VII Bieg Prudnicki

Dąbrowskiego, Prudnik, Polska
15.07.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Alich Karina - 10 km / K41 POL Glucholazy BBL Głuchołazy

Niezapłacone

Antoszczyszyn Ryszard 1 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

Bakuła Andrzej 2 10 km / M31 POL Wrocław Eurovia Polska

Zapłacone

Bałandziuk Marek 3 10 km / M31 POL Głogówek Marek Bałandziuk

Zapłacone

Bambynek Paweł 400 300 m / M POL Kijas

Zapłacone

Bandurowski Marcin 201 200 m / M POL Prudnik

Zapłacone

Baran Jolanta 4 10 km / K51 POL Kędzierzyn Koźle Orian Show

Zapłacone

Baran Roman 5 10 km / M51 POL Prudnik Ekipa Kryzys

Zapłacone

Bednarczyk Wiesław 6 10 km / M61 POL Brzeg kotwica brzeg

Zapłacone

Bednarek Jakub 7 10 km / M0 POL Głucholazy JAKUB BEDNAREK

Zapłacone

Berger Piotr 8 10 km / M31 POL Otmuchów Athletics Nysa

Zapłacone

Błasik Artur - 10 km / M19 POL Opole

Niezapłacone

Bochynek Ryszard 9 10 km / M51 POL Grodków

Zapłacone

Borgul Jacek 10 10 km / M31 POL Głuchołazy Athletics Nysa

Zapłacone

Born Marcin 11 10 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Borowiecki Dominik 12 10 km / M31 POL Radomsko Radomsko

Zapłacone

Broniszewska Edyta 13 10 km / K41 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

Bryda Dorota - 10 km / K41 POL Brzeg Eurodent Łosiów

Niezapłacone

Buch Filip 14 10 km / M0 POL Kietrz Filip Buch

Zapłacone

Bukała Anatol 15 10 km / M41 POL Głuchołazy

Zapłacone

Ceglarz Grzegorz 16 10 km / M31 POL Prudnik WOJEWÓDZKI SZTAB WOJSKOWY

Zapłacone

Cembruch Mariusz 17 10 km / M31 POL Głuchołazy Bbl Głuchołazy

Zapłacone

Cibis Adam - 10 km / M19 POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Niezapłacone

Ciechomska Iwona - 10 km / K19 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Ciechomska Iwona - 10 km / K31 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Ciechomski Bogdan - 10 km / M61 POL Stara Kuźnia Zawisza Stara Kuźnia

Niezapłacone

Cieślak Sylwia 18 10 km / K31 POL Gliwice Mustsngi Gliwice/ibteam

Zapłacone

Ćwir Robert - 10 km / M41 POL Łąka Prudnicka Freestye Sport

Niezapłacone

Czekaj Bogdan - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Czekaj Justyna - 10 km / K19 POL Kędzierzyn-Koźle Antonteam

Niezapłacone

Czereba Karolina 19 10 km / K19 POL Gliwice Etisoft Running Team

Zapłacone

Czereba Mateusz 20 10 km / M19 POL Gliwice

Zapłacone

Czyrnia Andrzej 21 10 km / M31 POL Turawa Andrzej Czyrnia

Zapłacone

Dąbek Mirosław 22 10 km / M41 POL Ziębice MIRAS

Zapłacone

Dąbrowska Natalia 23 10 km / K31 POL Opole

Zapłacone

Dembiński Jakub 24 10 km / M19 POL Bystrzyca

Zapłacone

Dobrzański Edward 25 10 km / M51 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Drozd Przemysław 26 10 km / M41 POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Droździk Paweł - 10 km / M41 POL Nysa Wkb Meta Lubliniec

Niezapłacone

Drwięga Aurelia 202 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

Dyczek Barbara - 10 km / K19 POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Niezapłacone

Dylla Franz - 10 km / M61 POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

Figura Robert 27 10 km / M41 POL Węża Figura Team

Zapłacone

Filipowicz Michał 28 10 km / M31 POL Jelenia Góra

Zapłacone

Fortuna Małgorzata 29 10 km / K19 POL Bąków Kluczborska grupa biegowa

Zapłacone

Fraczek Janusz 30 10 km / M31 POL Stare Kotkowice Janusz Fraczek

Zapłacone

Gaida Magdalena 31 10 km / K19 POL Chorula

Zapłacone

Gaj-Jurczyk Renata - 10 km / K41 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Niezapłacone

Gancarz Maciej 32 10 km / M41 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Gęsior Zbigniew 33 10 km / M41 POL Bystrzyca

Zapłacone

Gmernicka Hanna 203 200 m / K POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Gmernicka Zuzanna 204 200 m / K POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Gmernicki Jacek 34 10 km / M31 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Golec Aleksandra 35 10 km / K41 POL Żywiec Pttk Żywiec

Zapłacone

Golec Paweł 36 10 km / M19 POL Żywiec -

Zapłacone

Golec Ryszard 37 10 km / M41 POL Żywiec Kt Żywiec

Zapłacone

Górniak-Antkowiak Agnieszka - 10 km / K31 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Niezapłacone

Górska Magdalena 38 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle Kajteam

Zapłacone

Górski Sebastian - 10 km / M31 POL Chorzów

Niezapłacone

Graczyk Jakub 39 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 205 200 m / M POL Piekary Śląskie kacper grzesina

Zapłacone

Grzywna Grzegorz 40 10 km / M19 POL Olesno Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

Guła Iwona 41 10 km / K51 POL Bierzów

Zapłacone

Hadryś Natalia - 10 km / K19 POL Prudnik

Niezapłacone

Hangiel Bolesław 42 10 km / M19 POL Szydłowiec

Zapłacone

Hauser Mariusz 43 10 km / M31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Hojda Aleksandra 44 10 km / K31 POL Głuchołazy Biegam Bo Lubie Głuchołazy

Zapłacone

Hojda Iga 206 200 m / K POL Głuchołazy biegam bo lubie Głuchołazy

Zapłacone

Hrycaj Marcin - 10 km / M41 POL Opole Odra Opole

Niezapłacone

Ilnicka Monika 45 10 km / K19 POL Racławice Śląskie Opole

Zapłacone

Isczyński Bogusław 46 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

Iwanejko Izabela 47 10 km / K31 POL Kędzierzyn Kozle Izabela Iwanejko

Zapłacone

Jabłonka Kacper 48 10 km / M0 POL Szczejkowice

Zapłacone

Jabłonka Zbigniew 49 10 km / M41 POL Szczejkowice

Zapłacone

Jagusiak Norbert 207 200 m / POL Prudnik

Zapłacone

Jaroń Katarzyna 50 10 km / K31 POL Głuchołazy

Zapłacone

Jaroszewicz Maria 51 10 km / K41 POL Racibórz bbl racibórz

Zapłacone

Jaroszewicz Sławomir 52 10 km / M51 POL Racibórz bbl racibórz

Zapłacone

Jastrzębska Agnieszka - 10 km / K41 POL Wrocław Wkb Piast Wrocław

Niezapłacone

Jastrzębski Leszek 53 10 km / M61 POL Prudnik

Zapłacone

Jocher Marcin 54 10 km / M31 POL Prudnik

Zapłacone

Kaptur Wojciech 55 10 km / M71 POL Wodzisław Śląski KRS TKKF Relaks Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kasprzyszyn Wieslaw 56 10 km / M41 POL Laskowice

Zapłacone

Kawoń Andrzej 57 10 km / M61 POL Namysłów

Zapłacone

Kaźmierczak Anita 58 10 km / K41 POL Chorula

Zapłacone

Kaźmierczyk Roman 59 10 km / M41 POL Krapkowice amator

Zapłacone

Kiefer Klaudia - 10 km / K19 POL Skarbimierz

Niezapłacone

Klepacka-Gancarz Barbara 60 10 km / K41 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Kłos Bartosz 61 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

Kołdyka-Gawron Marzena - 10 km / K31 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kopeć Mateusz 62 10 km / M0 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Koralewska Edyta 63 10 km / K41 POL Prudnik Edyta Koralewska

Zapłacone

Kordyaczny Krzysztof - 10 km / M61 POL Pawłowiczki amator

Niezapłacone

Kornacka Joanna 64 10 km / K31 POL Lubrza

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 208 200 m / K POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 209 200 m / M POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

Korzeniowska Anna 65 10 km / K19 POL Prudnik

Zapłacone

Kościelniak Wioetta 66 10 km / K31 POL Rudziczka RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

Kowalska Joanna 67 10 km / K41 POL Głuchołazy BBL GŁUCHOŁAZY

Zapłacone

Kozieł Aleksander 68 10 km / M19 POL Łódź

Zapłacone

Krawczyk Zuzanna 401 300 m / K POL Opole

Zapłacone

Król Katarzyna 69 10 km / K19 POL Szonów

Zapłacone

Kruk Marek 70 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

Kruk Tomasz 71 10 km / M41 POL Nysa Nysa Biega

Zapłacone

Kubicki Mariusz 72 10 km / M41 POL Kluczbork Kluczborska grupa biegowa

Zapłacone

Kublicki Marcin 210 200 m / M POL Prudnik

Zapłacone

Kulpa Małgorzata 73 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

Kuszyk Jan 74 10 km / M31 POL Przecza Lewin Biega

Zapłacone

Laskowski Dariusz 75 10 km / M41 POL Prudnik

Zapłacone

Lechowski Jan - 10 km / M51 POL Jelcz-Laskowice Kb Harcownik Jelcz-Laskowice

Niezapłacone

Leśniak Adrian 76 10 km / M31 POL Nysa

Zapłacone

Leśniak Sebastian 77 10 km / M19 POL Nysa

Zapłacone

Lisowska Natalia 78 10 km / K19 POL Moszczanka Fox Team

Zapłacone

Ludwa Stanisław - 10 km / M41 POL Głuchołazy NYSA BIEGA

Niezapłacone

Łatak-Skrabut Basia 79 10 km / K31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Łuczak Paweł 80 10 km / M19 POL Tarnów Opolski REH-MIL TEAM

Zapłacone

Macek Bartosz 81 10 km / M19 POL Prudnik

Zapłacone

Machulak Adam 82 10 km / M31 POL Gościęcin

Zapłacone

Machulak Hania 211 200 m / K POL Gościęcin

Zapłacone

Machulak Zosia 402 300 m / K POL Gościęcin

Zapłacone

Maćków Agnieszka 83 10 km / K41 POL Pakosławice

Zapłacone

Maczuga Bartłomiej 84 10 km / M31 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Maczuga Monika 85 10 km / K19 POL Gliwice Mustangi Gliwice

Zapłacone

Maj Witek 86 10 km / M51 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

Małaczyński Lucjan 87 10 km / M31 POL Strzelce Opolskie Ekipa Kryzys

Zapłacone

Manuel-Palacios Fabiola 88 10 km / K31 MEX Nysa Klub MEKSYK Nysa

Zapłacone

Marciniak Michał 403 300 m / M POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

Marciniak Przemysław 89 10 km / M31 POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

Mazurczak Diana - 10 km / K19 POL Opole

Niezapłacone

Mekitów Jan 90 10 km / M61 POL Namysłów Activrun Namysłów

Zapłacone

Michniak Amelia 212 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

Mika Arkadiusz 91 10 km / M19 POL Olesnica nie stowarzyszony

Zapłacone

Mikoda Stanisław - 10 km / M31 POL Przełęk

Niezapłacone

Mikrut Tadeusz 92 10 km / M31 POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

Milewski Bartłomiej 93 10 km / M31 POL Prudnik Bartłomiej Milewski

Zapłacone

Milińska Lilianna - 10 km / K31 POL Niemodlin

Niezapłacone

Nesterewicz Ryszard 94 10 km / M61 POL Kłodzko LKS Iskra Jaszkowa

Zapłacone

Niemiec Halina 95 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle Dom i styl Halina Niemiec

Zapłacone

Niznik Michalina 213 200 m / POL Prudnik

Zapłacone

Nowaczyk Arkadiusz - 10 km / M41 POL Chorzów Niezrzeszony

Niezapłacone

Nowak Natalia 96 10 km / K19 POL Gliwice ;)

Zapłacone

Olbrycht Tomasz - 10 km / M19 POL Swidnica niestowarzyszony

Niezapłacone

Olszewski Marek 97 10 km / M41 POL Sławków SGB SAMO SIĘ NIE PRZEBIEGNIE

Zapłacone

Ordáň Petr 98 10 km / M51 CZE Zlate Horé TEAM Jeseníky

Zapłacone

Osak Małgorzata - 10 km / K31 POL Zawadzkie

Niezapłacone

Osiadły Małgorzata 99 10 km / K41 POL Głuchołazy Biegam Bo Lubię Głuchołazy

Zapłacone

Osiadły Wojciech 404 300 m / M POL Głuchołazy Juvenia Głuchołazy

Zapłacone

Ostropolski Henryk 100 10 km / M61 POL Dzierżoniów Wkb Piast Wrocław

Zapłacone

Pączek Aleksandra 405 300 m / K POL Prudnik

Zapłacone

Paja Patryk - 10 km / M31 POL Prudnik

Niezapłacone

Pańczyszyn Mariusz 101 10 km / M41 POL Nysa

Zapłacone

Paprocka Karolina - 300 m / K POL Prudnik

Niezapłacone

Paterak Łukasz 102 10 km / M19 POL Gościęcin AZS Uniwersytet Wrocławski

Zapłacone

Pełdiak Krzysztof 103 10 km / M31 POL Nysa Klub MEKSYK Nysa

Zapłacone

Piątek Andra - 10 km / M31 POL Samborowice BBL Racibórz

Niezapłacone

Piecyk Dorota 104 10 km / K41 POL Głuchołazy BBL Głucholazy

Zapłacone

Piekarska Anna 105 10 km / K31 POL Prudnik

Zapłacone

Pikuła Jakub 106 10 km / M0 POL Prudnik bez klubu

Zapłacone

Piróg Michał 107 10 km / M19 POL Wrocław

Zapłacone

Piszczek Ryszard - 10 km / M51 POL Wrocław WKB Piast Wrocław

Niezapłacone

Pohl Anna 108 10 km / K41 POL Biała

Zapłacone

Polak Łukasz 109 10 km / M31 POL Oborniki Śląskie Oborygeni

Zapłacone

Polak Marcel - 300 m / M POL Oborniki Śląskie

Niezapłacone

Pryga Grzegorz - 10 km / M31 POL Glebinow Grzegorz Pryga

Niezapłacone

Puszczewicz Zenon 110 10 km / M71 POL Pisarzowice Kotwica BRZEG

Zapłacone

Pyka Jakub 214 200 m / M POL Opole

Zapłacone

Pyka Łukasz 111 10 km / M41 POL Opole Ors

Zapłacone

Raczyński Tomasz 112 10 km / M31 POL Głuchołazy

Zapłacone

Rodak Mirosław 113 10 km / M51 POL Skoroszyce

Zapłacone

Romanek Kamil - 10 km / M19 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Ruda Grzegorz 114 10 km / M51 POL Dębowiec

Zapłacone

Ruda Paweł 115 10 km / M19 POL Dębowiec

Zapłacone

Rzepczyński Tomasz 116 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

Sala Krzysztof 117 10 km / M41 POL Rybnik

Zapłacone

Sałamaj Amelia 215 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

Sedlaczek Adam 216 200 m / M POL Lubrza

Zapłacone

Sedlaczek Lena 217 200 m / K POL Lubrza

Zapłacone

Sedlaczek Piotr 118 10 km / M41 POL Lubrza

Zapłacone

Sieniawska Janina 119 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek

Zapłacone

Skorupa Tadeusz 120 10 km / M61 POL Głuchołazy Mistrz Amator

Zapłacone

Skórzewski Przemysław 121 10 km / M41 POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Skrzypczak Grzegorz 122 10 km / M41 POL Kędzierzyn Koźle Running Dj Team

Zapłacone

Skuza Elżbieta 123 10 km / K61 POL Kędzierzyn-Koźle BBL

Zapłacone

Słodkiewicz Felicja 218 200 m / K POL Gliwice

Zapłacone

Słodkiewicz Grzegorz 124 10 km / M41 POL Gliwice

Zapłacone

Słodkiewicz Maria 219 200 m / K POL Gliwice

Zapłacone

Smolana Adam 125 10 km / M41 POL Krzanowice BBL Racibórz

Zapłacone

Sobczak Antek 126 10 km / M41 POL Nysa Nysa Biega/CrossandActive Nysa

Zapłacone

Sobieszczańska Agnieszka - 10 km / K31 POL Prudnik Dyczuś Team

Niezapłacone

Sornat Natalia 220 200 m / K POL Opole

Zapłacone

Sornat Paweł 127 10 km / M31 POL Opole

Zapłacone

Sosulska Janina 128 10 km / K51 POL Włodary RUNNERS TEAM NYSA

Zapłacone

Środa Andrzej 129 10 km / M51 POL Strzelce Opolskie www.cocotello.pl

Zapłacone

Stachacz Radosław 130 10 km / M19 POL Lubliniec

Zapłacone

Starostka Andrzej - 10 km / M61 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Starostka Jacek - 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Pko Bank Polski Biegajmy Razem

Niezapłacone

Stepaniak Maciej - 10 km / M31 POL Głuchołazy

Niezapłacone

Stępień-Wyrobiec Olga - 10 km / K41 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Niezapłacone

Sternalski Michal 131 10 km / M41 POL Wrocław MICHAL STERNALSKI

Zapłacone

Stiller Michał 406 300 m / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Suchanek Robert 132 10 km / M41 POL Nysa ROBERT SUCHANEK

Zapłacone

Suchoń Marek 133 10 km / M19 POL Łącznik 1992

Zapłacone

Suchoń Ramona 134 10 km / K19 POL Łącznik 1992

Zapłacone

Swoboda Tymon 221 200 m / M POL Wrocław Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 19 we Wrocławiu

Zapłacone

Szajca Katarzyna 135 10 km / K41 POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Szczepaniak Bronisław 136 10 km / M61 POL Kędzierzyn-Koźle -

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 137 10 km / K51 POL Bytom krstkkfJastrzab;Ruda Sl.

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 138 10 km / M51 POL Bytom krstkkf;JastrzabRuda Sl.

Zapłacone

Szewczuk Zbigniew 139 10 km / M51 POL Racibórz Rafako S.A

Zapłacone

Szpak Marcin 140 10 km / M19 POL Glogowek

Zapłacone

Szulc Maciej 141 10 km / M19 POL Nysa Athletics Nysa

Zapłacone

Szyjka Robert 142 10 km / M41 POL Racibórz BBL Racibórz

Zapłacone

Szymańska Anna 143 10 km / K19 POL Stare Koźle

Zapłacone

Trembecki Krzysztof 222 200 m / M POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

Trinczek Roman 144 10 km / M19 POL Prudnik Pędzące Ślimaki

Zapłacone

Tyburek Rafał 145 10 km / M31 POL Oława Essity

Zapłacone

Wacławczyk Rafał 146 10 km / M19 POL Zakrzów Gogolin biega

Zapłacone

Wajdzik Bogusław 147 10 km / M41 POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

Wajdzik Julia 407 300 m / K POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

Waligóra Aleksander 148 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Waligóra Aleksandra 149 10 km / K41 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Waligóra Julia 150 10 km / K0 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Waligóra Marta 151 10 km / K19 POL Kędzierzyn-Koźle BBL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Waszczykowska Magdalena 152 10 km / K41 POL Łąka Prudnicka

Zapłacone

Wencel Robert 153 10 km / M41 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Wiek-Rezacz Alicja 154 10 km / K31 POL Nysa Matner Running Team

Zapłacone

Wieloch Gabriela 155 10 km / K31 POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Wiercioch Tomasz - 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Wierzbicki Mirosław 156 10 km / M31 POL Otmuchów OTM.B

Zapłacone

Wojtkowski Mateusz 157 10 km / M19 POL Skorogoszcz Lewin Biega

Zapłacone

Wójtowicz Andrzej 158 10 km / M61 POL Kietrz KSKS GRYF KIETRZ

Zapłacone

Wollny Kamil - 10 km / M19 POL Kornice Eko Okna Runners

Niezapłacone

Wołyniec Wojciech 223 200 m / POL Prudnik

Zapłacone

Wyleżoł Piotr 159 10 km / M31 POL Kędzierzyn-Koźle www.projektory.opole.pl

Zapłacone

Wyrobiec Grzegorz - 10 km / M41 POL Jaworzno Jkla Jawor Jaworzno

Niezapłacone

Wyrobiec Piotr - 10 km / M0 POL Jaworzno JKLA Jawor Jaworzno

Niezapłacone

Zagłoba-Zygler Renata 224 200 m / K POL Prudnik

Zapłacone

Zając Nikodem 160 10 km / M0 POL Gliwice Biegnące Zające

Zapłacone

Zając Przemysław 161 10 km / M41 POL Gliwice Biegnące Zające

Zapłacone

Zawada Stanisław 162 10 km / M61 POL Grodków

Zapłacone

Żegleń Katarzyna 163 10 km / K31 POL Lubrza

Zapłacone

Zielińska Weronika 225 200 m / K POL Ruda Śląska Wirek

Zapłacone

Zieliński Przemysław 164 10 km / M31 POL Ruda Śląska

Zapłacone

Ziółkowski Łukasz 165 10 km / M31 POL Głuchołazy ŁUKASZ ZIÓŁKOWSKI

Zapłacone

Żurakowski Wojciech - 10 km / M31 POL Prudnik

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU