Destroyer Race

Rybnica Leśna, Polska
12.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antoniak Grzegorz 1 Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 201 BD / K POL Mieroszów

Bezpłatne

3. Bogacki Tomasz 2 Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

4. Bogdańska Katarzyna - Open / K POL Opole Kassiafit

Niezapłacone

5. Bogucka Katarzyna - 5km / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

6. Bujnowski Marcin - Elita / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

7. Bukalska Ilona - Open / K POL Kamienna Góra

Niezapłacone

8. Busz Anna 202 BD / K POL Mieroszów Mad Runners Wałbrzych

Bezpłatne

9. Busz Monika 3 Open / K POL Mieroszów Madruneŕs Wałbrzych

Zapłacone

10. Cierczek Rafał - 5km / M POL Rogów Sobócki Super Saiyans

Niezapłacone

11. Czapla Krystian 4 Open / M POL Bolesławiec

Zapłacone

12. Filip Kamil 5 5km / M POL Brodowo

Zapłacone

13. Fornalik Paweł 6 Open / M POL Zamość

Zapłacone

14. Gałan Martyna 203 BD / K POL Mieroszów kojoty

Bezpłatne

15. Gałan Tomasz 7 5km / M POL Mieroszów Kojoty

Zapłacone

16. Garncarz Piotr 8 Open / M POL Kłodzko

Zapłacone

17. Gawonicz Katarzyna - Open / K POL Nowe Siodło

Niezapłacone

18. Gdańska Paulina - Open / K POL Wałbrzych

Niezapłacone

19. Gierwatowska Patrycja 9 5km / K POL Milikowice

Zapłacone

20. Gierwatowski Tomasz 10 5km / M POL Milikowice

Zapłacone

21. Gladchenko Yuliya - Elita / K PCN Wrocław WATAHA

Niezapłacone

22. Godek Krystian 204 BD / M POL Wałbrzych Krystek

Bezpłatne

23. Golda Michał - 5km / M POL Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

24. Gołas Jerzy 11 Open / M POL Polanica

Zapłacone

25. Górniaczyk Agnieszka 12 Open / K POL Mieroszów MADRUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

26. Gzik Roman - Open / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

27. Herman Marcin - Elita / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

28. Ilski Wojciech 13 Open / M POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

29. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Przemyśl WATAHA

Niezapłacone

30. Jasińska Małgorzata 14 Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

31. Jurko Dawid - Elita / M POL Legnica Sami Swoi

Niezapłacone

32. Jurko Iwona - Elita / K POL Legnica Sami Swoi

Niezapłacone

33. Kaleta Marcin 15 Open / M POL Świdnica

Zapłacone

34. Kalinowski Daniel - Elita / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

35. Kaliszyk Grzegorz 16 Elita / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

36. Kamińska Ewelina 17 5km / K POL Poznań

Zapłacone

37. Karpowicz Jakub - Elita / M POL Kamienna Góra Mad Runners Wałbrzych

Niezapłacone

38. Kobiela Łukasz 18 Elita / M POL Łódź

Zapłacone

39. Kopeć Stefan - Elita / M POL Oława

Niezapłacone

40. Kosowski Maciej 19 5km / M POL Wałbrzych

Zapłacone

41. Kowal Bartek 20 Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

42. Kowalczyk Dawid - 5km / M POL Stare Bogaczowice Fitzone

Niezapłacone

43. Uczestnik anonimowy 21 Elita / M POL Mieroszów

Zapłacone

44. Koza Tomasz 22 Open / M POL Wrocław

Zapłacone

45. Kroczak Wiktoria - 5km / K POL Międzylesie

Niezapłacone

46. Kruk Marcin - Open / M POL Lubawka

Niezapłacone

47. Kruszyński Jacek - Elita / M POL Nowa Ruda Nowa Ruda Biega

Niezapłacone

48. Kucypera Joanna 23 Open / K POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

49. Kulesza Ireneusz 24 Open / M POL Kowary

Zapłacone

50. Kulpa Dawid 25 Open / M POL Kamienna Góra

Zapłacone

51. Kulpa Helena 205 BD / M POL Swiebodzice

Bezpłatne

52. Kurdzielewicz Patryk 26 5km / M POL Świebodzice

Zapłacone

53. Kuszpit Radosław 27 5km / M POL Tomkowa

Zapłacone

54. Kwiatkowski Mirosław 28 Open / M POL Częstochowa

Zapłacone

55. Legut Paweł 29 5km / M POL Walbrzych

Zapłacone

56. Libiszewski Robert 30 5km / M POL Bolków

Zapłacone

57. Linka Krystian - 5km / M POL Wiechlice

Niezapłacone

58. Lipska Marta 31 Open / K POL Wrocław

Zapłacone

59. Lisowski Grzegorz - Elita / M POL Świętochłowie SOCIOS SILESIA

Niezapłacone

60. Łaptuch Grzegorz - Elita / M POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia

Niezapłacone

61. Uczestnik anonimowy 32 Elita / K POL Wrocław WATAHA

Zapłacone

62. Malesza Krzysztof - Open / M POL Lubawka

Niezapłacone

63. Marcińczyk Maja 206 BD / K POL Mieroszów

Bezpłatne

64. Marcińczyk Oliwier 207 BD / M POL Mieroszów

Bezpłatne

65. Marcinkowski Marek - Elita / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

66. Markowska Wiktoria 208 BD / K POL Wałbrzych Wiki

Bezpłatne

67. Markowski Kacper 209 BD / M POL Wałbrzych

Bezpłatne

68. Markowski Piotr 33 Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

69. Mateja Grzesiek - 5km / M POL Mieroszow Kojoty

Niezapłacone

70. Matyja Rafał - Elita / M POL Jelenia Góra Nwk Team

Niezapłacone

71. Mazurek Tomi 34 Open / M POL Wrocław

Zapłacone

72. Michalak Michał 35 Elita / M POL Wałbrzych Mad Runners Wałbrzych

Zapłacone

73. Mielczarek Patryk - Elita / M POL Oleśnica

Niezapłacone

74. Mostkowski Łukasz 210 BD / M POL Polkowice Tato i Syn Polkowice

Bezpłatne

75. Mostkowski Łukasz 36 Elita / M POL Polkowice Tato i Syn Polkowice

Zapłacone

76. Nawrotny Łukasz 37 Open / M POL Kraków

Zapłacone

77. Niezgoda Tomasz 38 Open / M POL Kłodzko

Zapłacone

78. Nikiel Dariusz 39 Elita / M POL Wągrowiec Dirty Sparrows

Zapłacone

79. Nowaczyk Blanka 211 BD / K POL Mieroszów Mad Runner Wałbrzych

Bezpłatne

80. Nowaczyk Jan 40 Elita / M POL Mieroszów MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

81. Nowaczyk Joanna 41 Open / K POL Mieroszów MADRUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

82. Uczestnik anonimowy 42 Elita / K POL Wałbrzych

Zapłacone

83. Nowakowska Dorota 43 Open / K POL Dzierżoniów

Zapłacone

84. Oniszczuk Bartek - Elita / M POL Rębiszów Twardziele team Bogatynia

Niezapłacone

85. Pałka Jan 44 Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

86. Parakiewicz Zdzisław 45 Open / M POL Mieroszów

Zapłacone

87. Pastuszka Paweł 46 Elita / M POL Ziębice Wataha

Zapłacone

88. Pawlak Tomasz 47 Elita / M POL Świebodzice

Zapłacone

89. Piątkowski Marcin 48 Open / M POL Struga

Zapłacone

90. Uczestnik anonimowy 212 BD / M POL Walbrzych

Bezpłatne

91. Piątkowski Wojtek - Open / M POL Walbrzych

Niezapłacone

92. Plinta Jacek 49 Elita / M POL Jedlnia Zdrój Pitbullteam

Zapłacone

93. Polańczyk Karol - Open / M POL Warszawa

Niezapłacone

94. Polański Jarosław 50 Open / M POL Borówno

Zapłacone

95. Poleska Alicja 51 Open / K POL Opole

Zapłacone

96. Rogalski Marcin - Elita / M POL Świdnica mPower

Niezapłacone

97. Roletowicz Anna 52 Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

98. Romańczuk Roman - Elita / M POL Bolesławiec

Niezapłacone

99. Ruszczyński Przemysław 53 Open / M POL Wałbrzych 1000 BURPEES KLUB

Zapłacone

100. Rybak Grzegorz 54 Open / M POL Kraków

Zapłacone

101. Sarnecki Sylwester - Open / M POL Mieroszów

Niezapłacone

102. Sikora Stefan - Elita / M POL Mieroszów GBM

Niezapłacone

103. Słabosz Arkadiusz 55 5km / M POL Szrotawa NANA Team

Zapłacone

104. Słabosz Nikodem 56 5km / M POL Szprotawa

Zapłacone

105. Socha Mateusz 57 Elita / M POL Kielce

Zapłacone

106. Soja Maja 213 BD / K POL Kamienna Góra

Bezpłatne

107. Sokołowski Daniel 58 5km / M POL Wałbrzych

Zapłacone

108. Spalony Dariusz - Elita / M POL Jelenia Góra

Niezapłacone

109. Stolarek Sebastian 59 Elita / M POL Poznań Husaria Race Team

Zapłacone

110. Sztaba Krzysztof 214 BD / M POL Wałbrzych

Bezpłatne

111. Szwedo Marek - Open / M POL Ełk

Niezapłacone

112. Szymański Bartosz - Elita / M POL Świdnica WATAHA

Niezapłacone

113. Szymański Piotr 60 Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

114. Tajs Kacper 61 Open / M POL Lubawka

Zapłacone

115. Turlej Paweł - Open / M POL Warszawa

Niezapłacone

116. Tutro Przemysław - Elita / M POL Jedlnia Zdrój Pitbullteam

Niezapłacone

117. Ulanicka Katarzyna 62 Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

118. Ulepa Joanna 63 Open / K POL Opole

Zapłacone

119. Vieczorec Lukdan 64 5km / M POL Walbrzych

Zapłacone

120. Wietrzykowski Robert 65 Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

121. Włodarczyk Krzysztof 66 Elita / M POL Głogów

Zapłacone

122. Wójcik Mateusz 67 Open / M POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

123. Wytwer Katarzyna - Open / K POL Bielawa

Niezapłacone

124. Ząbczyńska Agata 69 Open / K POL Kowalowa

Zapłacone

125. Żabicki Michał - Elita / M POL Wałbrzych

Niezapłacone

126. Zając Gabrysia 215 BD / K POL Mieroszów

Bezpłatne

127. Zając Paweł 68 5km / M POL Mieroszów Kojoty

Zapłacone

128. Zając Zuzanna 216 BD / K POL Mieroszów

Bezpłatne

129. Zieleniecki Mirosław 70 Elita / M POL Zgorzelec Twardziele Team Bogatynia

Zapłacone

130. Żurawski Michał - Open / M POL Świdnica

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU