„PRZYSTANEK FORMA”

Kędzierzyn-Koźle
22.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albrecht Dariusz - Bieg / M NOR Arendal Active Eagles Pro
2. Banach Gaja - BD / K0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

3. Banach Miłosz - BD / M7-8 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

4. Bawoł Adam - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Ks Koziołek Kędzierzyn Koźle
5. Bielecki Tomasz - Bieg / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

6. Borek Jadwiga - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle Active Eagles Pro

Zapłacone

7. Born Marcin - Bieg / M SI
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica
8. Cebula Dawid - Bieg / M POL Brożec
9. Chodyniecki Marcin - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

10. Chodyniecki Paweł - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

11. Ciastko Jarek - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

12. Cioś Emilia - BD / K9-10 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

13. Cioś Martyna - BD / K11-12 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

14. Dąbrowski Michał - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

15. Frank Aleksander - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

16. Garbacz Piotr - Bieg / M POL Zdzieszowice LUKS Rospondek

Zapłacone

17. Giehsmann Aleksander - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

18. Giet Adam - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

19. Giet Małgorzata - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

20. Giet Wiktoria - BD / K11-12 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

21. Gromada Szymon - BD / M15-16 SI
POL Kędzierzyn Koźle Olimpiady specjalne
22. Grzywna Marek - Bieg / M SI
POL Wojciechów MDM NT
23. Harnus Damian - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

24. Iwanejko Izabela - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM
25. Uczestnik anonimowy - BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle
26. Jankowska Ala - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

27. Jarzebska Joanna - Bieg / K POL Brzezce

Zapłacone

28. Jontza Adrian - Bieg / M POL Rożniątów
29. Kaliciak Marcin - Bieg / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

30. Kawoń Andrzej - Bieg / M SI
POL Namysłów
31. Kozioł Adrian - Bieg / M POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

32. Krasny Szymon - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

33. Kurc Iwona - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam
34. Lena Magda - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle
35. Łucarz Jolanta - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Zapłacone

36. Łucarz Nicolas - BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

37. Łucarz Oliver - BD / M0-6 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

38. Maksim Arek - Bieg / M POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

39. Maksim Kamila - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

40. Maroń Paulina - Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

41. Matuszewski Bartosz - Bieg / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

42. Mirska-Zacharczuk Ewa - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK
43. Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Lubomia Dystans Lubomia

Zapłacone

44. Nawa Waldemar - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

45. Nowosielska Sabina 1 Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

46. Olejnik Danuta - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI
47. Olejnik Rafał - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI
48. Ostrowski Rafał - Bieg / M POL Tarnowiec
49. Pacan Zbigniew - Bieg / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

50. Peljan Mirosław - Bieg / M POL Kedzierzyn Koźle

Zapłacone

51. Porada Paweł - BD / M0-6 POL Nowe Chechło

Zapłacone

52. Przybył Elżbieta - Bieg / K POL Radzionków cidry lotajom
53. Przybył Rafał - Bieg / M POL Radzionków
54. Reszkiewicz-Wolak Daniel - BD / M0-6 POL Kędzierzyn Koźle Bergson Team Run

Zapłacone

55. Rogowski Michał - Bieg / M SI
POL Kędzierzyn-Koźle START KATOWICE
56. Sebesta-Jabłońska Karolina - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

57. Sieniawska Janina - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
58. Słotosz Waldemar - Bieg / M POL Kędzierzyn Koźle ROMUS TEAM

Zapłacone

59. Stadnik Aniela - BD / K0-6 POL Kędzierzyn Koźle
60. Stadnik Emilia - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle
61. Stadnik Gabriel - BD / M9-10 POL Kędzierzyn Koźle
62. Stańko Marcin - Bieg / M POL Gliwice

Zapłacone

63. Starostka Andrzej - NW / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle
64. Szczerek Łukasz - Bieg / M POL Krapkowice Active Eagles
65. Szeszko Kamil - Bieg / POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

66. Truty Izabela - NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

67. Ulfik Łukasz - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Ratownik Medyczny
68. Wawrzaszek Anna - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle
69. Węgrzyk Roman - Bieg / M POL Ujazd Romus Team-Ujazd

Zapłacone

70. Wochnik Piotrek - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle
71. Wojnar Oksana - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

72. Wolak Małgorzata - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle Bergson Team Run

Zapłacone

73. Wyleżoł Piotr - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

74. Zdon Paweł - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

75. Żegleń Agnieszka - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE
76. Zwetler Angelika - Bieg / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

77. Żydek Małgorzata - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle Active Eagles Pro

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU