16. Maraton Energetyków Fundacji PGE Energia Ciepła

Grabownia, Rybnik, Polska
05.08.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
1. Artim Radek - B / M40 CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

2. Artimova Pavlina - B / K40 CZE Ludgerovice BK Ludgeřovice

Niezapłacone

3. Basa Przemysław 1 B / M40 POL Ruda Śląska KRK TKKF "JASTRZĄB" RUDA ŚLĄSKA

Zapłacone

4. Bernat Katarzyna 2 B / K40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

5. Beśka Sławomir - B / M40 POL Rybnik OchajoRun & Friends

Niezapłacone

6. Bralich Brygida 3 NW / K50 POL Stanowice

Zapłacone

7. Bralich Justyna 4 NW / K30 POL Stanowice

Zapłacone

8. Brauner Wojciech - B / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

9. Burda Marcin 5 B / M40 POL Żory SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

10. Chmielarz Michał 6 B / M40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

11. Chrapek Urszula - NW / K30 POL Rudzica Ks Rudzica

Niezapłacone

12. Chrapkiewicz Michał 7 B / M30 POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

13. Cieśla Adam 8 B / M40 POL Rybnik Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego

Zapłacone

14. Cieśla Edyta 9 NW / K40 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

15. Cisek Mirosław - B / M40 POL Piaseczno KONDYCJA

Niezapłacone

16. Curtis Kieron - B / M20 POL Rybnik Pascal Connect

Niezapłacone

17. Czapek Marek - B / M40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

18. Czerwiński Michał 10 B / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

19. Czyrnek Dariusz 11 B / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

20. Dadaś Janusz 12 B / M40 POL Gliwice Night Runners Gliwice

Zapłacone

21. Desastopolnicki Michał 13 NW / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

22. Dobosz Krzysztof - B / M40 POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Niezapłacone

23. Duda Leszek 14 B / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

24. Dworski Marek 15 B / M60 POL Gliwice Akmb Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

25. Dziemidowicz Jarosław 16 B / M60 PGE
POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

26. Fojcik Gabriela 17 B / K50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

27. Fojcik Piotr 18 B / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

28. Forajter Zbigniew - B / M40 PGE
POL Rybnik

Niezapłacone

29. Franek Agata 19 B / K30 POL Wodzisław Ślaski

Zapłacone

30. Fübbeker Hans - B / M40 DEU Llg Springe Zwiazek W Niemczech

Niezapłacone

31. Gardzan Małgorzata 20 B / K40 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

32. Gawełczyk Anna - B / K30 POL Żory

Niezapłacone

33. Gawełczyk Marta - BzP / K POL Żory Ce Progress

Niezapłacone

34. Gawełko Janusz - B / M50 POL Gliwice

Niezapłacone

35. Góra Marek 21 B / M50 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

36. Góra Mateusz 22 B / M20 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

37. Górzyński Mariusz 23 B / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

38. Grzegorzyca Damian 24 B / M40 POL Rybnik

Zapłacone

39. Gzuk Joanna 25 B / K40 POL Rybnik

Zapłacone

40. Hałas Marcin - NW / M30 POL Czechowice-Dziedzice

Niezapłacone

41. Hehejikova Lenka - B / K40 CZE Ostrava Mk Seitl Ostrava

Niezapłacone

42. Hejna Artur 26 B / M40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

43. Hejna Izabela 27 B / K40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

44. Helwing Karol - B / M40 POL Rybnik

Niezapłacone

45. Hudeczek Pavel - B / M50 CZE Ludgerovice Bk Ludgeřovice

Niezapłacone

46. Jancar Stanislav - B / M50 CZE Hlucin MK Seitl Ostrava

Niezapłacone

47. Janczak Bartłomiej 28 B / M30 POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

48. Janczyk Grzegorz 29 B / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowy Pędzimy Razem

Zapłacone

49. Jankowski Jarosław 30 B / M40 POL Zabrze WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

50. Janowska Michalina - B / K30 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Niezapłacone

51. Jarząbek Monika 31 B / K30 POL Rybnik

Zapłacone

52. Jasiński Michał 32 NW / M30 POL Rybnik RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING

Zapłacone

53. Juraszczyk Katarzyna 33 B / K40 POL Żory

Zapłacone

54. Jurkowski Łukasz 34 B / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

55. Kacała Tomasz - B / M40 POL Rybnik Joja

Niezapłacone

56. Klepczyńska Sabina - B / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

57. Klimek Radosław - B / M20 POL Wodzisław Śląski KS.Meta

Niezapłacone

58. Kocel Grzegorz 35 NW / M40 POL Nowa Wieś

Zapłacone

59. Kocula Tadeusz 36 NW / M50 POL Świerklany

Zapłacone

60. Kotowska Karolina 37 NW / K30 POL Gliwice Etisoft Running Team

Zapłacone

61. Kowalski Dorota 38 B / K50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

62. Kowalski Robert 39 B / M50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

63. Krause Dariusz 40 B / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

64. Krause Sylwia 41 B / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

65. Kubica Krzysztof - B / M50 POL Bieruń Um Bieruń

Niezapłacone

66. Kuczera Beata 42 NW / K30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

67. Kuczera Łukasz 43 B / M30 POL Rybnik

Zapłacone

68. Kuczok Mirosław 44 B / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski/Maratony Polskie

Zapłacone

69. Kufieta Ewelina 45 B / K30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

70. Kuryło Dorota 46 B / K50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

71. Kuryło Zenon 47 B / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

72. Lesik Krzysztof - B / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

73. Losse Marek 48 B / M40 POL Rybnik

Zapłacone

74. Luksza Radek - B / M40 CZE Ostrawa-Poruba MK Seitl Ostrawa

Niezapłacone

75. Łyscarz Józef 49 B / M30 POL Katowice WskrzeszenieNicMaratonu

Zapłacone

76. Makowski Jan - NW / M50 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Niezapłacone

77. Marek-Wróbel Edyta 50 B / K60 POL Rybnik niezrzeszona

Zapłacone

78. Marondel Katarzyna - NW / K30 POL Bytom Silesia Nordic Team

Niezapłacone

79. Merkel Sabina 51 NW / K40 POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

80. Mika Damian 52 B / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

81. Mitura-Zielonka Paweł 53 NW / M30 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

82. Mynarski Sylwester 54 B / M40 POL Bielsko-Biała Daleko Jeszcze?

Zapłacone

83. Noga Krystian 55 B / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

84. Orzyszek Roksana - NW / K20 POL Rydułtowy

Niezapłacone

85. Otorowski Henryk 56 B / M50 POL Ruda Śląska

Zapłacone

86. Owczorz Andrzej 57 B / M50 PGE
POL Rudy

Zapłacone

87. Pankowski Dariusz - B / M30 POL Jastrzębie-Zdrój Night Runners

Niezapłacone

88. Pawelczyk Józef 58 B / M40 POL Rybnik

Zapłacone

89. Petrus Karolina 59 B / K20 POL Katowice SRTG Katowice

Zapłacone

90. Petrus Ryszard 60 B / M50 POL Katowice

Zapłacone

91. Pfeifer Dariusz 61 B / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

92. Pich Janeta - B / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

93. Pingielska Małgorzata 62 B / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

94. Piotrowska Krystyna 63 NW / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

95. Piszczan Mirosław 64 NW / M40 POL Rydułtowy RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

96. Przesdzienk Adam 65 B / M40 PGE
POL Rybnik SBD Energetyk

Zapłacone

97. Pszczółka Natalia - B / K30 POL Bażanowice

Niezapłacone

98. Puchała Wiktor 66 B / M10 POL Wilcza LKS Wilki Wilcza

Zapłacone

99. Pytel Magdalena 67 B / K20 POL Rybnik

Zapłacone

100. Pytlik Wojtek - B / M20 POL Kraków / Bogunice Heineken Krakow Running Club

Niezapłacone

101. Rachwał Jacek - B / M50 POL Trzyciąż Nie

Niezapłacone

102. Rek Katarzyna 68 B / K40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

103. Roczkowski Artur 69 B / M50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

104. Rosinski Patryk 70 B / M20 POL Lomianki

Zapłacone

105. Serwotka Jan 71 NW / M60 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

106. Sitko Adam 72 B / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

107. Sitko Agnieszka 73 B / K30 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

108. Siwanowicz Justyna 74 BzP / K POL Rybnik Canicross Rybnik

Zapłacone

109. Siwek Krzysztof 75 B / M50 POL Zloty Stok

Zapłacone

110. Skrabel Mateusz 76 B / M20 POL Rybnik

Zapłacone

111. Skrzyński Janusz 77 B / M30 POL Rybnik

Zapłacone

112. Słowiak Józef - B / M40 PGE
POL Kuźnia Raciborska

Niezapłacone

113. Słupik Tomasz 78 B / M40 POL Bełk Eltoms

Zapłacone

114. Sobczyk Gabriela 79 B / K40 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

115. Sobczyk Grzegorz 80 B / M10 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

116. Sobel Adrian 81 B / M30 POL Jastrzębie-Zdrój Biegiem Przez Góry

Zapłacone

117. Sokół-Oleś Ewelina - B / K40 POL Pawłowice RUNTEAM Pawłowice

Niezapłacone

118. Starczała Kamil 82 B / M10 POL Książenice

Zapłacone

119. Starczała Miłosz 83 B / M10 POL Książenice

Zapłacone

120. Starczała Piotr 84 B / M40 POL Książenice Megawat Running Team

Zapłacone

121. Stawarczyk Anna 85 B / K30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

122. Stawarczyk Krystian 86 B / M40 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

123. Stępniak Janusz 87 B / M50 POL Katowice Amator Katowice

Zapłacone

124. Styrc Bernard - NW / M40 POL Rybnik Rybnicki Kluib Nordic Walking

Niezapłacone

125. Styrc Lidia 88 NW / K40 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

126. Sułgut Marlena 89 B / K20 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

127. Surman Aleksandra 90 NW / K60 POL Rybnik

Zapłacone

128. Surman Krzysztof 91 B / M60 PGE
POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

129. Svozil Libor - B / M40 CZE Hlucin MK Seitl Ostrava

Niezapłacone

130. Szajer Jadwiga 92 NW / K60 POL Rybnik RybnickiKlubNordicwalking

Zapłacone

131. Szala Beata 93 B / K30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

132. Szczyrbowski Piotr 94 B / M60 POL Rybnik

Zapłacone

133. Szeler Joanna - B / K40 POL Warszawa Biegająca Z Psami

Niezapłacone

134. Szewczyk Urszula 95 B / K40 POL Katowice Augusteam

Zapłacone

135. Szydłowski Krzysztof 96 B / M50 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa

Zapłacone

136. Szymski Marek - NW / M30 POL Imielin Hop do przodu

Niezapłacone

137. Szymski Marian - B / M60 POL Imielin Truchtacz-Mysłowice

Niezapłacone

138. Szymura Kazimierz 97 NW / M50 POL Rybnik

Zapłacone

139. Szymura Wojciech 98 B / M40 POL Rybnik

Zapłacone

140. Tomas Marzena 99 NW / K30 POL Syrynia Radlinioki w biegu

Zapłacone

141. Tomaszczyk Piotr - NW / M50 POL Czerwionka MEGAWAT RUNNING TEAM

Niezapłacone

142. Tomaszczyk Rafał - B / M20 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

143. Ucher Henryk 100 NW / M70 POL Rybnik-Niedobczyce Na razie amator

Zapłacone

144. Urbasik Daniel - B / M30 POL Rydułtowy

Niezapłacone

145. Urbasik Mariusz 101 B / M50 POL Rydułtowy Rydułtowy

Zapłacone

146. Urbasik Michał 102 B / M16 POL Rydułtowy RYDUŁTOWY

Zapłacone

147. Węglarczyk Krzysztof 103 B / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

148. Wegner Jacek 104 BzP / M POL Rybnik Canicross Rybnik

Zapłacone

149. Wielgosz Zdzisława 105 NW / K60 POL Rybnik RKNW

Zapłacone

150. Wilczek Krzysztof 106 NW / M40 POL Zębowice Sopel Dobrodzien

Zapłacone

151. Winiarska Monika 107 B / K30 POL Żory BIEGIEM PRZEZ GÓRY

Zapłacone

152. Wiśniewski Aleksander 108 B / M10 POL Jastrzębie Zdrój

Zapłacone

153. Wiśniewski Tomasz 109 B / M30 POL Jastrzębie Zdrój SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

154. Wojdanowska Małgorzata 110 B / K30 POL Tarnowskie Góry

Zapłacone

155. Wojtas Paweł 111 B / M30 POL Sanok 3940

Zapłacone

156. Woźnica Robert 112 B / M50 POL Borucin WKB META LUBLINIEC

Zapłacone

157. Wrożyna Adam - B / M40 POL Rybnik Kamień Biega

Niezapłacone

158. Zajdel Dariusz 113 B / M50 POL Zawadzkie Zawadzkie Biegnie

Zapłacone

159. Zawadzki Dariusz 114 B / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

160. Zawadzki Karol 115 B / M20 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

161. Zimny Ireneusz 116 B / M40 POL Rybnik Watacha-Łączy Nas Bieganie

Zapłacone

162. Zmuda Krzysztof - B / M40 POL Gorzyczki Ks M.e.t.a.

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU