapłacone

24. Fujarczuk Katarzyna - Mini / K19 POL Wrocław

Niezapłacone

25. Gajdzik Julia - Mini / K0 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

26. Gajdzik Piotr - Mega / M41 POL Mikołów KIWI KLUB MTB

Zapłacone

27. Gajdzik Sławomira - Mini / K31 POL Mikołów KIWI KLUB MTB

Zapłacone

28. Galowy Marek - Mini / M41 POL Katowice KIWI KLUB MTB

Zapłacone

29. Giet Adam - Mega / M41 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-koźle

Zapłacone

30. Głodek Grzegorz - Mini / M41 POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

31. Głombik Mateusz - Mini / M19 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

32. Gola Konrad - Mini / M0 POL Głuchołazy Głuchołaski Ludowy Klub Kolarski VICTORIA

Zapłacone

33. Gradecki Tomasz - Mini / M19 POL Wrocław Wrocławski Klub Kolarski

Niezapłacone

34. Gromala Paweł - Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

35. Grzesiczek Damian - Mini / M19 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Zapłacone

36. Jabłoński Łukasz - Mini / M31 POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

37. Jakubiec Roman - Mega / M31 POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

38. Janowicz Tomasz - Mega / M31 POL Głubczyce

Zapłacone

39. Jaworski Mikołaj - Mini / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

40. Jurkowlaniec Mikołaj - Mega / M19 POL Wrocław IM Motion Specialized Skoda Gall-ICM

Niezapłacone

41. Kajfasz Damian - Mega / M41 POL Kędzierzyn-Koźle A.berger Pl

Niezapłacone

42. Kałużna Aleksandra - Mini / K31 POL Zdzieszowice Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam

Zapłacone

43. Kania Marcin - Mini / M41 POL Nowa Kuznia CYKLOOPOLE

Zapłacone

44. Kasowski Stanisław - Mini / M61 POL Krapkowice

Zapłacone

45. Kisiel Mariusz - Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

46. Klik Marcin - Mega / M31 POL Chrzanów Proservice Racing Team

Zapłacone

47. Kłosek Jan - Mega / M51 POL Opoczno ,,team Hurom Masters''

Zapłacone

48. Knurowski Tomasz - Mini / M31 POL Krapkowice

Zapłacone

49. Konowalik Aleksander - Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

50. Kotłowski Arkadiusz - Mega / M41 POL Zdzieszowice Cardio-Sport Scott MTB TEAM

Zapłacone

51. Koźma Karol - Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

52. Kruczek Milena - Mini / K0 POL Prudnik

Niezapłacone

53. Kubeczek Wiesław - Mega / M61 POL Głubczyce

Zapłacone

54. Kuczyńska Kinga - Mega / K19 POL Kędzierzyn-Koźle Tribike/ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

55. Kudaś Jacek - Mega / M31 POL Wrocław SCT Wrocław

Zapłacone

56. Kudłacz Wojciech - Mini / M19 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

57. Kuśnierz Marcin - Mega / M41 POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

58. Lach Rafał - Mega / M31 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

59. Leppich Józef - Mega / M61 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

60. Lisowski Dariusz - Mini / M51 POL Prudnik Victoria Głuchołazy

Zapłacone

61. Los Patryk - Mega / M31 POL Krapkowice LosTeam

Zapłacone

62. Łuczak Mateusz - Mini / M31 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

63. Łuczak Paweł - Mini / M19 POL Tarnów Opolski Reh-Mil Team

Zapłacone

64. Mączyński Paweł - Mega / M31 POL Krapkowice

Zapłacone

65. Majta Paweł - Mega / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

66. Maligłówka Robert - Mini / M41 POL Głuchołazy Ktk Ktukol Głuchołazy Gkk Victoria Głuchołazy

Zapłacone

67. Marciniak Sebastian - Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker

Niezapłacone

68. Meja Sandra - Mini / K0 POL Biała White mtb team biała

Zapłacone

69. Mendelski Grzegorz - Mega / M41 POL Głubczyce

Zapłacone

70. Mielczarek Ireneusz - Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Niezapłacone

71. Miler Zbigniew - Mini / M51 POL Niemodlin

Zapłacone

72. Milewski Bartłomiej - Mini / M31 POL Prudnik Reh-Mil Team

Zapłacone

73. Milewski Jacek - Mini / M31 POL Tarnów Opolski REH-MIL TEAM

Zapłacone

74. Milewski Leszek - Mini / M31 POL Tarnów Opolski REH-MIL-TEAM

Zapłacone

75. Mirska-Zacharczuk Ewa - Mega / K41 POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOźLE

Zapłacone

76. Młodożeniec Maciej - Mini / M19 POL Nysa

Zapłacone

77. Nawrocki Adrian - Mini / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott MTB Team

Zapłacone

78. Niedźwiecki Piotr - Mini / M31 POL Nysa

Zapłacone

79. Niesler Grzegorz - Mini / M31 POL Ruda Slaska KIWI KLUB MTB

Zapłacone

80. Niestrój Robert - Mega / M31 POL Krapkwice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

81. Nowak Agnieszka - Mini / K31 POL Śmigiel Orzeł Lipno

Zapłacone

82. Nowak Marcin - Mini / M31 POL Śmigiel Orzeł Lipno

Zapłacone

83. Nowakowski Jakub - Mega / M41 POL Wrocław Amortbike

Zapłacone

84. Olejniczak Małgorzata - Mini / K31 POL Zdzieszowice Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam

Zapłacone

85. Olejniczak Marcin - Mega / M41 POL Zdzieszowice Klub Sportowy Zdzieszowice-Biketeam

Zapłacone

86. Orian Adrian - Mini / M0 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

87. Orian Anna - Mini / K41 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

88. Orian Piotr - Mini / M41 POL Zdzieszowice KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

89. Pacan Zbigniew - Mini / M51 POL Zdzieszowice

Niezapłacone

90. Pałgan Mateusz - Mega / M31 POL Opole Bike Ekipa Opole

Niezapłacone

91. Perucki Piotr - Mega / M41 POL Prudnik

Zapłacone

92. Piksa Kazimierz - Mini / M61 POL Brzeg N.W.Kruszyna

Zapłacone

93. Piliszański Marian - Mega / M41 POL Głubczyce

Zapłacone

94. Ratajczyk Łukasz - Mini / M31 POL Głuchołazy Victoria Głuchołazy

Niezapłacone

95. Ratajczyk Sebastian - Mini / M0 POL Głuchołazy Victoria Głuchołazy

Niezapłacone

96. Rokicki Andrzej - Mini / M31 POL Prudnik Prudnik

Zapłacone

97. Rokicki Karol - Mini / M0 POL Prudnik White Mtb Team Biała

Zapłacone

98. Rokicki Paweł - Mini / M0 POL Prudnik Prudnik

Zapłacone

99. Romanek Kamil - Mega / M19 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

100. Rudner Andrzej - Mega / M41 POL Mikołów

Niezapłacone

101. Ruszczak Dariusz - Mega / M41 POL Głubczyce

Zapłacone

102. Sadecki Bogdan - Mini / M41 POL Katowice

Zapłacone

103. Słomka Aleksander - Mega / M41 POL Mikołów Kiwi Klub Mtb

Niezapłacone

104. Smolski Kamil - Mini / M31 POL Prudnik

Zapłacone

105. Sobczyk Mirosław - Mini / M41 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

106. Sobierski Bartosz - Mini / M31 POL Głuchołazy Victoria Glucholazy

Niezapłacone

107. Szeląg Anna - Mega / K31 POL Osowiec

Zapłacone

108. Szkolny Piotr - Mini / M31 POL Krapkowice Beer Biker Krapkowice

Zapłacone

109. Szulczewski Tomasz - Mega / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

110. Szuliński Piotr - Mega / M31 POL Gogolin WYSPORTOWANI RACING TEAM

Zapłacone

111. Tarnowski Janusz - Mini / M51 POL Katowice Kiwi Klub MTB

Zapłacone

112. Widlarz Sebastian - Mega / M41 POL Wadowice Niezrzeszony

Niezapłacone

113. Wiencek Denis - Mega / M19 POL Pietna

Zapłacone

114. Wierna Małgorzata - Mini / K41 POL Głuchołazy Ktk Ktukol

Zapłacone

115. Wierna Martyna - Mini / K0 POL Głuchołazy Ktk Ktukol

Zapłacone

116. Wierny Mirosław - Mini / M41 POL Głuchołazy Ktk Ktukol

Zapłacone

117. Woelke Patrick - Mega / M19 POL Biała White MTB Team

Zapłacone

118. Wojtasik Grzegorz - Mega / M41 POL Luboszyce Amortbike

Zapłacone

119. Wołyński Karol - Mega / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

120. Wycisk Lidia - Mega / K41 POL Rybnik Tomazi Bike Orbea Team

Niezapłacone

121. Wycisk Zbigniew - Mega / M41 POL Rybnik Tomazi Bike Orbea Team

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU