Sieprawski Bieg Przełajowy

Siepraw
21.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Andrzejewski Aleksander - Kids / M POL Krakow

Bezpłatne

2. Andrzejewski Kacper - Kids / M GBR London AZS Krakow

Bezpłatne

3. Bajur Wiktoria - Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

4. Baran Dawid - Open / M17-29 POL Siepraw Dzicy ogrodnicy

Niezapłacone

5. Baran Maciej - Open / M30-39 POL Siepraw Dzicy ogrodnicy

Niezapłacone

6. Baran Oskar - Jun / M POL Zakliczyn Brak

Bezpłatne

7. Baran Szymon - Kids / M POL Łyczanka

Bezpłatne

8. Bolek Nathalia - Open / K17-29 FRA Gleize

Zapłacone

9. Charusta Martyna - Open / K17-29 POL Targanice Wataha- Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

10. Ciapa Fabian - Open / M17-29 POL Dobczyce Active Academy

Niezapłacone

11. Czernecki Karol - Open / M17-29 POL Włosań

Niezapłacone

12. Danel Magdalena - Open / K30-39 POL Kraków Need For Speed

Niezapłacone

13. Drabik-Słomka Małgorzata - Open / K30-39 POL Łyczanka Active Academy

Zapłacone

14. Dymek Mirosław - Open / M40-49 POL Niżowa

Niezapłacone

15. Dyrda-Sołtys Weronika - Open / K30-39 POL Siepraw

Niezapłacone

16. Dziadkowiec Paulina - Open / K17-29 POL Krzyszkowice Active Academy

Niezapłacone

17. Fijał Tomasz - Open / M30-39 POL Siepraw AGA TEAM

Zapłacone

18. Gawęda Kamil - Kids / M POL Dobczyce

Bezpłatne

19. Uczestnik anonimowy - Open / M17-29 POL Zakliczyn RMF4RT Gladiators

Niezapłacone

20. Grochal Martynka - Kids / K POL Siepraw

Bezpłatne

21. Hosaja Patrycja - Open / K17-29 POL Kraków Oświecenia Team Hajime

Niezapłacone

22. Iwanów Piotr - Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

23. Jania Kacper - Kids / M POL Poręba

Bezpłatne

24. Jania Maciej - Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

25. Jankosz Jerzy - Kids / M POL Siepraw Sieprawska Piątka

Bezpłatne

26. Jankosz Karol - Jun / M POL Siepraw Sieprawska Piątka

Bezpłatne

27. Janus Ryszard - Open / M50-59 POL Wieliczka Active Academy

Niezapłacone

28. Janus Tomasz - Open / M30-39 POL Wieliczka Active Academy

Niezapłacone

29. Janus-Fic Katarzyna - Open / K30-39 POL Wieliczka Active Academy

Niezapłacone

30. Jurek Anna - Open / K17-29 POL Sulechów Active Academy

Niezapłacone

31. Kania Borys - Kids / M POL Skrzynka

Bezpłatne

32. Kantor Gabriela - Kids / K POL Świątniki Górne

Bezpłatne

33. Uczestnik anonimowy - Kids / K POL Szyce

Bezpłatne

34. Uczestnik anonimowy - Kids / M POL Szyce

Bezpłatne

35. Uczestnik anonimowy - Open / M40-49 POL Szyce

Niezapłacone

36. Kasprzyk Konrad - Open / M17-29 POL Kędzierzynka

Niezapłacone

37. Kędzior Kacper - Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

38. Kędzior Krzysztof - Jun / M POL Kraków

Bezpłatne

39. Kędzior Magdalena - Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

40. Knapik Wiktoria - Kids / K POL Dobczyce

Bezpłatne

41. Kotarba Aleksandra - Open / K17-29 POL Świątniki Górne

Zapłacone

42. Koteja Agnieszka - Open / K30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

43. Koteja Piotr - Open / M30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

44. Kozub Jan - Open / M17-29 POL Borzęta Active Academy

Niezapłacone

45. Kruczek Antoni - Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

46. Kukla Mateusz - Jun / M POL Kraków

Bezpłatne

47. Kuzaj Julia - Open / K17-29 POL Kraków Active Academy

Niezapłacone

48. Uczestnik anonimowy - Open / M17-29 POL Nowe Rybie KS Limanowa Forrest

Niezapłacone

49. Malinowski Tomasz - Open / M30-39 POL Kraków UKS Lider Siercza

Niezapłacone

50. Matoga Antoni - Kids / M POL Świątniki Górne

Bezpłatne

51. Matoga Bartłomiej - Kids / M POL Konary

Bezpłatne

52. Matoga Bernadetta - Open / K30-39 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

53. Mika Amelia - Jun / K POL Świątniki Górne

Bezpłatne

54. Mika Barbara - Open / K30-39 POL Winiary Active Academy

Niezapłacone

55. Mika Bartosz - Jun / M POL Siepraw

Bezpłatne

56. Mika Joanna - Kids / K POL Winiary Active Academy

Bezpłatne

57. Mika Krystian - Jun / M POL Winiary Active Academy

Bezpłatne

58. Mika Patrycja - Kids / K POL Winiary Active Academy

Bezpłatne

59. Mika Wiktoria - Jun / K POL Siepraw

Bezpłatne

60. Uczestnik anonimowy - Jun / M POL Kraków

Bezpłatne

61. Mroczka Maciej - Open / M17-29 POL Krakow

Zapłacone

62. Njako Larry - Kids / M POL Kraków KS KABEL Kraków

Bezpłatne

63. Nowak Michał - Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

64. Nowak Natalia - Kids / K POL Siepraw

Bezpłatne

65. Nowak Patrick - Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

66. Nowak Victoria - Kids / K POL Kraków

Bezpłatne

67. Obajtek Magdalena - Open / K30-39 POL Myślenice

Zapłacone

68. Obajtek Oliwier - Kids / M POL Myślenice

Bezpłatne

69. Okrajek Zbigniew - Open / M30-39 POL Posądza

Niezapłacone

70. Opoczyński Aleksander - Open / M50-59 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

71. Palmi Jjulia - Kids / K POL Wieliczka

Bezpłatne

72. Panek Adrian - Open / M17-29 POL Czechówka Active Academy

Niezapłacone

73. Panuś Hubert - Jun / M POL Myślenice

Bezpłatne

74. Piątkowska Marta - Open / K30-39 POL Dobczyce

Zapłacone

75. Piątkowska Marta - Open / K30-39 POL Dobczyce

Niezapłacone

76. Piechowska Anna - Open / K40-49 POL Kraków Active Academy

Niezapłacone

77. Piechowska Martyna - Open / K17-29 POL Kraków Active Academy

Niezapłacone

78. Piórkowski Jakub - Jun / M POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Bezpłatne

79. Piórkowski Michał - Kids / M POL Wieliczka UKS Lider Siercza

Bezpłatne

80. Pitala Antoni - Kids / M POL Siepraw

Bezpłatne

81. Pollesch Zuzanna - Open / K17-29 POL Kraków

Zapłacone

82. Postrzech Wojciech - Kids / M POL Dobczyce -

Bezpłatne

83. Uczestnik anonimowy - Open / K17-29 POL Siepraw

Niezapłacone

84. Pyzik Jadwiga - Open / K30-39 POL Siepraw Active Academy

Niezapłacone

85. Radzik Stanisław - Open / M60-99 POL Łyczanka Sieprawska 5

Niezapłacone

86. Rogasch Stanisław - Open / M50-59 POL Kraków BBL Kraków

Niezapłacone

87. Rokita Radosław - Open / M30-39 POL Kraków Oświecenia Team Hajime

Niezapłacone

88. Ryś Wacław - Open / M60-99 POL Myślenice Zarabie-Biega

Niezapłacone

89. Serafin Grzegorz - Open / M50-59 POL Kraków Active Academy

Niezapłacone

90. Serafin Jakub - Open / M17-29 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

91. Serafin Natalia - Open / K17-29 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

92. Siatka Erwin - Open / M17-29 POL Siepraw

Niezapłacone

93. Ślusarczyk Agata - Open / K50-59 POL Zakliczyn Active Academy

Niezapłacone

94. Ślusarczyk Amelia - Kids / K POL Stojowice

Bezpłatne

95. Ślusarczyk Emil - Jun / M POL Stojowice

Bezpłatne

96. Smyczek Szymon - Kids / M POL Siepraw SP Siepraw

Bezpłatne

97. Sołtys Konrad - Open / M30-39 POL Siepraw

Niezapłacone

98. Sosin Tomasz - Open / M17-29 POL Konary Sieprawska piatka

Niezapłacone

99. Swidowski Bartek - Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

100. Świdowski Bartłomiej - Jun / M POL Łyczanka

Bezpłatne

101. Syrek Zuzanna - Kids / K POL Olszowice Sieprawska 5

Bezpłatne

102. Szczepański Patryk - Kids / M POL Kraków

Bezpłatne

103. Tracz Robert - Jun / M POL Myślenice

Bezpłatne

104. Tracz Sławomir - Open / M40-49 POL Myślenice Husaria Race Team

Niezapłacone

105. Urgacz Piotr - Open / M30-39 POL Zakliczyn

Zapłacone

106. Walczewski Bartosz - Open / M17-29 POL Wieliczka Active Academy

Niezapłacone

107. Uczestnik anonimowy - Kids / M POL Zawada

Bezpłatne

108. Winkler Adam - Open / M40-49 POL Borzęta Active Academy

Niezapłacone

109. Winkler Agata - Open / K40-49 POL Borzęta Active Academy

Niezapłacone

110. Winkler Iwo - Kids / M POL Borzęta Active Academy

Bezpłatne

111. Wójcik Nikodem - Jun / M POL Czechówka

Bezpłatne

112. Wójcik Oskar - Kids / M POL Czechówka

Bezpłatne

113. Żołnierczyk Damian - Open / M17-29 POL Siepraw

Niezapłacone

114. Zwoliński Daniel - Open / M17-29 POL Zawiercie Active Academy

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU