Rybnicki Bieg Nocny Halloween 2019

Rybnik
26.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Androsz Joanna 1 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

2. Auguścik Ewelina 2 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5 +

Zapłacone

3. Badach Agnieszka 3 B5 / K POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

4. Badaczewski Tomasz 4 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

5. Bałazy Krzysztof 5 B5 / M POL Racibórz

Zapłacone

6. Baron Dominika 6 B5 / K POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

7. Bednarz Marcin 7 B10 / M POL Radlin Runpatola

Zapłacone

8. Bielińska Anna 8 B5 / K POL Rybnik Decathlon i Przyjaciele

Zapłacone

9. Błażyca Ilona 9 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

10. Bober Wojciech 10 B5 / M POL Rogów Run Rogów

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy 11 B5 / M POL Rybnij

Zapłacone

12. Bralich Brygida 12 B5 / K POL Stanowice

Zapłacone

13. Bralich Justyna 13 B5 / K POL Stanowice

Zapłacone

14. Budny Anna 14 B5 / K POL Rybnik Kyokushin rybnik

Zapłacone

15. Buszka Iwona 15 B5 / K POL Rybnik Klub Sportowy KYOKUSHIN Rybik

Zapłacone

16. Buszka Mateusz 16 B5 / M POL Rybnik Karate Kyokushin Rybnik

Zapłacone

17. Byrczek Agnieszka 17 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

18. Uczestnik anonimowy 18 B5 / K POL Jejkowice .jejkowice

Zapłacone

19. Chelicka Ewelina 19 B10 / K POL Wodzisław

Zapłacone

20. Uczestnik anonimowy 20 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

21. Chojna Marta 21 B5 / K POL Czechowice-Dziedzice S.U.K.A Team

Zapłacone

22. Czuk Aleksander 22 B5 / M POL Zabrzeg #teamczuk

Zapłacone

23. Czyrnek Dariusz 23 B5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

24. Czyrnek Ewa 24 B5 / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

25. Dara Magdalena 25 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

26. Dejewska Arleta 26 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

27. Delong-Michalowska Izabela 27 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

28. Duerschlag Iwona 28 B5 / K POL Rybnik Husaria Race Team

Zapłacone

29. Elsner Monika 29 B10 / K POL Zawada

Zapłacone

30. Firla Wioletta 30 B5 / K POL Rybnik-Ochojec

Zapłacone

31. Fros Aneta 31 B10 / K POL Kuznia Raciborska Daleko jeszcze Kuznianski klub biegacza

Zapłacone

32. Gajewska Agnieszka 32 B5 / K POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

33. Gawlik-Stefanek Daria 33 B10 / K POL Rybnik GASTE RUN

Zapłacone

34. Goraus Karol 34 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

35. Gorzelak Joanna 35 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

36. Gronert Wiktoria 36 B5 / K POL Górki Śląskie

Zapłacone

37. Gumińska Wiktoria 37 B5 / K POL Rydułtowy

Zapłacone

38. Helwing Karol 38 B10 / M POL Rybni

Zapłacone

39. Hilder Mark 39 B5 / M GBR Rybnik Hilder Team

Zapłacone

40. Holona Dawid 40 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

41. Huba Agnieszka 41 B5 / K POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

42. Jakubowska Agnieszka 42 B5 / K POL Żory HRMAX Żory

Zapłacone

43. Januszewski Mirosław 43 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

44. Karkos Magdalena 44 B5 / K POL Warszawa

Zapłacone

45. Kasperzec Joanna 45 B5 / K POL Jejkowice Jejkowice biegają

Zapłacone

46. Kasperzec Michał 46 B10 / M POL Rybnk JEJKOWICE BIEGAJĄ

Zapłacone

47. Kaszek Joanna 47 B5 / K POL Orzesze

Zapłacone

48. Uczestnik anonimowy 48 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

49. Klichta Tomasz 49 B5 / M POL Kuźnia Raciborska Kuźniański Klub Biegacza Daleko Jeszcze

Zapłacone

50. Kloch Bartłomiej 50 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

51. Klyszcz Paweł 51 B10 / M POL Łaziska Górne ZERO32 ARCHITEKCI

Zapłacone

52. Kmieciak Bogdan 52 B10 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

53. Kmieciak Grażyna 53 B5 / K POL Radlin RunPatola

Zapłacone

54. Kogut Jacek 54 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

55. Kogut Katarzyna 55 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

56. Kogut Zaneta 56 B10 / K POL Gaszowice Jejkowice biegają

Zapłacone

57. Kołek Michał 57 B5 / M POL Racibórz Rafako Run Team

Zapłacone

58. Kołodziej Beata 58 B5 / K POL Rybnik Hilder Team

Zapłacone

59. Konsek Paweł 59 B5 / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

60. Kopiczko Łukasz 60 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

61. Kopiec Dawid 61 B5 / M POL Rydułtowy

Zapłacone

62. Kotowicz Sławek 62 B10 / M POL Knurów

Zapłacone

63. Kotyrba Tomasz 63 B5 / M POL Katowice K_t_r_b

Zapłacone

64. Kowal Łukasz 64 B10 / M POL Rybnik Fitness Express Rybnik

Zapłacone

65. Kowalski Artur 65 B5 / M POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

66. Kruszewska Renata 66 B5 / K POL Wrocław

Zapłacone

67. Krysta Lukasz 67 B5 / M POL Ustron

Zapłacone

68. Kubiak Edyta 68 B10 / K POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

69. Kulesa Joanna 69 B5 / K POL Warszawa

Zapłacone

70. Kunicki Sebastian 70 B10 / M POL Katowice

Zapłacone

71. Lis Grzegorz 71 B10 / M POL Racibórz

Zapłacone

72. Liszka Ela 72 B10 / K POL Jejkowice Jejkowice Biegają

Zapłacone

73. Losza Arkadiusz 73 B5 / M POL Wilcza Biegacze z Gminy Pilchowice

Zapłacone

74. Łopatka Grzegorz 74 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

75. Maceluch Marta 75 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

76. Malec Hanna 76 B5 / K POL Rybnik Yno Wytrwej Team

Zapłacone

77. Malecki Piotr 77 B5 / M POL Rybnik Active Silesia

Zapłacone

78. Malgrab Łukasz 78 B5 / M POL Rydułtowy GRUBIORZE LOTAJOM

Zapłacone

79. Malinowski Przemek 79 B5 / M POL Rybnik orzepowice

Zapłacone

80. Manderla Krystyna 80 B10 / K POL Rybnik

Zapłacone

81. Matusik Adam 81 B5 / M POL Jejkowice Grubiorze lotajom

Zapłacone

82. Mazur Małgorzata 82 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Drużyna Kobiety na 5+

Zapłacone

83. Michalczewski Sławomir 83 B5 / M POL Rybnik Studio energia

Zapłacone

84. Miera Justyna 84 B10 / K POL Katowice ZERO32 ARCHITEKCI

Zapłacone

85. Moksik Jan 85 B5 / M POL Rybnik Fit More

Zapłacone

86. Moskała Magdalena 86 B5 / K POL Pawłowice

Zapłacone

87. Musioł Jennifer 87 B5 / K POL Orzesze-Woszczyce

Zapłacone

88. Musioł Sonja 88 B10 / K POL Orzesze

Zapłacone

89. Myśliwiec Barbara 91 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

90. Myśliwiec Kacper 92 B10 / M POL Wodzisław Śląski Runpatola

Zapłacone

91. Myśliwiec Monika 93 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

92. Myszka Krzysztof 89 B5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

93. Myszka Piotr 90 B5 / M POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

94. Nalewajka Wioleta 94 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

95. Niedziołko Bożena 95 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

96. Nowak Ewelina 96 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Drużyna Kobiety na 5+

Zapłacone

97. Nowakowski Piotr 97 B10 / M POL Czerwionka-Leszczyny

Zapłacone

98. Oslislok Pawel 98 B10 / M POL Czerwionka SOCA

Zapłacone

99. Uczestnik anonimowy 99 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

100. Pająk Małgorzata 100 B5 / K POL Jastrzębie Zdrój Kobiety na 5 plus

Zapłacone

101. Palarz Barbara 101 B5 / K POL Leszczyny

Zapłacone

102. Uczestnik anonimowy 102 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

103. Pasławska Katarzyna 103 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

104. Pawelczyk Józef 104 B5 / M POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

105. Pidanty Łukasz 105 B5 / M POL Jastrzębie Zdrój Madyrun

Zapłacone

106. Piecuch Szymon 106 B10 / M POL Katowice

Zapłacone

107. Pietrasz Agnieszka 107 B5 / K POL Radlin RunPatola

Zapłacone

108. Pietrasz Krzysztof 108 B10 / M POL Radlin RunPatola

Zapłacone

109. Pilc Agnieszka 109 B5 / K POL Stanowice Stankam

Zapłacone

110. Pilc Zbigniew 110 B5 / M POL Stanowice Stankam

Zapłacone

111. Piontek Adam 111 B5 / M POL Rybnik Stankam

Zapłacone

112. Piontek Katarzyna 112 B5 / K POL Rybnik STANKAM

Zapłacone

113. Piontek Magdalena 113 B5 / K POL Rybnik Stankam

Zapłacone

114. Piontek Piotr 114 B5 / M POL Rybnik-Kamień STANKAM

Zapłacone

115. Piotrowicz Ryszard 115 B5 / M POL Jastrzębie Zdrój nie jestem w żadnym klubie

Zapłacone

116. Plutka Wojciech 116 B10 / M POL Rydułtowy

Zapłacone

117. Płanica Aleksandra 117 B5 / K POL Rybnik S.U.K.A. Team

Zapłacone

118. Płaska Barbara 118 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

119. Podbiol Agnieszka 119 B5 / K POL Wodzisław Sląski

Zapłacone

120. Podbioł Inez 120 B5 / K POL Gliwice

Zapłacone

121. Podleśny Justyna 121 B5 / K POL Żory

Zapłacone

122. Poloczek Marcin 122 B10 / M POL Kuźnia Raciborska Kuźnianski Klub Biegacza Daleko Jeszcze

Zapłacone

123. Uczestnik anonimowy 123 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

124. Rakszawa Izabela 124 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

125. Rakszawa Krzysztof 125 B10 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

126. Rakszawa Mateusz 126 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

127. Rakszawa-Holona Anna 127 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

128. Rataj Barbara 128 B5 / K POL Jejkowice Team Jejkowice biegaja

Zapłacone

129. Raźniak Beata 129 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

130. Rurański Michał 130 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

131. Rutkowski Szymon 131 B5 / M POL Jankowice brak

Zapłacone

132. Rzonsik Katarzyna 132 B5 / K POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

133. Rzonsik Tomasz 133 B5 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

134. Salamon Hanna 134 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

135. Salamon Patrycjusz 135 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

136. Sawicka Marta 136 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety na 5+

Zapłacone

137. Siemiesz Paweł 137 B10 / M POL Czerwionka SOCA

Zapłacone

138. Siwy Justyna 138 B10 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

139. Skiepko Jan 139 B5 / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

140. Skrabel Artur 140 B5 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

141. Skrzyński Janusz 141 B5 / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy razem

Zapłacone

142. Slisz Maria 142 B5 / K POL Rybnik Decathlon i Przyjaciele Rybnik

Zapłacone

143. Śmietana Grzegorz 152 B10 / M POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

144. Smołka Damian 143 B5 / M POL Rybnik Klub Sportowy Kyokushin Rybnik

Zapłacone

145. Smołka Mariusz 144 B5 / M POL Radlin

Zapłacone

146. Sobeczko Beata 145 B5 / K POL Dzimierz

Zapłacone

147. Sobeczko Piotr 146 B5 / M POL Dzimierz

Zapłacone

148. Sobel Jarek 147 B5 / M POL Rybnik Freelancer

Zapłacone

149. Stanclik Sebastian 148 B5 / M POL Bestwinka Biegniem

Zapłacone

150. Stefanek Piotr 149 B10 / M POL Rybnik GASTE RUN

Zapłacone

151. Sukiennik Dawid 150 B10 / M POL Jankowice

Zapłacone

152. Szewczyk Damian 151 B10 / M POL Jejkowice

Zapłacone

153. Tkocz Irena 153 B5 / K POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

154. Tkocz Piotr 154 B5 / M POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

155. Towarnicka Małgorzata 155 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

156. Towarnicki Dariusz 156 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

157. Uczestnik anonimowy 157 B5 / K POL Rybnik

Zapłacone

158. Trybuś Kamil 158 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

159. Trzcińska Joanna 159 B5 / K POL Jastrzębie Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

160. Tworzewski Mateusz 160 B10 / M POL Rydułtowy

Zapłacone

161. Tybulczuk Mirela 161 B5 / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

162. Wawoczny Anita 162 B5 / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

163. Wojciechowski Marcin 163 B5 / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

164. Woźniak Jacek 164 B5 / M POL Rybnik Sony

Zapłacone

165. Woźniak Joanna 166 B5 / K POL Kraków PIXONET

Zapłacone

166. Woźniak Joanna 165 B5 / K POL Rybnik Roche

Zapłacone

167. Wuwer Mariusz 167 B10 / M POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

168. Wypchoł Piotr 168 B10 / M POL Bargłówka

Zapłacone

169. Żak Małgorzata 178 B10 / K POL Barwałd Dolny

Zapłacone

170. Żak Michał 179 B10 / M POL Barwałd Dolny

Zapłacone

171. Zbroszczyk Damian 169 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

172. Zduniak Adrian 170 B10 / M POL Rybnik

Zapłacone

173. Żebrowska Benita 180 B5 / K POL Knurów

Zapłacone

174. Ziarkowski Mirosław 171 B5 / M POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

175. Zięba Daniel 173 B5 / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

176. Zieliński Andrzej 172 B10 / M POL Adamowice Eko-Okna Runners

Zapłacone

177. Zimny Cecylia 174 B10 / K POL Rybnik

Zapłacone

178. Zimny Ireneusz 175 B5 / M POL Rybnik

Zapłacone

179. Zmuda Krzysztof 176 B10 / M POL Gorzyczki KS M.E.T.A

Zapłacone

180. Zwierzyńska Katarzyna 177 B5 / K POL Rybnik Unatco

Zapłacone

181. Żyra-Karwot Wioleta 181 B10 / K POL Rybnik

Zapłacone

182. Żyrek Dominika 182 B5 / K POL Czechowice-Dziedzice S.U.K.A Team

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU