II Bieg CichociemnychFREZA

Racibórz, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Białas Bartosz 301 Fala III / M POL Racibórz Sami Swoi

Zapłacone

Boraca Aureliusz 302 Fala III / M POL Świerklany

Zapłacone

Brzezinka Mariusz 401 Fala IV / M POL Rybnik

Zapłacone

Bugdoł Andrzej 601 Mun / M POL Krowiarki Psp Raciborz

Zapłacone

Chojna Zygmunt 101 Fala I / M POL Piekary Śląskie Dziady OCR

Zapłacone

Chomicz Krzysztof 102 Fala I / M POL Orzesze 16 bpd

Zapłacone

Chylińska Barbara 402 Fala IV / K POL Racibórz drużyna FREZA

Zapłacone

Ciesielski Mateusz 602 Mun / M POL Ruda Śląska OPP Katowice

Zapłacone

Czekajło Jacek 201 Fala II / M POL Racibórz

Zapłacone

Dec Marek 403 Fala IV / M POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Depta Michał 103 Fala I / M POL Racibórz

Zapłacone

Dzierżanowski Mateusz 404 Fala IV / M POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Farkowski Konrad 104 Fala I / M POL Mysiadło Koniuchy OCR

Zapłacone

Fielhauer Mateusz 105 Fala I / M POL Racibórz KP PSP Racibórz

Zapłacone

Gach Damian 303 Fala III / M POL Świętochłowice Kuźnia Damiana

Zapłacone

Gagatek Jakub 106 Fala I / M POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gawlikowska Kinga 304 Fala III / K POL Mikołów Kuźnia Damiana

Zapłacone

Główczak Grzegorz 603 Mun / M POL Bojanów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Główka Marcin 501 Fala V / M POL Racibórz INSTAL-TECH TEAM

Zapłacone

Gołębiowski Bogdan 107 Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gołębiowski Konrad 108 Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gołębiowski Tomasz 109 Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gonsior Tomasz 405 Fala IV / M POL Schodnia Legion Dzików

Zapłacone

Górecki Adam 305 Fala III / M POL Racibórz Maruda

Zapłacone

Grzybowski Mateusz 306 Fala III / M POL Kłobuck

Zapłacone

Grzybowski Patryk 307 Fala III / M POL Kłobuck

Zapłacone

Gucik Piotr 604 Mun / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Hajdasz Arkadiusz 308 Fala III / M POL Namysłów KORMORANY

Zapłacone

Halfar Łukasz 406 Fala IV / M POL Bełk

Zapłacone

Hałas Grzegorz 309 Fala III / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Horak Lesław 407 Fala IV / M POL Mnich Kryzys Wieku Średniego

Zapłacone

Iwański Łukasz 605 Mun / M POL Zabrze

Zapłacone

Jadczyk Tomek 606 Mun / M POL Sławków OPP Katowice

Zapłacone

Jarząbek Dawid 110 Fala I / M POL Szczerbice Socios Silesia

Zapłacone

Jarzyński Wojciech 310 Fala III / M POL Płochocin Glks Nadarzyn / OSP BISKUPICE

Zapłacone

Jaskólski Piotr 311 Fala III / M POL Chorzów Carbon OCR Resing Team

Zapłacone

Jędrzejek Krzysztof 408 Fala IV / M POL Jaworzno

Zapłacone

Jochimczyk Witek 312 Fala III / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

Jurok Bartłomiej 313 Fala III / M POL Chorzów Kuźnia Damiana

Zapłacone

Kaczor Szymon 202 Fala II / M POL Mielec

Zapłacone

Kania Roman 314 Fala III / M POL Namysłów KO

Zapłacone

Karasiński Łukasz 315 Fala III / M POL Świętochłowice

Zapłacone

Karkos Sebastian 316 Fala III / M POL Bukowno Kuźnia Damiana

Zapłacone

Karpiel Maciej 111 Fala I / M POL Tuchów Weteran Działań Poza Granicami Państwa

Zapłacone

Kilijan Wiktor 409 Fala IV / M POL Racibórz

Zapłacone

Klonowski Kamil 112 Fala I / M POL Łaziska Górne Husaria Race Team

Zapłacone

Kłodziński Dariusz 203 Fala II / M POL Dzbańce Osiedle Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kobiałka Rafał 410 Fala IV / M POL Bielsko-Biała Kryzys Wieku Średniego

Zapłacone

Koenig Patryk 113 Fala I / M POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kończyło Katarzyna 411 Fala IV / K POL Raciborz BBL

Zapłacone

Kosorz Marcin 317 Fala III / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kot Bartosz 607 Mun / M POL Sosnowiec OPP Katowice

Zapłacone

Koza Robert 114 Fala I / M POL Świętochłowice Carbon racing team

Zapłacone

Krauz Sandra 412 Fala IV / K POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Kremer Piotr 413 Fala II / M POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

Kucza Robert 414 Fala IV / M POL Racibórz Crosstrening Racibórz

Zapłacone

Kulak Aleksandra 415 Fala IV / K POL Raciborz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Kuliga Marek 416 Fala IV / M POL Racibórz Sami Swoi

Zapłacone

Lamenta Andrzej 115 Fala I / M POL Warszawa Trener24.com.pl

Zapłacone

Lebioda Marcin 116 Fala I / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Lepiarz Michał 117 Fala I / M POL Kępie Husaria Race Team

Zapłacone

Lesniak Grzegorz 417 Fala IV / M POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 418 Fala IV / K POL Racibórz

Zapłacone

Makuch Jakub 318 Fala III / M POL Namysłów Kormorany

Zapłacone

Makuch Mirosław 319 Fala III / M POL Namysłów Kormorany

Zapłacone

Malinowski Krzysztof 320 Fala III / M POL Gdańsk

Zapłacone

Marek Aleksandra 419 Fala IV / K POL Racibórz druzyna FREZA

Zapłacone

Marek Iwona 420 Fala IV / K POL Racibórz druzyna FREZA

Zapłacone

Marek Tomasz 421 Fala IV / M POL Racibórz Team Freza

Zapłacone

Michalczyk Karolina 204 Fala II / K POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Misztalska Kamila 205 Fala II / K POL Kutno Koniuchy OCR

Zapłacone

Mizgała Daniel 502 Fala V / M POL Mysłowice

Zapłacone

Morgaś Mariusz 118 Fala I / M POL Warszawa Trener24h.com.pl

Zapłacone

Myszakowski Marek 422 Fala IV / M POL Racibórz amator

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 608 Mun / M POL Świerklany KM PSP Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Nowak Michał 119 Fala I / M POL Katowice Carbon Ocr Racing Team

Zapłacone

Olaniszyn Tomasz 120 Fala I / M POL Racibórz

Zapłacone

Olejnik Anna 609 Mun / K POL Chorzów

Zapłacone

Osetek Paweł 121 Fala I / M POL Pszów Radlinioki w Biegu

Zapłacone

Oslizlo Tomek 122 Fala I / M POL Husaria Race Team

Zapłacone

Paliga Łukasz 123 Fala I / M POL Pszów

Zapłacone

Pasierbiński Damian 321 Fala III / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Pendzich Małgorzata 322 Fala III / K POL Racibórz Speedy Gosiaczek

Zapłacone

Piątek Agnieszka 206 Fala II / K POL Racibórz Crosstreningracibórz

Zapłacone

Pieła Szymon 503 Fala V / M POL Rydułtowy

Zapłacone

Pinkowicz Maciej 323 Fala III / M POL Ruda Slaska Kuźnia Damiana

Zapłacone

Polak Michał 324 Fala III / M POL Gliwice Wolny Proton

Zapłacone

Polak Rafał 325 Fala III / M POL Kozłówki Wolny Proton

Zapłacone

Pośpiech Krzysztof 207 Fala II / M POL Gorzyce xRunners

Zapłacone

Poznakowski Andrzej 326 Fala III / M POL Dutrów BBL

Zapłacone

Przybysz Maciej 423 Fala IV / M POL Rybnik

Zapłacone

Radecki Mateusz 610 Mun / M POL Centawa

Zapłacone

Rozmus Marcin 327 Fala III / M POL Turza Śląska

Zapłacone

Rygoł Janusz 328 Fala III / M POL Mikołów Kuźnia Damiana

Zapłacone

Rzeszowski Tomasz 424 Fala IV / M POL Zabrze MIRAZ Race Team

Zapłacone

Skwarek Tomasz 124 Fala I / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Słomski Tomasz 208 Fala II / M POL Pielgrzymowice

Zapłacone

Sobonkiewicz Leszek 425 Fala IV / M POL Opole Legion dzików

Zapłacone

Sprutta Mateusz 125 Fala I / M POL Mysłowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Stana Maria 426 Fala IV / K POL Książenice

Zapłacone

Stanclik Krzysztof 611 Mun / M POL Katowice OPP Katowice

Zapłacone

Stolarski Kamil 427 Fala IV / M POL Rybnik

Zapłacone

Sulski Łukasz 329 Fala III / M POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Syrewicz Sylwia 209 Fala II / K POL Orzesze

Zapłacone

Szczechla Grzegorz 126 Fala I / M POLSKA Ustroń Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Szczęsny Denis 210 Fala II / M POL Racibórz

Zapłacone

Szklarski Przemysław 211 Fala II / M POL Bytom Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Sztajer Bartek 127 Fala I / M POL Będzin Lubię Burpeesy

Zapłacone

Wilkowska Iwona 612 Mun / K POL Kędzierzyn-Koźle 1 Kompania BLP Gliwice

Zapłacone

Winczura Agata 428 Fala IV / K POL Dzierżysław Eko-Okna Runners

Zapłacone

Wirkus Łukasz 429 Fala IV / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Wiśniewski Mikołaj 330 Fala III / M POL Racibórz Team Marudy

Zapłacone

Wojnar Miłosz 128 Fala I / M POL Milówka

Zapłacone

Wrzosek Karolina 212 Fala II / K POL Czeladź Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Wrzosek Patryk 129 Fala I / M POL Czeladź Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Wyleżoł Karolina 213 Fala II / K POL Racibórz

Zapłacone

Wysłuch Iza 214 Fala II / K POL Skoczów xRunners

Zapłacone

Wysłuch Wojciech 215 Fala II / M POL Skoczów MKS SMS Victoria Racibórz

Zapłacone

Żądło Tomasz 613 Mun / M POL Tychy OPP Katowice

Zapłacone

Zeidler Aleksander 430 Fala IV / M POL Zabrze Miraz Race Team

Zapłacone

Zemła Kinga 216 Fala II / K POL Zaborze Carbon Racing Team

Zapłacone

Zięba Robert 130 Fala I / M POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU