Gaz-System na Piątkę!

Kędzierzyn-Koźle
15.09.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Badura Tomasz 2 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

2. Bajer Ewa 3 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

3. Bąk Tymoteusz 13 Bieg 5 km / M POL Gliwice i-systems.pl

Zapłacone

4. Banasiak Tomasz 4 Bieg 5 km / M POL Racibórz

Zapłacone

5. Banaszkiewicz Tomasz 5 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

6. Baron Beata 6 Bieg 5 km / K POL Biedrzychowice Amator

Zapłacone

7. Barska Agnieszka 7 Bieg 5 km / K POL Gogolin

Zapłacone

8. Barski Jakub 8 Bieg 5 km / M POL Gogolin

Zapłacone

9. Barth Marcin 9 Bieg 5 km / M POL Leśnica

Zapłacone

10. Bartkowiak Magdalena 10 Bieg 5 km / K POL Kędzierzynie-Koźlu

Zapłacone

11. Bartnik Anna 11 Bieg 5 km / K SI
POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

12. Bawoł Adam 12 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie K S Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

13. Bick Robert 14 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle CZEMPJON TEAM

Zapłacone

14. Bielińska Magdalena 15 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

15. Bieliński Piotr 16 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek

Zapłacone

16. Błach Łukasz 17 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

17. Bodnar Izabela 18 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle amator

Zapłacone

18. Bonk Tomasz 19 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn-Kozle Napalone dziki

Zapłacone

19. Borek Jadwiga 20 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle Active Eagles Pro

Zapłacone

20. Born Marcin 21 Bieg 5 km / M SI
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Zapłacone

21. Bożek Justyna 22 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Wellfit

Zapłacone

22. Bryla Ireneusz 23 Bieg 5 km / M POL Domecko Victoria

Zapłacone

23. Bryś Ewa 24 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

24. Budzińska Agnieszka 25 Bieg 5 km / K POL Ujazd Budziki Ujazd

Zapłacone

25. Budziński Paweł 26 Bieg 5 km / M POL Ujazd Klub Budziki Ujazd

Zapłacone

26. Chajduda Klaudia 27 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

27. Chałupczak Małgorzata 28 Bieg 5 km / K POL Brynica

Zapłacone

28. Chatys Przemysław 29 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Akademia Biegania / KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

29. Chmielewski Mateusz 30 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

30. Chodyniecki Marcin 31 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

31. Chodyniecki Paweł 32 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

32. Ciastko Jarek 33 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle PARKRUN KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

33. Cwynar Rafał 34 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

34. Czajkowski Marek 35 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle TiimBO

Zapłacone

35. Czak Tomasz 36 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Kompani

Zapłacone

36. Czekaj Justyna 37 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁKEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

37. Czernek Darek 38 Bieg 5 km / M POL Gogolin Gogolin biega

Zapłacone

38. Czuba Krzysztof 39 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

39. Datka Robert 40 Bieg 5 km / M POL Katowice

Zapłacone

40. Depta Michał 41 Bieg 5 km / M POL Racibórz

Zapłacone

41. Drajewicz Magdalena 42 Bieg 5 km / K POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

42. Dyczek Barbara 43 Bieg 5 km / K SI
POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

43. Dyczek Klaudia 44 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

44. Dziekan Katarzyna 45 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Zapłacone

45. Dziwińska Barbara 46 Bieg 5 km / K POL Bierawa Napalone dziki

Zapłacone

46. Dziwiński Grzegorz 47 Bieg 5 km / M POL Bierawa Napalone dziki

Zapłacone

47. Emerling-Kaźmierczak Anita 48 Bieg 5 km / K POL Chorula

Zapłacone

48. Falba Andrzej 49 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Dzikie Żółwie

Zapłacone

49. Frątczak Sylwester 50 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

50. Frelich Mateusz 51 Bieg 5 km / M POL Żory HRmax Żory

Zapłacone

51. Fulara Patryk 52 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

52. Furcińska Magdalena 53 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

53. Furman Dawid 54 Bieg 5 km / M POL Błażejowice Dla Milusi

Zapłacone

54. Gaj Monika 55 Bieg 5 km / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

55. Giet Adam 56 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

56. Giet Karolina 57 Bieg 5 km / K POL Dziergowice

Zapłacone

57. Giet Magdalena 58 Bieg 5 km / K POL Dziergowice

Zapłacone

58. Giet Małgorzata 59 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

59. Gnyla Adam 60 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

60. Godulla Paweł 61 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Optyk maxima

Zapłacone

61. Gogolin Jerzy 62 Bieg 5 km / M POL Zabrze Parkrun Katowice

Zapłacone

62. Gola Krzysztof 63 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

63. Gorczyca Samanta 64 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

64. Gorski Radosław 65 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Kozle Brak

Zapłacone

65. Gruchot Małgorzata 66 Bieg 5 km / K POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

66. Grygiel Boleslaw 67 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn-Kozle Parkrun Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

67. Grzonka Damian 68 Bieg 5 km / M POL Reńska Wieś

Zapłacone

68. Grzyb Tymoteusz 69 Bieg 5 km / M POL Biedrzychowice Anton Team

Zapłacone

69. Guzek Izabela 70 Bieg 5 km / K POL Opole

Zapłacone

70. Halusiak Szymon 71 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Brak

Zapłacone

71. Hałajko Jarek 72 Bieg 5 km / M POL Opole Wiesiek Team

Zapłacone

72. Hańcza Krzysztof 73 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

73. Hańczuk Emilia 74 Bieg 5 km / K POL Krapkowice

Zapłacone

74. Harnus Damian 75 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

75. Harynek Robert 76 Bieg 5 km / M POL Krapkowice

Zapłacone

76. Hencel Adam 77 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

77. Herbeć-Labocha Magdalena 78 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

78. Herud Magdalena 79 Bieg 5 km / K POL Pietrowice Wielkie EKO-OKNA RUNNERS

Zapłacone

79. Holeczek Dominika 80 Bieg 5 km / K POL Krapkowice

Zapłacone

80. Holeczek Marcin 81 Bieg 5 km / M POL Chorzów Born Tu Bi Lotac

Zapłacone

81. Horniak Andrzej 82 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

82. Horniak Ewelina 83 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

83. Ilczyszyn Dominika 84 Bieg 5 km / K POL Zabrze Drim Tim Głogówek running

Zapłacone

84. Iwanejko Izabela 85 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

85. Iwanicka Alina 86 Bieg 5 km / K POL Kietrz Ks gryf kietrz

Zapłacone

86. Iwański Józef 87 Bieg 5 km / M POL Krapkowice

Zapłacone

87. Jabłoński Łukasz 88 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

88. Jakubiec Roman 89 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KLUB SPORTOWY KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

89. Janczura Marzena 90 Bieg 5 km / K POL Kietrz Wawrzinek team

Zapłacone

90. Jankowska Ala 91 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

91. Janoszek Julia 92 Bieg 5 km / K POL Steblów

Zapłacone

92. Jarzebska Joanna 93 Bieg 5 km / K POL Brzezce

Zapłacone

93. Jastrząbek Adam 94 Bieg 5 km / M POL Urbanowice JASTRZĄB TEAM

Zapłacone

94. Jeszke Arkadiusz 95 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

95. Jochimczyk Witek 96 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

96. Kacprzak Grzegorz 97 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

97. Kalinowski Zbigniew 98 Bieg 5 km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

98. Kałwak Michał 99 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Latający Holender to ja

Zapłacone

99. Kałwak Tomasz 100 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle amator

Zapłacone

100. Uczestnik anonimowy 101 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

101. Kawoń Andrzej 102 Bieg 5 km / M SI
POL Namysłów

Zapłacone

102. Kazimierczuk Monika 103 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

103. Kędziera Krzysiek 104 Bieg 5 km / M POL Bierawa NAPALONE DZIKI

Zapłacone

104. Klonowska Monika 105 Bieg 5 km / K POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

105. Klonowski Paweł 106 Bieg 5 km / M POL Racibórz Klub Biegam Bo Lubię Racibórz

Zapłacone

106. Kłosowska-Paprot Daria 107 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

107. Kobylanski Piotr 108 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn Kozle

Zapłacone

108. Kochon Łukasz 109 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

109. Kołdyka-Gawron Marzena 110 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

110. Kopania Krzysztof 111 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Kozle

Zapłacone

111. Kopeć Mateusz 112 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

112. Kopka Arkadiusz 113 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie Kopki team

Zapłacone

113. Kosztubajda Marek 114 Bieg 5 km / M POL Dąbrówka

Zapłacone

114. Kowalski Marcin 115 Bieg 5 km / M POL Opole

Zapłacone

115. Kowynia Grzegorz 116 Bieg 5 km / M POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

116. Kozdęba Katarzyna 117 Bieg 5 km / K POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

117. Kozielska Karina 118 Bieg 5 km / K POL Opole

Zapłacone

118. Kozioł Adrian 119 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

119. Kramarczyk Mateusz 120 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

120. Krasny Szymon 121 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

121. Krawczyk Marta 122 Bieg 5 km / K POL Zawadzkie

Zapłacone

122. Kręcichwost Kamil 124 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

123. Krekora Paulina 123 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

124. Kryń Grzegorz 125 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

125. Kubień Adam 126 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĒDZIERZYN-KOZLE

Zapłacone

126. Kucharczyk Benedykt 127 Bieg 5 km / M POL Boronów Jedność Boronów

Zapłacone

127. Kudlek Krzysztof 128 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

128. Kulik Mateusz 129 Bieg 5 km / M POL Domecko

Zapłacone

129. Kulik Nina 130 Bieg 5 km / K POL Strzelce Opolskie Strzelce Opolskie

Zapłacone

130. Kupka Jacek 131 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

131. Kuś Tomasz 132 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

132. Kuś-Poczta Ewa 133 Bieg 5 km / K POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

133. Kwiecień-Wrzosek Katarzyna 134 Bieg 5 km / K POL Rybnik

Zapłacone

134. Lena Magda 135 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

135. Lepich Tomasz 136 Bieg 5 km / M POL Zakrzów

Zapłacone

136. Lesinski Leszek 137 Bieg 5 km / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

137. Lipski Jakub 138 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Koziołek

Zapłacone

138. Lipski Przemek 139 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Start Kłodnica

Zapłacone

139. Ludwiczak Barbara 140 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

140. Ludwiczak Bogdan 141 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn-Kozle Napalone Dziki

Zapłacone

141. Łucarz Jolanta 142 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Zapłacone

142. Łuczak Patryk 143 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

143. Łukaszczykiewicz Tomasz 144 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

144. Majchrzak Marcin 145 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Holbox Runners

Zapłacone

145. Majewska-Szymczyk Joanna 146 Bieg 5 km / K POL Gogolin Mistral’s Team

Zapłacone

146. Maksim Arek 147 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

147. Malinowska Aleksandra 148 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

148. Malinowski Leszek 149 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

149. Malisz Agnieszka 150 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

150. Malorny Tomasz 151 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Kozle

Zapłacone

151. Mańka Piotr 152 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

152. Martyniuk Ryszard 153 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

153. Mastalerz Michał 154 Bieg 5 km / M POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

154. Matioszek Patryk 155 Bieg 5 km / M POL Racibórz Smerfy biegają razem po 0,7

Zapłacone

155. Matysiok Dominik 156 Bieg 5 km / M POL Zawada

Zapłacone

156. Mazurek Andrzej 157 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

157. Michniewicz Tadeusz 158 Bieg 5 km / M POL Knurów Niezrzeszony

Zapłacone

158. Uczestnik anonimowy 159 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

159. Mierzejewski Marek 160 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

160. Mikler Marcin 161 Bieg 5 km / M POL Prudnik

Zapłacone

161. Miłek Damian 162 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle SGS Polska

Zapłacone

162. Monieta Piotr 163 Bieg 5 km / M POL Pietna

Zapłacone

163. Mroczka Katarzyna 164 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

164. Nawa Waldemar 165 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

165. Nawaryńska Ewa 166 Bieg 5 km / K POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

166. Niemiec Damian 167 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Kożle Kolegium Sędziów Opolski Związek Piłki Nożnej

Zapłacone

167. Nowak Adrian 168 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

168. Nowak Michał 169 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

169. Nowakowska-Gorska Magdalena 170 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Kozle Brak

Zapłacone

170. Nowosielska Sabina 1 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

171. Uczestnik anonimowy 171 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

172. Olejnik Danuta 172 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

173. Olejnik Rafał 173 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Zapłacone

174. Osak Małgorzata 174 Bieg 5 km / K POL Zawadzkie

Zapłacone

175. Osiecka Anna 175 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Klub Sportowy Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

176. Osiński Ryszard 176 Bieg 5 km / M POL Opole niezrzeszony

Zapłacone

177. Ossowski Arkadiusz 177 Bieg 5 km / M POL Głogówek

Zapłacone

178. Oszek Karolina 178 Bieg 5 km / K POL Racibórz Wawrzinek Team

Zapłacone

179. Owczarek Łukasz 179 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

180. Pabian Klaudia 180 Bieg 5 km / K POL Prudnik

Zapłacone

181. Parusel Sonia 181 Bieg 5 km / K POL Stara Kuźnia parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

182. Paterek Marek 182 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice MULTIFIT

Zapłacone

183. Patla Sabina 183 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

184. Patla Sławek 184 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

185. Piotrowski Sebastian 185 Bieg 5 km / M POL Rybnik

Zapłacone

186. Piśniak Agnieszka 186 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

187. Pl Kryptourzednik 187 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Mgr Ocr

Zapłacone

188. Pławiak Rafał 188 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle wolny strzelec

Zapłacone

189. Podgórski Piotr 189 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

190. Popiel Mariusz 190 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Kedzierzyn kozle

Zapłacone

191. Poślednia Teresa 191 Bieg 5 km / K POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

192. Pośniak Tomasz 192 Bieg 5 km / M POL Zimna Wódka

Zapłacone

193. Przybył Elżbieta 193 Bieg 5 km / K POL Radzionków Cidry Lotajom

Zapłacone

194. Przybył Rafał 194 Bieg 5 km / M POL Radzionków

Zapłacone

195. Przybyła Kinga 195 Bieg 5 km / K POL Bierawa Napalone dziki

Zapłacone

196. Pulst Andrzej 196 Bieg 5 km / M POL Większyce Parawanowiec

Zapłacone

197. Pustułka Adam 197 Bieg 5 km / M POL Głogówek Drim Tim Głogówek running

Zapłacone

198. Pytel Adam 198 Bieg 5 km / M POL Racibórz

Zapłacone

199. Raczkowski Albert 199 Bieg 5 km / M POL Brzeg

Zapłacone

200. Rams Elżbieta 200 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle KS ,,KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

201. Rencz Małgorzata 201 Bieg 5 km / K POL Orzesze -

Zapłacone

202. Restel Anna 202 Bieg 5 km / K POL Brzeźce

Zapłacone

203. Retkiewicz Robert 203 Bieg 5 km / M POL Krapkowice brak

Zapłacone

204. Rogowski Michał 204 Bieg 5 km / M SI
POL Kędzierzyn-Koźle START KATOWICE

Zapłacone

205. Rudolf Jacek 205 Bieg 5 km / M SI
POL Krapkowice

Zapłacone

206. Ruzik Piotr 206 Bieg 5 km / M POL Opole GKS Piomar

Zapłacone

207. Ryzner Ireneusz 207 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn Kozle

Zapłacone

208. Sadłowska Agnieszka 208 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

209. Samelski Błażej 209 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

210. Sarna Przemek 210 Bieg 5 km / M POL Opole

Zapłacone

211. Schramowski Florian 211 Bieg 5 km / M POL Maciowakrze

Zapłacone

212. Sebesta-Jabłońska Karolina 212 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

213. Seniszyn Dariusz 213 Bieg 5 km / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

214. Sieniawska Janina 214 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

215. Skalska Anna 215 Bieg 5 km / K POL Bytom Carbon OCR Racing Team Festiwal Biegowy W Krynicy Zdrój

Zapłacone

216. Skiba Łukasz 216 Bieg 5 km / M POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

217. Skrzypczak Beata 217 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

218. Skrzypczak Grzegorz 218 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Running DJ Team / Activ Eagles Pro

Zapłacone

219. Ślusarska Przemysław 251 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

220. Słotosz Waldemar 219 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

221. Smiech Monika 220 Bieg 5 km / K POL Większyce Większyce

Zapłacone

222. Śmietana Grzegorz 252 Bieg 5 km / M POL Racibórz EasyRun Racibórz

Zapłacone

223. Sobczak Slawek Halina 221 Bieg 5 km / M POL Raciborz

Zapłacone

224. Uczestnik anonimowy 222 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

225. Sobota Martin 223 Bieg 5 km / M POL Chróścice

Zapłacone

226. Sowa Sylwia 224 Bieg 5 km / K POL Zawadzkie

Zapłacone

227. Śpikowska Agnieszka 253 Bieg 5 km / K POL Chrząstowice

Zapłacone

228. Stachowicz Szymon 225 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

229. Stadnik Andrzej 226 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

230. Stanisz Marcin 227 Bieg 5 km / M POL Pyskowice Night Runners Pyskowice

Zapłacone

231. Stańko Marcin 228 Bieg 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

232. Starczewski Wojciech 229 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

233. Starostka Andrzej 230 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

234. Starostka Jacek 231 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

235. Staszewski Konrad 232 Bieg 5 km / M POL Sosnowiec #czeladzbiega

Zapłacone

236. Stefański Jarosław 233 Bieg 5 km / M POL Chorzów AugusTeam

Zapłacone

237. Stolarek Ewa 234 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

238. Suchowiecka Patrycja 235 Bieg 5 km / K POL Ruda Śląska TL POGOŃ RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

239. Surmiak-Kopka Kamila 236 Bieg 5 km / K POL Strzelce Opolskie Kopki team

Zapłacone

240. Sutor-Ziemba Marta 237 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

241. Świder Iwona 254 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

242. Świerczek Mariusz 255 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

243. Syta Eliasz 238 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

244. Szatkowska Grażyna 239 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

245. Szczepańska Bożena 240 Bieg 5 km / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

246. Szeja Urszula 241 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

247. Szeszko Kamil 242 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

248. Szubart Krzysztof 243 Bieg 5 km / M POL Racibórz

Zapłacone

249. Szustak Joanna 244 Bieg 5 km / K POL Opole Szustaki Team

Zapłacone

250. Szustak Maciej 245 Bieg 5 km / M POL Opole Szustaki Team

Zapłacone

251. Szymańska Anna 246 Bieg 5 km / K PCN Stare Koźle

Zapłacone

252. Szymańska Lucyna 247 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle OSP Kłodnica

Zapłacone

253. Szymczyk-Wiaderek Iwona 248 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Zapłacone

254. Szymkowiak Paweł 249 Bieg 5 km / M POL Kotlarnia

Zapłacone

255. Szyszko Robert 250 Bieg 5 km / M POL Głogówek

Zapłacone

256. Tarasiewicz Iwona 256 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

257. Targosz Paulina 257 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

258. Tomaka Krystian 258 Bieg 5 km / M POL Ujazd CZEMPJON TEAM

Zapłacone

259. Tomaszek Grzegorz 259 Bieg 5 km / M POL Kraków Anton Team/Nowa Huta Team

Zapłacone

260. Tomaszek Wojciech 260 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

261. Tułnowski Rafał 261 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

262. Urbanowski Marcin 262 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

263. Wacławczyk Rafał 263 Bieg 5 km / M POL Zakrzów

Zapłacone

264. Waligórski Robert 264 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

265. Walkiewicz Lidia 265 Bieg 5 km / K POL Górki Śląskie

Zapłacone

266. Wciseł Agnieszka 266 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

267. Wciseł Paweł 267 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

268. Węcławowicz Przemek 269 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

269. Węgrzyk Eugeniusz 270 Bieg 5 km / M POL Nieznaszyn niezrzeszony

Zapłacone

270. Węgrzyk Roman 271 Bieg 5 km / M POL Ujazd Romus Team-Ujazd

Zapłacone

271. Wencel Robert 268 Bieg 5 km / M SI
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

272. Wiener Robert 272 Bieg 5 km / M POL Leśnica MultiFit

Zapłacone

273. Wiercioch Tomasz 273 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

274. Wilk Dariusz 274 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Miejsce Kłodnickie

Zapłacone

275. Wilk Sebastian 275 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta-Jabłońska

Zapłacone

276. Wilpert Beata 276 Bieg 5 km / K POL Kedzierzyn-Kozle

Zapłacone

277. Winder Weronika 277 Bieg 5 km / K POL Boguchwałów DAR-BUD TEAM

Zapłacone

278. Winkler Justyna 278 Bieg 5 km / K POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

279. Wiszowaty Andrzej 279 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle NIEZRZESZONY

Zapłacone

280. Wojnar Oksana 280 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

281. Wolak Małgorzata 281 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle BERGSON TEAM RUN

Zapłacone

282. Wołkonowski Krzysztof 282 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

283. Wośko Jan 283 Bieg 5 km / M SI
POL Krapkowice

Zapłacone

284. Woznicka Anna 284 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

285. Wyleżoł Piotr 285 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

286. Wyszka Aleksandra 286 Bieg 5 km / K POL Walce

Zapłacone

287. Uczestnik anonimowy 287 Bieg 5 km / K POL Walce

Zapłacone

288. Wyszynska Karina 288 Bieg 5 km / K POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

289. Zadrożny Zbigniew 289 Bieg 5 km / M POL Walce

Zapłacone

290. Zauściński Tomasz 290 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

291. Zdon Paweł 291 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

292. Żegleń Agnieszka 298 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

293. Zembrzuski Krzysztof 292 Bieg 5 km / M POL Brzeźce Napalone Dziki

Zapłacone

294. Zieba Anna 293 Bieg 5 km / K POL Kietrz Dar Bud-Team

Zapłacone

295. Zieliński Grzegorz 294 Bieg 5 km / M POL Racibórz

Zapłacone

296. Uczestnik anonimowy 295 Bieg 5 km / M POL Gliwice

Zapłacone

297. Żytko Magdalena 299 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

298. Żytko Piotr 300 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

299. Zyzik Rafał 296 Bieg 5 km / M POL Kedzierzyn-Kozle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

300. Zyzik Tymon 297 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle NAPALONE DZIKI

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU