III Gogoliński Cross Szpica Tour

Gogolin
05.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamietz Marek - B12 / M40 POL Krasiejow Team Ozimek

Zapłacone

2. Barborka Daniel - NW4,2 / M POL Januszkowice

Zapłacone

3. Bartkowski Marcin - B12 / M50 POL Krapkowice

Zapłacone

4. Bęben Jerzy - B12 / M60 POL Rozwadza Dyczuś Team
5. Beer Michał - B12 / M30 MG
POL Gogolin
6. Bobrowska Małgosia - B12 / K40 POL Krapkowice Run4fun
7. Broszczak Grzegorz - NW12 / M POL Rozwadza GodzikowiceTEAM

Zapłacone

8. Brzdąk Tomasz - B12 / M40 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

9. Bul Dariusz - NW12 / M POL Prudnik Fear The Return
10. Buriian Marta - B12 / K40 POL Strzelce Opolskie Strzelce opolskie
11. Chorabik Stanislaw - NW12 / M POL Dębowiec Wesoły Borsuk Team
12. Czernek Darek - B12 / M40 MG
POL Gogolin Gogolin biega
13. Dobosz Jacek - B12 / M40 MG
POL Zdzieszowice ts iron man
14. Falkenberg Ludwik - B12 / M40 POL Krapkowice Krapkowice biega

Zapłacone

15. Fijałkowska Aleksandra - NW4,2 / K POL Krapkowice
16. Fiol Tomasz - B12 / M40 POL Krapkowice VERTICAL MADNESS

Zapłacone

17. Uczestnik anonimowy - NW4,2 / K POL Miedziana
18. Frąk Adam - B12 / M40 POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

19. Gabert Grzegorz - B12 / M40 MG
POL Opole

Zapłacone

20. Gala Andrzej - B12 / M20 MG
POL Gogolin

Zapłacone

21. Glos Lucy - B12 / K30 POL Łozina brak
22. Grabczak Jarek - B12 / M30 POL Opole ITACY biegacze
23. Grabeus Angelika - B12 / K20 POL Obrowiec PV Volley Krapkowice

Zapłacone

24. Gruchot Małgorzata - B12 / K40 POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

25. Grzyb Krzysztof - B12 / M40 MG
POL Gogolin

Zapłacone

26. Hańczuk Emilia - B12 / K30 POL Krapkowice
27. Harmansa Kornelia - B12 / K40 MG
POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

28. Harmansa Piotr - B12 / M50 MG
POL Gogolin Triathlon Gogolin

Zapłacone

29. Holeczek Dominika - B12 / K30 POL Krapkowice
30. Hylla Mateusz - B12 / M30 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

31. Iwanejko Izabela - B12 / K40 POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM
32. Iwański Józef - B12 / M60 POL Krapkowice

Zapłacone

33. Jacek Dawid - B12 / M30 POL Leśnica Gogolin Biega

Zapłacone

34. Jajuga Arkadiusz - B12 / M40 POL Zdzieszowice ANTONTEAM
35. Jasik Beata - NW4,2 / K POL Łącznik

Zapłacone

36. Jaworek Piotr - B12 / M50 MG
POL Obrowiec JAWORTEAM

Zapłacone

37. Kaczmarek Michał - B12 / M30 POL Krapkowice Amator
38. Kamińska Adriana - NW12 / K POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

39. Każmierczyk Roman - B12 / M40 POL Krapkowice Amator

Zapłacone

40. Klyszcz Michał - B12 / M20 POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

41. Kochon Łukasz - B12 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle
42. Kos Łukasz - B12 / M30 POL Krapkowice Run4Fun

Zapłacone

43. Kosicki Arkadiusz - B12 / M40 MG
POL Gogolin Domex Construction Team

Zapłacone

44. Kosubek Adrian - B12 / M20 POL Chorula
45. Kosztubajda Marek - B12 / M30 POL Dąbrówka

Zapłacone

46. Kowohl Adrian - B12 / M40 POL Krapkowice

Zapłacone

47. Koziorowicz Ireneusz - B12 / M40 POL Opole
48. Krawczyk Katarzyna - B12 / K20 POL Górki

Zapłacone

49. Krzak Mariusz - B12 / M30 POL Kąty Opolskie

Zapłacone

50. Kubień Adam - B12 / M40 POL Kędzierzyn-Koźle ks koziołek kędzierzyn-kozle

Zapłacone

51. Uczestnik anonimowy - B12 / M30 POL Zdzieszowice

Zapłacone

52. Latała Eryk - B12 / M40 POL Skoroszyce

Zapłacone

53. Lechowicz Antoni - B12 / M60 POL Dąbrówka Gogolin Biega

Zapłacone

54. Lepich Tomasz - B12 / M30 MG
POL Zakrzów

Zapłacone

55. Malkusz Roksana - B12 / K16 POL Gogolin
56. Markiewicz Wiesław - B12 / M60 POL Kaly Gmina Murów
57. Martyniak Grzegorz - B12 / M40 POL Krapkowice

Zapłacone

58. Mazur Tomasz - NW12 / M POL Zabardowice Zorza Zabardowice
59. Michalak Rafał - B12 / M20 POL Czepielowice Czapla Team

Zapłacone

60. Michalewski Dariusz - B12 / M30 MG
POL Gogolin GS KAPIJA

Zapłacone

61. Michalik Arek - B12 / M20 POL Krapkowice

Zapłacone

62. Mika Krzysztof - B12 / M40 POL Otmice Izbicko w Biegu
63. Mika Paweł - B12 / M16 POL Otmice Izbicko w Biegu
64. Mika Tomasz - B12 / M20 POL Izbicko Kronospan OSB

Zapłacone

65. Milińska Lilianna - B12 / K30 POL Niemodlin niemodlin biega
66. Murza Julia - B12 / K16 POL Opole KU AZS Politechnika Opolska
67. Nadbrzeżny Jan - B12 / M60 POL Malnia Gogolin Biega

Zapłacone

68. Nadbrzeżny Jan - B12 / M60 POL Malnia Gogolin Biega
69. Niepsuj Anna - NW12 / K POL Bytom Kijanki
70. Niezgoda Michał - B12 / M20 POL Krapkowice

Zapłacone

71. Nikołajczyk Łukasz - B12 / M30 POL Zdzieszowice Atleta Fight Club

Zapłacone

72. Nowak Waldek - B12 / M40 POL Malnia

Zapłacone

73. Ogonowski Edward - B12 / M60 POL Opole Żółwik Opole
74. Ojciec Sebastian - B12 / M30 POL Kąty Opolskie OKO

Zapłacone

75. Oleszczuk Radosław - B12 / M40 POL Krapkowice 4RBLog
76. Parzonka Michał - B12 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Świszczący Łańcuch
77. Pietrucha Artur - B12 / M30 MG
POL Krapkowice

Zapłacone

78. Pietruszyńska Dorota - NW12 / K POL Prudnik Fear The Return
79. Pintak Artur - NW12 / M POL Kolnowice

Zapłacone

80. Polaczek Daniel - B12 / M20 POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

81. Pollok Paweł - B12 / M30 MG
POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

82. Portka Mariusz - B12 / M50 POL Krapkowice BIG FUN

Zapłacone

83. Radomski Roman - B12 / M40 POL Krapkowice no excuse

Zapłacone

84. Retkiewicz Robert - B12 / M50 POL Krapkowice Brak

Zapłacone

85. Sala Andrzej - NW12 / M POL Kojszówka Podbabiogórskie Nordic Walking
86. Słoński Piotr - B12 / M40 POL Krapkowice

Zapłacone

87. Śmigielska Justyna - B12 / K30 POL Zdzieszowice OSP ŻYROWA

Zapłacone

88. Sobieszczańska Agnieszka - B12 / K30 POL Prudnik Dyczuś Team

Zapłacone

89. Soszyńska Alicja - NW4,2 / K POL Gogolin

Zapłacone

90. Stefan Krystian - B12 / M40 POL Krapkowice

Zapłacone

91. Sterenczak Przemysław - B12 / M40 POL Katowice BIEGAJ POD OKIEM TRENERA

Zapłacone

92. Stronikowski Wojciech - B12 / M30 POL Steblów Muay Running Team

Zapłacone

93. Sus Antonina - NW12 / K POL Krapkowice

Zapłacone

94. Sus Renata - NW12 / K POL Krapkowice

Zapłacone

95. Świstuń Eugeniusz - B12 / M20 POL Krapkowice AntonTeam
96. Świstuń Izolda - B12 / K50 POL Krapkowice

Zapłacone

97. Świstuń Tomasz - B12 / M40 POL Krapkowice

Zapłacone

98. Szanguleit Mateusz - B12 / M20 POL Gogolin

Zapłacone

99. Szcząchor Judyta - NW12 / K POL Bytom
100. Szober Grzegorz - B12 / M20 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

101. Tuora Mateusz - B12 / M20 POL Krapkowice Gwardia Rudego Wiedźmina

Zapłacone

102. Tytko Janina - NW4,2 / K POL Gogolin

Zapłacone

103. Waclaw Stefan - B12 / M30 POL Komorniki
104. Wacławczyk Rafał - B12 / M30 POL Zakrzów

Zapłacone

105. Węcławowicz Przemek - B12 / M40 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM
106. Węglarz Czesław - B12 / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Multi Fit
107. Węgliński Łukasz - B12 / M30 POL Opole CykloOpole
108. Weiss Dominik - B12 / M30 POL Bytom
109. Weres-Portka Małgorzata - NW12 / K POL Krapkowice

Zapłacone

110. Wilczek Krzysztof - NW12 / M POL Zębowice Sopel Dobrodzien

Zapłacone

111. Witkowski Tadeusz - B12 / M60 POL Nakło 1956

Zapłacone

112. Zych Paweł - B12 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU