IV Bieg Tarnowski „Leśna Draka” o puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski i Nadleśnictwa Opole

Tarnów Opolski, Tarnów Opolski, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Marek 1 B10 / M30 POL Czyżówka

Zapłacone

2. Adamietz Marek 2 B10 / M40 OPO
POL Krasiejow Team Ozimek

Zapłacone

3. Afanasyeva Yana 3 B10 / K16 POL Krakow

Zapłacone

4. Alice Alicja 4 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

5. Andrzejewska Ewa 5 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

6. Baron Kamil 6 B10 / M16 OPO
POL Jasiona Silesia Ring

Zapłacone

7. Baron Marcin 7 B10 / M30 TO
OPO
POL Przywory Cliro

Zapłacone

8. Barska Agnieszka 8 B10 / K40 OPO
POL Gogolin

Zapłacone

9. Bartha Katarzyna 9 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

10. Bartnik Anna 10 B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

11. Bartosik Krzysztof 11 Dogtrekking / M POL Wodzisław Śląski Salty Dog

Zapłacone

12. Barucha Andrzej 12 B10 / M30 OPO
POL Opole KB ODRA OPOLE

Zapłacone

13. Bawoł Krzysztof 13 B10 / M50 TO
POL Kosorowice

Zapłacone

14. Be Olcia 14 B10 / K30 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

15. Bęben Jerzy - B10 / M60 OPO
POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

16. Bednarczyk Wiesław 15 B10 / M60 OPO
POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

17. Bekierski Andrzej 16 B10 / M40 OPO
POL Wrocław

Zapłacone

18. Bereszko Waldemar 17 B10 / M60 POL Sosnowiec Mosir TKKF Saturn Czeladź

Zapłacone

19. Białowąs Wojciech - B10 / M30 OPO
POL Opole Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej OPOLE

Niezapłacone

20. Biernacka Beata - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

21. Binczycki Robert - B10 / M30 OPO
POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

22. Bobrowska Małgosia 18 B10 / K40 OPO
POL Krapkowice Run4fun

Zapłacone

23. Boduch Mariusz 19 B10 / M40 OPO
POL Świerczów NKB ZRYW Namysłów

Zapłacone

24. Bojczuk Mateusz 20 B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

25. Bonich Magdalena 21 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

26. Broj Natalia - B10 / K30 OPO
POL Źlinice

Niezapłacone

27. Brol Henryk 22 B10 / M40 POL Glinica Pasze Bios Kochanowice

Zapłacone

28. Uczestnik anonimowy - B10 / M40 POL Glinica Pasze Bios Kochanowice

Niezapłacone

29. Brol Krzysztof 23 B10 / M50 POL Lisowice Lublinca KWIETNY BIEG

Zapłacone

30. Broy Katarzyna - B10 / K30 POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

31. Bryła Jarosław - B10 / M30 POL Lubliniec

Niezapłacone

32. Brzdąk Tomasz 24 B10 / M40 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

33. Budkowski Sebastian - B10 / M30 POL Mysłowice Chromik Mysłowice

Niezapłacone

34. Budziński Krzysztof - B10 / M50 OPO
POL Opole Stowarzyszenie Sportowe Feniks przy PGE Elektrowna Opole

Niezapłacone

35. Buhl Marcin 25 B10 / M30 OPO
POL Chrzastowice

Zapłacone

36. Buhl Sebastian 26 B10 / M40 OPO
POL Dębie

Zapłacone

37. Bukowski Edward - B10 / M50 OPO
POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

38. Burda Grzegorz 27 B10 / M40 OPO
POL Opole Cyklofan

Zapłacone

39. Buszman Marcin 28 B10 / M30 OPO
POL Szymiszów OSP Szymiszów

Zapłacone

40. Bzducha Przemysław 29 Dogtrekking / M POL Kędzierzyn-Koźle Salty Doog

Zapłacone

41. Celarek Janusz 30 B10 / M50 POL Siemianowice Śląskie Lecymy Wartko

Zapłacone

42. Chamala Krzysztof 31 B10 / M30 OPO
POL Luboszyce Weegree

Zapłacone

43. Chojna Wojciech 32 B10 / M16 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

44. Chrząstowski Paweł 33 B10 / M40 OPO
POL Ściborowice atleta

Zapłacone

45. Chudala Waldemar 34 B10 / M50 TO
OPO
POL Kosorowice

Zapłacone

46. Chudy Piotr - B10 / M40 OPO
POL Biadacz

Niezapłacone

47. Chudzicka-Główka Magdalena 35 B10 / K40 OPO
POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

48. Cichoń Magdalena - B10 / K40 OPO
POL Opole Reklama Profil

Niezapłacone

49. Ciechomska Iwona 36 B10 / K40 OPO
POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

50. Ciechomski Bogdan 37 B10 / M60 OPO
POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

51. Ciepichał-Głodowska Ewa 38 B10 / K40 OPO
POL Lewin Brzeski

Zapłacone

52. Cieśla Jan - B10 / M60 OPO
POL Rudniki Falstart Rudniki

Niezapłacone

53. Ciolek Hubert 39 B10 / M50 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

54. Cipper Dawid 40 B10 / M16 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

55. Cuch Adam 41 B10 / M40 OPO
POL Opole Szybki Janusz Biegania

Zapłacone

56. Czarnecka Klaudia 42 B10 / K30 OPO
POL Stara-Kuźnia Zawisza Stara-Kuźnia

Zapłacone

57. Czarnecki Przemysław 43 B10 / M30 OPO
POL Stara-Kuźnia ZAWISZA Stara-Kuźnia

Zapłacone

58. Czech Andrzej 44 B10 / M30 OPO
POL Osowiec-Trzęsina

Zapłacone

59. Czech Jan - B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

60. Uczestnik anonimowy - B10 / K16 OPO
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Niezapłacone

61. Czekan Wojtek 45 B10 / M30 OPO
POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

62. Czepiel Łukasz 46 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice OKR BIKE TEAM

Zapłacone

63. Czerepak Marzena - NW / K POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

64. Czernek Darek 47 B10 / M40 OPO
POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

65. Czochara Marta 48 B10 / K40 OPO
POL Opole amator

Zapłacone

66. Czochara Robert 49 B10 / M40 OPO
POL Opole totalny amator

Zapłacone

67. Czupkiewicz Michał - B10 / M30 OPO
POL Opole Rajsport Active

Niezapłacone

68. Czyrnia Andrzej 50 B10 / M30 OPO
POL Turawa Rajsport Active

Zapłacone

69. Czyrnia Martin 51 B10 / M16 OPO
POL Dobrodzień Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

70. Dembowski Stanisław 52 B10 / M16 OPO
POL Opole Izbicko w Biegu

Zapłacone

71. Dobosz Patryk 53 B10 / M16 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

72. Dolińska Magdalena - B10 / K40 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

73. Domagalski Adam - B10 / M30 OPO
POL Opole NaKole

Niezapłacone

74. Domańska Barbara 54 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

75. Domerecki Krzysztof 55 B10 / M30 OPO
POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

76. Dora Mirek - B10 / M40 OPO
POL Opole KB ODRA OPOLE

Niezapłacone

77. Drong Józef 56 B10 / M60 OPO
POL Kuniów Kunió biega

Zapłacone

78. Drozd Przemysław 57 B10 / M40 OPO
POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

79. Uczestnik anonimowy 58 B10 / M40 OPO
POL Szymiszów

Zapłacone

80. Uczestnik anonimowy 59 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

81. Dyczek Klaudia - B10 / K30 OPO
POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

82. Dyczek Mariusz - B10 / M40 OPO
POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

83. Dylla Franz 60 B10 / M60 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

84. Dziemba Krzysztof 61 B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

85. Dziwisz Stanisław 62 NW / M POL Opole

Zapłacone

86. Emerling-Kaźmierczak Anita 63 B10 / K40 OPO
POL Chorula

Zapłacone

87. Falkenberg Ludwik 64 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice Krapkowice biega

Zapłacone

88. Fonfara Edward 65 B10 / M50 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca

Zapłacone

89. Fortuna Marcin - B10 / M30 OPO
POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Niezapłacone

90. Uczestnik anonimowy 66 B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski-Poland

Zapłacone

91. Fortuński Tomasz 67 B10 / M40 POL Warszawa

Zapłacone

92. Frąk Adam 68 B10 / M40 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

93. Frąk Slawomir 69 B10 / M30 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

94. Frankiewicz Anna Danuta - B10 / K30 OPO
POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Niezapłacone

95. Frankowska Justyna - B10 / K30 OPO
POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

96. Gabert Grzegorz 70 B10 / M40 OPO
POL Gogolin

Zapłacone

97. Gacka Gembska Joanna - B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

98. Gaczkowski Adam 71 B10 / M16 OPO
POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

99. Gadzimora Marian 72 B10 / M30 OPO
POL Opole CykloOpole

Zapłacone

100. Gaida Magdalena 73 B10 / K16 OPO
POL Chorula

Zapłacone

101. Gajewski Jan 74 B10 / M50 TO
POL Opole

Zapłacone

102. Garbiec Teresa 75 NW / K POL Opole

Zapłacone

103. Garbiec Teresa - NW / K POL Opole

Niezapłacone

104. Gawlik Daria 76 B10 / K30 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

105. Gawlik Sandra - B10 / K30 OPO
POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

106. Gebauer Rafał 77 B10 / M30 OPO
POL Kamień Śląski

Zapłacone

107. Gembska Joanna - B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

108. Gembski Dawid 78 B10 / M30 OPO
POL Kamień Śląski Kamyki

Zapłacone

109. Glik Jan 79 B10 / M30 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca

Zapłacone

110. Głąb Daria 80 B10 / K16 OPO
POL Prudnik

Zapłacone

111. Główka Mirosław 81 B10 / M40 OPO
POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

112. Gnacy Paweł 82 B10 / M30 OPO
POL Węgry STEGU - RUN

Zapłacone

113. Gnot Katarzyna 83 B10 / K40 OPO
POL Opole

Zapłacone

114. Uczestnik anonimowy 84 NW / K POL Opole

Zapłacone

115. Golec Gosia 85 B10 / K16 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

116. Golec Marcin 86 B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

117. Golec Sylwia 87 B10 / K40 OPO
POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

118. Goleński Wojciech 88 B10 / M30 OPO
POL Opole Forca Brava Opole

Zapłacone

119. Gonet Alicja 89 NW / K POL Otmice MB Biuro Rachunkowe Serwis Opole

Zapłacone

120. Gonet Marek 90 B10 / M50 OPO
POL Otmice MB Biuro Rachunkowe Serwis Opole

Zapłacone

121. Góral Małgorzata 91 B10 / K30 OPO
POL Szymiszów Śmigło Team

Zapłacone

122. Górny Robert 92 B10 / M40 OPO
POL Ozimek

Zapłacone

123. Grabczak Jarosław - B10 / M30 OPO
POL Opole ITACY biegacze

Niezapłacone

124. Grabowska Zuzanna - B10 / K16 OPO
POL Krośnica Izbicko w biegu

Niezapłacone

125. Graca Marek 93 B10 / M40 OPO
POL Jemielnica Śmigło Team

Zapłacone

126. Graczyk Kuba 94 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

127. Gręda Elżbieta 95 B10 / K40 OPO
POL Ozimek Tim jest tim

Zapłacone

128. Gręda Mariusz 96 NW / M POL Ozimek

Zapłacone

129. Gromek Grzegorz 97 B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski CYKLOFAN Opole

Zapłacone

130. Gromek Michał - B10 / M16 OPO
POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO_BIAŁA JRG 1

Niezapłacone

131. Grot Andrzej 98 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

132. Gruchot Malgorzata 99 B10 / K40 OPO
POL Gogolin Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

133. Grzegorczyn Magdalena 100 B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

134. Grzesińska Anna 101 NW / K POL Strzelce Opolskie Kijowe księżniczki

Zapłacone

135. Grzesiński Adam 102 B10 / M40 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

136. Grzyb Krzysztof 103 B10 / M40 OPO
POL Gogolin

Zapłacone

137. Gugulski Paweł 104 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

138. Gulba Stanisław 105 B10 / M50 OPO
POL Jemielnica Feniks Jemielnica

Zapłacone

139. Gumienny Magdalena - B10 / K40 OPO
POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

140. Gumiński Przemysław 106 B10 / M30 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

141. Gutkowski Adam - B10 / M30 OPO
POL Krapkowice

Niezapłacone

142. Guz Grzegorz 107 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

143. Hajduga Łukasz 108 B10 / M30 OPO
POL Dębska Kuźnia

Zapłacone

144. Hałajko Jarek 109 B10 / M30 OPO
POL Opole Wiesiek Team

Zapłacone

145. Harmansa Piotr 110 B10 / M50 OPO
POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

146. Harynek Robert 111 B10 / M30 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

147. Hasik Zbigniew 112 B10 / M50 POL Sosnowiec

Zapłacone

148. Haska Kasia 113 B10 / K40 POL Suchy Bór Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

149. Hejn Marta - B10 / K16 OPO
POL Chróścice

Niezapłacone

150. Hellmann Piotr 114 B10 / M40 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla Serca

Zapłacone

151. Hellmann Wioletta 115 B10 / K40 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca

Zapłacone

152. Hendel Mirela 116 B10 / K16 OPO
POL Krośnica Izbicko w Biegu

Zapłacone

153. Hoffman Ewa 117 B10 / K40 OPO
POL Opole SobieBiegam

Zapłacone

154. Hrycaj Marcin 118 B10 / M40 OPO
POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

155. Hurek Ditmar - B10 / M16 OPO
POL Izbicko

Niezapłacone

156. Hylla Mateusz 119 B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

157. Ilnicka Monika 120 B10 / K30 OPO
POL Opole Racławice Śląskie Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

158. Iwonka Iwona 121 B10 / K30 OPO
POL Opole ODRA OPOLE

Zapłacone

159. Jagiela Joanna 122 B10 / K30 OPO
POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

160. Jagiela Rafał 123 B10 / M30 OPO
POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

161. Jagiełło Jarek 124 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

162. Janik Anna - B10 / K30 OPO
POL Opole

Niezapłacone

163. Janoszek Marcel - B10 / M16 OPO
POL Steblów

Niezapłacone

164. Jasiński Mirosław 125 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

165. Jaśkiewicz Kamil 128 B10 / M16 OPO
POL Opole

Zapłacone

166. Jaskółka Hubert 126 B10 / M60 OPO
POL Łowkowice amator

Zapłacone

167. Jaskółka Rafał 127 B10 / M30 OPO
POL Dobra

Zapłacone

168. Jaworek Jolanta 129 B10 / K50 OPO
POL Obrowiec JAWORTEAM

Zapłacone

169. Jaworek Piotr 130 B10 / M50 OPO
POL Obrowiec JAWORTEAM

Zapłacone

170. Jędrzejewska Katarzyna - B10 / K30 OPO
POL Opole bbl Opole

Niezapłacone

171. John Kamilla 131 B10 / K16 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca

Zapłacone

172. Jontza Adrian - B10 / M40 OPO
POL Rożniątów

Niezapłacone

173. Jurajda Wioletta - NW / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Niezapłacone

174. Kaczyński Krzysztof 132 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

175. Kakoszka Marcin 133 Dogtrekking / M POL Zawadzkie Salty Doog

Zapłacone

176. Kalinowski Zbigniew 134 B10 / M50 TO
POL Tarnów Opolski amator

Zapłacone

177. Kałasznik Olga - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

178. Kałuski Łukasz 135 B10 / M40 OPO
POL Opole Cyklofan

Zapłacone

179. Kałuża Adrian 136 B10 / M30 OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

180. Kaminska Adriana 137 NW / K POL Opole Nordic Walking Opole

Zapłacone

181. Kamińska Adriana - NW / K POL Opole Nordic Walking Opole

Niezapłacone

182. Kaminska Barbara 138 NW / K POL Opole Nordic Walking Opole

Zapłacone

183. Kaminska Barbara - NW / K POL Opole Nordic Walking Opole

Niezapłacone

184. Kampa Paweł 139 B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

185. Kania Agnieszka - B10 / K40 TO
POL Opole

Niezapłacone

186. Kansy Dominika 140 NW / K POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

187. Kansy Izabela - NW / K POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

188. Kansy Zygmunt 141 B10 / M40 OPO
POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

189. Karczyńska Justyna 142 B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

190. Karczyński Marcin 143 B10 / M40 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

191. Kasprzak-Dżyberti Joanna 144 NW / K POL Suchy Bór Grupa Nordic Walking Suchy Bór

Zapłacone

192. Kaźmierczyk Roman 145 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice Amator

Zapłacone

193. Kędzierski Zenon 146 B10 / M60 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

194. Klama Beata - NW / K POL Jasiona

Niezapłacone

195. Kliś Marcin - B10 / M30 OPO
POL Stare Siołkowice

Niezapłacone

196. Klucowicz Michał - B10 / M30 OPO
POL Namysłów brak

Niezapłacone

197. Klyssek Krzysztof 147 B10 / M40 OPO
POL Zedowice Rodzinka. pl

Zapłacone

198. Klyssek Marcin 148 B10 / M30 TO
POL Nakło Rodzinka.pl

Zapłacone

199. Klyssek Piotr 149 B10 / M30 POL Suchodaniec Rodzinka.pl

Zapłacone

200. Klyszcz Michał 150 B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

201. Klyszcz Monika 151 B10 / K30 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

202. Kocanda Alina - B10 / K30 OPO
POL Opole Rajsport

Niezapłacone

203. Kochanek Dariusz 152 B10 / M40 TO
OPO
POL Tarnów Opolski GKS Piomar Tarnów Opolski- Przywory

Zapłacone

204. Kocoń Mariusz 153 B10 / M50 OPO
POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

205. Koj Dawid 154 B10 / M30 OPO
POL Kadłub

Zapłacone

206. Kolasa Joanna 155 B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

207. Kolasa Piotr 156 B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

208. Kolbe Monika 157 B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

209. Kolek Roman 158 B10 / M50 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla Serca

Zapłacone

210. Kołodziejski Krzysztof 159 B10 / M30 OPO
POL Brzeg BRZEG

Zapłacone

211. Konarski Leszek - NW / M POL Leśna

Niezapłacone

212. Konieczny Jacek - B10 / M30 POL Pyskowice Night runners Pyskowice

Niezapłacone

213. Konieczny Justyna - B10 / K30 POL Tarnowskie Góry Night runners Pyskowice

Niezapłacone

214. Korasadowicz Agnieszka - NW / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Niezapłacone

215. Kordziński Kazimierz 160 B10 / M60 POL Lubliniec Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

216. Kos Łukasz 161 B10 / M30 OPO
POL Krapkowice Run4Fun

Zapłacone

217. Kościuk Maria 164 NW / K POL Brzeg

Zapłacone

218. Kosicki Arkadiusz 162 B10 / M40 OPO
POL Gogolin Domex Construction Team

Zapłacone

219. Kosubek Adrian 163 B10 / M16 OPO
POL Chorula

Zapłacone

220. Kosztubajda Marek - B10 / M30 OPO
POL Dąbrówka Sąsiedzi teaM

Niezapłacone

221. Kotygin Mateusz - B10 / M30 OPO
POL Opole

Niezapłacone

222. Kowaczek Marek 165 Dogtrekking / M POL Rybnik Okiem Wilka

Zapłacone

223. Kowalczyk Bożena 166 B10 / K40 POL Koszwice

Zapłacone

224. Kowalski Grzegorz 167 B10 / M30 OPO
POL Strzelec Opolskiego Strzeleccy Biegacze

Zapłacone

225. Kowohl Adrian 168 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

226. Krajewski Tomasz 169 B10 / M30 POL Wręczyca Mała

Zapłacone

227. Krokoszyński Przemyław 170 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

228. Krowicka Agnieszka - B10 / K30 POL Kraków

Niezapłacone

229. Krzak Mariusz 171 B10 / M30 TO
OPO
POL Kąty Opolskie

Zapłacone

230. Kubicki Mariusz 172 Dogtrekking / M POL Kluczbork Opolsar

Zapłacone

231. Kubicki Mariusz - B10 / M40 OPO
POL Kluczbork

Niezapłacone

232. Kubów Jarosław 173 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

233. Kuczyńska Kinga - B10 / K16 OPO
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

234. Kurenda Radej 174 B10 / M30 OPO
POL Opole Klub Biegacza RtvEuroAgd,Kw Opole

Zapłacone

235. Kustra Karol 175 B10 / M50 OPO
POL Nysa

Zapłacone

236. Kutian Adam 176 B10 / M50 OPO
POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

237. Latała Eryk 177 B10 / M40 OPO
POL Skoroszyce

Zapłacone

238. Latosinski Marcin 178 B10 / M30 OPO
POL Dębie

Zapłacone

239. Lepich Tomasz 179 B10 / M30 OPO
POL Zakrzów SasiedziteaM

Zapłacone

240. Lesinski Leszek 180 B10 / M40 OPO
POL Opole MORSY Opole Aktywni/ WBO

Zapłacone

241. Leśniewska Monika 183 B10 / K30 POL Kotulin

Zapłacone

242. Leszczyńska Bożena 181 B10 / K60 OPO
POL Niemodlin Niemodlin biega

Zapłacone

243. Leszczyński Janusz 182 B10 / M60 OPO
POL Niemodlin Niemodlin biega

Zapłacone

244. Lewandowska Beata 184 B10 / K50 OPO
POL Brzeg Kotwica Brzeg

Zapłacone

245. Loster Agnieszka 185 B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

246. Loster Paweł 186 B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

247. Łączyk Beata - B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

248. Łozińska Anna - B10 / K40 OPO
POL Opole Morsy Opole Aktywni

Niezapłacone

249. Łuczak Paweł 187 B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski REH-MIL Team

Zapłacone

250. Łuszczyna Agata 188 B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

251. Łysek Tomasz - B10 / M30 OPO
POL Opole proCreative

Niezapłacone

252. Macyna Damian 189 B10 / M30 OPO
POL Gotartów-Ogrodnictwo

Zapłacone

253. Maj Witold 190 B10 / M50 POL Wręczyca Oldboys Truskolasy

Zapłacone

254. Majer Marta 191 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

255. Majer Szymon 192 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

256. Makoś Artur 193 B10 / M30 OPO
POL Kamień Śląski Silesia Ring

Zapłacone

257. Malczewski Daniel 194 B10 / M30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI Team

Zapłacone

258. Małek Kamil 195 B10 / M16 OPO
POL Opole

Zapłacone

259. Małek Maciej 196 B10 / M30 TO
OPO
POL Walidrogi

Zapłacone

260. Małłek Maciej 197 B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

261. Mańka Diana 198 NW / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

262. Markiewicz Wiesław 199 B10 / M60 OPO
POL Kaly Gmina Murów

Zapłacone

263. Mastalerz Michał 200 B10 / M30 POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

264. Maurer-Fortuńska Joanna 201 NW / K POL Tarnów Opolski-Poland

Zapłacone

265. Mazur Krzysztof 202 B10 / M16 POL Częstochowa

Zapłacone

266. Mekitów Jan - B10 / M60 OPO
POL Namysłów ActivRunn Namysłów

Niezapłacone

267. Michalski Łukasz 203 B10 / M30 OPO
POL Opole STEGU - RUN

Zapłacone

268. Micheń Izabela 204 NW / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

269. Michniewicz Jacek 205 B10 / M60 OPO
POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

270. Michniewicz Maciej 206 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

271. Uczestnik anonimowy 207 B10 / K16 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

272. Michoń Tomasz 208 B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

273. Michułka Paweł - B10 / M30 OPO
POL Izbicko 10 Blog

Niezapłacone

274. Mielczarek Karolina 209 B10 / K16 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

275. Miemiec Magdalena 210 Dogtrekking / K POL Zabrze

Zapłacone

276. Mika Aneta - B10 / K16 OPO
POL Izbicko

Niezapłacone

277. Mika Krzysztof 211 B10 / M40 OPO
POL Otmice Izbicko w Biegu

Zapłacone

278. Mika Paweł 212 B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w Biegu

Zapłacone

279. Mika Tomasz 213 B10 / M16 OPO
POL Izbicko Kronospan Strzelce Opolskie

Zapłacone

280. Milińska Lilianna 214 B10 / K30 OPO
POL Niemodlin niemodlin biega

Zapłacone

281. Mirska-Zacharczuk Ewa - B10 / K40 OPO
POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Niezapłacone

282. Mochnacz Joanna 215 B10 / K40 OPO
POL Opole Cliro

Zapłacone

283. Murawska Aneta 216 B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE

Zapłacone

284. Najwer Tomasz 217 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

285. Neznal Monika 218 NW / K POL Strzelce Opolskie Kijowe księżniczki

Zapłacone

286. Nicpoń Dominik 219 B10 / M30 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

287. Niekrawiec Dariusz 220 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

288. Niepala Beata 221 B10 / K16 OPO
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

289. Niepala Jacek 222 B10 / M30 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

290. Niepiekło Arkadiusz 223 B10 / M30 POL Groblice

Zapłacone

291. Niezgoda Michał 224 B10 / M16 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

292. Nowacka Karolina - NW / K POL Opole

Niezapłacone

293. Nowak Katarzyna - B10 / K30 OPO
POL Tułowice

Niezapłacone

294. Nowak Łukasz 225 B10 / M30 OPO
POL Suchy Bór FF Red Team

Zapłacone

295. Nowak Waldek 226 B10 / M40 OPO
POL Malnia

Zapłacone

296. Nowojski Wojciech - B10 / M16 OPO
POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

297. Oblicki Przemek 227 B10 / M30 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

298. Ochyra Miroslaw 228 B10 / M40 OPO
POL Opole niezrzeszony

Zapłacone

299. Ojciec Sebastian - B10 / M30 TO
POL Kąty Opolskie

Niezapłacone

300. Olas Krzysztof 229 B10 / M30 OPO
POL Opole Magnes Team

Zapłacone

301. Olczyk Dariusz 230 B10 / M40 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu / Bieg Opolski

Zapłacone

302. Operacz Radosław 231 B10 / M40 OPO
POL Chrząstowice Cyklofan

Zapłacone

303. Opolski Mateusz 232 B10 / M16 OPO
POL Prądy Sprinter Prądy

Zapłacone

304. Orzeł Grzegorz - B10 / M40 OPO
POL Szczepanek Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

305. Osmolińska Dominika 234 B10 / K30 OPO
POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

306. Osmolinski Pawel 233 B10 / M30 OPO
POL Opole ITACY BIEGACZE

Zapłacone

307. Pacan Zbigniew 235 B10 / M50 OPO
POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

308. Pakosz Irena 236 B10 / K50 POL Januszkowice

Zapłacone

309. Pakosz Piotr 237 NW / M POL Januszkowice

Zapłacone

310. Palak Dawid 238 B10 / M16 OPO
POL Grodków

Zapłacone

311. Pancerz Joanna 239 B10 / K40 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

312. Pancylejko Bogdan - B10 / M40 OPO
POL Dobrzeń Wielki Team Of Runners Dobrzeń Wielki

Niezapłacone

313. Papierz Jarosław 240 B10 / M50 OPO
POL Opole Opole biega

Zapłacone

314. Pawlik Katarzyna 241 B10 / K30 OPO
POL Opole Magnes Team

Zapłacone

315. Pawłowicz Marta 242 B10 / K30 OPO
POL Dąbrówka Górna

Zapłacone

316. Pazdro Przemysław - B10 / M30 OPO
PCN Zdzieszowice

Niezapłacone

317. Perka Barbara - B10 / K40 OPO
POL Prószków Szymi Team

Niezapłacone

318. Perka Tomek 243 B10 / M50 OPO
POL Prószków WIECZORNE BIEGANIE W OPOLU

Zapłacone

319. Piegowski Adam 244 B10 / M30 OPO
POL Opole Eurovent Athletics

Zapłacone

320. Pietrukaniec Antoni - B10 / M50 OPO
POL Opole Cyklofan

Niezapłacone

321. Uczestnik anonimowy 245 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

322. Pijanka Mariusz 246 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

323. Pikos Patryk 247 B10 / M30 OPO
POL Polska Nowa Wieś

Zapłacone

324. Pinkawa Adrianna - B10 / K40 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca

Niezapłacone

325. Piskorowska Danuta - B10 / K30 POL Wrocław

Niezapłacone

326. Podgórny Mariusz 248 Dogtrekking / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

327. Polaczek Daniel 249 B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

328. Polak Krzysztof 250 B10 / M40 OPO
POL Opole Cliro

Zapłacone

329. Polak Michalina 251 B10 / K16 OPO
POL Opole Cliro

Zapłacone

330. Polak Piotr 252 B10 / M30 OPO
POL Kluczbork

Zapłacone

331. Portka Mariusz 253 B10 / M50 OPO
POL Krapkowice BIG FUN

Zapłacone

332. Poślednia Teresa 254 B10 / K40 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

333. Prokopczyk Jaroslaw - B10 / M40 OPO
POL Opole

Niezapłacone

334. Proksa Robert 255 B10 / M50 POL Mysłowice UKS Chromik Mysłowice

Zapłacone

335. Pyra Wiesław 256 B10 / M40 OPO
POL Praszka

Zapłacone

336. Pytel Anna 257 B10 / K40 POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

337. Pytel Roman 258 B10 / M40 POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

338. Ratajczak Paulina - B10 / K16 OPO
POL Opole

Niezapłacone

339. Reinert Roman 259 B10 / M40 OPO
POL Chorula

Zapłacone

340. Retkiewicz Robert 260 B10 / M50 OPO
POL Krapkowice Siera

Zapłacone

341. Rozwadowski Tomasz 261 B10 / M40 OPO
POL Brzeg

Zapłacone

342. Rudolf Jacek 262 B10 / M50 OPO
POL Krapkowice Rudolf Med

Zapłacone

343. Rudowska Małgorzata 263 NW / K POL Gliwice Kijowe Księżniczki

Zapłacone

344. Ruszała Karolina 264 B10 / K16 TO
OPO
POL Kąty Opolskie Biegiem po Kątach

Zapłacone

345. Ruszała Paweł 265 B10 / M16 TO
OPO
POL Kąty Opolskie Biegiem po Kątach

Zapłacone

346. Rymarz Mirosław 266 B10 / M40 OPO
POL Opole KB ODRA Opole

Zapłacone

347. Sabramowicz Piotr 267 B10 / M60 OPO
POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

348. Sałek Mateusz 268 B10 / M16 OPO
POL Ozimek PGE ELektrownia Opole

Zapłacone

349. Samelski Błażej 269 B10 / M16 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

350. Schlappa Sebastian 270 B10 / M40 OPO
POL Izbicko IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

351. Sendra Piotr 271 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

352. Seniszyn Dariusz 272 B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

353. Sielska Dagmara 273 B10 / K16 POL Pyskowice

Zapłacone

354. Sielska Joanna 274 B10 / K40 POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

355. Sielski Jarosław 275 B10 / M40 POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

356. Sieniawska Janina 276 B10 / K60 OPO
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

357. Sikora Damian 277 B10 / M30 OPO
POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

358. Sitek Tadeusz 278 B10 / M60 POL Marciszów

Zapłacone

359. Skóra Dominik 279 B10 / M16 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

360. Skóra Leszek 280 B10 / M40 OPO
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

361. Skwarczynski Krzysztof 281 B10 / M50 OPO
POL Jankowice Wielkie GZ LZS GRODKOW

Zapłacone

362. Sławiński Damian 282 B10 / M30 OPO
POL Suchy Bór FF Red Team

Zapłacone

363. Smak Katarzyna - B10 / K40 OPO
POL Opole bbl

Niezapłacone

364. Snela Marcin 283 B10 / M16 OPO
POL Mechnice ITACY BIEGACZE

Zapłacone

365. Sobania Mirosław 284 B10 / M40 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

366. Sobieszczańska Agnieszka - B10 / K30 OPO
POL Prudnik Dyczuś Team

Niezapłacone

367. Socki Paweł - B10 / M30 POL Bytom Kaua

Niezapłacone

368. Sokołowski Marcin 285 B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

369. Soszka Mateusz 286 B10 / M30 OPO
POL Grodziec TEAM Ozimek

Zapłacone

370. Sowa Anna 287 B10 / K30 OPO
POL Łubniany STEGU - RUN

Zapłacone

371. Sowiński Adam 288 B10 / M60 OPO
POL Opole OPOLE TEAM

Zapłacone

372. Spychała Elżbieta 289 Dogtrekking / K POL Kluczbork

Zapłacone

373. Sroka Pawel 290 B10 / M30 POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

374. Starczyk Sebastian 291 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

375. Staszewski Bartłomiej 292 B10 / M16 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

376. Stępień Grzegorz 293 B10 / M40 OPO
POL Opole Wieczorne bieganie w Opolu

Zapłacone

377. Stępień Kamila 294 B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne bieganie w Opolu

Zapłacone

378. Strzałkowska Urszula 295 B10 / K30 OPO
POL Opole Bbl Opole

Zapłacone

379. Strzelczak Michał 296 B10 / M16 POL Zajączki Drugie

Zapłacone

380. Świącik Paweł 312 B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

381. Swoboda Leszek 297 B10 / M40 POL Solarnia Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

382. Swoboda Leszek - B10 / M40 POL Solarnia Mafia Team Lubliniec

Niezapłacone

383. Szatka Beata 298 B10 / K40 OPO
POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

384. Szczepańska Bożena 299 B10 / K40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

385. Szczepański Tomasz 300 B10 / M40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

386. Szendera Robert 301 B10 / M40 TO
OPO
POL Opole SLD

Zapłacone

387. Szłapa Dawid 302 B10 / M16 OPO
POL Daniec STEGU-RUN

Zapłacone

388. Szłapa Stefan 303 B10 / M50 OPO
POL Borycz izbicko w biegu

Zapłacone

389. Sznura Piotr 304 B10 / M16 OPO
POL Jemielnica LKS Jemielnica

Zapłacone

390. Szober Grzegorz 305 B10 / M16 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

391. Szostecki Roman 306 B10 / M40 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

392. Uczestnik anonimowy 307 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

393. Uczestnik anonimowy 308 B10 / M40 OPO
POL Opole

Zapłacone

394. Szutowicz Łukasz - B10 / M30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

395. Szymaniec Sybilla 309 B10 / K16 OPO
POL Opole

Zapłacone

396. Szymczyszyn Jerzy 310 B10 / M50 OPO
POL Opole

Zapłacone

397. Szypulski Dariusz - B10 / M40 OPO
POL Opole SKS chmielowice

Niezapłacone

398. Szywalski Oskar 311 B10 / M30 POL Dąbrówka Górna CYKLOFAN OPOLE

Zapłacone

399. Tęcza-Tuszakowska Agata 314 B10 / K40 OPO
POL Opole

Zapłacone

400. Teichmann Bernard 313 NW / M POL Nysa MB Biuro Rachunkowe Serwis Opole

Zapłacone

401. Tkaczyk Laura 315 Dogtrekking / K POL Krapkowice

Zapłacone

402. Uczestnik anonimowy 316 NW / K POL Opole

Zapłacone

403. Tymków Łukasz 317 B10 / M30 OPO
POL Brzeg

Zapłacone

404. Urbańczyk Krzysztof - B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

405. Urbanowski Piotr 318 B10 / M30 POL Ozimek

Zapłacone

406. Wacławczyk Michał 319 NW / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

407. Wacławczyk Rafał 320 B10 / M30 OPO
POL Zakrzów

Zapłacone

408. Wawer Kasia 321 B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne bieganie w Opolu

Zapłacone

409. Wawrzyniak Joanna 322 B10 / K40 OPO
POL Kluczbork

Zapłacone

410. Węgliński Łukasz 325 B10 / M30 OPO
POL Opole CykloOpole

Zapłacone

411. Wegner Jacek 323 Dogtrekking / M POL Rybnik Decathlonprzyjaciele

Zapłacone

412. Uczestnik anonimowy 324 NW / K POL Krapkowice

Zapłacone

413. Wiecha Sebastian - B10 / M30 OPO
POL Chudoba

Niezapłacone

414. Wiej Adam 326 B10 / M40 POL Opole PUNKS NOT DEAD

Zapłacone

415. Wiek-Rezacz Alicja 327 B10 / K30 OPO
POL Nysa Matner Running Team

Zapłacone

416. Wielichowski Łukasz 328 B10 / M30 OPO
POL Opole Mosir Opole

Zapłacone

417. Wilczek Krzysztof 329 NW / M POL Zębowice Sopel Dobrodzien

Zapłacone

418. Witkowski Jarosław 330 B10 / M40 TO
OPO
POL Nakło

Zapłacone

419. Witkowski Tadeusz 331 B10 / M60 TO
OPO
POL Nakło

Zapłacone

420. Włodarczyk Anna 332 B10 / K40 OPO
POL Kluczbork Fundacja OPOLSAR

Zapłacone

421. Włodarczyk Paweł 333 B10 / M40 OPO
POL Opole KB Odra Opole

Zapłacone

422. Wodzińska Danuta - B10 / K40 OPO
POL Krapkowice INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM

Niezapłacone

423. Wójcicki Kamil 335 B10 / M16 OPO
POL Lisięcice

Zapłacone

424. Wośko Jan 334 B10 / M60 OPO
POL Krapkowice

Zapłacone

425. Wrońska Beata 336 B10 / K30 POL Chorzów Nasza Szkoła Zabrze

Zapłacone

426. Wroński Lucjan - B10 / M30 OPO
POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

427. Wyczka Jacek 337 B10 / M50 OPO
POL Opole Klub Biegowy Odra Opole

Zapłacone

428. Wydra Krzysztof 338 B10 / M40 OPO
POL Opole-Grudzice LZS OLDBOYS GRUDZICE

Zapłacone

429. Wyleżoł Piotr 339 B10 / M40 POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

430. Wysada Katarzyna 340 B10 / K30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

431. Wysada Maria 341 B10 / K30 OPO
POL Olszowa

Zapłacone

432. Wysota Krzysztof 342 B10 / M30 POL Lubliniec Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

433. Wyszatkiewicz Michał 343 B10 / M40 OPO
POL Karczów

Zapłacone

434. Zajdel Dariusz 344 B10 / M50 OPO
POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

435. Zalewski Piotr - B10 / M30 POL Wrocław TS Volley Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

436. Zauściński Tomasz 345 B10 / M60 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

437. Zawiślak Marcin 346 B10 / M40 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

438. Zelmanowicz-Szłapa Ewa 347 B10 / K40 OPO
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

439. Złotek Natalia 348 B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

440. Znojek Marta 349 NW / K POL Brzeg

Zapłacone

441. Zych Rafał 350 B10 / M40 OPO
POL Mikolin

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU