Tropem Wilczym Opole - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019

Opole, Polska
03.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abratkiewicz Magdalena - Damska S / K POL Opole Ex Team

Zapłacone

Adamczyk Paulina - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Andrzejewska Ewa - Damska L / K POL Opole itacy biegacze

Zapłacone

Andrzejewski Rafał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Antkowiak Katarzyna - Damska L / K POL Radomierowice OSP RADOMIEROWICE

Zapłacone

Antkowiak Michał - Męska XXL / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

Bajzert Bartosz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Balan Patryk - Męska S / M POL Prudnik

Zapłacone

Baran Roman - Męska XXL / M POL Prudnik

Zapłacone

Bartha Katarzyna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Bawoł Adam - Męska XXL / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Bęben Jerzy - Męska XL / M POL Rozwadza Dyczuś Team

Zapłacone

Bęben Tomasz - Męska XL / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Bednarz Michał - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska L / M POL Kluczbork

Zapłacone

Benk Mateusz - Męska M / M POL Wąsice

Zapłacone

Bernacka Wiktoria - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Białek Adrianna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Białek Anna - Damska L / K POL Sokolniki

Zapłacone

Białek Michał - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Białowąs Wojciech - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Bielawska Karolina - Dziecięca M / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Bielawski Grzegorz - Męska L / M POL Kędzierzyn-Koźle 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Biernacka Beata - Damska M / K POL Opole WBO:)

Zapłacone

Birecka Monika - Damska M / K POL Lewin Brzeski

Zapłacone

Biżek Łukasz - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Bobis Wojciech - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Bodaszewski Szymon - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Bogus Przemysław - Dziecięca M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Bojczuk Mateusz - Męska L / M POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Bolek Dawid - Męska XL / M POL Wałbrzych

Zapłacone

Borgul Tomasz - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Broj Natalia - Damska S / K POL Źlinice

Zapłacone

Buchcic Sebastian - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska L / M POL Nysa -

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska L / M POL Nysa -

Zapłacone

Burzyński Paweł - Męska XL / M POL Opole Juventus

Zapłacone

Butz Jakub - Męska L / M POL Otmuchów Athletics Nysa

Zapłacone

Całczyński Robert - Męska XL / M POL Siemianowice Śląskie 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Cebula Tomasz - Męska L / M POL Chrząstowice

Zapłacone

Cedro Damian - Dziecięca M / M POL Opole Bosse Nogi Opole

Zapłacone

Chachuła Ryszard - Męska XL / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Damska M / K POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Chłąd Aleksander - Męska L / M POL Przysiecz Ex Team

Zapłacone

Chłopecki Jarosław - Męska XL / M POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Chodurski Marek - Męska S / M POL Kamień Śląski

Zapłacone

Chudy Agnieszka - Damska M / K POL Prudnik

Zapłacone

Chudzicka-Główka Magdalena - Damska M / K POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

Chyłka Darek - Męska XL / M POL Dąbrówka Łubniańska

Zapłacone

Cygan Tomasz - Męska M / M POL Folwark

Zapłacone

Czech Andrzej - Męska L / M POL Osowiec-Trzęsina

Zapłacone

Czech Sebastian - Męska L / M POL Osowiec

Zapłacone

Czepiel Łukasz - Męska S / M POL Krapkowice ... OKR BIKE TEAM

Zapłacone

Czerniecka Aleksandra - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Czyrnia Andrzej - Męska S / M POL Turawa Rajsport Active

Zapłacone

Czyrnia Anna - Damska M / K POL Turawa

Zapłacone

Dąbek Seweryn - Męska XXL / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

Dąbrowska Natalia - Damska S / K POL Opole Vege Runners

Zapłacone

Dacków Marcin - Męska M / M POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Dadura Paweł - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Dec Bogusław - Męska XXL / M POL Opole Old Team 2016

Zapłacone

Dec Jan - Męska XXL / M POL Opole UKS Rodło Opole

Zapłacone

Dec Łukasz - Męska XXL / M POL Opole Dec Team

Zapłacone

Domagalski Adam - Męska M / M POL Opole NaKole

Zapłacone

Drobek Rafał - Męska S / M POL Łąka Athletics Nysa

Zapłacone

Drost Dariusz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Drost Marzena - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Drożak Tomasz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Drozd Bronisław - Męska L / M POL Opole NWK ZAGRODA

Zapłacone

Drozd Mariusz - Damska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Drozd Przemysław - Męska M / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Dziadkiewicz Karolina - Damska XL / K POL Prószków MORSY OPOLE

Zapłacone

Dziekan Katarzyna - Damska L / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Falkenberg Ludwik - Męska M / M POL Krapkowice Krapkowice w biegu

Zapłacone

Feret Piotr - Damska M / M POL Strzelce Opolskie ADAMIETZ

Zapłacone

Ficek Janina - Damska L / K POL Opole Ekonomik Gold TEAM

Zapłacone

Frajtag Patrycja - Damska M / K POL Jełowa Itacy_biegacze

Zapłacone

Frąk Adam - Męska M / M POL Schodnia Team Ozimek

Zapłacone

Frąk Slawomir - Męska L / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Gaczkowski Adam - Męska XL / M POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

Gajewski Michał - Męska M / M POL Radomsko

Zapłacone

Gąsior Krzysztof - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Gąsior Tomasz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Gąsiorowski Krzysztof - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Gąsiorowski Maciej - Damska S / M POL Opole Szach-Mat

Zapłacone

Gawlita Justyna - Damska L / K POL Ozimek

Zapłacone

Gerlicka Emilia - Damska M / K POL Głuchołazy Okiem Wilka

Zapłacone

Główka Mirosław - Męska L / M POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

Gnot Katarzyna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Gocka Monika - Męska S / K POL Opole F1 Fitness Opole

Zapłacone

Golec Anna - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

Golec Sylwia - Męska L / K POL Opole

Zapłacone

Goleński Wojciech - Męska M / M POL Opole Forca Brava Opole

Zapłacone

Górny Robert - Męska M / M POL Ozimek

Zapłacone

Gorzała Joanna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Grabczak Jarek - Męska L / M POL Opole ITACY BIEGACZE

Zapłacone

Grabowska Daria - Damska M / K POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

Grabowska Zuzanna - Damska M / K POL Krośnica Izbicko w biegu

Zapłacone

Grabowski Dominik - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Gradowski Łukasz - Męska XXL / M POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

Gratkowski Paweł - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Gręda Elżbieta - Damska L / K POL Ozimek Tim jest Tim

Zapłacone

Gryczka Tomasz - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Grzegocka Monika - Damska M / K POL Warszawa

Zapłacone

Grzegorczyn Magdalena - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Grzelak Mieszko - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Gugulski Paweł - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Guzik Katarzyna - Męska S / K POL Opole Mosir Opole

Zapłacone

Harynek Robert - Męska L / M POL Krapkowice

Zapłacone

Hess Jakub - Męska XL / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Hoffman Ewa - Damska M / K POL Opole SobieBiegam

Zapłacone

Hołub Tomasz - Męska XXL / M POL Zalesie

Zapłacone

Horęzga Dorota - Damska M / K POL Brzeg

Zapłacone

Hreczuch Paweł - Męska M / M POL Opole Spowolna Drużyna

Zapłacone

Hrycaj Marcin - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Monika - Damska M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Oskar - Dziecięca L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hulok Anna - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

Hulok Antoni - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Ilnicka Monika - Damska M / K POL Racławice Śl Opole Dzikusy z Pogranicza

Zapłacone

Iwańska Elżbieta - Damska S / K POL Brzeg

Zapłacone

Jacheć Jarosław - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Jagiela Jakub - Dziecięca M / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiela Joanna - Damska S / K POL Opole KUBUŚ TEAM

Zapłacone

Jagiela Józef - Męska XL / M POL Opole KUBUŚ TEAM

Zapłacone

Jagiela Rafał - Męska M / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Jagiełło Jarek - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Janik Wojciech - Damska L / M POL Krapkowice

Zapłacone

Jankowska Magdalena - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Jankowski Dariusz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Jankowski Tobiasz - Męska S / M POL Opole EVENT HOSTEL

Zapłacone

Janowska Marta - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Janus Szymon - Męska L / M POL Opole Jedna Odra

Zapłacone

Jaroszewski Tomasz - Męska XL / M POL Opole Śródmieście OKS

Zapłacone

Jarzabek Monika - Damska S / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Jarzynka Marek - Męska S / M POL Budzieszowice

Zapłacone

Jaśkowiec Michał - Męska S / M POL Prudnik #jaskowiec

Zapłacone

Jaszczyńska Malwina - Damska M / K POL Prudnik

Zapłacone

Jaworska Magdalena - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Jończyk Anna - Damska S / K POL Ozimek

Zapłacone

Jurek Tomasz - Męska L / M POL Głuchołazy BBL Głuchołazy/Athletics Nysa

Zapłacone

Jurkiewicz Karol - Męska XXL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Juściński Andrzej - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kaczmarski Jacek - Męska S / M POL Opole Nwk Opole

Zapłacone

Kałuska Bożena - Damska M / K POL Opole Parkrun Opole

Zapłacone

Kania Magda - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

Karski Andrzej - Męska M / M POL Krapkowice

Zapłacone

Karwasiecka Anna - Męska S / K POL Opole

Zapłacone

Kasperski Remigiusz - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Każmierczyk Roman - Męska M / M POL Krapkowice Amator

Zapłacone

Kempny Małgorzata - Damska XL / K POL Żory Falcon Team

Zapłacone

Kępa-Danek Katarzyna - Męska S / K POL Łubniany Mosir Opole

Zapłacone

Kiełbasa Adam - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Kilijanek Izabela - Damska L / K POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Kiszkis Karolina - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Klimas Marcin - Męska L / M POL Grodków OKS

Zapłacone

Kluba Klaudia - Damska M / K POL Opole Falstart Rudniki

Zapłacone

Kluba Magdalena - Damska S / K POL Wrocław Falstart Rudniki

Zapłacone

Kluska Mateusz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Kłosek Paweł - Męska XXL / M POL Pludry

Zapłacone

Kochanowski Rafał - Męska XL / M POL Opole Trans Ekspert

Zapłacone

Kociszewska Maria - Damska L / K POL Opole Kociaki

Zapłacone

Kociszewski Łukasz - Męska XXL / M POL Opole Kociaki

Zapłacone

Koczur Agnieszka - Damska L / K POL Brzeg

Zapłacone

Kokoszka Katarzyna - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Kokoszka Sara - Dziecięca M / K POL Opole

Zapłacone

Kolbe Monika - Damska M / K POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

Kołłątaj Wioletta - Damska M / K POL Opole ITACY_biegacze

Zapłacone

Kołodziej Marek - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Kołodziej Sylwia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Komar Patryk - Męska S / M POL Nysa

Zapłacone

Koob Emilia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Kopera Natalia - Damska L / K POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

Korzeniewski Mateusz - Męska XXL / M POL Pludry

Zapłacone

Kosmaty Ewa - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Kosmaty Mariusz - Męska M / M POL Opole Event Hostel Opole

Zapłacone

Kosmaty Michał - Męska L / M POL Opole Zaremba Team

Zapłacone

Kostek Criss - Męska M / M POL Praszka

Zapłacone

Kotygin Mateusz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Kowalska Martyna - Damska S / K POL Prószków Kolka Team Opole

Zapłacone

Kowalski Łukasz - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kowalski Marek - Męska M / M POL Tarnów Opolski Kolka Team Opole

Zapłacone

Kowynia Grzegorz - Męska L / M POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

Koziak Agnieszka - Dziecięca M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Koziarski Paweł - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Koziarski Przemysław - Męska L / M POL Opole 10 Blog

Zapłacone

Koziarski Wojciech - Dziecięca M / M POL Opole PRZEDSZKOLE 29 OPOLE

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska XL / M POL Turawa Marszałki Pułk 4 Ułanów Zaniemeńskich

Zapłacone

Kozioł Tomasz - Męska S / M POL Przemyśl 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Kramm Tomasz - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Krokoszyński Przemyław - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Król Adam - Męska XL / M POL Opole Spartanie Dzieciom

Zapłacone

Krysa Marek - Męska L / M POL Opole Wiesiek Team

Zapłacone

Kuchciak Magdalena - Damska M / K POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Kuchciak Mateusz - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Kuczer Patryk - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Kudliński Łukasz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Kujawa Krystian - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Kula Dawid - Męska M / M POL Wierzchowo

Zapłacone

Kupka Karolina - Męska S / K POL Brynica KS Unia Opole

Zapłacone

Kury Michał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Kuś Iwona - Damska S / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kuszczyński Michał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Labusga Paweł - Męska L / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

Lang Monika - Damska S / K POL Opole Awl

Zapłacone

Langert Sławomir - Męska XL / M POL Prudnik Dzikusy z Pogranicza

Zapłacone

Lesik Piotr - Męska XL / M POL Kępa

Zapłacone

Lesinski Leszek - Damska L / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Lewandowski Adrian - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Lewandowski Dawid - Męska L / M POL Opole Małapanew Ozimek

Zapłacone

Linkert Łukasz - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Ładowski Krzysztof - Męska M / M POL Opole Badcholesterol.pl

Zapłacone

Łuczko Grzegorz - Damska M / M POL Ozimek

Zapłacone

Łukaszyński Marek - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Łuszczyna Agata - Damska L / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Łysek Tomasz - Damska XL / M POL Opole Ulks Orzeł Źlinice

Zapłacone

Magnuszewski Przemek - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Majdak Paweł - Damska S / M POL Opole Opole

Zapłacone

Majer Marta - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Majer Szymon - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Makowska Dorota - Damska M / K POL Opole EkonomikTeam

Zapłacone

Malczewski Daniel - Męska M / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Malecha Piotr - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Malerczyk Józef - Męska S / M POL

Zapłacone

Małaczyński Lucjan - Damska S / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Małek Kamil - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Marciniak Mirosław - Męska L / M POL Ozimek Ozimek Team

Zapłacone

Marciniak Przemysław - Męska S / M POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

Marcinków Radosław - Damska XL / M POL Opole JWA

Zapłacone

Marcinkowska Katarzyna - Męska S / K POL Wałbrzych

Zapłacone

Marczak Piotr - Męska XL / M POL Opole Przylesie

Zapłacone

Markiewicz Marek - Męska L / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

Martyniuk Ryszard - Męska M / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Mastalerz Michał - Damska L / M POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

Mateja Krzysztof - Męska S / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Mateja Nicola - Damska M / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Matykiewicz Natalia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Mazurek Roman - Męska M / M POL Murów Brak

Zapłacone

Mielczarek Karolina - Damska M / K POL Opole EkonomikTeam

Zapłacone

Miemiec Anna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Mikłuszka Dorota - Damska M / K POL

Zapłacone

Milińska Lilianna - Damska S / K POL Niemodlin niemodlin biega

Zapłacone

Minkiewicz Radosław - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Damska XL / M POL Głogówek

Zapłacone

Młudzik Krzysztof - Damska M / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Murawska Małgorzata - Damska S / K POL Opole KLIMA-TECH

Zapłacone

Murawski Marek - Męska XL / M POL Namysłów KLIMA-TECH OPOLE

Zapłacone

Niekrawiec Dariusz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Niepala Beata - Damska L / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

Niespodzińska Aneta - Damska S / K POL Ścigów Opolski Team

Zapłacone

Niezgoda Michał - Męska XXL / M POL Krapkowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska M / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Ochota Weronika - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Odwald Monika - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Albert - Męska M / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Ogiolda Krzysztof - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Weronika - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Olejnik Piotr - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Orzechowska Anna - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

Orzechowska Maja - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

Orzeł Tomasz - Męska XL / M POL Opole Amator

Zapłacone

Osmolińska Dominika - Damska M / K POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

Osmolinski Paweł - Damska XL / M POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

Ossowski Arkadiusz - Męska S / M POL Głogówek

Zapłacone

Ostrowski Kamil - Męska XXL / M POL Przechód

Zapłacone

Owczarz Marcin - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Owczarz Mateusz - Dziecięca L / M POL Opole

Zapłacone

Ożóg Grzegorz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Ożóg Katarzyna - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Pałac Arkadiusz - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Pancylejko Adam - Męska S / M POL Opole Rodło Opole

Zapłacone

Pancylejko Beata - Męska S / K POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Pancylejko Bogdan - Męska M / M POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

Pancylejko Ewelina - Męska S / K POL Opole Uks Mos Opole

Zapłacone

Parasiewicz Mateusz - Damska XL / M POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Monika - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Tomasz - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Zofia - Dziecięca M / K POL Opole

Zapłacone

Pason Tomasz - Dziecięca M / M POL Raszowa

Zapłacone

Pawlak Piotr - Męska S / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Perdek Urszula - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Piech Michał - Męska M / M POL Opole La lorraine polska

Zapłacone

Piekarski Bartłomiej - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Pietrucki Dzidek - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Pilawka Agata - Męska M / K POL Opole Next Level Bjj Opole

Zapłacone

Piotrowski Łukasz - Męska M / M POL Opole Say NO! to cancer!

Zapłacone

Pipa Mateusz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Plaskota Jakub - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Pluta Krzysztof - Męska M / M POL Chodoba

Zapłacone

Płachetka Adrian - Męska XL / M POL Domecko Brak

Zapłacone

Płachetka Justyna - Damska L / K POL Domecko Brak

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Damska L / K POL Chrząstowice

Zapłacone

Podgórny Mariusz - Męska XXL / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Poliwoda Katarzyna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Popiela Mirosław - Męska L / M POL Strzelce Opolskie ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

Pośledni Mateusz - Dziecięca M / M POL Opole Odra Opole Grupa Lekkoatletyczna Dwójeczka

Zapłacone

Poślednia Teresa - Damska L / K POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

Potaczek Krzysztof - Damska XL / M POL Którzy Mały

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska S / M POL Opole Miasto Opole

Zapłacone

Przybyła Michał - Męska M / M POL Pustków

Zapłacone

Puchlerz Aleksandra - Męska S / K POL Wałbrzych

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Damska XL / M POL Głogówek

Zapłacone

Pytel Piotr - Damska M / M POL Głuchołazy

Zapłacone

Raburski Adrian - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Radon Barbara - Damska XL / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Radziej Patrycja - Damska M / K POL Dobrzeń Wielki Ex Team

Zapłacone

Ratajczak Bartłomiej - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Reszczyńska Angelika - Męska M / K POL Byczyna AKS Promil

Zapłacone

Rogala Adam - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Rogala Agnieszka - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Rurynkiewicz Michał - Męska M / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Rurynkiewicz Szymon - Męska L / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Rycąbel Szymon - Męska M / M POL Opole AKS Promil

Zapłacone

Rychlikowska Karina - Damska L / K POL Tarnów Opolski MORSY OPOLE

Zapłacone

Rymarz Mirosław - Męska L / M POL Chrząstowice

Zapłacone

Rzeźnik Magdalena - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Sabi Franka - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

Samborski Daniel - Męska XL / M POL Opole Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Samborski Krzysztof - Męska S / M POL Radomsko KBKS Radomsko

Zapłacone

Samelski Błażej - Męska L / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Skoczylas Radosław - Męska L / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

Skórzewski Przemysław - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Skrupa Grzegorz - Męska S / M POL Turawa Gmina Zrzeszenia LZS w Turawie ŁKS Sokół Bierdzany

Zapłacone

Skubikowski Tomasz - Dziecięca M / M POL Glucholazy Athletics Nysa

Zapłacone

Śliwiński Tomasz - Męska L / M POL Komprachcice Służby mundurowe

Zapłacone

Słaboń Michał - Męska M / M POL Nakło Odra Opole

Zapłacone

Słomka Mariusz - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Sobania Mirosław - Męska XXL / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Sobczak Daniel - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Socha Piotr - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Socha Tomasz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Sokołowski Marcin - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Sowada Łukasz - Męska XL / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

Sroka Paweł - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Stachowicz Olaf - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

Stania Paweł - Męska M / M POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

Starczyk Sebastian - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Stark Sebastian - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Stasiuk Przemysław - Męska XL / M POL Szczedrzyk

Zapłacone

Stefaniszyn Marcin - Męska XL / M POL Brzeg

Zapłacone

Stefański Mateusz - Męska XL / M POL Opole Basen Nwk

Zapłacone

Stelmachowicz Daniel - Męska M / M POL Komprachcice ANTONTEAM

Zapłacone

Stelmaszyk Michał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Stelmaszyk Michał - Męska L / M POL Zawada

Zapłacone

Stemplewski Sebastian - Męska S / M POL Opole BASSAU POLSKA

Zapłacone

Stępień Grzegorz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Stępień Julia - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

Stępień Kamila - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Struk Marcin - Męska XXL / M POL Opole Falcon Team

Zapłacone

Strycharz Bogdan - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Sujka Dawid - Męska L / M POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Suszanowicz Julia - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Suszanowicz Katarzyna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Świerczyńska Magda - Damska S / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Szafarczyk Katarzyna - Damska M / K POL Zakliczyn

Zapłacone

Szafarczyk Tadeusz - Męska M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

Szczemirski Witold - Dziecięca M / M POL Pustków UKS Athletic Ozimek

Zapłacone

Szczepański Bartosz - Dziecięca L / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Szczepański Tomasz - Męska XXL / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Szmuk Łukasz - Męska L / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Sznura Piotr - Męska S / M POL Jemielnica LKS Jemielnica

Zapłacone

Szober Grzegorz - Męska M / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Szpryngiel Jadwiga - Damska L / K POL Opole Spowolna drużyna

Zapłacone

Szutowicz Łukasz - Damska L / M POL Opole

Zapłacone

Szywalski Oskar - Damska XL / M POL Dąbrówka Górna CYKLOFAN OPOLE

Zapłacone

Tarabasz Łukasz - Męska M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Tomiczek-Kudła Karolina - Damska S / K POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

Tuzinkiewicz Jagoda - Damska S / K POL Brzeg Ex Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Urbaniak Paulina - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

Urbanowski Piotr - Męska L / M POL Ozimek

Zapłacone

Walecko Tomek - Męska S / M POL Opole PIOWAL DOBRE NARZĘDZIA

Zapłacone

Waluś Katarzyna - Damska L / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Waluś Marcin - Męska XXL / M POL Zimnice Małe Cyklofan Opole

Zapłacone

Waluś Tomasz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

Wandzel Oliwia - Dziecięca M / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Wandzel Sylwia - Męska S / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Warzecha Nikola - Męska S / K POL Biadacz

Zapłacone

Wawer Karolina - Damska L / K POL Chorula

Zapłacone

Wawer Katarzyna - Damska S / K POL Opole REBELLION OF FREE RUNNERS

Zapłacone

Wawer Marcin - Męska M / M POL Gogolin

Zapłacone

Wawrzyniak Krystian - Damska S / M POL Opole Odra opole

Zapłacone

Węgliński Łukasz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Węgrzynowicz Damian - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Męska XL / M POL Turawa-Marszałki

Zapłacone

Więch Mariusz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Wiecha Magda - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Wieczorek Krzysztof - Męska M / M POL Falmirowice BBL OPOLE

Zapłacone

Wielichowska Milena - Dziecięca M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Wietrzycki Tomasz - Męska XXL / M POL Opole Kompania-Adv.pl

Zapłacone

Wilk Klaudia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Winiarz Natalia - Damska L / K POL Opole ITACY_BIEGACZE

Zapłacone

Witek Kamil - Męska L / M POL Falmirowice Husaria Race Team

Zapłacone

Włodarczyk Paweł - Męska M / M POL Opole Zaodrze Oks

Zapłacone

Wojnarowski Bartosz - Męska L / M POL Opole Oks

Zapłacone

Wośko Ania - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

Woszek Joanna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Woźniak Aneta - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

Woźniak Grzegorz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

Wróbel Jacek - Męska S / M POL Opole Ex Team

Zapłacone

Wydra Krzysztof - Damska M / M POL Opole

Zapłacone

Żabiński Jarosław - Męska M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Zaremba Alicja - Dziecięca M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Zaremba Michal - Męska L / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Zaremba Paulina - Damska L / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Zasada Maja - Dziecięca M / K POL Brzeg

Zapłacone

Zawer Bartek - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

Zawer Justyna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

Zawiślak Marcin - Męska XXL / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Zegan Patryk - Męska XL / M POL Głuchołazy

Zapłacone

Zemełko Katarzyna - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

Zemełko Staś - Damska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Ziółkowski Bogdan - Męska M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Ziółkowski Eugeniusz - Męska XL / M POL Brzeg

Zapłacone

Zjawiony Daniel - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

Złotnik Michał - Męska L / M POL Zawada

Zapłacone

Znamirowska Sylwia - Damska XL / K POL Kotórz Mały

Zapłacone

Żymańczyk Józef - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

Żymańczyk Marzena - Damska M / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU