Destroyer Race

Rybnica Leśna, Polska
12.10.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Antoniak Grzegorz - Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

2. Bogacki Tomasz - Open / M POL Wałbrzych Kefir Polska
3. Bogdańska Katarzyna - Open / K POL Opole Kassiafit

Zapłacone

4. Bujnowski Marcin - Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

5. Bukalska Ilona - Open / K POL Kamienna Góra

Zapłacone

6. Cierczek Rafał - 5km / M POL Rogów Sobócki Super Saiyans
7. Czapla Krystian - Open / M POL Bolesławiec

Zapłacone

8. Filip Kamil - 5km / M POL Brodowo
9. Fornalik Paweł - Open / M POL Zamość

Zapłacone

10. Gałan Tomasz - 5km / M POL Mieroszów Kojoty

Zapłacone

11. Garncarz Piotr - Open / M POL Kłodzko

Zapłacone

12. Gawonicz Katarzyna - Open / K POL Nowe Siodło

Zapłacone

13. Gdańska Paulina - Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

14. Gierwatowska Patrycja - 5km / K POL Milikowice

Zapłacone

15. Gierwatowska Patrycja - 5km / K POL Milikowice
16. Gierwatowski Tomasz - 5km / M POL Milikowice

Zapłacone

17. Gladchenko Yuliya - 5km / K PCN Wrocław WATAHA
18. Golda Michał - 5km / M POL Miłoszyce KB Harcownik Jelcz-Laskowice
19. Gołas Jerzy - Open / M POL Polanica

Zapłacone

20. Gruca Bartosz - Elita / M POL Świebodzice

Zapłacone

21. Gzik Roman - Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

22. Herman Marcin - Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

23. Ilski Wojciech - Open / M POL Oborniki Śląskie

Zapłacone

24. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Przemyśl WATAHA
25. Jasińska Małgorzata - Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

26. Jurko Dawid - Elita / M POL Legnica Sami Swoi

Zapłacone

27. Jurko Iwona - Elita / K POL Legnica Sami Swoi

Zapłacone

28. Kaleta Marcin - Open / M POL Świdnica

Zapłacone

29. Kalinowski Daniel - Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

30. Karpowicz Jakub - Elita / M POL Kamienna Góra Mad Runners Wałbrzych
31. Kobiela Łukasz - Elita / M POL Łódź

Zapłacone

32. Kopeć Stefan - Elita / M POL Oława

Zapłacone

33. Kowal Bartek - Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

34. Kowalczyk Dawid - 5km / M POL Stare Bogaczowice Fitzone
35. Uczestnik anonimowy - Elita / M POL Mieroszów

Zapłacone

36. Koza Tomasz - Open / M POL Wrocław

Zapłacone

37. Kroczak Wiktoria - 5km / K POL Międzylesie
38. Kruk Marcin - Open / M POL Lubawka

Zapłacone

39. Kruszyński Jacek - Elita / M POL Nowa Ruda Nowa Ruda Biega

Zapłacone

40. Kucypera Joanna - Open / K POL Kąty Wrocławskie

Zapłacone

41. Kulesza Ireneusz - Open / M POL Kowary

Zapłacone

42. Kurdzielewicz Patryk - 5km / M POL Świebodzice

Zapłacone

43. Kuszpit Radosław - 5km / M POL Tomkowa

Zapłacone

44. Kwiatkowski Mirosław - Open / M POL Częstochowa

Zapłacone

45. Lipska Marta - Open / K POL Wrocław

Zapłacone

46. Łaptuch Grzegorz - Elita / M POL Bogatynia Twardziele Team Bogatynia
47. Malesza Krzysztof - Open / M POL Lubawka

Zapłacone

48. Marcinkowski Marek - Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

49. Markowski Piotr - Open / M POL Wałbrzych
50. Mateja Grzesiek - 5km / M POL Mieroszow Kojoty
51. Mielczarek Patryk - Elita / M POL Oleśnica
52. Mostkowski Łukasz - Elita / M POL Polkowice Tato i Syn Polkowice
53. Nawrotny Łukasz - Open / M POL Kraków

Zapłacone

54. Niezgoda Tomasz - Open / M POL Kłodzko

Zapłacone

55. Nowaczyk Jan - Elita / M POL Mieroszów MAD RUNNERS WAŁBRZYCH

Zapłacone

56. Uczestnik anonimowy - Elita / K POL Wałbrzych

Zapłacone

57. Nowakowska Dorota - Open / K POL Dzierżoniów

Zapłacone

58. Oniszczuk Bartek - Elita / M POL Rębiszów Twardziele team Bogatynia
59. Pałka Jan - Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

60. Parakiewicz Zdzisław - Open / M POL Mieroszów

Zapłacone

61. Pawlak Tomasz - Elita / M POL Świebodzice

Zapłacone

62. Piątkowski Marcin - Open / M POL Struga

Zapłacone

63. Uczestnik anonimowy - BD / M POL Walbrzych

Bezpłatne

64. Piątkowski Wojtek - Open / M POL Walbrzych
65. Plinta Jacek - Elita / M POL Jedlnia Zdrój Pitbullteam

Zapłacone

66. Polańczyk Karol - Open / M POL Warszawa
67. Polański Jarosław - Open / M POL Borówno

Zapłacone

68. Poleska Alicja - Open / K POL Opole

Zapłacone

69. Rogalski Marcin - Elita / M POL Świdnica mPower

Zapłacone

70. Roletowicz Anna - Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

71. Romańczuk Roman - Elita / M POL Bolesławiec

Zapłacone

72. Rybak Grzegorz - Open / M POL Kraków

Zapłacone

73. Sarnecki Sylwester - Open / M POL Mieroszów

Zapłacone

74. Sikora Stefan - Elita / M POL Mieroszów GBM

Zapłacone

75. Socha Mateusz - Elita / M POL Kielce

Zapłacone

76. Spalony Dariusz - Elita / M POL Jelenia Góra

Zapłacone

77. Sztaba Krzysztof - BD / M POL Wałbrzych

Bezpłatne

78. Szwedo Marek - Open / M POL Ełk

Zapłacone

79. Szymański Bartosz - Elita / M POL Świdnica WATAHA
80. Szymański Piotr - Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

81. Tajs Kacper - Open / M POL Lubawka

Zapłacone

82. Tutro Przemysław - Elita / M POL Jedlnia Zdrój Pitbullteam

Zapłacone

83. Ulanicka Katarzyna - Open / K POL Wałbrzych

Zapłacone

84. Ulepa Joanna - Open / K POL Opole

Zapłacone

85. Wietrzykowski Robert - Open / M POL Wałbrzych

Zapłacone

86. Włodarczyk Krzysztof - Elita / M POL Głogów

Zapłacone

87. Wytwer Katarzyna - Open / K POL Bielawa

Zapłacone

88. Ząbczyńska Agata - Open / K POL Kowalowa

Zapłacone

89. Żabicki Michał - Elita / M POL Wałbrzych

Zapłacone

90. Zając Paweł - 5km / M POL Mieroszów Kojoty

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU