III Bieg po Podkowę

Święcko
17.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamczyk Martyna 2 B10 / K20 POL Legionowo

Zapłacone

2. Adamiak Marta 1 B10 / K30 POL Złoty Stok Aby Do Mety

Zapłacone

3. Adamin Artur 3 B10 / M50 POL Wałbrzych

Zapłacone

4. Akutko Dawid 4 B10 / M20 POL Kłodzko

Zapłacone

5. Akutko Paweł 5 B10 / M30 POL Kłodzko

Zapłacone

6. Altewęgier Jarosław 6 B10 / M40 POL Kraków

Zapłacone

7. Anusz Adam - B10 / M30 POL Żarów Żarów Biega

Niezapłacone

8. Banaś Robert 7 B10 / M30 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

9. Baszczyńska Baśka 8 B10 / K40 POL Brzeg Running Team Brzeg

Zapłacone

10. Bem Jakub 9 B10 / M20 POL Kraków Nowa Huta Team

Zapłacone

11. Berg Aleksander 10 B10 / M30 POL Kłodkzo

Zapłacone

12. Berg Elwira 11 B10 / K30 POL Kłodkzo

Zapłacone

13. Biecuszek Tomasz 12 B10 / M40 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

14. Błauciak Maciej 13 B10 / M16 POL Tarnów Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

15. Bogaczyńska-Adach Bożena 14 B10 / K40 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

16. Boniec Aleksander 15 B10 / M50 POL Żary

Zapłacone

17. Boniec Radosław 16 B10 / M20 POL Żary

Zapłacone

18. Broj Adrian 17 B10 / M50 POL Źlinice BROJ TEAM ŹLINICE

Zapłacone

19. Broj Marcel 18 B10 / M16 POL Źlinice BROJ TEAM ŹLINICE

Zapłacone

20. Brydl Pavel 19 B10 / M30 CZE Trutnov Salomon Suunto Team

Zapłacone

21. Bulanda Dawid 20 B10 / M20 POL Przedborowa

Zapłacone

22. Cepielik Wojciech 21 B10 / M30 POL Pustelnik Gmina Marciszów

Zapłacone

23. Chruściel Michał 22 B10 / M30 POL Brzeg Dolny SOWY

Zapłacone

24. Chrzanowski Paweł 23 B10 / M30 POL Lądek Zdrój

Zapłacone

25. Czajka Bogumił 24 B10 / M50 POL Żary

Zapłacone

26. Czykiel Kamilla 25 B10 / K30 POL Brzeg Dolna PulsBike

Zapłacone

27. Dąbek Mirosław 26 B10 / M40 POL Ziębice MIRAS

Zapłacone

28. Dąbrowska Natalia 27 B10 / K30 POL Opole Vege Runners

Zapłacone

29. Dereń Agata 28 B10 / K20 POL Stara Łomnica LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

30. Dereń Beata 29 B10 / K20 POL Stara Łomnica LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

31. Uczestnik anonimowy - B10 / K40 POL Warszawa LadiedGym

Niezapłacone

32. Domagała Agnieszka 30 B10 / K30 POL Ząbkowice Śl Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

33. Drabik Artur 31 B10 / M40 POL Kamieniec Ząbkowicki Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

34. Drabik Marta 32 B10 / K40 POL Kamieniec Ząbkowicki Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

35. Dudzik Jacek 33 B10 / M60 POL Kłodzko LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

36. Ferenc-Szmuc Edyta 34 B10 / K30 POL Lewin Kłodzki KUDOWSCY MIŁOŚNICY BIEGANIA

Zapłacone

37. Frydlewicz Zbigniew 35 B10 / M40 POL Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA

Zapłacone

38. Fuchs Dariusz 36 B10 / M50 POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Klodzka

Zapłacone

39. Galaszkiewic Grzegorz 37 B10 / M40 POL Złotno

Zapłacone

40. Gąsior Katarzyna 38 B10 / K30 POL Nowa Ruda Studio Fitness Workout

Zapłacone

41. Glina-Krawczyk Małgorzata 39 B10 / K40 POL Starczów Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

42. Głogowska Katarzyna 40 B10 / K30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

43. Głogowski Adam 41 B10 / M30 POL Wrocław NOA

Zapłacone

44. Gnitecka Katarzyna 42 B10 / K20 POL Kudowa Zdrój Ebiegi

Zapłacone

45. Gołębiewska Anna 43 B10 / K30 POL Kłodzko

Zapłacone

46. Gołębiewski Sebastian 44 B10 / M30 POL Kłodzko

Zapłacone

47. Gomołysek Kinga - B10 / K30 POL Głuchołazy Matner Running Team

Niezapłacone

48. Górski Robert 45 B10 / M30 POL Zabkowice Slaskie GórskiTeam

Zapłacone

49. Goździcka Justyna 46 B10 / K30 POL Legnica

Zapłacone

50. Goździcki Piotr 47 B10 / M30 POL Kłodzko

Zapłacone

51. Grodecka Aleksandra 48 B10 / K30 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

52. Grodecki Paweł 49 B10 / M30 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa Frankenstein

Zapłacone

53. Gruda Adam 50 B10 / M16 POL Nowa Ruda-Słupiec Maraton Nowa Ruda

Zapłacone

54. Haras Bartłomiej 51 B10 / M16 POL Ścinawka Średnia KL Ziemia Kłodzka

Zapłacone

55. Henel Marcin 52 B10 / M30 POL Głuszyca NSK RUN

Zapłacone

56. Hoja Joanna 53 B10 / K30 POL Wałbrzych ALPIN SPORT TEAM

Zapłacone

57. Hołyst Andrzej 54 B10 / M30 POL Nowa Ruda AKTYWNA NOWA RUDA

Zapłacone

58. Hotała Sylwia 55 B10 / K30 POL Kudowa Zdrój

Zapłacone

59. Jagniątkowski Jacek 56 B10 / M30 POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Letkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

60. Janus Tomasz 57 B10 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

61. Jaranowska Magdalena 58 B10 / K30 POL Piszkowice KŁODZKOprzyTWIERDZA BIEGANIE

Zapłacone

62. Józwik Piotr 59 B10 / M30 POL Wroclaw

Zapłacone

63. Jurak Rafał 60 B10 / M40 POL Jaszkowa Dolna

Zapłacone

64. Kadys Łukasz 61 B10 / M30 POL Roztoki LKS ISKRA Jaszkowa

Zapłacone

65. Kapłon Stanisław 62 B10 / M60 POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

66. Karatków Ewa 63 B10 / K40 POL Radków

Zapłacone

67. Karpiński Łukasz 64 B10 / M30 POL Wałbrzych Biegaj-Zapobiegaj

Zapłacone

68. Kisiel Maciej 65 B10 / M40 POL Dzierżonów TKKF DZIERŻONIÓW

Zapłacone

69. Klimowicz-Bodys Małgorzata 66 B10 / K40 POL Wrocław

Zapłacone

70. Knap Sylwia 67 B10 / K30 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

71. Kochmańska Marta 68 B10 / K30 POL Święcko sowy

Zapłacone

72. Kochmański Jakub 69 B10 / M30 POL Święcko Sowy

Zapłacone

73. Kocik Aleksander 70 B10 / M30 POL Wrocław Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

74. Kociołowicz Piotr 71 B10 / M30 POL Janowiec BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH

Zapłacone

75. Kodzis Sylwia 72 B10 / K30 POL Bardo BIEGAM W GÓRACH BARDZKICH

Zapłacone

76. Końka Mariusz 73 B10 / M40 POL Chojnów

Zapłacone

77. Kopacz Mirosław 74 B10 / M60 POL Poznań

Zapłacone

78. Kornaś Marcin 75 B10 / M40 POL Braszowice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

79. Korzhun Aliaksandr 76 B10 / M30 POL Kamienna Góra Kamiennogórska grupa biegowa

Zapłacone

80. Kowal Tomasz 77 B10 / M30 POL Kłodzko EBIEGI.PL

Zapłacone

81. Kowalski Łukasz 78 B10 / M20 POL Głuszyca Wawrzynteam

Zapłacone

82. Kozieł Tomasz 79 B10 / M40 POL Kudowa-Zdrój #wawrzynteam

Zapłacone

83. Křepelka Karel 80 B10 / M30 CZE Police Nad Metují Pro radost

Zapłacone

84. Królikowska Agnieszka 81 B10 / K30 POL Kudowa Zdrój Odpoczniemy w niebie

Zapłacone

85. Krupa Marcin 82 B10 / M40 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

86. Krupa Norbert 83 B10 / M40 POL Ząbkowice Śląskie Klub L. A. ,,Ziemia Kłodzka

Zapłacone

87. Kubica Paweł 84 B10 / M30 POL Siechnice Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

88. Kujawa Marek 85 B10 / M40 POL Szczytna szczytna biega

Zapłacone

89. Kukuryk Krzysztof 86 B10 / M40 POL Nowa Ruda AKTYWNA NOWA RUDA

Zapłacone

90. Kulik Iwona 87 B10 / K20 POL Kudowa-Zdrój Odpoczniemy w niebie

Zapłacone

91. Kupiec Mariusz 88 B10 / M40 POL Kłodzko KŁODZKO przy TWIERDZA BIEGANIE

Zapłacone

92. Kurzawski Michał 89 B10 / M30 POL Wrocław Szybki Kurz

Zapłacone

93. Kuś Jarosław - B10 / M40 POL Sosnowiec

Niezapłacone

94. Laskowski Marcin 90 B10 / M30 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

95. Leśniewska Justyna 91 B10 / K30 POL Radków Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

96. Lewiński Adam 92 B10 / M30 POL Wrocław

Zapłacone

97. Łobodzińska Teresa 93 B10 / K30 POL Wałbrzych Grupa biegowa Tristone Wałbrzych

Zapłacone

98. Łukaszewski Krzysztof 94 B10 / M20 POL Kłodzko

Zapłacone

99. Malik Agnieszka 95 B10 / K40 POL Kłodzko Zumba biega

Zapłacone

100. Małek Aleksandra 96 B10 / K16 POL Głuszyca Wawrzynteam

Zapłacone

101. Marcinowski Paweł 97 B10 / M30 POL Stara Łomnica 1989

Zapłacone

102. Marzec Zbigniew 98 B10 / M50 POL Ząbkowice Śląskie Ząbkowicka Grupa Biegowa FRANKENSTEIN

Zapłacone

103. Merak Krzysztof 99 B10 / M40 POL Ołdrzychowice Kłodzkie Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

104. Michalska Agnieszka 100 B10 / K40 POL Kłodzko Kłodzko przyTwierdza Bieganie

Zapłacone

105. Mokrzycka Weronika 101 B10 / K30 POL Stara Łomnica

Zapłacone

106. Nesterewicz Ryszard 102 B10 / M60 POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

107. Neuman Petr 103 B10 / M50 POL Nowa Ruda

Zapłacone

108. Niemiec Waldemar 104 B10 / M50 POL Nowa Ruda

Zapłacone

109. Nowak Piort 105 B10 / M16 POL Nowa Ruda Maraton Nowa Ruda

Zapłacone

110. Okoński Rafał - B10 / M20 POL Nowa Ruda

Niezapłacone

111. Pałys Marcin 106 B10 / M30 POL Nowa Ruda UKS LUDWIKOWICE

Zapłacone

112. Partyka Andrzej 107 B10 / M30 POL Kłodzko

Zapłacone

113. Pawlak Daniel 108 B10 / M40 POL Kłodzko Brak

Zapłacone

114. Pawlak Mariusz 109 B10 / M30 POL Lubań TEAM LUBAŃ

Zapłacone

115. Piechocki Michał - B10 / M16 POL Ludwikowice Kłodzkie UKS Ludwikowice

Niezapłacone

116. Uczestnik anonimowy 110 B10 / M60 POL Sosnowiec Bieg Bielawa

Zapłacone

117. Piotrowski Marek 111 B10 / M50 POL Wilkanów Goggle PAE Team

Zapłacone

118. Piskorska Katarzyna 112 B10 / K40 POL Olszanka

Zapłacone

119. Pleskacewicz Magdalena 113 B10 / K30 POL Złotoryja OLAWS Złotoryja

Zapłacone

120. Polak Justyna 114 B10 / K40 POL Marciszów

Zapłacone

121. Polak Sebastian 115 B10 / M16 POL Żelazno Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

122. Polak Szczepan 116 B10 / M16 POL Żelazno Klub Lekkoatletyczny Ziemia Kłodzka

Zapłacone

123. Rakoczy Jerzy 117 B10 / M40 POL Lądek Zdrój

Zapłacone

124. Reczuch Andrzej 118 B10 / M40 POL Wrocław DYWIZJON 102

Zapłacone

125. Rogoziński Damian 119 B10 / M40 POL Świebodzice Xenico Pharma

Zapłacone

126. Sęga Krystian 120 B10 / M40 POL Gorzanów Stowarzyszenie Przyjaciół Bystrzycy Kłodzkiej

Zapłacone

127. Sierakowski Maciej 121 B10 / M30 POL Wałbrzych

Zapłacone

128. Sitkowska Joanna 122 B10 / K20 POL Bystrzyca Kłodzka

Zapłacone

129. Skrętek Monika 123 B10 / K40 POL Jelenia Góra BIEGAMDLAZDROWIA. PL

Zapłacone

130. Smużny Łukasz 124 B10 / M16 POL Wałbrzych Predators Wałbrzych

Zapłacone

131. Sobczak Aleksander 125 B10 / M30 POL Dzierżoniów BIELAWSKA AKADEMIA BIEGANIA

Zapłacone

132. Sokołowski Marek 126 B10 / M50 POL Mysłowice-Wesoła Alpin Sport Team

Zapłacone

133. Solarski Sergiusz - B10 / M30 POL Wałbrzych

Niezapłacone

134. Stachów Agata - B10 / K30 POL Kudowa-Zdrój

Niezapłacone

135. Stachów Dariusz - B10 / M50 POL Kudowa-Zdrój

Niezapłacone

136. Stachura Rafał 127 B10 / M40 POL Wrocław

Zapłacone

137. Strzelczak Henryk 128 B10 / M60 POL Nowa Ruda KS MARATON NOWA RUDA

Zapłacone

138. Sypek Grzegorz - B10 / M30 POL Chełm Śląski Fitbull Team

Niezapłacone

139. Szymańska Daria 129 B10 / K40 POL Polanica-Zdrój

Zapłacone

140. Terek Michał 130 B10 / M20 POL Kłodzko

Zapłacone

141. Tomera Dorota 131 B10 / K40 POL Stara Bystrzyca LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

142. Tomik Gosia - B10 / K20 POL Kraków Mountain Fuel Polska, Berserk On The Top, Milo of Climbing

Niezapłacone

143. Tomków Ireneusz 132 B10 / M40 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda

Zapłacone

144. Tomków Robert 133 B10 / M40 POL Komprachcice FAST FOOT OPOLE

Zapłacone

145. Trzciński Robert 134 B10 / M40 POL Jaszkowa Dolna

Zapłacone

146. Turek Tomasz 135 B10 / M40 POL Kłodzko LKS ISKRA JASZKOWA

Zapłacone

147. Turkiewicz Dawid 136 B10 / M30 POL Wolibórz Wolibórz w biegu

Zapłacone

148. Tyś Radek 137 B10 / M30 POL Nowa Ruda Nowa Ruda Biega

Zapłacone

149. Uliasz Jerzy 138 B10 / M50 POL Bystrzyca Kłodzka LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

150. Waluśkiewicz Artur 139 B10 / M50 POL Wrocław

Zapłacone

151. Wcisło Adam 140 B10 / M40 POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

152. Włodarczyk Krystian 141 B10 / M30 POL Wałbrzych GRUPA BIEGOWA TRISTONE WAŁBRZYCH

Zapłacone

153. Wojtczak Małgorzata 142 B10 / K40 POL Oleśnica

Zapłacone

154. Wołoszczuk Tomek - B10 / M30 POL Brzeg

Niezapłacone

155. Wrobel Maciej 143 B10 / M30 POL Jedlina Zdrój

Zapłacone

156. Wrzesiński Adam 144 B10 / M40 POL Legnica

Zapłacone

157. Zalewski Piotr 145 B10 / M30 POL Wrocław KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Zapłacone

158. Zaucha Marta 146 B10 / K30 POL Kłodzko KŁODZKO PRZYTWIERDZA BIEGANIE

Zapłacone

159. Zbyryt Halina - B10 / K40 POL Nowa Ruda AKTYWNA NOWA RUDA

Niezapłacone

160. Zwaduch Przemysław 147 B10 / M40 POL Kłodzko EBIEGI.PL

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU