Cross Saturna - Biegi Dzieci

Czeladź
31.08.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Albera Wiktoria - 400m / K POL Czeladz

Zapłacone

2. Cieśla Aleksandra - 200m / K POL Piekary Śląskie LECYMY Durś

Niezapłacone

3. Cieśla Natalia - 200m / K POL Piekary Śląskie Lecymy Durś

Zapłacone

4. Duda Bartosz - 800m / M POL Sosnowiec

Zapłacone

5. Głodowicz Julia - 400m / K POL Czeladź Mosir tkkf saturn czeladź

Zapłacone

6. Gołębiowska Kielan Agata - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

7. Grzelak Mateusz - 400m / M POL Sosnowiec

Zapłacone

8. Gwóźdź Basia - 200m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

9. Gwóźdź Eryk - 400m / M POL Londyn

Zapłacone

10. Gwóźdź Karolina - 400m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

11. Gwóźdź Olaf - 200m / M POL Londyn

Zapłacone

12. Hoły Emil - 400m / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

13. Kantorski Antek - 200m / M POL Siemianowice Śląskie

Zapłacone

14. Kapa Adam - 400m / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

15. Kaszuba Lilianna - 200m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

16. Kaszuba Oliwier - 800m / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

17. Kluk Lea - 200m / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

18. Korczak Alan - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

19. Korczak Fabian - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

20. Kosteczka Hanna - 200m / K POL Siewierz

Zapłacone

21. Kotras Emilia - 400m / K POL Czeladź

Zapłacone

22. Krakowiak Antoni - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

23. Kumur Wojciech - 800m / M POL Czeladź

Niezapłacone

24. Kumur Wojtek - 800m / M POL Czeladź

Zapłacone

25. Ligenza Hanna - 200m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

26. Lis-Kubaja Monika - 200m / M POL Czeladz

Zapłacone

27. Lis-Kubaja Monika - 200m / M POL Czeladz

Niezapłacone

28. Lorenczyk Anna - 200m / K POL Sosnowiec

Zapłacone

29. Łukaszewska Maja - 200m / K POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

30. Łukaszewski Dominik - 200m / M POL Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

31. Łyczba Oskar - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

32. Madetko Nadia - 400m / K POL Czeladź #Czeladź Biega

Zapłacone

33. Malciak Jerzy - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

34. Malciak Józefina - 200m / K POL Czeladź

Zapłacone

35. Małecki Dominik - 200m / M POL Ruda Śląska

Niezapłacone

36. Markowski Jan - 400m / M POL Będzin

Zapłacone

37. Markowski Piotr - 200m / M POL Będzin

Zapłacone

38. Marzec Mateusz - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

39. Matonia Filip - 400m / M POL Siemianowice Śląskie Czeladź Biega

Zapłacone

40. Matyszkiewicz Anna - 800m / K POL Czeladź W Pogoni za duchem

Zapłacone

41. Matyszkiewicz Michał - 400m / M POL Czeladź W Pogoni za duchem

Zapłacone

42. Matyszkiewicz Piotr - 800m / M POL Czeladź W Pogoni za duchem

Zapłacone

43. Najbor Piotr - 200m / M POL Czeladź #czekadzbiega

Zapłacone

44. Najbor Rozalia - 400m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

45. Natalia Natalia - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

46. Nieżychowska Hanna - 200m / K POL Katowice

Zapłacone

47. Nowak Anna - 800m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

48. Nowak Franek - 200m / M POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

49. Nowak Paulina - 400m / K POL Czeladź

Zapłacone

50. Nowak Paweł - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

51. Nowak-Lentner Lena - 200m / K POL Czeladź

Zapłacone

52. Opiłek Maja - 200m / K POL Katowice Euvic

Zapłacone

53. Pastusiak Karla - 400m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

54. Pastusiak Lara - 200m / K POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

55. Pieniążek Xavier - 400m / M POL Czeladź

Zapłacone

56. Pieniowski Błażej - 200m / M POL Świętochłowice

Zapłacone

57. Pinkawa Dorota - 400m / K POL Katowice

Zapłacone

58. Radomska Tola - 200m / K POL Czeladź

Zapłacone

59. Rusinek Mateusz - 400m / M POL Siemianowice Śląskie Siemianowicki Klub Kyokushin Karate

Zapłacone

60. Rychlik Patryk - 800m / M POL Klucze Lisy pustyni

Niezapłacone

61. Rząsa Tymoteusz - 800m / M POL Sarnów

Zapłacone

62. Sieciński Andrzej - 200m / M POL Czeladź

Zapłacone

63. Sieczka Karolina - 400m / K POL Sosnowiec

Zapłacone

64. Stolińska Inez - 200m / K POL Czeladź

Zapłacone

65. Stolińska Inga - 200m / K POL Czeladź

Zapłacone

66. Uczestnik anonimowy - 200m / K POL Katowice

Zapłacone

67. Uczestnik anonimowy - 200m / K POL Katowice

Zapłacone

68. Szeptuch Olaf - 400m / M POL Sosnowiec

Niezapłacone

69. Tekieli Artur - 400m / M POL Sosnowiec

Zapłacone

70. Tomczyk Leo - 400m / M POL Czeladź

Zapłacone

71. Węgrzyński Dominik - 200m / M POL Czeladź Czeladź

Zapłacone

72. Węgrzyński Mikołaj - 200m / M POL Czeladź Czeladź

Zapłacone

73. Woźniak Emilia - 200m / K POL Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

74. Zalewska Lena - 200m / K POL Katowice

Zapłacone

75. Zatońska Klara - 400m / K POL Czeladź

Zapłacone

76. Zatoński Michał - 800m / M POL Czeladź

Zapłacone

77. Zygmundczyk Igor - 400m / M POL Czeladź

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU