Otwarte Mistrzostwa Polski w podbiegu pod skocznię - Edycja Zimowa

Międzygórze, Polska
01.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub
1. Barszczyk Dawid 44 Fala III / M POL Sieniawka Twardziele Team Bogatynia
2. Boczkowska Agnieszka 41 Fala III / K POL Kłodzko
3. Bożek Arrur 18 Fala I / M POL Wałbrzych Kat Cross
4. Chłąd Aleksander 48 Fala III / M POL Przysiecz
5. Cibis Adam 34 Fala II / M POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE
6. Dajczak Rafał 59 Fala III / M POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda
7. Dargacz Dominik 39 Fala II / M POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
8. Data Dariusz 32 Fala II / M POL Kletno Kuguar Xtreme Runners
9. Dul Dariusz 40 Fala II / M POL Świebodzice MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
10. Dwojak Sara 4 Fala I / K POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych
11. Dzwonnik Michał 86 Fala V / M POL Wrocław
12. Fayfer Dorota 28 Fala II / K POL Walbrzych kat cross
13. Galiński Kamil 35 Fala II / M POL Krępice Aby Do Mety
14. Główczak Grzegorz 83 Fala V / M POL Bojanów Eko-Okna Runners
15. Górka Magdalena 6 Fala I / K POL Wrocław
16. Grzegrzółka Norbert 58 Fala III / M POL Wałbrzych
17. Gucik Piotr 51 Fala III / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
18. Jałocha Sylwia 46 Fala III / K POL Kraków Lemon Fitness
19. Jarosz David 20 Fala I / M POL Bystrzyca Kłodzka xRunners
20. Kaliszyk Grzegorz 5 Fala I / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych
21. Kamiński Tomasz 37 Fala II / M POL Wrocław
22. Kamiński Zbigniew 11 Fala I / M POL Leszczyny Grubiorze Lotajom
23. Karpińczuk Marcin 25 Fala II / M POL Gliwice
24. Kawaler-Juszczyk Magdalena 30 Fala II / K POL Rzeczka Kat Cross
25. Knop Marcin 47 Fala III / M POL Kraków xRunners
26. Koenig Patryk 84 Fala V / M POL Racibórz Ekookna Runners
27. Kołoszyc Joanna 57 Fala III / K POL Roztoki Aby do mety
28. Konopacki Grzegorz 43 Fala III / M POL Stary Waliszów Aby Do Mety
29. Konopka Łukasz 13 Fala I / M POL Wałbrzych Kat cross
30. Kotlińska Dagmara 17 Fala I / K POL Wałbrzych Kat Cross
31. Koziak Agnieszka 45 Fala III / K POL Opole Opole
32. Krawczyk Krystian 50 Fala III / M POL Szczawno-Zdrój
33. Krupa Marcin 31 Fala II / M POL Nowa Ruda AKTYWNA NOWA RUDA
34. Kryszak Kazimierz 54 Fala III / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych
35. Krzaczkowski Łukasz 33 Fala II / M POL Wrocław Dziki Wrocław
36. Kubiszyn Paweł 22 Fala II / M POL Wałbrzych Pomidorowa Alternatywa
37. Laskowski Marcin 24 Fala II / M POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda
38. Łuczak Tomasz 42 Fala III / M POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
39. Macura Jaroslaw 56 Fala III / M POL Międzylesie Sudety
40. Magnuszewska Izabela 89 Fala V / K POL Knurów
41. Malewicz Marcin 10 Fala I / M POL Wałbrzych Kat Cross
42. Manoryk Robert 88 Fala V / M POL Jelcz-Laskowice Autolive
43. Mencfeld Paweł 16 Fala I / M POL Świdnica
44. Michalska Barbara 38 Fala II / K POL Walbrzych kat cross
45. Uczestnik anonimowy 82 Fala V / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
46. Mierzwa Aleksander 52 Fala III / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
47. Mika Damian 55 Fala III / M POL Racibórz Eko- okna Runners
48. Otok Sylwia 8 Fala I / K POL Wałbrzych Kat Cross
49. Piszczałka Tomasz 49 Fala III / M POL Trzebnica Aby Do Mety
50. Prokop Arkadiusz 19 Fala I / M POL Wałbrzych Kat Cross Wałbrzych
51. Prokop Sara 12 Fala I / K POL Siemianowice Śląskie GRUBIORZE LOTAJOM
52. Proskura Dariusz 21 Fala II / M POL Wałbrzych Predators Wałbrzych
53. Proskura Grochal Marta 23 Fala II / M POL Wałbrzych Predators Wałbrzych
54. Pypec Dariusz 9 Fala I / M POL Walbrzych kat cross
55. Rogowski Michał 15 Fala I / M POL Świdnica
56. Rymwid-Mickiewicz Przemek 7 Fala I / M POL Krapkowice KS Otmęt Krapkowice
57. Rytter Beata 36 Fala II / K POL Jaskulin
58. Sikora Adam 53 Fala III / M POL Mieroszów Mad Runners Wałbrzych
59. Sobczyńska Katarzyna 14 Fala I / K POL Niedźwiedzica Kat Cross
60. Świerczyńska Monika 29 Fala II / K POL Mokrzeszów Kat Cross
61. Szczepański Grzegorz 1 Fala I / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych
62. Szkwarek Grzegorz 3 Fala I / M POL Wilkanów
63. Tiahnybok Paweł 81 Fala V / M POL Kalety Socios Silesia
64. Wajszczak Patryk 87 Fala V / M POL Wrocław
65. Wawryniuk Marzena 85 Fala V / K POL Wrocław
66. Wilczyńska Magdalena 26 Fala II / K POL Wałbrzych KATCROSS
67. Wilczyński Piotr 27 Fala II / M POL Wałbrzych Kat Cross
68. Uczestnik anonimowy 61 Fala IV / M POL Stronie Śląskie
69. Żak Marika 2 Fala I / K POL Wałbrzych Kat Cross

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU