Run4Gold III

Złoty Stok, Polska
17.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Baszczyńska Barbara 20 B / K POL Brzeg Łosie z tytanu

Zapłacone

2. Bednarska-Kozioł Danuta - B / K POL Zielęcice ŁOSIE Z TYTANU

Zapłacone

3. Boćko Krzysztof - B / M POL Trzebnica WATAHA

Niezapłacone

4. Cenarski Mateusz 28 B / M POL Złoty Stok

Zapłacone

5. Cymerman Agata - B / K POL Katy Wrocławskie WATAHA

Zapłacone

6. Dąbski Tomasz - B / M Pomianów Kolesie

Zapłacone

7. Dargacz Dominik - B / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

8. Domańska Agata 24 B / K POL Brzeg Łosie z Tytanu

Zapłacone

9. Dróżdż Piotr - B / M POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

10. Drzewiecka Sylwia - B / K Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych

Niezapłacone

11. Drzewiecki Marcin - B / M Walbrzych Kat Cross Wałbrzych

Niezapłacone

12. Dwojak Sara - B / K Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

13. Fedorowicz Jowita 18 B / K POL Brzeg Łosie z Tytanu

Zapłacone

14. Gavin James 8 B / M GB

Zapłacone

15. Gawroniuk Paulina - B / K POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

16. Goerig Michał 9 B / M Wrocław Husaria Race Team

Zapłacone

17. Gołąb Aleksandra - B / K Stara Bystrzyca FitLarwy

Zapłacone

18. Gutowski Piotr 27 B / M POL Złoty Sok

Zapłacone

19. Hanacek Zbynek - B / M CZE Velke Kunetice Leniwiec

Niezapłacone

20. Iskra Vasilij - B / M POL Jelcz-Laskowice kb Harcownik Jelcz-laskowice

Zapłacone

21. Jarosz David 2 B / M Bystrzyca Kłodzka xRunners

Zapłacone

22. Kadłubowski Piotr 19 B / M POL Brzeg Łosie z Tytanu

Niezapłacone

23. Kaliszyk Grzegorz - B / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

24. Kałkowska Karolina 7 B / K Poznan Dziady OCR

Zapłacone

25. Karpowicz Jakub - B / M POL Kamienna Góra MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Niezapłacone

26. Kaźmierczak Magdalena - B / K POL Kalisz Supermaraton Kalisz

Zapłacone

27. Kierzkowska Grażyna - B / K POL Wrocław

Zapłacone

28. Kołoszyc Joanna - B / K POL Roztoki Aby do Mety

Niezapłacone

29. Konopacki Grzegorz 13 B / M Stary Waliszów

Zapłacone

30. Korzak Ewa - B / K Brzeg Dolny FITNESSACJA BRZEG DOLN Y

Zapłacone

31. Korzak Piotr - B / M Brzeg Dolny FITNESSACJA BRZEG DOLN Y

Zapłacone

32. Kosobucka Grajeta Gracja - B / K Walbrzych AAM Runnung Team

Niezapłacone

33. Kostrzewski Maciej - B / M Kłodzko

Zapłacone

34. Kotecka-Cyza Małgorzata - B / K POL Brzeg Łosie z Tytanu

Zapłacone

35. Kowalski Tomasz - B / M POL Lubiatówko Husaria Race Team

Zapłacone

36. Kozioł Tomasz 22 B / M Zielęcice

Zapłacone

37. Kruk Popek Katarzyna - B / K Bystrzyca Kłodzka FitLarwy

Zapłacone

38. Kryszak Kazimierz - B / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

39. Kubica Agnieszka 25 B / K POL Brzeg Łosie z Tytanu

Zapłacone

40. Kuczyński Adam - B / M POL Wrocław Vikingovie

Zapłacone

41. Laskowski Marcin - B / M Nowa Ruda Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

42. Leśniak Dorota - B / K Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

43. Leśniak Grzegorz - B / M Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

44. Leszczewska Bernadetta - B / K Wałbrzych Kat Cross

Niezapłacone

45. Łącki Łukasz 10 B / M POL Nowy Dwór Mazowiecki Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

46. Łącki Łukasz - B / M Nowy Dwór Mazowiecki Hardcorowe Wychylylybymy

Niezapłacone

47. Łaptuch Grzegorz - B / M Bogatynia Twierdza Team Bogatynia

Niezapłacone

48. Łopoka Przemysław 16 B / M POL Niedźwiednik Aby Do Mety 1

Niezapłacone

49. Łuczak Tomasz - B / M Wałbrzych

Zapłacone

50. Macura Jarosław - B / M POL Międzylesie Aby do Mety

Niezapłacone

51. Malarenko Michał 26 B / M POL Złoty Stok

Zapłacone

52. Masłyk Agata 51 B / K Świdnica

Zapłacone

53. Masłyk Alicja 52 B / K Świdnica

Zapłacone

54. Maziarz Iza 54 B / K Świdnica

Zapłacone

55. Mazur Marzena - B / K POL Miłoszyce Anator

Zapłacone

56. Mędygrał Krystian - B / M Wrocław

Niezapłacone

57. Michalak Michał 4 B / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

58. Michalska Barbara - B / K Wałbrzych

Zapłacone

59. Młodzieniak Dariusz - B / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

60. Uczestnik anonimowy - B / K POL Wrocław

Zapłacone

61. Nowak Tadeusz - B / M Katowice Runanywhere

Zapłacone

62. Odważny Dariusz - B / M POL Stary Gierałtów OdwaznyTeam.pl

Zapłacone

63. Pałaszyńska Beata 11 B / K POL Bydgoszcz Hardcorowe Wychylylybymy

Zapłacone

64. Pałaszyńska Beata - B / K Bydgoszcz Hardcorowe Wychylylybymy

Niezapłacone

65. Pastuszka Pawel - B / M POL Złoty Stok ABY DO METY

Zapłacone

66. Piotrowski Andrzej - B / M POL Wałbrzych Mad Runners

Niezapłacone

67. Piotrowski Andrzej - B / M Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Niezapłacone

68. Piotrowski Grzegorz - B / M Walbrzych

Zapłacone

69. Piszczałka Tomasz 15 B / M POL Trzebnica Aby Do Mety

Zapłacone

70. Polański Krzysztof - B / M Brzeg Dolny Fitnessacja brzeg dolny

Zapłacone

71. Polański Piotr - B / M Wrocław Wataha

Zapłacone

72. Pusz Julia - B / K Bystrzyca Kłodzka FitLarwy

Zapłacone

73. Rafałko Rafał 56 B / M Świdnica

Zapłacone

74. Romanek Kamil - B / M POL Kędzierzyn-Koźle Time-Sport.pl

Niezapłacone

75. Rzepiak Natalia 55 B / K Świdnica

Zapłacone

76. Sikora Adam 3 B / M Mieroszów Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

77. Smagło Patrycja 53 B / K Marcinowice

Zapłacone

78. Solarz Michał - B / M Namysłów BezNazwy

Zapłacone

79. Świerczyńska Monika - B / K Świebodzice Kat Cross

Niezapłacone

80. Szczepański Grzegorz - B / M Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

81. Szmajdzińska Małgorzata - B / K POL Kalisz

Zapłacone

82. Szymański Bartek - B / M Świdnica

Zapłacone

83. Szymczak Pawel - B / M POL Wroclaw Vikingowie

Zapłacone

84. Tandereszczak Szymon - B / M POL Złoty Stok

Niezapłacone

85. Wojtczak Olga 12 B / K POL Różanka Aby Do Mety

Zapłacone

86. Zaborski Bartosz - B / M Brzeg

Niezapłacone

87. Żak Marcin - B / M Paczków Kolesie

Zapłacone

88. Zębala Kamil 14 B / M Ciepłowody Aby Do Mety!

Zapłacone

89. Zgraja Martyna 6 B / K POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

90. Ziółkowska Patrycja - B / K Żerniki Wrocławskie

Zapłacone

91. Ziółkowski Łukasz - B / M Jelcz-Laskowice CrosCamp Oława

Zapłacone

92. Ziółkowski Tomasz - B / M Żerniki Wrocławskie

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU