IV Bytomski Bieg Trzeźwości

Park Miejski im. F. Kachla, Wrocławska, Bytom, Polska
28.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Ryszard 1 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

2. Antolik Iwona - NW5 / K POL Świętochłowice Śląsk Runners

Niezapłacone

3. Antolik Łukasz 2 B5 / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

4. Arbaszewska Agnieszka - NW5 / K POL Gliwice

Niezapłacone

5. Bardosz-Prystupa Renata - B5 / K POL Zabrze Night Runners

Niezapłacone

6. Baron Beata 3 B5 / K POL Chorzów

Zapłacone

7. Baron Julia 4 B5 / K POL Chorzów

Zapłacone

8. Baron Krzysztof 5 B5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

9. Beranek Alicja 6 B2.5 / K POL Bytom

Zapłacone

10. Białas Tomek 7 B5 / M POL Chorzów CONSULTAS

Zapłacone

11. Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

12. Bogatzki Marek 8 B5 / M POL Chorzów DevBall

Zapłacone

13. Bogusz Damian - B5 / M POL Zabrze

Niezapłacone

14. Bogusz Karolina - NW5 / K POL Zabrze

Niezapłacone

15. Borek Joanna 9 B5 / K POL Katowice Yellobike Liftbud Noise Solution MTB Team

Zapłacone

16. Borek Paulina 10 B5 / K POL Katowice YelloBike

Zapłacone

17. Bożewicz Ewa - NW5 / K POL Piekary Śl LECYMY DURŚ

Niezapłacone

18. Breguła Ewa 11 NW2.5 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

19. Brzoska Elżbieta 180 B5 / K POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

20. Bujoczek Ewa - B5 / K POL Bytom

Niezapłacone

21. Bujoczek Ewa 12 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

22. Bujoczek Milena 13 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

23. Bujoczek Piotr 14 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

24. Bula Justyna 15 B5 / K POL Tychy

Zapłacone

25. Bulak Witold 16 B5 / M POL Chorzów DevBall Team

Zapłacone

26. Burakowska Małgorzata 17 B5 / K POL Sosnowiec Zabiegani Nauczyciele

Zapłacone

27. Całka Paweł 18 B5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

28. Chomczyk Katarzyna 19 B5 / K POL Siemianowice Śląskie Śląsk Runners

Zapłacone

29. Chomczyk Michał 20 B5 / M POL Siemianowice Śląskie Śląsk Runners

Zapłacone

30. Ciochoń Rafał 181 B5 / M POL Bytom Farmabrain Run

Zapłacone

31. Ćwikła Grzegorz 26 B5 / M POL Katowice PwC Service Delivery Center

Zapłacone

32. Cypryńska Marta Barbara 21 NW5 / K POL Wola Wiewiecka Radomsko Frigo Team

Zapłacone

33. Cypryński Ariel 22 B5 / M POL Wola Wiewiecka Radomsko Frigo Team

Zapłacone

34. Czajka Edward 23 B5 / M POL Tarnowskie Gory NRZ/Srebne miasto TG

Zapłacone

35. Cząstkiewicz Alicja - B5 / K POL Gliwice PowerGirls

Niezapłacone

36. Czernachowski Marek - B5 / M POL Tarnowskie Gory Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

37. Czernecka Aleksandra 24 B2.5 / K POL Kalety

Zapłacone

38. Czernecki Arkadiusz 25 B2.5 / M POL Kalety

Zapłacone

39. Deląg Iwona 27 B5 / K POL Ruda Śląska Śląsk Runners

Zapłacone

40. Delewska Dorota - B5 / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Niezapłacone

41. Delewski Dariusz - B5 / M POL Zabrze Night Ruuners Zabrze

Niezapłacone

42. Domin Krystyna - NW5 / K POL Siemianowice MK TEAM

Niezapłacone

43. Domogała Daniel 182 B5 / M POL Świerklaniec Sokół Orzech

Zapłacone

44. Drozd Krystyna 28 NW5 / K POL Bytom Cidry Lotajom

Zapłacone

45. Drozd Stanisław 29 NW5 / M POL Bytom Cidry Lotajom

Zapłacone

46. Duda Kinga - B5 / K POL Bielsko Biała

Niezapłacone

47. Durak Wojciech 30 B5 / M POL Ruda Śląska ŚLĄSK RUNNERS

Zapłacone

48. Dyr Bartłomiej 183 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

49. Dyr Dorian 184 B5 / M POL Bytom TimtirimtimTeam

Zapłacone

50. Dyr Krzysztof 185 B5 / M POL Bytom Timtirimtimteam

Zapłacone

51. Dziagacz Rafał 31 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

52. Dzierżanowska Blanka 32 B5 / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

53. Dziki Marek - B5 / M POL Rogoźnik Jak dzik w szyszki

Niezapłacone

54. Fey Rafal 33 B5 / M POL Chorzow

Zapłacone

55. Filipczyk Danuta 186 B2.5 / K POL Bytom Miechowicka Grupa Biegowa

Zapłacone

56. Florek Michał 34 NW2.5 / M POL Kraków Wojsko Polskie

Zapłacone

57. Fluder Anna 187 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

58. Fogel Dorota 35 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

59. Frączek Anna 37 B5 / K POL Radzionków

Zapłacone

60. Frączek Marta 38 B5 / K POL Radzionkow

Zapłacone

61. Franków Bartosz 36 B2.5 / M POL Bytom Dream team Szombierki

Zapłacone

62. Gabrysiak Mariusz 39 NW5 / M POL Wieluń Wieluń biega

Zapłacone

63. Gałuszka Kamil - B5 / M POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

64. Gąsewicz-Filipiak Agnieszka 40 NW5 / K POL Tarnowskie Góry Nordicus Strzybnica

Zapłacone

65. Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Zabrze

Niezapłacone

66. Glinka Marek 41 B2.5 / M POL Bytom SZOMBIERKI DREAM TEAM

Zapłacone

67. Gliszczyński Mirosław 188 NW2.5 / M POL Międzybrodzie Bialskie Tarnogórskie Łazęgi

Zapłacone

68. Gonciarz Adam - B2.5 / M POL Bytom

Niezapłacone

69. Gonciarz Adam - B2.5 / M POL Bytom Brak

Niezapłacone

70. Gondek Mirosław 189 B5 / M POL Bytom TimtirimtimTeam

Zapłacone

71. Uczestnik anonimowy 42 B2.5 / K POL Dom Nadziei

Zapłacone

72. Uczestnik anonimowy 190 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

73. Górnik Jerzy 43 NW5 / M POL Katowice Katowice 49

Zapłacone

74. Górska Beata 44 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

75. Gorus Anna - B5 / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Niezapłacone

76. Grabowska Anna 45 NW5 / K POL Bytom Bobry Walking

Zapłacone

77. Graff Lucyna - NW5 / K POL Rybnik

Niezapłacone

78. Uczestnik anonimowy 46 B2.5 / K POL Dom Nadziei

Zapłacone

79. Grzywna Grzegorz 47 B2.5 / M POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE

Zapłacone

80. Grzywna Marek - B5 / M POL Wojciechów MDM NT

Niezapłacone

81. Gwiżdż Sebastian 48 B5 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

82. Hańczur Józef 191 B2.5 / M POL Bytom B T M Runners

Zapłacone

83. Hebda-Olszówka Aleksandra 49 B5 / K POL Chorzów Night Runners Gliwice

Zapłacone

84. Igielska Anna - NW5 / K POL Zabrze

Niezapłacone

85. Igielski Grzegorz - NW5 / M POL Zabrze

Niezapłacone

86. Ira Klaudia - B2.5 / K POL Piekary Śląskie Consultia Team

Niezapłacone

87. Irytowska Renata - B5 / K POL Knurów #BBKTS

Niezapłacone

88. Ja Radomir 50 B5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

89. Janus-Kotkiewicz Amanda - NW2.5 / K POL Katowice

Niezapłacone

90. Jarzębska Izabela 51 B5 / K POL Czeladź

Zapłacone

91. Jasinska Klaudia - B5 / K POL Bytom

Niezapłacone

92. Jędryka Edyta 54 B5 / K POL Kłobuck Ngb Kłobuck

Zapłacone

93. Jeżewska Agnieszka - NW5 / K POL Sosnowiec WIKING Team Jeżewscy

Niezapłacone

94. Jeżewski Filip - B5 / M POL Sosnowiec WIKING Team Jeżewscy

Niezapłacone

95. Jeżewski Michał - B5 / M POL Sosnowiec WIKING Team Jeżewscy

Niezapłacone

96. Jezior Bartosz 52 B5 / M POL Gliwice

Zapłacone

97. Jeżyk Krzysztof 53 B5 / M POL Gliwice

Zapłacone

98. Jochlik Kamila 55 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

99. Kaczmarczyk Marek 56 B5 / M POL Pawełki Amator

Zapłacone

100. Kajca Mirosław - NW5 / M POL Łaziska Górne Łaziskie Karlusy

Niezapłacone

101. Kalaga Halina 57 NW2.5 / K POL Bytom

Zapłacone

102. Kałużna Anna - NW5 / K POL Sosnowiec

Niezapłacone

103. Karolczak Joanna 58 B5 / K POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry/ Goggle PAE Team

Zapłacone

104. Kasperczyk Aleksandra 59 B5 / K POL Ruda Śląka

Zapłacone

105. Kasprzyk Sylwia 60 B2.5 / K POL Myślachowice

Zapłacone

106. Kawecki Dariusz 61 B5 / M POL Zabrze Etisoft Running Team

Zapłacone

107. Kawecki Igor 62 B5 / M POL Zabrze

Zapłacone

108. Kaźmierczak Karolina - B5 / K POL Łapanów

Niezapłacone

109. Kaźmierczak Marcin - B2.5 / M POL Łapanów

Niezapłacone

110. Keller Iwona 63 B2.5 / K POL Bytom Ślązacy Biegają

Zapłacone

111. Keller Mariusz 64 B2.5 / M POL Bytom Ślązacy Biegają

Zapłacone

112. Kempa Beata 65 NW5 / K POL Bytom

Zapłacone

113. Kempa Rafał 66 B5 / M POL Świętochłowice

Zapłacone

114. Kloza Iwona 67 B5 / K POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

115. Kloza Mariusz 68 B5 / M POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

116. Kmak Jarek 69 B5 / M POL Gliwice EUROMATEL

Zapłacone

117. Knioch-Szyszkowska Larysa 70 B2.5 / K POL Orzech Gryfne Frelki

Zapłacone

118. Koj Piotr - B5 / M POL Bytom

Niezapłacone

119. Uczestnik anonimowy 71 B5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

120. Konczkowska Justyna 72 NW5 / K POL Ruda Slaska

Zapłacone

121. Kopka Arkadiusz - B2.5 / M POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

122. Kosiński Sławomir - B2.5 / M POL Katowice

Niezapłacone

123. Kosmala Jaskólska Joanna 73 NW2.5 / K POL Tarnowskie Góry Nordicus

Zapłacone

124. Kotra-Truszczyńska Magda 74 B5 / K POL Smolnica TriMama

Zapłacone

125. Kowalski Rafał 75 B5 / M POL Dąbrowa Górnicza BKB

Zapłacone

126. Kozioł Tomasz 76 B2.5 / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

127. Krajewska Monika 77 B5 / K POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

128. Krajewski Damian 78 B5 / M POL Świętochłowice Śląsk Runners

Zapłacone

129. Krause Szymon 79 B5 / M POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Zapłacone

130. Krawczyk Mirela 80 B5 / K POL Ruda Śląska Śląsk Runners

Zapłacone

131. Krawczyk Pawel 81 B5 / M POL Ruda Slaska Śląsk Runners

Zapłacone

132. Krupa Marzena 192 NW2.5 / K POL Radzionków

Zapłacone

133. Krupa Zuzanna 193 NW2.5 / K POL Radzionków

Zapłacone

134. Kubasik Aneta - B5 / K POL Będzin

Niezapłacone

135. Kubasik Aneta - B5 / K POL Będzin

Niezapłacone

136. Kubeczko Krzysztof 82 NW5 / M POL Mysłowice Katowicki Nordic Walking

Zapłacone

137. Kubica Agata 83 NW2.5 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

138. Kuchta Kasia 84 B5 / K POL Pyskowice Night Runnners Pyskowice

Zapłacone

139. Kurda Mateusz 194 B5 / M POL Radzionków

Zapłacone

140. Kurz Marek - B5 / M POL Katowice

Niezapłacone

141. Kuś Andrzej 85 B5 / M POL Miasteczko Śląskie

Zapłacone

142. Kwaśniak Rafał 86 B5 / M POL Rogoźnik

Zapłacone

143. Kwiatkowska Martyna 87 B5 / K POL Chorzów Śląsk Runners

Zapłacone

144. Lata Beata 195 B5 / K POL Siemianowice Śląskie Siemianowice i Przyjaciele Biegają

Zapłacone

145. Lisowska Daria 88 B2.5 / K POL Mikołów

Zapłacone

146. Lisowska Joanna 89 B2.5 / K POL Mikołów

Zapłacone

147. Ludwig Krzysztof - B5 / M POL Bytom

Niezapłacone

148. Ludwig Patrycja 90 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

149. Ludyga Krystian - NW5 / M POL Bytom

Niezapłacone

150. Uczestnik anonimowy 91 B5 / M POL Kalety

Zapłacone

151. Łoaza Krzysztof 92 B5 / M POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

152. Uczestnik anonimowy 93 B5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

153. Madejska Beata - B5 / K POL Chorzów Born tu bi latać

Niezapłacone

154. Majka Maja - B5 / K POL Lubliniec

Niezapłacone

155. Malina Bartłomiej 94 B5 / M POL Sosnowiec Alva 1-Rowery.ruda.pl Team

Zapłacone

156. Malinowski Adrian 95 B5 / M POL Będzin #czeladzbiega

Zapłacone

157. Małek Melania - B5 / K POL Katowice

Niezapłacone

158. Małysa Marcin 96 B5 / M POL Chorzów Vege runners

Zapłacone

159. Mansfeld Dorota 97 NW2.5 / K POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

160. Markowska Sylwia 98 B5 / K POL Gliwice

Zapłacone

161. Markowski Kamil 99 B5 / M POL Gliwice

Zapłacone

162. Martyna Artur - B5 / M POL Katowice Mam Wybiegane

Niezapłacone

163. Martyna Katarzyna - B5 / K POL Katowice Mam wybiegane

Niezapłacone

164. Masłowski Grzegorz 100 B5 / M POL Chorzów Tramwaje Sląskie

Zapłacone

165. Michaluk Agata 101 B2.5 / K POL Racibórz

Zapłacone

166. Michaluk Marta - B2.5 / K POL Racibórz

Niezapłacone

167. Uczestnik anonimowy 102 B2.5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

168. Mielcarek Leszek - NW2.5 / M POL Bytom Nierzeszony

Niezapłacone

169. Miś Katarzyna 103 B5 / K POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

170. Misiak Marta - B5 / K POL Bytom

Niezapłacone

171. Morawska Aleksandra - B2.5 / K POL Sosnowiec Pogoria Morsuje

Niezapłacone

172. Mrówka Jacek 104 B2.5 / M POL Bytom

Zapłacone

173. Mrugała Łukasz 105 B5 / M POL Świętochłowice Tramwaje Śląskie

Zapłacone

174. Muskała Mateusz - NW2.5 / M POL Sosnowiec WIRUSY

Niezapłacone

175. Mysiak Arkadiusz 106 B2.5 / M POL Chorzów Warta Runners

Zapłacone

176. Niemiec Jakub 107 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

177. Uczestnik anonimowy 108 B2.5 / K POL Dom Nadziei

Zapłacone

178. Nowaczyk Arkadiusz - B5 / M POL Chorzów Niezrzeszony

Niezapłacone

179. Nowak Grzegorz 109 B5 / M POL Chorzów

Zapłacone

180. Nowak Piotr 110 NW5 / M POL Pyskowice

Zapłacone

181. Ogórek Adam - B5 / M POL Chorzów Batory Loto

Niezapłacone

182. Olearczuk Fabian 196 B2.5 / M POL Bytom

Zapłacone

183. Olearczuk Magdalena 111 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

184. Ozdoba Marcin 112 B5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

185. Pacuda Aradiusz - B5 / M POL Lubliniec

Niezapłacone

186. Pacuda Maja - B5 / K POL Lunliniec

Niezapłacone

187. Pacyna-Przybylak Agnieszka 113 B5 / K POL Myszkowice

Zapłacone

188. Pasoń Dariusz - B5 / M POL Będzin Żółwikersi

Niezapłacone

189. Pawełczyk Adam - B5 / M POL Katowice BWM TEAM

Niezapłacone

190. Pazur Robert 114 B5 / M POL Chorzów

Zapłacone

191. Piecuch Agnieszka 197 B2.5 / K POL Tarnowskie Góry Inżynieria Biegania TEAM

Zapłacone

192. Pikunas Anna 115 NW2.5 / K POL Gliwice

Zapłacone

193. Pilch Barbara - B5 / K POL Polanka Wielka

Niezapłacone

194. Pilch Bartłomiej - B5 / M POL Polanka Wielka

Niezapłacone

195. Platen Jerry - B5 / M POL Bytom Pl@10

Niezapłacone

196. Polak Katarzyna - NW5 / K POL Tarnowskie Góry

Niezapłacone

197. Popławska-Miś Barbara 116 NW5 / K POL Bytom

Zapłacone

198. Uczestnik anonimowy 117 B5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

199. Uczestnik anonimowy 118 B5 / M POL Sopot

Zapłacone

200. Prystupa Robert - NW5 / M POL Zabrze

Niezapłacone

201. Przybylok Paweł 119 B5 / M POL Orzech Sokół Orzech

Zapłacone

202. Pshechenko Ania 120 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

203. Puszczyk Kamil - B5 / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

204. Pypłacz Wojciech - B5 / M POL Mysłowice

Niezapłacone

205. Rochatka Anna 121 B2.5 / K POL Bytom Gryfne Frelki

Zapłacone

206. Rogowski Maciej - B5 / M POL Tarnowskie Góry Fantastic 4/Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry

Niezapłacone

207. Różycki Alan 122 B5 / M POL Radzionków

Zapłacone

208. Ruzik Iwona 123 NW2.5 / K POL Zabrze

Zapłacone

209. Ruzik Sara 124 B2.5 / K POL Zabrze

Zapłacone

210. Rybak Remigiusz 125 B5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

211. Rybsztajn Jolanta 126 NW5 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

212. Sikora Beata 127 NW5 / K POL Bytom Sroka Team

Zapłacone

213. Sikora Mariusz 128 B2.5 / M POL Tarnowskie Góry Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry, Goggle PAE Team

Zapłacone

214. Skrzypczak Łukasz 129 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

215. Śledź Iwona 152 B5 / K POL Świętochłowice

Zapłacone

216. Słaboń Roma 130 B5 / K POL Gliwice

Zapłacone

217. Sławiańska Nadia 198 B2.5 / K POL Bytom

Zapłacone

218. Smolik Sławomir 131 B5 / M POL Świętochłowice Gitfit

Zapłacone

219. Snochowska Agata 132 NW5 / K POL Bytom Szombierki biegają i chodzą

Zapłacone

220. Sobel Monika 133 B5 / K POL Gliwice

Zapłacone

221. Sojka Robert - B5 / M POL Chorzów Harciole

Niezapłacone

222. Uczestnik anonimowy 134 B5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

223. Stanisz Marcin - B5 / M POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Niezapłacone

224. Starostka Anna 135 NW5 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

225. Starostka Bartosz 136 NW5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

226. Starostka Mariusz 137 NW5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

227. Stokłosa Kornelia 138 B2.5 / K POL Konradów Fundacja GAJUSZ

Zapłacone

228. Stokłosa Piotr 139 B2.5 / M POL Konradów Fundacja GAJUSZ

Zapłacone

229. Strączek Grzegorz - B5 / M POL Bedzin

Niezapłacone

230. Struk Agnieszka - B5 / K POL Będzin Zdzieraj Kapcie

Niezapłacone

231. Sukiennik Magdalena 140 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

232. Sukiennik Mirosław 141 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

233. Surmiak-Kopka Kamila - B2.5 / K POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

234. Świerzy Krzysztof 153 B2.5 / M POL Bytom Ślązacy Biegają

Zapłacone

235. Szadkowski Marek 143 B5 / M POL Bytom niezrzeszony

Zapłacone

236. Szafranek Jerzy 144 B2.5 / M POL Chorzów Batory Śląsk Runners

Zapłacone

237. Szarzyńskakozioł Danuta 145 B5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

238. Szczęsny Andrzej 146 B5 / M POL Bytom Sójcze Wzgórze

Zapłacone

239. Szeszko Dorota 147 B5 / K POL Bytom krsTkkf Jastrzab Ruda Sl.

Zapłacone

240. Szeszko Marek 148 B5 / M POL Bytom krsTkkf Jastrzab Ruda Sl.

Zapłacone

241. Szmatłoch Iwona 149 B5 / K POL Chorzów Batory Śląsk Runners

Zapłacone

242. Szołtysik Anna 150 B2.5 / K POL Radzionkow

Zapłacone

243. Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Gliwice

Niezapłacone

244. Szpyrka Monika 151 B5 / K POL Zabrze

Zapłacone

245. Szuster-Kurz Ewa - B5 / K POL Katowice

Niezapłacone

246. Uczestnik anonimowy 154 B5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

247. Traczuk Marek 155 B5 / M POL Hrubieszów

Zapłacone

248. Trembaczowska Patrycja 156 B2.5 / K POL Bytom Śląsk Runners

Zapłacone

249. Trembaczowski Paweł 157 B5 / M POL Bytom Śląsk Runners

Zapłacone

250. Trojanowski Wojciech 158 B5 / M POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

251. Tuleja Aleksandra - B5 / K POL Chorzów Sayonara

Niezapłacone

252. Tumulka Agnieszka 159 B2.5 / K POL Bytom Gryfne Frelki

Zapłacone

253. Tyczyński Ryszard 160 B5 / M POL Piekary Śląskie Lecymy durs

Zapłacone

254. Ujma Irena 161 NW5 / K POL Gliwice

Zapłacone

255. Walczyk Joanna 162 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

256. Weiss Dominik 163 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

257. Więcek Beata 164 NW2.5 / K POL Sosnowiec

Zapłacone

258. Więcek Przemysław 165 B2.5 / M POL Sosnowiec

Zapłacone

259. Wilk Joanna - B5 / K POL Bytom

Niezapłacone

260. Włusek Magdalena 166 NW5 / K POL Ruda Śląska

Zapłacone

261. Woczka Brian 167 B5 / M POL Ruda Śląska

Zapłacone

262. Wojakowska Katarzyna - B5 / K POL Zabrze Kk Run

Niezapłacone

263. Wojakowski Krzysztof - B5 / M POL Zabrze Kk Run

Niezapłacone

264. Wójcik Tomasz 172 B5 / M POL Gliwice FDG S.A.

Zapłacone

265. Wójcik Tomek 173 B2.5 / M POL Piekary Śląskie Dąbrowski Team

Zapłacone

266. Wojdanowska Małgorzata - NW5 / K POL Tarnowskie Góry Lecymy Durś

Niezapłacone

267. Wolny Grzegorz 168 B5 / M POL Miasteczko Ślaskie

Zapłacone

268. Uczestnik anonimowy 169 B5 / K POL Dom Nadziei

Zapłacone

269. Worwa Dorota - NW5 / K POL Jawiszowice

Niezapłacone

270. Wower Maria 170 B5 / K POL Katowice csc adventure academy

Zapłacone

271. Woźniak Anna - NW5 / K POL Bytom

Niezapłacone

272. Woźniak Anna - B5 / K POL Bytom

Niezapłacone

273. Woźniak Iwona 171 NW2.5 / K POL Wojkowice

Zapłacone

274. Zablocka Bernadeta - B2.5 / K POL Ruda Śląska Śląsk Runners

Zapłacone

275. Uczestnik anonimowy 174 B5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

276. Zając Iwona 142 B5 / K POL Bytom

Zapłacone

277. Zarzycki Andrzej 175 B5 / M POL Piekary Śląskie

Zapłacone

278. Uczestnik anonimowy 176 B2.5 / M POL Dom Nadziei

Zapłacone

279. Zielińska Anna - NW5 / K POL Częstochowa

Niezapłacone

280. Zimnik Adam 177 B5 / M POL Bytom

Zapłacone

281. Zimnik Beata 178 NW5 / K POL Bytom

Zapłacone

282. Zych Martyna 179 B5 / K POL Knurów

Zapłacone

283. Zych Sylwia - NW5 / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

284. Żyrek Agnieszka 199 B5 / K POL Zabrze Night Runners Zabrze

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU