IV Bieg Tarnowski „Leśna Draka” o puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski i Nadleśnictwa Opole

Tarnów Opolski, Tarnów Opolski, Polska
17.11.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamietz Marek - B10 / M40 OPO
POL Krasiejow Team Ozimek

Zapłacone

2. Baron Marcin - B10 / M30 TO
OPO
POL Przywory Cliro

Zapłacone

3. Bartnik Anna - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

4. Barucha Andrzej - B10 / M30 OPO
POL Opole KB ODRA OPOLE
5. Bęben Jerzy - B10 / M60 OPO
POL Rozwadza Dyczuś Team
6. Białowąs Wojciech - B10 / M30 OPO
POL Opole Stowarzyszenie Sędziów Piłki Nożnej OPOLE
7. Biernacka Beata - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

8. Binczycki Robert - B10 / M30 OPO
POL Tarnów Opolski
9. Bobrowska Małgosia - B10 / K40 OPO
POL Krapkowice Run4fun

Zapłacone

10. Bonich Magdalena - B10 / K30 OPO
POL Opole
11. Broj Natalia - B10 / K30 OPO
POL Źlinice

Zapłacone

12. Brzdąk Tomasz - B10 / M40 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

13. Celarek Janusz - B10 / M50 POL Siemianowice Śląskie Lecymy Wartko
14. Chudy Piotr - B10 / M40 OPO
POL Biadacz
15. Cuch Adam - B10 / M40 OPO
POL Opole Szybki Janusz Biegania

Zapłacone

16. Czech Jan - B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

17. Czepiel Łukasz - B10 / M40 OPO
POL Krapkowice OKR BIKE TEAM

Zapłacone

18. Czernek Darek - B10 / M40 OPO
POL Gogolin Gogolin biega
19. Czupkiewicz Michał - B10 / M30 OPO
POL Opole Rajsport Active
20. Czyrnia Martin - B10 / M16 OPO
POL Dobrodzień Mafia Team Lubliniec

Zapłacone

21. Domagalski Adam - B10 / M30 OPO
POL Opole NaKole
22. Domańska Barbara - B10 / K30 OPO
POL Opole

Zapłacone

23. Domerecki Krzysztof - B10 / M30 OPO
POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

24. Drong Józef - B10 / M60 OPO
POL Kuniów Kunió biega

Zapłacone

25. Drozd Przemysław - B10 / M40 OPO
POL Opole Rajsport Active
26. Dylla Franz - B10 / M60 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

27. Falkenberg Ludwik - B10 / M40 OPO
POL Krapkowice Krapkowice biega
28. Fortuna Marcin - B10 / M30 OPO
POL Strzelce Opolskie Śmigło Team
29. Uczestnik anonimowy - B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski-Poland

Zapłacone

30. Frąk Adam - B10 / M40 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

31. Frąk Slawomir - B10 / M30 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

32. Gacka Gembska Joanna - B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski
33. Gaczkowski Adam - B10 / M16 OPO
POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

34. Gawlik Daria - B10 / K30 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

35. Gawlik Sandra - B10 / K30 OPO
POL Strzelce Opolskie
36. Gebauer Rafał - B10 / M30 OPO
POL Kamień Śląski

Zapłacone

37. Goleński Wojciech - B10 / M30 OPO
POL Opole Forca Brava Opole
38. Gonet Marek - B10 / M50 OPO
POL Otmice MB Biuro Rachunkowe Serwis Opole
39. Górny Robert - B10 / M40 OPO
POL Ozimek

Zapłacone

40. Grabczak Jarosław - B10 / M30 OPO
POL Opole ITACY biegacze
41. Grabowska Zuzanna - B10 / K16 OPO
POL Krośnica Izbicko w biegu
42. Gromek Michał - B10 / M16 OPO
POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO_BIAŁA JRG 1
43. Gruchot Malgorzata - B10 / K40 OPO
POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

44. Grzegorczyn Magdalena - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
45. Grzesińska Anna - NW / K POL Strzelce Opolskie Kijowe księżniczki

Zapłacone

46. Grzesiński Adam - B10 / M40 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

47. Gulba Stanisław - B10 / M50 OPO
POL Jemielnica Feniks Jemielnica
48. Hałajko Jarek - B10 / M30 OPO
POL Opole Wiesiek Team
49. Haska Kasia - B10 / K40 POL Suchy Bór Wieczorne Bieganie w Opolu
50. Hellmann Piotr - B10 / M40 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla Serca

Zapłacone

51. Hellmann Wioletta - B10 / K40 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca

Zapłacone

52. Hrycaj Marcin - B10 / M40 OPO
POL Opole KB Odra Opole
53. Hurek Ditmar - B10 / M16 OPO
POL Izbicko
54. Hylla Mateusz - B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

55. Ilnicka Monika - B10 / K30 OPO
POL Opole Racławice Śląskie Wieczorne Bieganie w Opolu
56. Janik Anna - B10 / K30 OPO
POL Opole
57. Janoszek Marcel - B10 / M16 OPO
POL Steblów
58. Jasiński Mirosław - B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

59. Jaskółka Hubert - B10 / M60 OPO
POL Łowkowice amator
60. Jaskółka Rafał - B10 / M30 OPO
POL Dobra
61. John Kamilla - B10 / K16 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca
62. Jontza Adrian - B10 / M40 OPO
POL Rożniątów
63. Kalinowski Zbigniew - B10 / M50 TO
POL Tarnów Opolski amator
64. Kałasznik Olga - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
65. Kamińska Adriana - NW / K POL Opole Nordic Walking Opole
66. Kampa Paweł - B10 / M30 TO
OPO
POL Tarnów Opolski
67. Karczyńska Justyna - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
68. Karczyński Marcin - B10 / M40 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
69. Klucowicz Michał - B10 / M30 OPO
POL Namysłów brak
70. Klyszcz Michał - B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

71. Kocanda Alina - B10 / K30 OPO
POL Opole Rajsport
72. Kochanek Dariusz - B10 / M40 TO
OPO
POL Tarnów Opolski GKS Piomar Tarnów Opolski- Przywory
73. Kolasa Joanna - B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski
74. Kolasa Piotr - B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski
75. Kolbe Monika - B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

76. Konarski Leszek - NW / M POL Leśna
77. Kordziński Kazimierz - B10 / M60 POL Lubliniec Mafia Team Lubliniec
78. Kos Łukasz - B10 / M30 OPO
POL Krapkowice Run4Fun

Zapłacone

79. Kotygin Mateusz - B10 / M30 OPO
POL Opole
80. Kowalczyk Bożena - B10 / K40 POL Koszwice

Zapłacone

81. Kowalski Grzegorz - B10 / M30 OPO
POL Strzelec Opolskiego Strzeleccy Biegacze

Zapłacone

82. Krzak Mariusz - B10 / M30 TO
OPO
POL Kąty Opolskie

Zapłacone

83. Latała Eryk - B10 / M40 OPO
POL Skoroszyce

Zapłacone

84. Loster Agnieszka - B10 / K30 TO
POL Tarnów Opolski
85. Loster Paweł - B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski
86. Łączyk Beata - B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie
87. Łysek Tomasz - B10 / M30 OPO
POL Opole proCreative
88. Majer Marta - B10 / K30 OPO
POL Opole
89. Malczewski Daniel - B10 / M30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu/SZYMI Team

Zapłacone

90. Małłek Maciej - B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

91. Mastalerz Michał - B10 / M30 POL Opole Biegamy Pomagamy
92. Michniewicz Maciej - B10 / M40 OPO
POL Opole
93. Michułka Paweł - B10 / M30 OPO
POL Izbicko 10 Blog
94. Mika Krzysztof - B10 / M40 OPO
POL Otmice Izbicko w Biegu
95. Mika Paweł - B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w Biegu
96. Murawska Aneta - B10 / K40 OPO
POL Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE

Zapłacone

97. Neznal Monika - NW / K POL Strzelce Opolskie Kijowe księżniczki

Zapłacone

98. Niepala Beata - B10 / K16 OPO
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

99. Niepala Jacek - B10 / M30 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

100. Niepiekło Arkadiusz - B10 / M30 POL Groblice
101. Nowojski Wojciech - B10 / M16 OPO
POL Strzelce Opolskie
102. Oblicki Przemek - B10 / M30 OPO
POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

103. Olczyk Dariusz - B10 / M40 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu / Bieg Opolski

Zapłacone

104. Opolski Mateusz - B10 / M16 OPO
POL Prądy Sprinter Prądy
105. Pacan Zbigniew - B10 / M50 OPO
POL Zdzieszowice Dyczuś Team
106. Papierz Jarosław - B10 / M50 OPO
POL Opole Opole biega
107. Pawłowicz Marta - B10 / K30 OPO
POL Dąbrówka Górna

Zapłacone

108. Pikos Patryk - B10 / M30 OPO
POL Polska Nowa Wieś

Zapłacone

109. Pinkawa Adrianna - B10 / K40 OPO
POL Jemielnica Dyszka dla serca
110. Podgórny Mariusz - B10 / M16 OPO
POL Ozimek Team Ozimek
111. Polaczek Daniel - B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

112. Portka Mariusz - B10 / M50 OPO
POL Krapkowice BIG FUN

Zapłacone

113. Poślednia Teresa - B10 / K40 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
114. Prokopczyk Jaroslaw - B10 / M40 OPO
POL Opole
115. Rudowska Małgorzata - NW / K POL Gliwice Kijowe Księżniczki

Zapłacone

116. Sabramowicz Piotr - B10 / M60 OPO
POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

117. Samelski Błażej - B10 / M16 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

118. Schlappa Sebastian - B10 / M40 OPO
POL Izbicko IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

119. Seniszyn Dariusz - B10 / M40 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

120. Sieniawska Janina - B10 / K60 OPO
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
121. Sitek Tadeusz - B10 / K60 POL Marciszów

Zapłacone

122. Socki Paweł - B10 / M30 POL Bytom Kaua
123. Sokołowski Marcin - B10 / M30 OPO
POL Opole

Zapłacone

124. Strzałkowska Urszula - B10 / K30 OPO
POL Opole Bbl Opole

Zapłacone

125. Strzelczak Michał - B10 / M16 POL Zajączki Drugie
126. Świącik Paweł - B10 / M30 TO
POL Tarnów Opolski

Zapłacone

127. Swoboda Leszek - B10 / M40 POL Solarnia Mafia Team Lubliniec
128. Sz Bożena - B10 / K40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

129. Szczepański Tomasz - B10 / M40 POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

130. Szober Grzegorz - B10 / M16 OPO
POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

131. Uczestnik anonimowy - B10 / K30 OPO
POL Opole
132. Uczestnik anonimowy - B10 / M40 OPO
POL Opole
133. Szutowicz Łukasz - B10 / M30 OPO
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu
134. Szywalski Oskar - B10 / M30 POL Dąbrówka Górna CYKLOFAN OPOLE

Zapłacone

135. Urbańczyk Krzysztof - B10 / M16 OPO
POL Otmice Izbicko w biegu
136. Wawer Kasia - B10 / K30 OPO
POL Opole Wieczorne bieganie w Opolu
137. Węgliński Łukasz - B10 / M30 OPO
POL Opole CykloOpole
138. Uczestnik anonimowy - NW / K POL Krapkowice
139. Wiecha Sebastian - B10 / M30 OPO
POL Chudoba
140. Wiej Adam - B10 / M40 POL Opole PUNKS NOT DEAD
141. Wiek-Rezacz Alicja - B10 / K30 OPO
POL Nysa Matner Running Team

Zapłacone

142. Witkowski Jarosław - B10 / M40 TO
OPO
POL Nakło
143. Witkowski Tadeusz - B10 / M60 TO
OPO
POL Nakło

Zapłacone

144. Wodzińska Danuta - B10 / K40 OPO
POL Krapkowice INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM
145. Wydra Krzysztof - B10 / M40 OPO
POL Opole-Grudzice LZS OLDBOYS GRUDZICE

Zapłacone

146. Wysada Maria - B10 / K30 OPO
POL Olszowa
147. Zajdel Dariusz - B10 / M50 OPO
POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

148. Zelmanowicz-Szłapa Ewa - B10 / K40 OPO
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU