IV Bieg po Zdrowie

Kędzierzyn-Koźle, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamska Laura - Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Arendt Zdzisław 1 NW / M POL Katowice

Bezpłatne

Bachryj Arkadiusz - Bieg / M30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Badura Anna 2 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

Badura Tomasz 3 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Bajer Ewa 4 Bieg / K30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Bąk Tymoteusz 5 Bieg / M40 POL Ruda Śląska i-systems.pl

Zapłacone

Bańska Kamila 6 Bieg / K20 POL Biestrzynnik

Zapłacone

Bartnik Anna 7 Bieg / K30 NP
POL Opole Parkrun Opole

Zapłacone

Bartoszuk Jarosław - Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Basa Joanna 8 Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Bawoł Adam 9 Bieg / M40 KS
POL Strzelce Opolskie Ks Koziołek Kędzierzyn Kożle

Zapłacone

Bęben Jerzy - Bieg / M50 POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

Belkius Anna 10 Bieg / K50 POL Rudy

Zapłacone

Bendzinski Mateusz 11 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Bengsch Mariusz 12 Bieg / M20 POL Grabówka

Zapłacone

Benisz Wojciech - Bieg / M30 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Bielawski Grzegorz - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle 10 BRYGADA LOGISTYCZNA

Niezapłacone

Błach Łukasz 13 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Błasiak Iwona - Bieg / K30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Błaszczyk Piotr 14 Bieg / M20 POL Opole

Zapłacone

Bober Wojciech 15 Bieg / M30 POL Rogów

Zapłacone

Bodnar Izabela 16 Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle Amator

Zapłacone

Bogacki Rafał - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Niezapłacone

Bonich Magdalena - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

Bonk Tomasz - Bieg / M40 POL Kedzierzyn-Kozle Napalone dziki

Niezapłacone

Borek Jadwiga 17 Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle Activ Eagles Pro

Zapłacone

Born Marcin 18 Bieg / M50 NP
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Zapłacone

Bryś Ewa 19 Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

Bryś Mariusz 20 NW / M POL Kędzierzyn Napalone Dziki

Bezpłatne

Budzińska Agnieszka 21 Bieg / K40 POL Ujazd Budziki Ujazd

Zapłacone

Budziński Paweł 22 Bieg / M40 POL Ujazd Klub Budziki Ujazd

Zapłacone

Bul Dariusz 23 NW / M POL Prudnik Wesoły Borsuk Team

Bezpłatne

Buliński Przemysław 24 Bieg / M30 POL Będzin AlchemistRunner

Zapłacone

Cebula Dawid 25 Bieg / M30 POL Brożec

Zapłacone

Cech Patrycjusz 26 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 27 Bieg / K40 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Chachuła Ryszard 28 Bieg / M40 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Chaliński Krzysztof 29 Bieg / M40 POL Łubniany Helix Pomatia

Zapłacone

Chałupczak Małgorzata - Bieg / K50 POL Brynica

Niezapłacone

Chojnicka Agnieszka 30 Bieg / K30 POL Ruda Śląska WAŻKA TEAM

Zapłacone

Ciastko Jarek - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Niezapłacone

Ciechomska Iwona - Bieg / K40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Ciechomski Bogdan 31 Bieg / M50 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

Cwynar Rafał 32 Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek

Zapłacone

Cybulska Dorota - Bieg / K30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Czarnecka Klaudia 33 Bieg / K30 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

Czarnecki Przemysław 34 Bieg / M30 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Zapłacone

Czekaj Justyna 35 Bieg / K20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK

Zapłacone

Czerepak Marzena 36 NW / K POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Bezpłatne

Czernek Darek 37 Bieg / M40 POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

Czuba Krzysztof 38 Bieg / M3 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Czyżowicz Dorota 39 NW / K POL Namysłów

Bezpłatne

Dąbrowska Natalia - Bieg / K30 POL Opole Vege Runners

Niezapłacone

Daniluk Grzegorz - Bieg / M30 POL Moszczanka Moszczanka

Niezapłacone

Denkiewicz Robert 40 Bieg / M20 POL Gliwice

Zapłacone

Drążek Beata - Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Niezapłacone

Dyczek Klaudia - Bieg / K30 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

Dygan Henryka 41 NW / K POL Krapkowice

Bezpłatne

Dygan Jagoda 42 NW / K POL Krapkowice

Bezpłatne

Dziekan Katarzyna 43 Bieg / K20 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Dziuron Marlena - Bieg / K20 POL Barut Kurła Kaj Ta Meta!?

Niezapłacone

Dziwińska Barbara 44 Bieg / K20 POL Bierawa Napalone Dziki

Zapłacone

Dziwiński Grzegorz 45 Bieg / M30 POL Bierawa Napalone Dziki

Zapłacone

Fiol Tomasz - Bieg / M40 POL Krapkowice VERTICAL MADNESS

Niezapłacone

Frank Joachim 46 Bieg / M50 KS
POL Reńska Wieś KS Koziołek Kędzierzyn-Kożle

Zapłacone

Gaj Monika 47 Bieg / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Garbacz Łukasz 48 Bieg / M30 POL Będzin WAŻKA TEAM

Zapłacone

Gembala Violetta - Bieg / K50 POL Bełk

Niezapłacone

Giet Małgorzata 49 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle parkrun

Zapłacone

Gnyla Adam - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Niezapłacone

Golonka Mariusz - Bieg / M30 POL Lubsza

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 50 Bieg / K30 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Górecka Żaneta 51 NW / K POL Sułków

Bezpłatne

Grabowska Maria 52 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Bezpłatne

Grygiel Boleslaw 53 Bieg / M50 POL Kedzierzyn-Kozle Parkrun Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

Grzyb Tymoteusz 54 Bieg / M3 POL Biedrzychowice Anton Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 55 Bieg / K16 ZS1
POL Kędzierzyn-Kozle MMKS Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

Grzywna Grzegorz 56 Bieg / M20 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

Grzywna Marek 57 Bieg / M50 NP
POL Wojciechów Weterani Mechaniki Odrzutowców

Zapłacone

Gumienny Magdalena - Bieg / K40 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 58 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

Halek Roksana 59 Bieg / K16 ZS1
POL Kędzierzyn-Koźle ZS1

Zapłacone

Halusiak Szymon 60 Bieg / M50 POL Kędzierzyn Koźle Brak

Zapłacone

Hańcza Krzysztof 61 Bieg / M30 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Hańczuk Emilia 62 Bieg / K30 POL Krapkowice

Zapłacone

Harnus Damian 63 Bieg / M20 POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

Harynek Robert 64 Bieg / M30 POL Krapkowice

Zapłacone

Haska Kasia 65 Bieg / K40 POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K20 POL Lisięcice

Niezapłacone

Hejn Marta 66 Bieg / K20 POL Chróścice

Zapłacone

Hellebrandt Justyna 67 NW / K POL Polska Cerekiew

Bezpłatne

Herud Magdalena 68 Bieg / K30 POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

Holeczek Dominika 69 Bieg / K30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Iwanejko Izabela 70 Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Iwanicka Alina - Bieg / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Niezapłacone

Jakubiec Roman 71 Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

Janiczek Łukasz 72 Bieg / M20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Jankowska Karolina - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Jarzebska Joanna - Bieg / K30 POL Brzezce

Niezapłacone

Jasik Beata 73 NW / K POL Łącznik

Bezpłatne

Jaśkowiec Michał 74 Bieg / M20 POL Prudnik

Zapłacone

Jędrzejczyk Wojciech 75 Bieg / M20 POL Rożniątów

Zapłacone

Jelito Paulina 76 Bieg / K20 POL Jemielnica

Zapłacone

Jezusek Piotrek - Bieg / M30 POL Gliwice

Niezapłacone

Jochimczyk Witek - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Niezapłacone

Jungiewicz Marta 77 Bieg / K20 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Kałuża Mateusz 78 Bieg / M20 POL Poborszów

Zapłacone

Kansy Izabela - Bieg / K40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Kansy Marcel - Bieg / M3 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Kansy Zygmunt - Bieg / M40 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Kawoń Andrzej 79 Bieg / M50 NP
POL Namysłów

Zapłacone

Kawoń Grażyna 80 NW / K POL Namysłów

Bezpłatne

Kazimierczuk Monika 81 Bieg / K30 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kędziera Krzysztof - Bieg / M30 POL Bierawa Napalone Dziki

Niezapłacone

Klonowska Monika 82 Bieg / K30 POL Racibórz WAWRZINEK TEAM

Zapłacone

Klonowski Paweł 83 Bieg / M30 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

Kluge Damian - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kołdyka-Gawron Marzena 84 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kołodziej Joanna 85 NW / K POL Ruda Śląski Stadion Śląski

Bezpłatne

Kołodziej Szymon - Bieg / M20 POL Górażdże

Niezapłacone

Konczylo Katarzyna 86 Bieg / K30 POL Raciborz BBL

Zapłacone

Kondraciuk Marcin 87 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

Kopiec Kamil - Bieg / M20 POL Większyce INTER MECHNICA

Niezapłacone

Kopka Arkadiusz 88 Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Kosmaty Ewa 89 Bieg / K30 POL Opole

Zapłacone

Kosmaty Michał 90 Bieg / M30 POL Opole Antonteam

Zapłacone

Kowalski Marek 91 Bieg / M40 POL Tarnów Opolski Kolka Team Opole

Zapłacone

Kowynia Grzegorz 92 Bieg / M20 POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 93 Bieg / M3 POL Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

Krasny Szymon 94 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

Krawczyk Marta 95 Bieg / K40 POL Zawadzkie

Zapłacone

Kręcichwost Kamil 96 Bieg / M20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Król Katarzyna 97 Bieg / K30 POL Szonów Nessi Team

Zapłacone

Krzysztof Zembrzuski - Bieg / M30 POL Brzeźce

Niezapłacone

Książek Grzegorz - Bieg / M30 POL Tarnowskie Góry Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe

Niezapłacone

Kubień Adam 98 Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kucharek Eliza - Bieg / K20 POL Opole

Niezapłacone

Kudlek Krzysztof 99 Bieg / M30 POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kupka Jacek 100 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

Kusber Marek - Bieg / M30 POL Głogówek

Niezapłacone

Lach Alina 101 NW / K POL Przewóz

Bezpłatne

Lach Grzegorz 102 Bieg / M30 POL Kietrz Blood Mantra

Zapłacone

Latała Eryk 103 Bieg / M40 POL Skoroszyce

Zapłacone

Latała Gabriela 104 NW / K POL Skoroszyce

Bezpłatne

Lech Maciej - Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 105 Bieg / K40 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Lepich Tomasz 106 Bieg / M30 POL Zakrzów

Zapłacone

Maicher Nicola 107 Bieg / K20 ZS1
POL Reńska Wieś

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 108 Bieg / M30 POL Zdzieszowice

Zapłacone

Maj-Dziubańska Izabela 109 Bieg / K30 POL Pyskowice Inżynieria Biegania Team

Zapłacone

Maksim Arek 110 Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Maksim Kamila 111 Bieg / K20 POL Kędzierzyn Koźle ParkRun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Malcherek Anna - Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Malczewski Daniel - Bieg / M30 POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Niezapłacone

Malecha Piotr 112 Bieg / M20 POL Opole

Zapłacone

Malinka Przemysław 113 NW / M POL Pawłowiczki

Bezpłatne

Malorny Tomasz 114 Bieg / M40 KS
POL K-Kozle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Małas Wojciech 115 Bieg / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Mańka Piotr 116 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

Maroń Paulina 117 Bieg / K16 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Martyniuk Izabela 118 NW / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Bezpłatne

Martyniuk Ryszard 119 Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Melich Tomek - Bieg / M20 POL Łany A.Berger Polska

Niezapłacone

Mielcarek Leszek 120 NW / M POL Bytom Nierzeszony

Bezpłatne

Miera Justyna 121 Bieg / K30 POL Katowice

Zapłacone

Mierzejewski Marek 122 Bieg / M50 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Mikoda Anna 123 NW / K POL Pietrowice Wielkie

Bezpłatne

Mirska-Zacharczuk Ewa 124 Bieg / K40 KS
POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Zapłacone

Monieta Piotr 125 Bieg / M20 POL Pietna

Zapłacone

Mrowiec Bernard - Bieg / M50 POL Tworków Klub BBL Racibórz

Niezapłacone

Müller Adrian 126 Bieg / M3 ZS1
POL Twardawa ZS1

Zapłacone

Musioł Michał - Bieg / M30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Nawa Waldemar 127 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Nawaryńska Ewa 128 Bieg / K40 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

Nawizowska Urszula 129 NW / K POL Skoroszyce

Bezpłatne

Niekrawiec Dariusz 130 Bieg / M40 POL Opole

Zapłacone

Niemiec Damian 131 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Kożle Kolegium Sędziów Opolski Związek Piłki Nożnej

Zapłacone

Niemiec Halina 132 Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Nowak Michał 133 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Nowak Rafał - Bieg / M40 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Niezapłacone

Olejnik Danuta 134 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Zapłacone

Olejnik Grażyna 135 NW / K POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Bezpłatne

Olejnik Rafał 136 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle BVB 09

Zapłacone

Olejnik Wojciech 137 Bieg / M3 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Osak Małgorzata 138 Bieg / K30 POL Zawadzkie

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M20 POL Krapkowice

Niezapłacone

Oszek Karolina 139 Bieg / K30 POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

Oszytko Piotr 140 NW / M POL Kędzierzyn-Koźle Napalone dziki

Bezpłatne

Parusel Sonia 141 Bieg / K20 POL Stara Kuźnia

Zapłacone

Paszkiewicz Justyna 142 Bieg / K30 POL Kłobuck NGB Kłobuck

Zapłacone

Paszkiewicz Leszek 143 Bieg / M30 POL Kłobuck 13.ŚBOT / NGB Kłobuck

Zapłacone

Patla Sabina 144 Bieg / K30 POL Zdzieszowice Rebellion of free runners

Zapłacone

Patla Sławek 145 Bieg / M30 POL Zdzieszowice Rajsport Active

Zapłacone

Pawlicka Aneta 146 NW / K POL Polska Cerekiew

Bezpłatne

Pawlik Damian - Bieg / M40 POL Opole

Niezapłacone

Pietruszyńska Dorota 147 NW / K POL Prudnik

Bezpłatne

Pintak Artur 148 NW / M POL Kolnowice

Bezpłatne

Piśniak Agnieszka 149 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

Piśniak Joanna 150 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 151 NW / K POL Solarnia

Bezpłatne

Płoskoński Piotr 152 Bieg / M50 POL Strzałków KBKS-Radomsko

Zapłacone

Popów Agnieszka 153 NW / K POL Baborów

Bezpłatne

Poślednia Teresa 154 Bieg / K40 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

Pospisil Petr - Bieg / M40 CZE Otice

Niezapłacone

Przybyła Kinga 155 Bieg / K30 POL Bierawa Amator

Zapłacone

Pustułka Adam 156 Bieg / M40 POL Głogówek

Zapłacone

Raczkowski Albert 157 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Kożle

Zapłacone

Rams Elżbieta 158 Bieg / K40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks ,,Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Rojek Ewa 159 NW / K POL Głubczyce

Bezpłatne

Rudolf Jacek 160 Bieg / M50 NP
POL Krapkowice rudolf med

Zapłacone

Ryzner Ireneusz 161 Bieg / M50 POL Polskacerekiew

Zapłacone

Sadłowska Agnieszka 162 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

Sawecki Grzegorz 163 Bieg / M40 POL Bedzin

Zapłacone

Schlee Małgorzata 164 Bieg / K20 POL Krapkowice

Zapłacone

Sczęsny Marta 165 Bieg / K30 POL Opole

Zapłacone

Sebesta-Jabłońska Karolina 166 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Sestakova Barbora - Bieg / K20 CZE Bruntal SSK Vítkovice

Niezapłacone

Sieniawska Janina 167 Bieg / K50 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Sitnik Tomasz - Bieg / M30 POL Leśnica

Niezapłacone

Skalska Anna - Bieg / K30 POL Bytom Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy Krynica Zdrój

Niezapłacone

Słotosz Waldemar 168 Bieg / M40 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Solich Ola 169 Bieg / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Zapłacone

Spychaj Hanna 170 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Stańczyk Agata - Bieg / K30 POL Goszczyce Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Starczewski Wojciech 171 Bieg / M30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Starostka Andrzej 172 NW / M POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

Stefanik Wojciech 173 Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE

Zapłacone

Stelmach-Basa Katarzyna 174 Bieg / K40 ZS1
POL Stare Koźle ZS 1 Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Stępień-Wyrobiec Olga 175 Bieg / K40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

Stolarek Ewa 176 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

Sutor-Ziemba Marta 177 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Szatkowska Grażyna 178 Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

Szaton Grzegorz - Bieg / M30 POL Opole

Niezapłacone

Szczepaniak Bronisław 179 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Szka Agnieszka 180 NW / K POL Opole Namaste

Bezpłatne

Szkarłat Anna - Bieg / K30 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

Szramiak Katarzyna - Bieg / K50 POL Opole amator

Niezapłacone

Szuster Ewelina 181 Bieg / K20 ZS1
POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Szymkowiak Paweł - Bieg / M40 POL Kotlarnia

Niezapłacone

Tarabasz Elżbieta 182 NW / K POL Opole

Bezpłatne

Tarabasz Łukasz 183 Bieg / M30 POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Tarabasz Michał 184 Bieg / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Tarasiewicz Iwona 185 Bieg / K30 POL Kędzierzyn Kozle

Zapłacone

Trompeta Teresa 186 NW / K POL Pietrowice Wielkie

Bezpłatne

Tułnowski Rafał 187 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Zapłacone

Uciechowski Piotr 188 Bieg / M50 POL Opole OZPR Opole

Zapłacone

Ulfik Łukasz - Bieg / M40 POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Urbanowski Marcin 189 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 190 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wacławczyk Rafał 191 Bieg / M30 POL Zakrzów GOGOLIN BIEGA

Zapłacone

Waszkielewicz Małgorzata - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

Wawer Kasia - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

Wawrzaszek Anna 192 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wciseł Agnieszka 193 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone dziki

Zapłacone

Wciseł Paweł 194 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

Wędzicha Agnieszka 195 Bieg / K30 POL Brzeg

Zapłacone

Węglarz Czesław - Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Multi Fit

Niezapłacone

Węgrzyk Eugeniusz 196 Bieg / M50 POL Nieznaszyn

Zapłacone

Wegrzyk Roman 197 Bieg / M40 POL Ujazd Romus Team Ujazd

Zapłacone

Widawska-Głowińska Anna 198 NW / K POL Głubczyce

Bezpłatne

Wiercioch Tomasz 199 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wilk Sebastian - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta -Jabłońska

Niezapłacone

Wilpert Beata - Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Winder Weronika 200 Bieg / K30 POL Boguchwałów

Zapłacone

Winkler Justyna 201 Bieg / K30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Witczak Adam 202 Bieg / M30 POL Pyskowice M.A.J. Correre

Zapłacone

Włodarczyk Paweł 203 Bieg / M30 POL Prudnik

Zapłacone

Wojda Tadeusz 204 Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wojtaszewska Sabina 205 Bieg / K30 POL Racibórz Klub Biegam no lubię Raciborz

Zapłacone

Wolak Małgorzata 206 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wołkonowski Krzysztof 207 Bieg / M3 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wośko Jan 208 Bieg / M50 NP
POL Krapkowice cross

Zapłacone

Wreczycki Lukasz - Bieg / M30 POL Lubliniec 5 Pułk Chemiczny Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Wroński Lucjan - Bieg / M30 POL Kotlarnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Wydmuch Czesław 209 Bieg / M50 POL Herby

Zapłacone

Wyleżoł Piotr 210 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

Wyrobiec Grzegorz 211 Bieg / M40 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Zapłacone

Wyschka Marta - Bieg / K20 POL Krapkowice

Niezapłacone

Wyszynska Karina 212 Bieg / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Żądło Beata 213 NW / K POL Baborów

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy 214 Bieg / M40 POL Baborów

Zapłacone

Zadrożny Zbigniew 215 Bieg / M40 POL Walce

Zapłacone

Żegleń Agnieszka - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Zembrzuska Patrycja - Bieg / K30 POL Brzeźce

Niezapłacone

Zemlak Bartosz 216 Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Zimoch Zdzisław - Bieg / M50 POL Wrocław

Niezapłacone

Znamirowska Sylwia 217 Bieg / K40 POL Kotórz Mały

Zapłacone

Zwierz Krzysztof 218 Bieg / M30 POL Opole

Zapłacone

Zwierz Ula 219 Bieg / K20 POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

Żydek Małgorzata 220 Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

Żytko Magdalena 221 Bieg / K30 POL Zdzieszoice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

Żytko Piotr 222 Bieg / M30 POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

Zyzik Rafał 223 Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU