Tropem Wilczym Opole - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019

Opole, Polska
03.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Abratkiewicz Magdalena - Damska S / K POL Opole Ex Team

Zapłacone

2. Adamczyk Paulina - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

3. Andrzejewska Ewa - Damska L / K POL Opole itacy biegacze

Zapłacone

4. Andrzejewski Rafał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

5. Antkowiak Katarzyna - Damska L / K POL Radomierowice OSP RADOMIEROWICE

Zapłacone

6. Antkowiak Michał - Męska XXL / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

7. Bajzert Bartosz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

8. Balan Patryk - Męska S / M POL Prudnik

Zapłacone

9. Baran Roman - Męska XXL / M POL Prudnik

Zapłacone

10. Bartha Katarzyna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

11. Bawoł Adam - Męska XXL / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

12. Bęben Jerzy - Męska XL / M POL Rozwadza Dyczuś Team

Zapłacone

13. Bęben Tomasz - Męska XL / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

14. Bednarz Michał - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

15. Uczestnik anonimowy - Męska L / M POL Kluczbork

Zapłacone

16. Benk Mateusz - Męska M / M POL Wąsice

Zapłacone

17. Bernacka Wiktoria - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

18. Białek Adrianna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

19. Białek Anna - Damska L / K POL Sokolniki

Zapłacone

20. Białek Michał - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

21. Białowąs Wojciech - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

22. Bielawska Karolina - Dziecięca M / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

23. Bielawski Grzegorz - Męska L / M POL Kędzierzyn-Koźle 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

24. Biernacka Beata - Damska M / K POL Opole WBO:)

Zapłacone

25. Birecka Monika - Damska M / K POL Lewin Brzeski

Zapłacone

26. Biżek Łukasz - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

27. Bobis Wojciech - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

28. Bodaszewski Szymon - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

29. Bogus Przemysław - Dziecięca M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

30. Bojczuk Mateusz - Męska L / M POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

31. Bolek Dawid - Męska XL / M POL Wałbrzych

Zapłacone

32. Borgul Tomasz - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

33. Broj Natalia - Damska S / K POL Źlinice

Zapłacone

34. Buchcic Sebastian - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

35. Uczestnik anonimowy - Męska L / M POL Nysa -

Zapłacone

36. Uczestnik anonimowy - Męska L / M POL Nysa -

Zapłacone

37. Burzyński Paweł - Męska XL / M POL Opole Juventus

Zapłacone

38. Butz Jakub - Męska L / M POL Otmuchów Athletics Nysa

Zapłacone

39. Całczyński Robert - Męska XL / M POL Siemianowice Śląskie 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

40. Cebula Tomasz - Męska L / M POL Chrząstowice

Zapłacone

41. Cedro Damian - Dziecięca M / M POL Opole Bosse Nogi Opole

Zapłacone

42. Chachuła Ryszard - Męska XL / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

43. Uczestnik anonimowy - Damska M / K POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

44. Chłąd Aleksander - Męska L / M POL Przysiecz Ex Team

Zapłacone

45. Chłopecki Jarosław - Męska XL / M POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

46. Chodurski Marek - Męska S / M POL Kamień Śląski

Zapłacone

47. Chudy Agnieszka - Damska M / K POL Prudnik

Zapłacone

48. Chudzicka-Główka Magdalena - Damska M / K POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

49. Chyłka Darek - Męska XL / M POL Dąbrówka Łubniańska

Zapłacone

50. Cygan Tomasz - Męska M / M POL Folwark

Zapłacone

51. Czech Andrzej - Męska L / M POL Osowiec-Trzęsina

Zapłacone

52. Czech Sebastian - Męska L / M POL Osowiec

Zapłacone

53. Czepiel Łukasz - Męska S / M POL Krapkowice ... OKR BIKE TEAM

Zapłacone

54. Czerniecka Aleksandra - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

55. Czyrnia Andrzej - Męska S / M POL Turawa Rajsport Active

Zapłacone

56. Czyrnia Anna - Damska M / K POL Turawa

Zapłacone

57. Dąbek Seweryn - Męska XXL / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

58. Dąbrowska Natalia - Damska S / K POL Opole Vege Runners

Zapłacone

59. Dacków Marcin - Męska M / M POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

60. Dadura Paweł - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

61. Dec Bogusław - Męska XXL / M POL Opole Old Team 2016

Zapłacone

62. Dec Jan - Męska XXL / M POL Opole UKS Rodło Opole

Zapłacone

63. Dec Łukasz - Męska XXL / M POL Opole Dec Team

Zapłacone

64. Domagalski Adam - Męska M / M POL Opole NaKole

Zapłacone

65. Drobek Rafał - Męska S / M POL Łąka Athletics Nysa

Zapłacone

66. Drost Dariusz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

67. Drost Marzena - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

68. Drożak Tomasz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

69. Drozd Bronisław - Męska L / M POL Opole NWK ZAGRODA

Zapłacone

70. Drozd Mariusz - Damska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

71. Drozd Przemysław - Męska M / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

72. Dziadkiewicz Karolina - Damska XL / K POL Prószków MORSY OPOLE

Zapłacone

73. Dziekan Katarzyna - Damska L / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

74. Falkenberg Ludwik - Męska M / M POL Krapkowice Krapkowice w biegu

Zapłacone

75. Feret Piotr - Damska M / M POL Strzelce Opolskie ADAMIETZ

Zapłacone

76. Ficek Janina - Damska L / K POL Opole Ekonomik Gold TEAM

Zapłacone

77. Frajtag Patrycja - Damska M / K POL Jełowa Itacy_biegacze

Zapłacone

78. Frąk Adam - Męska M / M POL Schodnia Team Ozimek

Zapłacone

79. Frąk Slawomir - Męska L / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

80. Gaczkowski Adam - Męska XL / M POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

81. Gajewski Michał - Męska M / M POL Radomsko

Zapłacone

82. Gąsior Krzysztof - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

83. Gąsior Tomasz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

84. Gąsiorowski Krzysztof - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

85. Gąsiorowski Maciej - Damska S / M POL Opole Szach-Mat

Zapłacone

86. Gawlita Justyna - Damska L / K POL Ozimek

Zapłacone

87. Gerlicka Emilia - Damska M / K POL Głuchołazy Okiem Wilka

Zapłacone

88. Główka Mirosław - Męska L / M POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

89. Gnot Katarzyna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

90. Gocka Monika - Męska S / K POL Opole F1 Fitness Opole

Zapłacone

91. Golec Anna - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

92. Golec Sylwia - Męska L / K POL Opole

Zapłacone

93. Goleński Wojciech - Męska M / M POL Opole Forca Brava Opole

Zapłacone

94. Górny Robert - Męska M / M POL Ozimek

Zapłacone

95. Gorzała Joanna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

96. Grabczak Jarek - Męska L / M POL Opole ITACY BIEGACZE

Zapłacone

97. Grabowska Daria - Damska M / K POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

98. Grabowska Zuzanna - Damska M / K POL Krośnica Izbicko w biegu

Zapłacone

99. Grabowski Dominik - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

100. Gradowski Łukasz - Męska XXL / M POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

101. Gratkowski Paweł - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

102. Gręda Elżbieta - Damska L / K POL Ozimek Tim jest Tim

Zapłacone

103. Gryczka Tomasz - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

104. Grzegocka Monika - Damska M / K POL Warszawa

Zapłacone

105. Grzegorczyn Magdalena - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

106. Grzelak Mieszko - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

107. Gugulski Paweł - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

108. Guzik Katarzyna - Męska S / K POL Opole Mosir Opole

Zapłacone

109. Harynek Robert - Męska L / M POL Krapkowice

Zapłacone

110. Hess Jakub - Męska XL / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

111. Hoffman Ewa - Damska M / K POL Opole SobieBiegam

Zapłacone

112. Hołub Tomasz - Męska XXL / M POL Zalesie

Zapłacone

113. Horęzga Dorota - Damska M / K POL Brzeg

Zapłacone

114. Hreczuch Paweł - Męska M / M POL Opole Spowolna Drużyna

Zapłacone

115. Hrycaj Marcin - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

116. Hrycaj Monika - Damska M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

117. Hrycaj Oskar - Dziecięca L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

118. Hulok Anna - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

119. Hulok Antoni - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

120. Ilnicka Monika - Damska M / K POL Racławice Śl Opole Dzikusy z Pogranicza

Zapłacone

121. Iwańska Elżbieta - Damska S / K POL Brzeg

Zapłacone

122. Jacheć Jarosław - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

123. Jagiela Jakub - Dziecięca M / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

124. Jagiela Joanna - Damska S / K POL Opole KUBUŚ TEAM

Zapłacone

125. Jagiela Józef - Męska XL / M POL Opole KUBUŚ TEAM

Zapłacone

126. Jagiela Rafał - Męska M / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

127. Jagiełło Jarek - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

128. Janik Wojciech - Damska L / M POL Krapkowice

Zapłacone

129. Jankowska Magdalena - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

130. Jankowski Dariusz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

131. Jankowski Tobiasz - Męska S / M POL Opole EVENT HOSTEL

Zapłacone

132. Janowska Marta - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

133. Janus Szymon - Męska L / M POL Opole Jedna Odra

Zapłacone

134. Jaroszewski Tomasz - Męska XL / M POL Opole Śródmieście OKS

Zapłacone

135. Jarzabek Monika - Damska S / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

136. Jarzynka Marek - Męska S / M POL Budzieszowice

Zapłacone

137. Jaśkowiec Michał - Męska S / M POL Prudnik #jaskowiec

Zapłacone

138. Jaszczyńska Malwina - Damska M / K POL Prudnik

Zapłacone

139. Jaworska Magdalena - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

140. Jończyk Anna - Damska S / K POL Ozimek

Zapłacone

141. Jurek Tomasz - Męska L / M POL Głuchołazy BBL Głuchołazy/Athletics Nysa

Zapłacone

142. Jurkiewicz Karol - Męska XXL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

143. Juściński Andrzej - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

144. Kaczmarski Jacek - Męska S / M POL Opole Nwk Opole

Zapłacone

145. Kałuska Bożena - Damska M / K POL Opole Parkrun Opole

Zapłacone

146. Kania Magda - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

147. Karski Andrzej - Męska M / M POL Krapkowice

Zapłacone

148. Karwasiecka Anna - Męska S / K POL Opole

Zapłacone

149. Kasperski Remigiusz - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

150. Każmierczyk Roman - Męska M / M POL Krapkowice Amator

Zapłacone

151. Kempny Małgorzata - Damska XL / K POL Żory Falcon Team

Zapłacone

152. Kępa-Danek Katarzyna - Męska S / K POL Łubniany Mosir Opole

Zapłacone

153. Kiełbasa Adam - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

154. Kilijanek Izabela - Damska L / K POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

155. Kiszkis Karolina - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

156. Klimas Marcin - Męska L / M POL Grodków OKS

Zapłacone

157. Kluba Klaudia - Damska M / K POL Opole Falstart Rudniki

Zapłacone

158. Kluba Magdalena - Damska S / K POL Wrocław Falstart Rudniki

Zapłacone

159. Kluska Mateusz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

160. Kłosek Paweł - Męska XXL / M POL Pludry

Zapłacone

161. Kochanowski Rafał - Męska XL / M POL Opole Trans Ekspert

Zapłacone

162. Kociszewska Maria - Damska L / K POL Opole Kociaki

Zapłacone

163. Kociszewski Łukasz - Męska XXL / M POL Opole Kociaki

Zapłacone

164. Koczur Agnieszka - Damska L / K POL Brzeg

Zapłacone

165. Kokoszka Katarzyna - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

166. Kokoszka Sara - Dziecięca M / K POL Opole

Zapłacone

167. Kolbe Monika - Damska M / K POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

168. Kołłątaj Wioletta - Damska M / K POL Opole ITACY_biegacze

Zapłacone

169. Kołodziej Marek - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

170. Kołodziej Sylwia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

171. Komar Patryk - Męska S / M POL Nysa

Zapłacone

172. Koob Emilia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

173. Kopera Natalia - Damska L / K POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

174. Korzeniewski Mateusz - Męska XXL / M POL Pludry

Zapłacone

175. Kosmaty Ewa - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

176. Kosmaty Mariusz - Męska M / M POL Opole Event Hostel Opole

Zapłacone

177. Kosmaty Michał - Męska L / M POL Opole Zaremba Team

Zapłacone

178. Kostek Criss - Męska M / M POL Praszka

Zapłacone

179. Kotygin Mateusz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

180. Kowalska Martyna - Damska S / K POL Prószków Kolka Team Opole

Zapłacone

181. Kowalski Łukasz - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

182. Kowalski Marek - Męska M / M POL Tarnów Opolski Kolka Team Opole

Zapłacone

183. Kowynia Grzegorz - Męska L / M POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

184. Koziak Agnieszka - Dziecięca M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

185. Koziarski Paweł - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

186. Koziarski Przemysław - Męska L / M POL Opole 10 Blog

Zapłacone

187. Koziarski Wojciech - Dziecięca M / M POL Opole PRZEDSZKOLE 29 OPOLE

Zapłacone

188. Uczestnik anonimowy - Męska XL / M POL Turawa Marszałki Pułk 4 Ułanów Zaniemeńskich

Zapłacone

189. Kozioł Tomasz - Męska S / M POL Przemyśl 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

190. Kramm Tomasz - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

191. Uczestnik anonimowy - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

192. Krokoszyński Przemyław - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

193. Król Adam - Męska XL / M POL Opole Spartanie Dzieciom

Zapłacone

194. Krysa Marek - Męska L / M POL Opole Wiesiek Team

Zapłacone

195. Kuchciak Magdalena - Damska M / K POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

196. Kuchciak Mateusz - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

197. Kuczer Patryk - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

198. Kudliński Łukasz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

199. Kujawa Krystian - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

200. Kula Dawid - Męska M / M POL Wierzchowo

Zapłacone

201. Kupka Karolina - Męska S / K POL Brynica KS Unia Opole

Zapłacone

202. Kury Michał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

203. Kuś Iwona - Damska S / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

204. Kuszczyński Michał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

205. Labusga Paweł - Męska L / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

206. Lang Monika - Damska S / K POL Opole Awl

Zapłacone

207. Langert Sławomir - Męska XL / M POL Prudnik Dzikusy z Pogranicza

Zapłacone

208. Lesik Piotr - Męska XL / M POL Kępa

Zapłacone

209. Lesinski Leszek - Damska L / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

210. Lewandowski Adrian - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

211. Lewandowski Dawid - Męska L / M POL Opole Małapanew Ozimek

Zapłacone

212. Linkert Łukasz - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

213. Uczestnik anonimowy - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

214. Ładowski Krzysztof - Męska M / M POL Opole Badcholesterol.pl

Zapłacone

215. Łuczko Grzegorz - Damska M / M POL Ozimek

Zapłacone

216. Łukaszyński Marek - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

217. Łuszczyna Agata - Damska L / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

218. Łysek Tomasz - Damska XL / M POL Opole Ulks Orzeł Źlinice

Zapłacone

219. Magnuszewski Przemek - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

220. Majdak Paweł - Damska S / M POL Opole Opole

Zapłacone

221. Majer Marta - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

222. Majer Szymon - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

223. Makowska Dorota - Damska M / K POL Opole EkonomikTeam

Zapłacone

224. Malczewski Daniel - Męska M / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

225. Malecha Piotr - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

226. Malerczyk Józef - Męska S / M POL

Zapłacone

227. Małaczyński Lucjan - Damska S / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

228. Małek Kamil - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

229. Marciniak Mirosław - Męska L / M POL Ozimek Ozimek Team

Zapłacone

230. Marciniak Przemysław - Męska S / M POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

231. Marcinków Radosław - Damska XL / M POL Opole JWA

Zapłacone

232. Marcinkowska Katarzyna - Męska S / K POL Wałbrzych

Zapłacone

233. Marczak Piotr - Męska XL / M POL Opole Przylesie

Zapłacone

234. Markiewicz Marek - Męska L / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

235. Martyniuk Ryszard - Męska M / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

236. Mastalerz Michał - Damska L / M POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

237. Mateja Krzysztof - Męska S / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

238. Mateja Nicola - Damska M / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

239. Matykiewicz Natalia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

240. Mazurek Roman - Męska M / M POL Murów Brak

Zapłacone

241. Mielczarek Karolina - Damska M / K POL Opole EkonomikTeam

Zapłacone

242. Miemiec Anna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

243. Mikłuszka Dorota - Damska M / K POL

Zapłacone

244. Milińska Lilianna - Damska S / K POL Niemodlin niemodlin biega

Zapłacone

245. Minkiewicz Radosław - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

246. Uczestnik anonimowy - Damska XL / M POL Głogówek

Zapłacone

247. Młudzik Krzysztof - Damska M / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

248. Murawska Małgorzata - Damska S / K POL Opole KLIMA-TECH

Zapłacone

249. Murawski Marek - Męska XL / M POL Namysłów KLIMA-TECH OPOLE

Zapłacone

250. Niekrawiec Dariusz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

251. Niepala Beata - Damska L / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

252. Niespodzińska Aneta - Damska S / K POL Ścigów Opolski Team

Zapłacone

253. Niezgoda Michał - Męska XXL / M POL Krapkowice

Zapłacone

254. Uczestnik anonimowy - Męska M / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

255. Ochota Weronika - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

256. Odwald Monika - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

257. Ogiolda Albert - Męska M / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

258. Ogiolda Krzysztof - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

259. Ogiolda Weronika - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

260. Olejnik Piotr - Męska XL / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

261. Orzechowska Anna - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

262. Orzechowska Maja - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

263. Orzeł Tomasz - Męska XL / M POL Opole Amator

Zapłacone

264. Osmolińska Dominika - Damska M / K POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

265. Osmolinski Paweł - Damska XL / M POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

266. Ossowski Arkadiusz - Męska S / M POL Głogówek

Zapłacone

267. Ostrowski Kamil - Męska XXL / M POL Przechód

Zapłacone

268. Owczarz Marcin - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

269. Owczarz Mateusz - Dziecięca L / M POL Opole

Zapłacone

270. Ożóg Grzegorz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

271. Ożóg Katarzyna - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

272. Pałac Arkadiusz - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

273. Pancylejko Adam - Męska S / M POL Opole Rodło Opole

Zapłacone

274. Pancylejko Beata - Męska S / K POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

275. Pancylejko Bogdan - Męska M / M POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

276. Pancylejko Ewelina - Męska S / K POL Opole Uks Mos Opole

Zapłacone

277. Parasiewicz Mateusz - Damska XL / M POL Opole

Zapłacone

278. Parasiewicz Monika - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

279. Parasiewicz Tomasz - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

280. Parasiewicz Zofia - Dziecięca M / K POL Opole

Zapłacone

281. Pason Tomasz - Dziecięca M / M POL Raszowa

Zapłacone

282. Pawlak Piotr - Męska S / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

283. Perdek Urszula - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

284. Piech Michał - Męska M / M POL Opole La lorraine polska

Zapłacone

285. Piekarski Bartłomiej - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

286. Pietrucki Dzidek - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

287. Pilawka Agata - Męska M / K POL Opole Next Level Bjj Opole

Zapłacone

288. Piotrowski Łukasz - Męska M / M POL Opole Say NO! to cancer!

Zapłacone

289. Pipa Mateusz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

290. Plaskota Jakub - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

291. Pluta Krzysztof - Męska M / M POL Chodoba

Zapłacone

292. Płachetka Adrian - Męska XL / M POL Domecko Brak

Zapłacone

293. Płachetka Justyna - Damska L / K POL Domecko Brak

Zapłacone

294. Uczestnik anonimowy - Damska L / K POL Chrząstowice

Zapłacone

295. Podgórny Mariusz - Męska XXL / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

296. Poliwoda Katarzyna - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

297. Popiela Mirosław - Męska L / M POL Strzelce Opolskie ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

298. Pośledni Mateusz - Dziecięca M / M POL Opole Odra Opole Grupa Lekkoatletyczna Dwójeczka

Zapłacone

299. Poślednia Teresa - Damska L / K POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

300. Potaczek Krzysztof - Damska XL / M POL Którzy Mały

Zapłacone

301. Uczestnik anonimowy - Męska S / M POL Opole Miasto Opole

Zapłacone

302. Przybyła Michał - Męska M / M POL Pustków

Zapłacone

303. Puchlerz Aleksandra - Męska S / K POL Wałbrzych

Zapłacone

304. Uczestnik anonimowy - Damska XL / M POL Głogówek

Zapłacone

305. Pytel Piotr - Damska M / M POL Głuchołazy

Zapłacone

306. Raburski Adrian - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

307. Radon Barbara - Damska XL / K POL Głuchołazy

Zapłacone

308. Radziej Patrycja - Damska M / K POL Dobrzeń Wielki Ex Team

Zapłacone

309. Ratajczak Bartłomiej - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

310. Reszczyńska Angelika - Męska M / K POL Byczyna AKS Promil

Zapłacone

311. Rogala Adam - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

312. Rogala Agnieszka - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

313. Rurynkiewicz Michał - Męska M / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

314. Rurynkiewicz Szymon - Męska L / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

315. Rycąbel Szymon - Męska M / M POL Opole AKS Promil

Zapłacone

316. Rychlikowska Karina - Damska L / K POL Tarnów Opolski MORSY OPOLE

Zapłacone

317. Rymarz Mirosław - Męska L / M POL Chrząstowice

Zapłacone

318. Rzeźnik Magdalena - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

319. Sabi Franka - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

320. Samborski Daniel - Męska XL / M POL Opole Biegacze w Radomsku

Zapłacone

321. Samborski Krzysztof - Męska S / M POL Radomsko KBKS Radomsko

Zapłacone

322. Samelski Błażej - Męska L / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

323. Skoczylas Radosław - Męska L / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

324. Skórzewski Przemysław - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

325. Skrupa Grzegorz - Męska S / M POL Turawa Gmina Zrzeszenia LZS w Turawie ŁKS Sokół Bierdzany

Zapłacone

326. Skubikowski Tomasz - Dziecięca M / M POL Glucholazy Athletics Nysa

Zapłacone

327. Śliwiński Tomasz - Męska L / M POL Komprachcice Służby mundurowe

Zapłacone

328. Słaboń Michał - Męska M / M POL Nakło Odra Opole

Zapłacone

329. Słomka Mariusz - Męska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

330. Sobania Mirosław - Męska XXL / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

331. Sobczak Daniel - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

332. Socha Piotr - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

333. Socha Tomasz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

334. Sokołowski Marcin - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

335. Sowada Łukasz - Męska XL / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

336. Sroka Paweł - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

337. Stachowicz Olaf - Dziecięca M / M POL Opole

Zapłacone

338. Stania Paweł - Męska M / M POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

339. Starczyk Sebastian - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

340. Stark Sebastian - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

341. Stasiuk Przemysław - Męska XL / M POL Szczedrzyk

Zapłacone

342. Stefaniszyn Marcin - Męska XL / M POL Brzeg

Zapłacone

343. Stefański Mateusz - Męska XL / M POL Opole Basen Nwk

Zapłacone

344. Stelmachowicz Daniel - Męska M / M POL Komprachcice ANTONTEAM

Zapłacone

345. Stelmaszyk Michał - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

346. Stelmaszyk Michał - Męska L / M POL Zawada

Zapłacone

347. Stemplewski Sebastian - Męska S / M POL Opole BASSAU POLSKA

Zapłacone

348. Stępień Grzegorz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

349. Stępień Julia - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

350. Stępień Kamila - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

351. Struk Marcin - Męska XXL / M POL Opole Falcon Team

Zapłacone

352. Strycharz Bogdan - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

353. Sujka Dawid - Męska L / M POL Opole Opole Biega

Zapłacone

354. Suszanowicz Julia - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

355. Suszanowicz Katarzyna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

356. Świerczyńska Magda - Damska S / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

357. Szafarczyk Katarzyna - Damska M / K POL Zakliczyn

Zapłacone

358. Szafarczyk Tadeusz - Męska M / M POL Zakliczyn

Zapłacone

359. Szczemirski Witold - Dziecięca M / M POL Pustków UKS Athletic Ozimek

Zapłacone

360. Szczepański Bartosz - Dziecięca L / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

361. Szczepański Tomasz - Męska XXL / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

362. Szmuk Łukasz - Męska L / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

363. Sznura Piotr - Męska S / M POL Jemielnica LKS Jemielnica

Zapłacone

364. Szober Grzegorz - Męska M / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

365. Szpryngiel Jadwiga - Damska L / K POL Opole Spowolna drużyna

Zapłacone

366. Szutowicz Łukasz - Damska L / M POL Opole

Zapłacone

367. Szywalski Oskar - Damska XL / M POL Dąbrówka Górna CYKLOFAN OPOLE

Zapłacone

368. Tarabasz Łukasz - Męska M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

369. Tomiczek-Kudła Karolina - Damska S / K POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

370. Tuzinkiewicz Jagoda - Damska S / K POL Brzeg Ex Team

Zapłacone

371. Uczestnik anonimowy - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

372. Urbaniak Paulina - Damska XL / K POL Opole

Zapłacone

373. Urbanowski Piotr - Męska L / M POL Ozimek

Zapłacone

374. Walecko Tomek - Męska S / M POL Opole PIOWAL DOBRE NARZĘDZIA

Zapłacone

375. Waluś Katarzyna - Damska L / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

376. Waluś Marcin - Męska XXL / M POL Zimnice Małe Cyklofan Opole

Zapłacone

377. Waluś Tomasz - Męska L / M POL Opole

Zapłacone

378. Wandzel Oliwia - Dziecięca M / K POL Głuchołazy

Zapłacone

379. Wandzel Sylwia - Męska S / K POL Głuchołazy

Zapłacone

380. Warzecha Nikola - Męska S / K POL Biadacz

Zapłacone

381. Wawer Karolina - Damska L / K POL Chorula

Zapłacone

382. Wawer Katarzyna - Damska S / K POL Opole REBELLION OF FREE RUNNERS

Zapłacone

383. Wawer Marcin - Męska M / M POL Gogolin

Zapłacone

384. Wawrzyniak Krystian - Damska S / M POL Opole Odra opole

Zapłacone

385. Węgliński Łukasz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

386. Węgrzynowicz Damian - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

387. Uczestnik anonimowy - Męska XL / M POL Turawa-Marszałki

Zapłacone

388. Więch Mariusz - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

389. Wiecha Magda - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

390. Wieczorek Krzysztof - Męska M / M POL Falmirowice BBL OPOLE

Zapłacone

391. Wielichowska Milena - Dziecięca M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

392. Wietrzycki Tomasz - Męska XXL / M POL Opole Kompania-Adv.pl

Zapłacone

393. Wilk Klaudia - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

394. Winiarz Natalia - Damska L / K POL Opole ITACY_BIEGACZE

Zapłacone

395. Witek Kamil - Męska L / M POL Falmirowice Husaria Race Team

Zapłacone

396. Włodarczyk Paweł - Męska M / M POL Opole Zaodrze Oks

Zapłacone

397. Wojnarowski Bartosz - Męska L / M POL Opole Oks

Zapłacone

398. Wośko Ania - Damska S / K POL Opole

Zapłacone

399. Woszek Joanna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

400. Woźniak Aneta - Damska L / K POL Opole

Zapłacone

401. Woźniak Grzegorz - Męska XXL / M POL Opole

Zapłacone

402. Wróbel Jacek - Męska S / M POL Opole Ex Team

Zapłacone

403. Wydra Krzysztof - Damska M / M POL Opole

Zapłacone

404. Żabiński Jarosław - Męska M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

405. Zaremba Alicja - Dziecięca M / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

406. Zaremba Michal - Męska L / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

407. Zaremba Paulina - Damska L / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

408. Zasada Maja - Dziecięca M / K POL Brzeg

Zapłacone

409. Zawer Bartek - Męska XL / M POL Opole

Zapłacone

410. Zawer Justyna - Damska M / K POL Opole

Zapłacone

411. Zawiślak Marcin - Męska XXL / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

412. Zegan Patryk - Męska XL / M POL Głuchołazy

Zapłacone

413. Zemełko Katarzyna - Dziecięca L / K POL Opole

Zapłacone

414. Zemełko Staś - Damska L / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

415. Ziółkowski Bogdan - Męska M / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

416. Ziółkowski Eugeniusz - Męska XL / M POL Brzeg

Zapłacone

417. Zjawiony Daniel - Męska M / M POL Opole

Zapłacone

418. Złotnik Michał - Męska L / M POL Zawada

Zapłacone

419. Znamirowska Sylwia - Damska XL / K POL Kotórz Mały

Zapłacone

420. Żymańczyk Józef - Męska S / M POL Opole

Zapłacone

421. Żymańczyk Marzena - Damska M / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU