Bieg Izbicki 2019

Izbicko
09.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Adamiec Grazyna 1 B2km / K POL Izbicko Adamiec team

Zapłacone

2. Adamiec Magdalena 2 B2km / K POL Izbicko Adamiec Team

Zapłacone

3. Adamiec Tomasz 3 B2km / M POL Izbicko Adamiec Team

Zapłacone

4. Antoniewicz Grzegorz 4 B10km / M POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

5. Banachowski Bartosz - B10km / M POL Opole KS Otmęt Krapkowice

Niezapłacone

6. Bar Aleksandra 5 B10km / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

7. Barańska Małgorzata 6 B10km / K POL Opole Bbl Opole

Zapłacone

8. Bawoł Adam 7 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

9. Bezwierzchny Ewa 8 B10km / K POL Ozimek Ozimek

Zapłacone

10. Bielawski Mariusz 9 B10km / M POL Częstochowa

Zapłacone

11. Błażewski Marek 10 B10km / M POL Jemielnica Gmina Jemielnica

Zapłacone

12. Bociąga Mariusz 11 B10km / M POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

13. Brzdąk Tomasz 12 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

14. Brzezina Tobiasz - B2km / M POL Siedlec

Niezapłacone

15. Buhl Marcin 13 B10km / M POL Chrzastowice

Zapłacone

16. Burda Grzegorz 14 B10km / M POL Opole Cyklofan

Zapłacone

17. Chudala Paweł - B10km / M MGI
POL Borycz

Niezapłacone

18. Chudzicka-Główka Magdalena - B10km / K POL Opole MM Klima

Niezapłacone

19. Ciupik Julia - B2km / K POL Suchodaniec

Niezapłacone

20. Czech Jan 15 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

21. Czernek Darek - B10km / M POL Gogolin Gogolin biega

Niezapłacone

22. Czok Jan 16 B10km / M MGI
POL Izbicko Izbicko w Biegu

Zapłacone

23. Deja Michał - B2km / M POL Izbicko

Niezapłacone

24. Deja Wiktoria - B2km / K POL Izbicko

Niezapłacone

25. Dembowski Stanisław 17 B10km / M POL Opole

Zapłacone

26. Domagalski Adam - B10km / M POL Opole NaKole

Niezapłacone

27. Domerecki Kacper 18 B2km / M POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

28. Domerecki Krzysztof 20 B10km / M POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

29. Domerecki Krzysztof 19 B2km / M POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

30. Drozd Przemysław 21 B10km / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

31. Dylla Franz 22 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

32. Dziemba Krzysztof - B10km / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

33. Emerling-Kaźmierczak Anita 23 B10km / K POL Chorula

Zapłacone

34. Feliks Małgorzata 24 B2km / K POL Otmice Izbicko w Biegu

Zapłacone

35. Feliks Szymon - B2km / M POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

36. Fonfara Edward 25 B10km / M POL Jemielnica

Zapłacone

37. Gaida Magdalena 26 B10km / K POL Chorula

Zapłacone

38. Gala Andrzej 27 B2km / M POL Gogolin xD Team

Zapłacone

39. Gallus Sebastian 28 B2km / M POL Opole

Zapłacone

40. Garstecki Franciszek 29 B10km / M POL Zabrze

Zapłacone

41. Garstecki Michał 30 B2km / M POL Opole

Zapłacone

42. Gebauer Rafał - B10km / M POL Kamień Śląski

Niezapłacone

43. Gładysz Roman 31 B10km / M POL Opole

Zapłacone

44. Główka Mirek - B10km / M POL Opole mmklima.pl

Niezapłacone

45. Gnacy Paweł 32 B10km / M POL Węgry STEGU - RUN

Zapłacone

46. Goli Wilhelm 33 B10km / M POL Jemielnica

Zapłacone

47. Gonet Marek 34 B10km / M MGI
POL Otmice

Zapłacone

48. Grabowska Daria 35 B10km / K MGI
POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

49. Grabowska Zuzanna 36 B10km / K MGI
POL Krośnica Izbicko w biegu

Zapłacone

50. Graca Aaron 37 B2km / M POL Izbicko Gang Sołtysa

Zapłacone

51. Graca Krzysztof 38 B2km / M POL Izbicko Sołectwo Izbicko

Zapłacone

52. Graca Natalia 39 B2km / K POL Izbicko Gang Sołtysa

Zapłacone

53. Gruchot Malgorzata 40 B10km / K POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

54. Uczestnik anonimowy - B10km / K POL Zawada

Niezapłacone

55. Gulba Stanisław 41 B10km / M POL Jemielnica

Zapłacone

56. Guz Grzegorz 42 B10km / M POL Opole Guzik

Zapłacone

57. Hajduga Grzegorz 43 B2km / M POL Dębska Kuźnia

Zapłacone

58. Hajduga Łukasz 45 B10km / M POL Dębska Kuźnia

Zapłacone

59. Hajduga Łukasz 44 B2km / M POL Dębska Kuźnia

Zapłacone

60. Hajduga Marta 46 B2km / K POL Dębska Kuźnia

Zapłacone

61. Hałajko Jarek 47 B10km / M POL Opole Wiesiek Team

Zapłacone

62. Haska Kasia - B10km / K POL Suchy Bór Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

63. Hellmann Piotr 48 B10km / M POL Jemielnica Dyszka dla Serca

Zapłacone

64. Hellmann Wioletta 49 B10km / K POL Jemielnica Dyszka dla serca

Zapłacone

65. Hendel Mirela 50 B10km / K MGI
POL Krośnica Gmina Izbicko w Biegu

Zapłacone

66. Hudzik Marek 51 B10km / M POL Rozmierka

Zapłacone

67. Hurek Anna 52 B2km / K POL Izbicko

Zapłacone

68. Hurek Daniel - B10km / M MGI
POL Izbicko

Niezapłacone

69. Hurek Ditmar - B10km / M MGI
POL Izbicko

Niezapłacone

70. Hurek Grzegorz 53 B2km / M POL Izbicko

Zapłacone

71. Hurek Leon 54 B2km / M POL Izbicko

Zapłacone

72. Ilczyszyn Dominika 55 B2km / K POL Gliwice

Zapłacone

73. Ilnicka Monika - B10km / K POL Racławice Śl Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

74. Jacek Dawid - B10km / M POL Leśnica Gogolin Biega

Niezapłacone

75. Jagiełło Jarek - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

76. Jakubowska-Pytel Kamilla 56 B2km / K POL Ozimek BBL OZIMEK

Zapłacone

77. Janicki Arkadiusz 57 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Op.

Zapłacone

78. Jendrzejek Magdalena 58 B2km / K POL Otmice

Zapłacone

79. Jendrzejek Zofia 59 B2km / K POL Otmice

Zapłacone

80. John Kamilla 60 B10km / K POL Jemielnica

Zapłacone

81. Jontza Adrian - B2km i B10 km / M POL Rożniątów

Niezapłacone

82. Jontza Adrian - B10km / M POL Rożniątów

Niezapłacone

83. Kajewska Urszula 61 B2km / K POL Krosnica

Zapłacone

84. Kalinowski Zbigniew - B10km / M POL Tarnów Opolski amator

Niezapłacone

85. Kampa Paweł 62 B10km / M POL Tarnów Opolski Opole Biega

Zapłacone

86. Kania Magda 63 B2km / K POL Jełowa

Zapłacone

87. Każmierczyk Roman 64 B10km / M POL Krapkowice amator

Zapłacone

88. Kiklaisz Daniela 65 B10km / K MGI
POL Izbicko

Zapłacone

89. Kiklaisz Tomasz 66 B10km / M MGI
POL Izbicko

Zapłacone

90. Klyssek Beata 67 B2km / K POL Suchodaniec Rodzinka.pl

Zapłacone

91. Klyssek Krzysztof 68 B10km / M POL Żędowice rodzinka.pl

Zapłacone

92. Klyssek Marcin 69 B10km / M POL Nakło Rodzinka.pl

Zapłacone

93. Klyssek Martyna 70 B2km / K POL Żędowice rodzinka.pl

Zapłacone

94. Klyssek Michał 71 B2km / M POL Suchodaniec Rodzinka. pl

Zapłacone

95. Klyssek Piotr 72 B10km / M POL Suchodaniec Rodzinka.pl

Zapłacone

96. Klyszcz Andrzej 73 B2km / M POL Otmice Izbicko w Biegu

Zapłacone

97. Klyszcz Damian 75 B10km / M POL Otmice Klyszcze Team

Zapłacone

98. Klyszcz Damian 74 B2km / M POL Otmice Klyszcze Team

Zapłacone

99. Klyszcz Emilia 76 B2km / K POL Otmice Klyszcze Team

Zapłacone

100. Klyszcz Karolina 77 B2km / K POL Otmice Klyszcze Team

Zapłacone

101. Klyszcz Małgorzata - B2km / M POL Otmice Izbicko w Biegu

Niezapłacone

102. Klyszcz Michał 78 B10km / M MGI
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

103. Klyszcz Monika 80 B10km / K MGI
POL Otmice Klyszcze Team

Zapłacone

104. Klyszcz Monika 79 B2km / K POL Otmice Klyszcze Team

Zapłacone

105. Klyszcz Renata 81 B2km / K POL Otmice Izbicko w Biegu

Zapłacone

106. Koj Dawid 82 B10km / M POL Kadłub

Zapłacone

107. Kolek Roman 83 B10km / M POL Jemielnica

Zapłacone

108. Kołaczyński Rafał 84 B10km / M POL Gogolin

Zapłacone

109. Kopka Arkadiusz 85 B2km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

110. Korczyński Tomasz 86 B10km / M POL Świętochłowice Kulson Squaters

Zapłacone

111. Korzeniec Karol - B10km / M POL Krośnica

Niezapłacone

112. Koteluk Kamila - B2km / K POL Kalinowice Kot Team

Niezapłacone

113. Koteluk Tomasz - B2km / M POL Kalinowice Gmina Strzelce opolskie

Niezapłacone

114. Kowalczyk Michał 87 B10km / M POL Jełowa

Zapłacone

115. Krawczyk Marta 88 B10km / K POL Zawadzkie

Zapłacone

116. Krzywiecki Piotr 89 B10km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

117. Kubicki Mariusz - B10km / M POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

118. Kurkin Krzysztof 90 B2km / M POL Izbicko sosnowe sztachety

Zapłacone

119. Kurkin Paulina 91 B2km / M POL Izbicko

Zapłacone

120. Kusz Marzena - B10km / K POL Opole

Niezapłacone

121. Kwaśniak Jakub 92 B10km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

122. Kwaśniak Przemysław 93 B10km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

123. Lakwa Julia 94 B10km / K MGI
POL Izbicko

Zapłacone

124. Latała Eryk - B10km / M POL Skoroszyce

Niezapłacone

125. Lelonkiewicz Krzysztof 95 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

126. Lepich Tomasz 96 B10km / M POL Zakrzów

Zapłacone

127. Loster Agnieszka 97 B10km / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

128. Loster Paweł 98 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

129. Łukaszyński Tomasz 99 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

130. Majewski Andrzej 100 B10km / M POL Strzelce Opolskie Kronospan Strzelce Opolskie

Zapłacone

131. Malcher Ewelina 101 B2km / K POL Ligota Czamborowa

Zapłacone

132. Malcherek Anna 102 B2km / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

133. Malinowska Aleksandra 103 B2km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

134. Małkowski Bogdan - B10km / M POL Murów Spartanie Dzieciom

Niezapłacone

135. Mateja Krzysztof - B10km / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

136. Mazur Krzysztof - B10km / M POL Częstochowa

Niezapłacone

137. Mazurek Roman 104 B10km / M POL Murów Spartanie Dzieciom

Zapłacone

138. Michalski Łukasz 105 B10km / M POL Opole STEGU - RUN

Zapłacone

139. Mielczarek Karolina 106 B10km / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

140. Miguła Agata 107 B2km / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

141. Mika Aneta 108 B2km / K POL Izbicko Mikusie

Zapłacone

142. Mika Czarek 109 B2km / M POL Izbicko Team Mika

Zapłacone

143. Mika Krzysztof - B10km / M MGI
POL Otmice Izbicko w Biegu

Niezapłacone

144. Mika Paweł - B10km / M MGI
POL Otmice Izbicko w Biegu

Niezapłacone

145. Mika Piotruś 110 B2km / M POL Izbicko Mikusie

Zapłacone

146. Mika Tomek 112 B2km / M POL Izbicko Team Mika

Zapłacone

147. Mika Tomek 111 B10km / M MGI
POL Izbicko Team Mika

Zapłacone

148. Milińska Lilianna - B10km / K POL Niemodlin niemodlin biega

Niezapłacone

149. Mularczyk Maciej 113 B10km / M POL Strzelce Opolskie Biegowi Zajawkowicze

Zapłacone

150. Murawska Aneta 114 B10km / K POL Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE

Zapłacone

151. Niepala Beata 115 B10km / K MGI
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

152. Nowak Dorota 116 B10km / K POL Opole

Zapłacone

153. Nowak Tedeusz - B2km / M POL Opole

Niezapłacone

154. Nowojski Wojciech 117 B10km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

155. Osak Małgorzata 118 B10km / K POL Zawadzkie

Zapłacone

156. Ossowska Izabella 119 B2km / K POL Glogówek

Zapłacone

157. Ossowski Arkadiusz 120 B10km / M POL Głogówek Biegam i pomagam

Zapłacone

158. Oszczęda Wojciech 121 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

159. Palak Dawid 122 B10km / M POL Grodków

Zapłacone

160. Pawlik Sylwia 123 B2km / K POL Borycz

Zapłacone

161. Piechaczek Piotr 124 B10km / M POL Jemielnica

Zapłacone

162. Uczestnik anonimowy - B10km / M POL Krapkowice

Niezapłacone

163. Pijanka Mariusz 125 B10km / M POL Opole BBL Opole

Zapłacone

164. Pijanka Monika 126 B10km / K POL Opole BBL Opole

Zapłacone

165. Pikos Patryk 127 B10km / M POL Polska Nowa Wieś

Zapłacone

166. Pinkawa Adrianna 128 B10km / K POL Jemielnica DYSZKA DLA SERCA

Zapłacone

167. Piotrowski Łukasz 129 B10km / M POL Opole :-)

Zapłacone

168. Piróg Michał - B10km / M POL Wrocław

Niezapłacone

169. Ploschytza Daniel - B2km / M POL Ligota Czamborowa

Niezapłacone

170. Polaczek Daniel 130 B10km / M MGI
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

171. Uczestnik anonimowy 131 B10km / K MGI
POL Otmice

Zapłacone

172. Polański Zbigniew 132 B10km / M POL Strzelce Opolskie PIK Izbicko

Zapłacone

173. Pośledni Mateusz 133 B2km / M POL Opole PSP nr 2 w Opolu Grupa Lekkoatletyczna Dwójeczka

Zapłacone

174. Poślednia Teresa 135 B10km / K POL Opole Wieczorne Bieganie W Opolu

Zapłacone

175. Poślednia Teresa 134 B2km / K POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

176. Prokopczyk Jaroslaw - B10km / M POL Opole

Niezapłacone

177. Przesmycki Marcin - B10km / M POL Opole KS Tęcza

Niezapłacone

178. Pustułka Adam 136 B10km / M POL Głogówek

Zapłacone

179. Pytel Adam 137 B2km / M POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

180. Pytel Anna 138 B10km / K POL Otmice Izbicko W Biegu

Zapłacone

181. Pytel Anna - B2km / K POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

182. Pytel Antosia 139 B2km / K POL Ozimek Przedszkole nr 1 Ozimek

Zapłacone

183. Pytel Daniel 140 B2km / M POL Ozimek PSP 1 Ozimek

Zapłacone

184. Pytel Dominika 141 B2km / K POL Ozimek PSP 1 Ozimek

Zapłacone

185. Pytel Lilka 142 B2km / K POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

186. Pytel Roman 144 B10km / M POL Otmice Izbicko W Biegu

Zapłacone

187. Pytel Roman 143 B2km / M POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

188. Romanek Kamil - B10km / M MGI
POL Kędzierzyn-Koźle Time-Sport.pl

Niezapłacone

189. Romanek Kamil - B2km i B10 km / M MGI
POL Kędzierzyn-Koźle Time-Sport.pl

Niezapłacone

190. Rymarz Mirosław 145 B10km / M POL Chrząstowice KB ODRA OPOLE

Zapłacone

191. Rzepka Marek 146 B2km / M POL Gąsiorowice rodzinka.pl

Zapłacone

192. Sabramowicz Lena - B2km / K POL Opole Izbicko w Biegu

Niezapłacone

193. Sabramowicz Maja - B2km / K POL Opole Izbicko w Biegu

Niezapłacone

194. Sabramowicz Piotr 147 B10km / M POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

195. Sanetra Wojciech 148 B10km / M POL Brzeg

Zapłacone

196. Schlappa Aleksandra 149 B2km / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

197. Schlappa Sebastian 150 B10km / M MGI
POL Izbicko IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

198. Seniszyn Dariusz 151 B10km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

199. Siudeja Maciek 152 B10km / M MGI
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

200. Skóra Karolina 153 B2km / K POL Wrocław Korbole Team

Zapłacone

201. Skóra Leszek 154 B10km / M MGI
POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

202. Skóra Magdalena 155 B2km / K POL Wrocław Korbole Team

Zapłacone

203. Skóra Mateusz 157 B10km / M POL Wrocław Korbole Team

Zapłacone

204. Skóra Mateusz 156 B2km / M POL Wrocław Korbole Team

Zapłacone

205. Słaboń Michał 158 B10km / M POL Nakło KB Odra Opole

Zapłacone

206. Sławenta Jakub 159 B2km / M POL Izbicko Kubson360

Zapłacone

207. Sławenta Krystian 160 B2km / M POL Izbicko Kubson360

Zapłacone

208. Sotor Mateusz - B10km / M POL Centawa Mega wonsz 9

Niezapłacone

209. Sowa Anna 161 B10km / K POL Łubniany STEGU - RUN

Zapłacone

210. Springer Sonia 162 B10km / K MGI
POL Staniszcze Małe

Zapłacone

211. Spruch Sylwester 163 B10km / M POL Wysoka

Zapłacone

212. Stasiuk Paulina 164 B2km / K POL Szczedrzyk

Zapłacone

213. Stasiuk Przemysław 165 B2km / M POL Szczedrzyk

Zapłacone

214. Steindor Krzysztof 166 B10km / M POL Jemielnica Brak

Zapłacone

215. Uczestnik anonimowy 167 B2km / M POL Izbicko

Zapłacone

216. Surmiak-Kopka Kamila 168 B2km / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

217. Suska Oliver 169 B2km / M POL Izbicko

Zapłacone

218. Swora Piotr 170 B10km / M POL Chrząstowice

Zapłacone

219. Szary Mirosław 171 B10km / M POL Opole STEGU -RUN

Zapłacone

220. Szatka Beata - B10km / K POL Gogolin Gogolin Biega

Niezapłacone

221. Szłapa Dawid 172 B10km / M POL Daniec STEGU-RUN

Zapłacone

222. Szłapa Stefan 173 B10km / M MGI
POL Borycz

Zapłacone

223. Szmidt Dorota 174 B2km / K POL Izbicko

Zapłacone

224. Sznura Paweł 175 B10km / M POL Jemielnica

Zapłacone

225. Sznura Piotr 176 B10km / M POL Jemielnica LKS Jemielnica

Zapłacone

226. Szober Grzegorz 177 B10km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

227. Szypulski Darek - B10km / M POL Opole SKS Chmielowice

Niezapłacone

228. Termena-Mularczyk Magdalena 178 B10km / K POL Strzelce Opolskie Biegowi Zajawkowicze

Zapłacone

229. Tiszbierek Józef - B10km / M POL Zalesie Śląskie

Niezapłacone

230. Ulfik Łukasz - B2km / M POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

231. Unsner Katarzyna - B10km / K POL Krapkowice

Niezapłacone

232. Urbańczyk Krzysztof 179 B10km / M MGI
POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

233. Urbanowski Piotr 180 B10km / M POL Ozimek

Zapłacone

234. Wacławczyk Rafał 181 B10km / M POL Zakrzów GOGOLIN BIEGA

Zapłacone

235. Walenżyk Adriana 182 B10km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

236. Warwas Roman 183 B10km / M POL Opole

Zapłacone

237. Uczestnik anonimowy - B10km / K POL Zawada

Niezapłacone

238. Wielichowska Nina - B2km / K POL Suchy Bór

Niezapłacone

239. Wielichowski Jarek - B2km / M POL Suchy Bór

Niezapłacone

240. Witkowski Jarosław 184 B10km / M POL Nakło LABTAR TEAM

Zapłacone

241. Witkowski Tadeusz 185 B10km / M POL Nakło

Zapłacone

242. Wnuk Grzegorz 186 B10km / M POL Niepołomice 100 Marathon Club Polska

Zapłacone

243. Wodzińska Danuta - B10km / K POL Krapkowice INSTRUKTOR BIEGANIA TEAM

Niezapłacone

244. Uczestnik anonimowy 187 B2km / M POL Izbicko

Zapłacone

245. Uczestnik anonimowy 188 B2km / M DEU De

Zapłacone

246. Wyleżoł Piotr 189 B10km / M POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

247. Wyrwich Dawid 190 B10km / M POL Kielcza Kulson Squaters

Zapłacone

248. Wysada Maria 191 B10km / K POL Olszowa

Zapłacone

249. Zajdel Dariusz 192 B10km / M POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

250. Zajdel Mirosława 193 B10km / K POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

251. Zebzda Joanna 194 B2km / K POL Opole

Zapłacone

252. Zelek Dawid 195 B10km / M POL Skorogoszcz Trenuje raz do Roku

Zapłacone

253. Zelmanowicz-Szłapa Ewa 197 B10km / K MGI
POL Izbicko Izbicko W Biegu

Zapłacone

254. Zelmanowicz-Szłapa Ewa 196 B2km / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

255. Zwiech Marta - B10km / K MGI
POL Otmice

Niezapłacone

256. Zyła Katarzyna 198 B10km / K POL Tarnów Opolski Opole biega

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU