Bieg po Kiełbasę

Zdzieszowice, Polska
15.06.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Bajer Ewa 1 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn

Zapłacone

2. Uczestnik anonimowy 2 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

3. Uczestnik anonimowy 1000 Bieg Dzieci / K POL Kedzierzyn-Koźle

Bezpłatne

4. Uczestnik anonimowy 1001 Bieg Dzieci / M POL Kedzierzyn-Koźle

Bezpłatne

5. Bęben Jerzy - Bieg 5 km / M POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

6. Bengsch Mariusz - Bieg 5 km / M POL Grabówka

Niezapłacone

7. Bielecki Paweł 3 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

8. Bielecki Tomasz 4 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

9. Boryczka Kamila 5 Bieg 5 km / K POL Uszyce Wieluń Biega

Zapłacone

10. Boryczka Romek 6 Bieg 5 km / M POL Uszyce

Zapłacone

11. Chachuła Agnieszka 7 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

12. Chachuła Dominik 8 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

13. Chachuła Ryszard 9 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

14. Chucherko Dominika 1002 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

15. Dąbrowa Jaśmina 1003 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

16. Dąbrowa Nataniel 1004 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

17. Dąbrowska Natalia - Bieg 3 km / K POL Opole Bieg Opolski

Niezapłacone

18. Dammfeld Adam - Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Niezapłacone

19. Dammfeld Iwona - Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice

Niezapłacone

20. Dyczek Basia 10 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

21. Dyczek Klaudia - Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

22. Dyczek Mariusz - Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

23. Furmanek Czesław 11 Bieg 3 km / M POL Jaslo

Zapłacone

24. Galas Agnieszka 12 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice MORSY NA KOKSIE

Zapłacone

25. Galusek Magdalena 1005 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

26. Galusek Zofia 1006 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

27. Gawłowska Oliwia 1007 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

28. Gawron Ida 1008 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

29. Gidel Bianca 1009 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

30. Gidel Sylwester 13 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

31. Gimiński Dawid 1010 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

32. Gniot Katarzyna 14 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

33. Grajcar Łukasz - Bieg 5 km / M POL Konopiska

Niezapłacone

34. Gruchot Małgorzata 15 Bieg 5 km / K POL Gogolin Gogolin Biega

Zapłacone

35. Grzyb Tymoteusz - Bieg 5 km / M POL Biedrzychowice Anton Team

Niezapłacone

36. Grzywna Grzegorz - Bieg 5 km / M POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE

Niezapłacone

37. Grzywna Grzegorz 16 Bieg 3 km / M POL Wojciechów KS KOZIOŁEK KEDZIERZYN-KOZLE

Zapłacone

38. Grzywna Marek - Bieg 5 km / M POL Wojciechów MDM NT

Niezapłacone

39. Hańcza Krzysztof 17 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

40. Uczestnik anonimowy 1011 Bieg Dzieci / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

41. Haska Kasia 18 Bieg 5 km / K POL Suchy Bór Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

42. Jacheć Joanna 19 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice -

Zapłacone

43. Jacheć Wojciech 1012 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

44. Jadasz Anna - Bieg 5 km / K POL Gogolin Gogolin Biega

Niezapłacone

45. Jagodzińska Malwina 1013 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

46. Jankowska Ala 20 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

47. Jankowska Julia 21 Bieg 3 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

48. Jankowska Lena 1014 Bieg Dzieci / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

49. Jarocka Agnieszka 22 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice Brak

Zapłacone

50. Jarocka Oksana 1015 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Brak

Bezpłatne

51. Jóźwiak Patrycja 1016 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

52. Kałuża Mateusz 23 Bieg 5 km / M POL Poborszów

Zapłacone

53. Kałużna Aleksandra 24 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

54. Kałużny Arkadiusz 25 Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice AntonTeam

Zapłacone

55. Kałużny Filip 1017 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Bezpłatne

56. Kałużny Wojciech 1018 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice AntonTeam

Bezpłatne

57. Kąpała Małgorzata 1019 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice

Bezpłatne

58. Kazimierczuk Monika 26 Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

59. Uczestnik anonimowy 1020 Bieg Dzieci / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

60. Klaczek Aneta - Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice Brak

Niezapłacone

61. Klin Ewelina 27 Bieg 5 km / K POL Opole

Zapłacone

62. Konieczny Sandra 28 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

63. Konopka Tomasz - Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Niezapłacone

64. Kosztubajda Leon 1021 Bieg Dzieci / M POL Dąbrówka

Bezpłatne

65. Kosztubajda Marek 29 Bieg 5 km / M POL Dąbrówka

Zapłacone

66. Kosztubajda Tymon 1022 Bieg Dzieci / M POL Dąbrówka

Bezpłatne

67. Kotłowska Julia 1023 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

68. Kowalczyk Anna 30 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

69. Koziak Agnieszka 31 Bieg 3 km / K POL Opole Opole

Zapłacone

70. Krupa Emilia 1024 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice

Bezpłatne

71. Uczestnik anonimowy 1025 Bieg Dzieci / M POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

72. Kubicka Gizela 32 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

73. Kubicki Grzegorz 33 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

74. Kurdyna Emilia 1026 Bieg Dzieci / K POL Rozwadza

Bezpłatne

75. Kurdyna Sabina - Bieg 5 km / K POL Rozwadza

Niezapłacone

76. Kurpas Agata 34 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice Multifit

Zapłacone

77. Kwiatek Radosław 35 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

78. Uczestnik anonimowy 36 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

79. Lepich Tomasz 38 Bieg 5 km / M POL Zakrzów

Zapłacone

80. Lepich Tomasz 37 Bieg 3 km / M POL Zakrzów

Zapłacone

81. Lewandowska Aleksandra 1027 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

82. Lis Michał 1028 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

83. Lisek Jozef 39 Bieg 5 km / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

84. Lubnau Beata 40 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

85. Łukasik Szymon - Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Niezapłacone

86. Łukaszyński Tomasz 41 Bieg 3 km / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

87. Maksim Arek 42 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle KS Koziołek Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

88. Malinowski Leszek 43 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

89. Mirska-Zacharczuk Ewa - Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN KOŹLE

Niezapłacone

90. Molfa Krzysztof 44 Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice MultiFit

Zapłacone

91. Niemiec Damian - Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Kożle Kolegium Sędziów Opolski Związek Piłki Nożnej

Niezapłacone

92. Nowak Anna 45 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice Multifit

Zapłacone

93. Nowak Daniel 46 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

94. Nowak Leszek 47 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

95. Noworol Milosz 1029 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice Brak

Bezpłatne

96. Pacan Zbigniew - Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

97. Pacan Zbigniew 48 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

98. Pawliczek Sabina - Bieg 3 km / K POL Krapkowice

Niezapłacone

99. Pieńko Daniel - Bieg 3 km / M POL Nysa Athletics Nysa

Niezapłacone

100. Ploch Bozena 49 Bieg 5 km / K POL Racibórz

Zapłacone

101. Poparda Aleksandra 1030 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

102. Przybyła Kinga - Bieg 5 km / K POL Bierawa napalone dziki

Niezapłacone

103. Rudner Janusz 50 Bieg 5 km / M POL Lewin Brzeski

Zapłacone

104. Sabramowicz Piotr 51 Bieg 5 km / M POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

105. Samson Katarzyna - Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

106. Satora Alicja 1031 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Połączeni Tańcem

Bezpłatne

107. Siedlecki Antoni 1032 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice

Bezpłatne

108. Skrobisz Adam - Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Niezapłacone

109. Śmigielska Justyna 52 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice MORSY NA KOKSIE

Zapłacone

110. Stanowska Milena 1033 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

111. Suchocka Monika - Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice MultiFit

Niezapłacone

112. Suchocki Adrian 53 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

113. Syta Eliasz 54 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle Dyczuś Team

Zapłacone

114. Syta Tymon 1034 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Bezpłatne

115. Szmidt Beata 55 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice Brak

Zapłacone

116. Szmidt Maja 1035 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice Brak

Bezpłatne

117. Thiel Antoni 1036 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice

Bezpłatne

118. Thiel Józef 56 Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice

Zapłacone

119. Tułnowski Rafał 57 Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn Koźle Parkrun Kędzierzyn

Zapłacone

120. Wacławczyk Rafał 58 Bieg 5 km / M POL Zakrzów GOGOLIN BIEGA

Zapłacone

121. Walczyk Paweł - Bieg 5 km / M POL Januszkowice

Niezapłacone

122. Wawrzaszek Anna - Bieg 5 km / K POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

123. Wdowiuk Agnieszka 59 Bieg 5 km / K POL Brzeg Recaro

Zapłacone

124. Wdowiuk Jerzy 60 Bieg 3 km / M POL Brzeg Recaro

Zapłacone

125. Wdowiuk Julia 1037 Bieg Dzieci / K POL Brzeg Recaro

Bezpłatne

126. Węcławowicz Przemysław - Bieg 5 km / M POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

127. Wielichowska Nina 1038 Bieg Dzieci / K POL Sychy Bór

Bezpłatne

128. Wincza Maciej 1039 Bieg Dzieci / M POL Zdzieszowice

Bezpłatne

129. Wojdyła Mateusz 61 Bieg 5 km / M POL Kalinowice Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

130. Woźniak Wojciech - Bieg 3 km / M POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Niezapłacone

131. Wróbel Katarzyna 62 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

132. Wróbel Mariusz - Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

133. Wrzesniowska Jolanta 63 Bieg 3 km / K POL Zdzieszowice Brak

Zapłacone

134. Zadrożna Lucyna - Bieg 3 km / K POL Walce

Niezapłacone

135. Zadrożny Zbigniew - Bieg 5 km / M POL Walce

Niezapłacone

136. Zapart Julia 1040 Bieg Dzieci / K POL Zdzieszowice UKS Lotna Zdzieszowice

Bezpłatne

137. Zwetler Angelika 64 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice

Zapłacone

138. Żytko Magdalena 65 Bieg 5 km / K POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

139. Żytko Piotr 66 Bieg 5 km / M POL Zdzieszowice DYCZUŚ TEAM

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU