II Bieg Grudzicki

Opole, Polska
23.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antoszczyszyn Ryszard 1 B / M POL Nysa

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 300 400 m / K POL Opole Macstach Team

Bezpłatne

3. Bąk Laura 301 400 m / K POL Opole

Bezpłatne

4. Banachowski Bartek - B / M POL Krapkowice KS Otmęt Krapkowice

Niezapłacone

5. Bednarski Jarosław 2 B / M POL Opole

Zapłacone

6. Białowąs Wojciech 3 B / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

7. Bieda Tomasz 4 B / M POL Częstochowa

Zapłacone

8. Błasik Artur 5 B / M POL Opole

Zapłacone

9. Bociąga Lena 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

10. Bociąga Mariusz 6 B / M POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

11. Bociąga Zuzanna 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

12. Bojarski Artur 7 B / M POL Opole

Zapłacone

13. Bojczuk Mateusz 8 B / M POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

14. Broj Michał 9 B / M POL Opole

Zapłacone

15. Broj Natalia 10 B / K POL Źlinice OPOLE biega

Zapłacone

16. Burcan Adriana 11 B / K POL Opole RAJSPORTACTIVE

Zapłacone

17. Cedro Damian 12 B / M POL Opole Bosse Nogi Opole

Zapłacone

18. Chamala Krzysztof 13 B / M POL Luboszyce Weegree

Zapłacone

19. Chudy Franek 302 200 m / M POL Biadacz

Bezpłatne

20. Chudy Piotr 14 B / M POL Biadacz Elektrotek

Zapłacone

21. Chudzicka-Główka Magdalena - B / K POL Opole

Niezapłacone

22. Cierpisz Tomasz - B / M POL Opole Strefa Mocy Opole

Niezapłacone

23. Citko Maciej 15 B / M POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

24. Cymbała Marcin - B / M POL Opole

Niezapłacone

25. Czapla Natalia 16 B / K POL Głogówek

Zapłacone

26. Czekaj Justyna 17 B / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

27. Czerepicki Grzegorz 18 B / M POL Opole

Zapłacone

28. Czochara Julia 302 400 m / K POL Opole dzieciaki

Bezpłatne

29. Czochara Maja 302 800 m / K POL Opole dzieciaki

Bezpłatne

30. Czochara Marta 19 B / K POL Opole amator

Zapłacone

31. Czochara Robert 20 B / M POL Opole amator

Zapłacone

32. Dąbrowska Natalia 21 B / K POL Opole

Zapłacone

33. Dabrowski Ireneusz 22 B / M POL Opole

Zapłacone

34. Dolińska Magdalena 23 B / K POL Opole

Zapłacone

35. Domagalska Olga 24 B / K GBR Holbeach

Zapłacone

36. Domagalski Adam 25 B / M POL Opole NaKole

Zapłacone

37. Dombrowa Robert - B / M POL Nowy Świat Nowy Świat Biega

Niezapłacone

38. Domerecki Krzysztof 26 B / M POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

39. Dora Mirosław 27 B / M POL Opole Wiking Opole

Zapłacone

40. Dora Wiktoria 302 800 m / K POL Opole KJ AZS Opole

Bezpłatne

41. Dorota Bartłomiej 302 1000 m / M POL Opole Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic

Bezpłatne

42. Dorota Martyna 302 400 m / K POL Opole Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic

Bezpłatne

43. Drozd Przemysław 28 B / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

44. Dylla Franz 29 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

45. Ejzerman Robert 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

46. Filiński Tomasz - B / M POL Dziekaństwo OKR Dziekaństwo

Niezapłacone

47. Gaczkowski Adam 30 B / M POL Opole

Zapłacone

48. Gaida Magdalena 31 B / K POL Chorula

Zapłacone

49. Garwol Justyna 32 B / K POL Opole Opole Biega

Zapłacone

50. Gąsiorowski Krzysztof 33 B / M POL Opole

Zapłacone

51. Gawlowski Andrzej 34 B / M POL Lubliniec Klub morsów

Zapłacone

52. Gawlowski Dawid 35 B / M POL Opole

Zapłacone

53. Giagkozoglou Irini 302 175 m / K POL Swietochlowice

Bezpłatne

54. Glensk Arkadiusz 36 B / M POL Daniec Cyklofan

Zapłacone

55. Głośnicka Adrianna 37 B / K POL Opole

Zapłacone

56. Główka Mirek 38 B / M POL Opole BAART.NET.PL

Zapłacone

57. Gnacy Paweł 39 B / M POL Węgry

Zapłacone

58. Gnot Katarzyna 40 B / K POL Opole

Zapłacone

59. Godecki Adam 302 200 m / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Bezpłatne

60. Godecki Marek 41 B / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

61. Gola Katarzyna - B / K POL Opole

Niezapłacone

62. Golec Anna 302 400 m / K POL Opole

Bezpłatne

63. Golec Sylwia 42 B / K POL Opole

Zapłacone

64. Gołębiowski Dariusz 43 B / M POL Opole GalacticosBirds

Zapłacone

65. Gonet Marek 44 B / M POL Otmice

Zapłacone

66. Gorczyca Samanta 45 B / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

67. Grabalski Michał 302 800 m / M POL Opole

Bezpłatne

68. Grabczak Jarosław 46 B / M POL Opole

Zapłacone

69. Grabczak Judyta 47 B / K POL Opole

Zapłacone

70. Grabowska Daria - B / K POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

71. Grabowska Zuzanna - B / K POL Krośnica Izbicko w biegu

Niezapłacone

72. Gradowski Łukasz 48 B / M POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

73. Gromek Michał 49 B / M POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG1

Zapłacone

74. Grzegorczyn Magdalena 50 B / K POL Opole

Zapłacone

75. Uczestnik anonimowy 51 B / K POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

76. Haładus Marcelina 52 B / K POL Głubczyce

Zapłacone

77. Hałajko Jarosław 53 B / M POL Opole

Zapłacone

78. Hoczek Agnieszka 54 B / K POL Przysiecz

Zapłacone

79. Hrycaj Marcin 55 B / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

80. Hulkiewicz Marek 56 B / M POL Opole Cykloopole

Zapłacone

81. Hylla Mateusz 57 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

82. Ignac Paweł 58 B / M POL Racibórz Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku

Zapłacone

83. Iwanowski Wojtek 59 B / M POL Opole Opole G.R.U

Zapłacone

84. Jagiela Joanna 60 B / K POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

85. Jagiela Rafał 61 B / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

86. Jagiello Jacek - B / M POL Opole

Niezapłacone

87. Jagiełło Jarek 62 B / M POL Opole

Zapłacone

88. Jagiełło Maja 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

89. Jalowski Jarosław 63 B / M POL Opole Służby mundurowe

Zapłacone

90. Jana Igor 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

91. Janków Krzysztof 64 B / M POL Opole

Zapłacone

92. Janków Lena 302 800 m / K POL Opole

Bezpłatne

93. Jazienicka Karolina 302 400 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

94. Jazienicka Weronika 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

95. Jędrzejewska Olimpia 302 175 m / K POL Opole biegamBoLubie Opole

Bezpłatne

96. Uczestnik anonimowy 65 B / M POL Opole

Zapłacone

97. Uczestnik anonimowy 66 B / K POL Opole

Zapłacone

98. Jontza Adrian 67 B / M POL Rożniątów

Zapłacone

99. Jóźwiak Łukasz 68 B / M POL Opole OPOLE biega

Zapłacone

100. Jurecka Anna 69 B / K POL Opole

Zapłacone

101. Kałasznik Olga 70 B / K POL Opole

Zapłacone

102. Kałuski Łukasz 71 B / M POL Opole Cyklofan

Zapłacone

103. Kapuśniak Grzegorz 72 B / M POL Opole

Zapłacone

104. Kapuśniak Kacper 302 400 m / M POL Opole KJ AZS OPOLE

Bezpłatne

105. Kapuśniak Piotr 302 175 m / M POL Opole KJ AZS Opole

Bezpłatne

106. Karamon Magdalena - B / K POL Opole Opole biega

Niezapłacone

107. Karamon Marcin 73 B / M POL Opole Opole biega

Zapłacone

108. Uczestnik anonimowy - B / K POL Opole

Niezapłacone

109. Kasperski Remigiusz 74 B / M POL Opole

Zapłacone

110. Kawa Piotr 75 B / M POL Kamień Śląski

Zapłacone

111. Kazmierczak Anita 76 B / K POL Chorula

Zapłacone

112. Klag Karolina 77 B / K POL Opole Biegam Bo Lubie Opole

Zapłacone

113. Klyszcz Michał 78 B / M POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

114. Kociok Ewa 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

115. Kołodziej Marek 79 B / M POL Opole

Zapłacone

116. Kołodziej Szymon - B / M POL Górażdże

Niezapłacone

117. Kołodziej Tymon 302 175 m / M POL Opole

Bezpłatne

118. Korn-Parasiewicz Monika - B / K POL Opole

Niezapłacone

119. Kościelak Dominika - B / K POL Opole Wkurw team

Niezapłacone

120. Kosmala Monika - B / K POL Opole amator

Niezapłacone

121. Kotygin Mateusz 80 B / M POL Opole

Zapłacone

122. Kowalczyk Michał 81 B / M POL Jełowa Opole biega

Zapłacone

123. Kowalska Karolina 302 400 m / K POL Opole

Bezpłatne

124. Kowalski Kamil 302 800 m / M POL Opole

Bezpłatne

125. Kowzan Adam 82 B / M POL Opole

Zapłacone

126. Kręcichwost Kamil 83 B / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

127. Krogulec Alina 84 B / K POL Krakowice Rajsport Active Opole

Zapłacone

128. Kubicki Mariusz - B / M POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

129. Kulawiak Grzegorz - B / M POL Opole

Niezapłacone

130. Kulik Mateusz 85 B / M POL Domecko

Zapłacone

131. Kunicka Zuzanna 302 200 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

132. Kurdej-Biniek Magdalena - B / K POL Kotórz Mały UKPGol

Niezapłacone

133. Kurek Adam 86 B / M POL Opole

Zapłacone

134. Uczestnik anonimowy 87 B / K POL Wrocław

Zapłacone

135. Kuś Iwona 88 B / K POL Opole

Zapłacone

136. La Adam 89 B / M POL Opole

Zapłacone

137. Labusga Paweł 90 B / M POL Opole

Zapłacone

138. Latała Eryk 91 B / M POL Skoroszyce

Zapłacone

139. Liebenthal Julia 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

140. Liebenthal Maksymilian 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

141. Lipowiecka Barbara 302 1000 m / K POL Godzikowice ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

142. Ludwig-Chłąd Aneta 92 B / K POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

143. Lukosz Jakub 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

144. Łączyk Beata - B / K POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

145. Łysek Tomasz 93 B / M POL Opole Ulks Orzeł Źlinice

Zapłacone

146. Maciuszek Łukasz - B / M POL Opole BBL Opolee

Niezapłacone

147. Majchrzak Krzysztof 94 B / M POL Opole

Zapłacone

148. Majdak Paweł 95 B / M POL Opole Opole

Zapłacone

149. Majer Marta 96 B / K POL Opole

Zapłacone

150. Margol-Szczerbicka Aleksandra 97 B / K POL Nysa

Zapłacone

151. Markiewicz Wiesław - B / M POL Kaly

Niezapłacone

152. Markowska Wiktoria 302 200 m / K POL Niwnik ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

153. Markowski Kamil 302 800 m / M POL Niwnik ULKS Młodzik Bystrzyca

Bezpłatne

154. Mastalerz Michał 98 B / M POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

155. Matejka Antoni 302 800 m / M POL Opole

Bezpłatne

156. Mazur Brajan 302 800 m / M POL Dobrzeń Wielki

Bezpłatne

157. Mazur Irena - B / K POL Opole

Niezapłacone

158. Uczestnik anonimowy 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

159. Uczestnik anonimowy 99 B / K POL Opole

Zapłacone

160. Mazur Weronika 302 400 m / K POL Gać ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

161. Uczestnik anonimowy 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

162. Mazurek Roman 100 B / M POL Murów Brak

Zapłacone

163. Mehl Paweł 102 B / M POL Opole

Zapłacone

164. Mehl Paweł 101 B / M POL Opole

Zapłacone

165. Messyasz Amelia 302 800 m / K POL Gać ULKAS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

166. Messyasz Lena 302 200 m / K POL Gać ULKS Młodzik Bystrzyca

Bezpłatne

167. Michalski Łukasz 103 B / M POL Opole

Zapłacone

168. Michniewicz Maciej 104 B / M POL Opole UKP GOL OPOLE

Zapłacone

169. Miedziński Grzegorz - B / M POL Opole

Niezapłacone

170. Mikoś Marcin - B / M POL Opole

Niezapłacone

171. Mikoś Milena 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

172. Milińska Lilianna - B / K POL Niemodlin

Niezapłacone

173. Młyńczak Waldemar - B / M POL Opole

Niezapłacone

174. Murawska Aneta 105 B / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

175. Murawska Zosia 302 800 m / K POL Strzelce Opolskie

Bezpłatne

176. Murza Julia 106 B / K POL Opole LO I Opole

Zapłacone

177. Musiał Alan 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

178. Mykita Adam 302 1000 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

179. Narok Milena 302 400 m / K POL Opole Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic

Bezpłatne

180. Niepala Beata 107 B / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

181. Uczestnik anonimowy - B / K POL Ścigów Opolski Team

Niezapłacone

182. Niestrój Piotr 108 B / M POL Opole

Zapłacone

183. Nowojski Wojciech 109 B / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

184. Ogonowski Pawel 110 B / M POL Opole

Zapłacone

185. Olas Krzysztof 111 B / M POL Opole

Zapłacone

186. Olejnik Henryk 112 B / M POL Opole

Zapłacone

187. Olejnik Piotr - B / M POL Opole Odra Opole

Niezapłacone

188. Oliwa Piotr 113 B / M POL Opole

Zapłacone

189. Orłowski Henryk 114 B / M POL Opole

Zapłacone

190. Osmolińska Dominika 115 B / K POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

191. Osmoliński Paweł 116 B / M POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

192. Osmoliński Szymon 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

193. Oszczęda Wojciech 117 B / M POL Wierchlesie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

194. Pachuta Krzysztof 118 B / M POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

195. Palowski Filip 302 175 m / M POL Opole PP 24 w Opolu

Bezpłatne

196. Palowski Karol 302 400 m / M POL Opole PSP 9 w Opolu

Bezpłatne

197. Palowski Krzysztof 119 B / M POL Opole BBL Opole

Zapłacone

198. Papierz Jarosław 120 B / M POL Opole Opole biega

Zapłacone

199. Paszkowski Marcin 302 1000 m / M POL Opole

Bezpłatne

200. Pawlik Katarzyna 121 B / K POL Opole Opole Biega

Zapłacone

201. Peterman Andrzej 302 1000 m / M POL Opole

Bezpłatne

202. Piechota Przemysław 122 B / M POL Opole Pg Inwestycje Opole

Zapłacone

203. Pieniążek Arkadiusz 123 B / M POL Opole

Zapłacone

204. Pietrukaniec Antoni 124 B / M POL Opole Cyklofan Opole

Zapłacone

205. Pikos Patryk 125 B / M POL Polska Nowa Wieś

Zapłacone

206. Pinkosz Marta - B / K POL Opole

Niezapłacone

207. Piotrowski Grzegorz 126 B / M POL Opole

Zapłacone

208. Piotrowski Łukasz 127 B / M POL Opole :-)

Zapłacone

209. Piróg Michał - B / M POL Wrocław

Niezapłacone

210. Polak Michalina 128 B / K POL Opole AZS Ku Politechniki Opolskiej

Zapłacone

211. Polek Justyna - B / K POL Opole

Niezapłacone

212. Półrolniczak Malwina 129 B / K POL Łubniany

Zapłacone

213. Półrolniczak Paweł 130 B / M POL Łubniany

Zapłacone

214. Przesmycki Marcin 131 B / M POL Opole KS Tęcza

Zapłacone

215. Pytel Adam 302 800 m / M POL Otmice Izbicko w biegu

Bezpłatne

216. Pytel Anna 132 B / K POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

217. Pytel Lilia 302 1000 m / K POL Otmice Izbicko w biegu

Bezpłatne

218. Pytel Romek 133 B / M POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

219. Racławicki Kacper 134 B / M POL Opole

Zapłacone

220. Rasek Tomasz 135 B / M POL Opole

Zapłacone

221. Ratajczak Paulina - B / K POL Opole

Niezapłacone

222. Regulski Grzegorz 136 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

223. Romanek Kamil - B / M POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

224. Romik Radosław - B / M POL Opole

Niezapłacone

225. Rup Dariusz 137 B / M POL Opole

Zapłacone

226. Rybak Wojciech 138 B / M POL Suchy Bór Fast Foot Opole

Zapłacone

227. Rzeczycka Małgorzata - B / K POL Opole

Niezapłacone

228. Rzeczycki Dariusz - B / M POL Opole

Niezapłacone

229. Rzepka Adela 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

230. Rzepka Wojciech - B / M POL Opole

Niezapłacone

231. Sabramowicz Piotr 139 B / M POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

232. Schwierz Aleksandra 140 B / K POL Suchy Bór

Zapłacone

233. Seniszyn Dariusz 141 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

234. Siwek Paweł 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

235. Skiba Katarzyna 142 B / K POL Swietochlowice

Zapłacone

236. Skórzewski Przemysław 143 B / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

237. Słociak Rafał 144 B / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

238. Smak Katarzyna 145 B / K POL Opole

Zapłacone

239. Sokołowski Marcin 146 B / M POL Opole Medycy

Zapłacone

240. Sowa Anna 147 B / K POL Łubniany

Zapłacone

241. Sowada Łukasz 148 B / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

242. Sowiński Adam 149 B / M POL Opole OPOLE TEAM

Zapłacone

243. Uczestnik anonimowy 302 400 m / K POL Opole MacStach Team

Bezpłatne

244. Stania Paweł 150 B / M POL Opole parkrun Opole / Zaremba Team

Zapłacone

245. Staroń Łukasz 151 B / M POL Opole

Zapłacone

246. Stępień Grzegorz 152 B / M POL Opole

Zapłacone

247. Stępień Julia 302 800 m / K POL Opole

Bezpłatne

248. Stępień Kamila 153 B / K POL Opole

Zapłacone

249. Stępień Martynka 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

250. Uczestnik anonimowy - B / M POL Opole Falcon Team

Niezapłacone

251. Strzałek-Kawa Zuzanna 154 B / K POL Kamień Śląski

Zapłacone

252. Strzelczak Robert 155 B / M POL Opole BBL Opole

Zapłacone

253. Sujka Dawid 156 B / M POL Opole OpoleBiega

Zapłacone

254. Świegot Julia 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

255. Świegot Milena 302 200 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

256. Świętek Jacek 157 B / M POL Opole Opolebiega

Zapłacone

257. Sychowicz Katarzyna 158 B / K POL Opole

Zapłacone

258. Szalek Mateusz - B / M POL Dylaki Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

259. Szary Mirosław 159 B / M POL Opole

Zapłacone

260. Szatny Hubert 160 B / M POL Lędziny Biegnę z Ewą

Zapłacone

261. Szendera Robert 161 B / M POL Tarnów Opolski SLD

Zapłacone

262. Szober Grzegorz 162 B / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

263. Szopa Jolanta 163 B / K POL Opole

Zapłacone

264. Szuszkiewicz Bartłomiej 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

265. Szwec Sylwia 164 B / K POL Opole

Zapłacone

266. Szymanek Emilia 302 175 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

267. Szymanek Liliana 302 200 m / K POL Oława ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

268. Tas Wojciech - B / M POL Opole

Niezapłacone

269. Tęgosik Mirosław 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

270. Til Kamila 165 B / K POL Ligota Czamborowa

Zapłacone

271. Uciechowska Wioletta 166 B / K POL Opole

Zapłacone

272. Uciechowski Marcin 167 B / M POL Opole

Zapłacone

273. Wachnicki Michał 168 B / M POL Opole

Zapłacone

274. Walecki Marek 169 B / M POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

275. Węgrzyn Zuzanna 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

276. Wiej Adam 170 B / M POL Opole

Zapłacone

277. Wiśniewska Kamila 302 800 m / K POL Dąbrowa

Bezpłatne

278. Wiśniewski Daniel 302 1000 m / M POL Dąbrowa

Bezpłatne

279. Wiśniewski Mariusz 171 B / M POL Dąbrowa

Zapłacone

280. Witkowski Tadeusz - B / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

281. Wodzińska Danuta 172 B / K POL Krapkowice

Zapłacone

282. Wojciechowski Michał 302 800 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

283. Wydra Krzysztof 173 B / M POL Opole LZS OLDBOYS GRUDZICE

Zapłacone

284. Wysota Natalia 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

285. Wystup Monika 174 B / K POL Opole

Zapłacone

286. Zdeb Barbara 175 B / K POL Opole

Zapłacone

287. Zdeb Marcin 176 B / M POL Opole

Zapłacone

288. Zelmanowicz Ewa 177 B / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

289. Żerek Piotrek 178 B / M POL Opole

Zapłacone

290. Zieliński Marcin 179 B / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

291. Zych Agata 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

292. Zych Amelia 302 1000 m / K POL Opole

Bezpłatne

293. Zych Łukasz 180 B / M POL Opole

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU