Destroyer Race - Hard - Fala Zniszczenia - 10km ELITE

Hoża, Mieroszów, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Babiichuk Ihor - Fala 2 / M20 UKR Twardogóra
Boćko Krzysztof - Fala 1 / M30 POL Psary Wataha

Zapłacone

Bomba Piotr - Fala 1 / M30 POL Tychy Husaria Race Team

Zapłacone

Brzoska Piotr - Fala 2 / M20 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

Byrczek Michał - Fala 1 / M30 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

Cieśla Krzysztof - Fala 1 / M20 POL Kostrzyn Nad Odrą WF Kostrzyn

Zapłacone

Dąbkowski Michał - Fala 2 / M20 POL Racibórz
Dargacz Dominik - Fala 1 / M20 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Dereczenik Norbert - Fala 1 / M20 POL Stańsk Wf-team

Zapłacone

Długosz Łukasz - Fala 1 / M20 POL Zielona Góra Husaria Race Team

Zapłacone

Dul Dariusz - Fala 1 / M40 POL Świebodzice MAD RUNNERS WAŁBRZYCH
Dwojak Sara - Fala 1 / K20 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Frydrych Andrzej - Fala 2 / M40 POL Wrocław CT Retro Team

Zapłacone

Gawroniuk Paulina - Fala 1 / K20 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Grobelna Aleksandra - Fala 1 / K20 POL Brzeg Dolny xRunners

Zapłacone

Jachira Klaudia - Fala 2 / K20 POL Lubomyśl trener24h.com.pl

Zapłacone

Jachira Patryk - Fala 2 / M20 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Januszewski Bartosz - Fala 1 / M20 POL Warszawa Koniuchy OCR

Zapłacone

Jarosz David - Fala 1 / M30 POL Bystrzyca Kłodzka xRunners

Zapłacone

Jukowski Jarek - Fala 1 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Juszczyk Jarosław - Fala 2 / M30 POL Wodzisław Śląski Gosław Sport Center

Zapłacone

Kalinin Jarosław - Fala 1 / M20 POL Wrocław xRunners

Zapłacone

Kaliszyk Grzegorz - Fala 1 / M40 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Karpowicz Jakub - Fala 1 / M20 POL Kamienna Góra MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

Kasza Rafał - Fala 1 / M30 POL Zielona Góra HUSARIA RACE TEAM

Zapłacone

Kawalec Oliwer - Fala 1 / M40 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Kłosok Adam - Fala 2 / M20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Komandera Robert - Fala 2 / M20 POL Katowice Ekipa No Pain

Zapłacone

Kozłowska Dagmara - Fala 1 / K20 POL Kostrzyn Nad Odrą Wf Kostrzyn

Zapłacone

Krzemiński Kamil - Fala 1 / M20 POL Dzierżoniów Wataha

Zapłacone

Laskowski Marcin - Fala 2 / M30 POL Nowa Ruda Aktywna Nowa Ruda
Laskowski Tomasz - Fala 2 / M30 POL Szczecin Piękni i Bestie

Zapłacone

Leśniak Dorota - Fala 2 / K40 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Leśniak Grzegorz - Fala 2 / M40 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Limanowska Olga - Fala 2 / K20 POL Warszawa trener24h.com.pl

Zapłacone

Lisowski Adam - Fala 2 / M30 POL Mysłowice SOCIOS SILESIA
Lisowski Grzegorz - Fala 2 / M30 POL Świętochłowie SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M30 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Łaptuch Grzegorz - Fala 1 / M30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Łosiński Krzysztof - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych MAD RUNNERS

Zapłacone

Łuczak Tomasz - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Łyko Marta - Fala 1 / K30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Makaryk Kamil - Fala 2 / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Małek Rafał - Fala 1 / M30 POL Wrocław Wataha

Zapłacone

Matyja Rafał - Fala 2 / M20 POL Jelenia Góra Nwk Team
Michalak Michał - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Nadtoka Andrii - Fala 2 / M20 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

Nawrocki Łukasz - Fala 2 / M20 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

Olszewski Wojciech - Fala 1 / M20 POL Wałbrzych MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

Oniszczuk Bartosz - Fala 1 / M30 POL Rębiszów Twardziele team Bogatynia

Zapłacone

Papiór Jolanta - Fala 1 / K20 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

Paprocka Sylwia - Fala 1 / K30 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Pastuszka Pawel - Fala 2 / M30 POL Złoty Stok ABY DO METY
Piech Dawid - Fala 2 / M30 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

Pielatowski Adam - Fala 2 / M30 POL Poznań Dirty Sparrows

Zapłacone

Pietrzyk Dawid - Fala 2 / M20 POL Chorzów Ekipa No Pain

Zapłacone

Piotrowski Damian - Fala 2 / M40 POL Wrocław xRunnres

Zapłacone

Prządka Marcin - Fala 1 / M20 POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

Ruszczyński Przemysław - Fala 1 / M40 POL Wałbrzych 1000 BURPEE KLUB

Zapłacone

Selianin Dmytro - Fala 2 / M30 POL Tarnowskie Góry SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Soboń Krystian - Fala 2 / M20 POL Radziądz OpenBrokers TEAM
Szczepański Grzegorz - Fala 1 / M30 POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

Szymański Bartosz - Fala 1 / M30 POL Świdnica Wataha

Zapłacone

Tarka Andrzej - Fala 1 / M40 POL Zelów Husaria Race Team
Tonderys Szymon - Fala 1 / M20 POL Wrocław Kosmiczne pieczarki

Zapłacone

Uldynowicz Bartosz - Fala 2 / M30 POL Gryfice Dirty Sparrows
Wiatr Damian - Fala 1 / M20 POL Czadrów #ZAWROTNIAK TEAM

Zapłacone

Zieleniecki Mirosław - Fala 1 / M40 POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Fala 1 / M30 POL Miłomłyn WATAHA

Zapłacone

Żołnierek Wojciech - Fala 2 / M30 POL Poznań Dirty Sparrows
Zywer Urszula - Fala 1 / K20 POL Żarów WATAHA

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU