Tropem Wilczym Opole - Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych 2019

Opole, Polska
03.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Abratkiewicz Magdalena - Bieg / K POL Opole Ex Team

Zapłacone

Adamczyk Paulina - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Andrzejewska Ewa - Bieg / K POL Opole itacy biegacze

Zapłacone

Andrzejewski Rafał - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Antkowiak Katarzyna - Bieg / K POL Radomierowice OSP RADOMIEROWICE

Zapłacone

Antkowiak Mariusz - Bieg / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

Antkowiak Michał - Bieg / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

Bajzert Bartosz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Balan Patryk - Bieg / M POL Prudnik

Zapłacone

Banachowski Bartosz - Bieg / M POL Opole Ks Otmęt Krapkowice

Zapłacone

Baran Roman - Bieg / M POL Prudnik

Zapłacone

Bartha Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Bawoł Adam - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Bęben Jerzy - Bieg / M POL Rozwadza Dyczuś Team

Zapłacone

Bęben Tomasz - Bieg / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Bednarz Michał - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Kluczbork

Zapłacone

Benk Mateusz - Bieg / M POL Wąsice

Zapłacone

Bernacka Wiktoria - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Białek Adrianna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Białek Anna - Bieg / K POL Sokolniki

Zapłacone

Białek Michał - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Bielawska Karolina - Bieg / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Bielawski Grzegorz - Bieg / M POL Kędzierzyn-Koźle 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Biernacka Beata - Bieg / K POL Opole WBO:)

Zapłacone

Birecka Monika - Bieg / K POL Lewin Brzeski

Zapłacone

Biżek Łukasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Bobis Wojciech - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Bodaszewski Szymon - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Bogus Przemysław - Bieg / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Bojczuk Mateusz - Bieg / M POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Bolek Dawid - Bieg / M POL Wałbrzych

Zapłacone

Broj Natalia - Bieg / K POL Źlinice

Zapłacone

Buchcic Sebastian - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Nysa -

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Nysa -

Zapłacone

Burzyński Paweł - Bieg / M POL Opole Juventus

Zapłacone

Butz Jakub - Bieg / M POL Otmuchów Athletics Nysa

Zapłacone

Całczyński Robert - Bieg / M POL Siemianowice Śląskie 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Cebula Tomasz - Bieg / M POL Chrząstowice

Zapłacone

Cedro Damian - Bieg / M POL Opole Bosse Nogi Opole

Zapłacone

Chachuła Ryszard - Bieg / M POL Zdzieszowice Dyczuś Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Chłąd Aleksander - Bieg / M POL Przysiecz Ex Team

Zapłacone

Chłopecki Jarosław - Bieg / M POL Opole Izerska Grupa Biegowa

Zapłacone

Chodurski Marek - Bieg / M POL Kamień Śląski

Zapłacone

Chudy Agnieszka - Bieg / K POL Prudnik

Zapłacone

Chudzicka-Główka Magdalena - Bieg / K POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

Chyłka Darek - Bieg / M POL Dąbrówka Łubniańska

Zapłacone

Cygan Tomasz - Bieg / M POL Folwark

Zapłacone

Czech Andrzej - Bieg / M POL Osowiec-Trzęsina

Zapłacone

Czech Sebastian - Bieg / M POL Osowiec

Zapłacone

Czepiel Łukasz - Bieg / M POL Krapkowice ... OKR BIKE TEAM

Zapłacone

Czerniecka Aleksandra - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Czyrnia Andrzej - Bieg / M POL Turawa Rajsport Active

Zapłacone

Czyrnia Anna - Bieg / K POL Turawa

Zapłacone

Dąbek Seweryn - Bieg / M POL Radomierowice OSP Radomierowice

Zapłacone

Dąbrowska Natalia - Bieg / K POL Opole Vege Runners

Zapłacone

Dacków Marcin - Bieg / M POL Lewin Brzeski Lewin Biega

Zapłacone

Dadura Paweł - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Dec Bogusław - Bieg / M POL Opole Old Team 2016

Zapłacone

Dec Jan - Bieg / M POL Opole UKS Rodło Opole

Zapłacone

Dec Łukasz - Bieg / M POL Opole Dec Team

Zapłacone

Dereń Mirosław - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Domagalski Adam - Bieg / M POL Opole NaKole

Zapłacone

Dora Mirek - Bieg / M POL Opole Wiking Opole

Zapłacone

Drobek Rafał - Bieg / M POL Łąka Athletics Nysa

Zapłacone

Drost Dariusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Drost Marzena - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Drożak Tomasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Drozd Bronisław - Bieg / M POL Opole NWK ZAGRODA

Zapłacone

Drozd Mariusz - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Drozd Przemysław - Bieg / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Dubiel Emilia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Dziadkiewicz Karolina - Bieg / K POL Prószków MORSY OPOLE

Zapłacone

Dziekan Katarzyna - Bieg / K POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Falkenberg Ludwik - Bieg / M POL Krapkowice Krapkowice w biegu

Zapłacone

Feret Piotr - Bieg / M POL Strzelce Opolskie ADAMIETZ

Zapłacone

Ficek Janina - Bieg / K POL Opole Ekonomik Gold TEAM

Zapłacone

Frajtag Patrycja - Bieg / K POL Jełowa Itacy_biegacze

Zapłacone

Frąk Adam - Bieg / M POL Schodnia Team Ozimek

Zapłacone

Frąk Slawomir - Bieg / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Gaczkowski Adam - Bieg / M POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

Gajewski Michał - Bieg / M POL Radomsko

Zapłacone

Gąsior Krzysztof - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Gąsior Tomasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Gąsiorowski Krzysztof - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Gąsiorowski Maciej - Bieg / M POL Opole Szach-Mat

Zapłacone

Gawlita Justyna - Bieg / K POL Ozimek

Zapłacone

Gerlicka Emilia - Bieg / K POL Głuchołazy Okiem Wilka

Zapłacone

Główka Mirosław - Bieg / M POL Opole mmklima.pl

Zapłacone

Gnot Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Golec Anna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Goleński Wojciech - Bieg / M POL Opole Forca Brava Opole

Zapłacone

Górny Robert - Bieg / M POL Ozimek

Zapłacone

Gorzała Joanna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Grabczak Jarek - Bieg / M POL Opole ITACY BIEGACZE

Zapłacone

Grabczak Judyta - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Grabowska Daria - Bieg / K POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Zapłacone

Grabowska Zuzanna - Bieg / K POL Krośnica Izbicko w biegu

Zapłacone

Grabowski Dominik - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Gradowski Łukasz - Bieg / M POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

Gratkowski Paweł - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Gręda Elżbieta - Bieg / K POL Ozimek Tim jest Tim

Zapłacone

Grzegocka Monika - Bieg / K POL Warszawa

Zapłacone

Grzegorczyn Magdalena - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Grzelak Mieszko - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Gugulski Paweł - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Hałajko Jarek - Bieg / M POL Opole Wiesiek Team

Zapłacone

Harynek Robert - Bieg / M POL Krapkowice

Zapłacone

Hess Jakub - Bieg / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Hoffman Ewa - Bieg / K POL Opole SobieBiegam

Zapłacone

Hołub Tomasz - Bieg / M POL Zalesie

Zapłacone

Horęzga Dorota - Bieg / K POL Brzeg Ex Team

Zapłacone

Hreczuch Paweł - Bieg / M POL Opole Spowolna Drużyna

Zapłacone

Hrycaj Julia - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Marcin - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Monika - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hrycaj Oskar - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hulok Anna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Hulok Antoni - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Ilnicka Monika - Bieg / K POL Racławice Śl Opole Dzikusy z Pogranicza

Zapłacone

Iwańska Elżbieta - Bieg / K POL Brzeg

Zapłacone

Jacheć Jarosław - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Jagiela Jakub - Bieg / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiela Joanna - Bieg / K POL Opole KUBUŚ TEAM

Zapłacone

Jagiela Józef - Bieg / M POL Opole KUBUŚ TEAM

Zapłacone

Jagiela Rafał - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Jagiełło Jarek - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Janik Wojciech - Bieg / M POL Krapkowice

Zapłacone

Jankowska Magdalena - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Jankowski Dariusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Jankowski Tobiasz - Bieg / M POL Opole EVENT HOSTEL

Zapłacone

Janowska Marta - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Janus Szymon - Bieg / M POL Opole Jedna Odra

Zapłacone

Jaroszewski Tomasz - Bieg / M POL Opole Śródmieście OKS

Zapłacone

Jarzabek Monika - Bieg / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Jarzynka Marek - Bieg / M POL Budzieszowice

Zapłacone

Jaśkowiec Michał - Bieg / M POL Prudnik #jaskowiec

Zapłacone

Jaszczyńska Malwina - Bieg / K POL Prudnik

Zapłacone

Jaworska Magdalena - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Jończyk Anna - Bieg / K POL Ozimek

Zapłacone

Jurek Tomasz - Bieg / M POL Głuchołazy BBL Głuchołazy/Athletics Nysa

Zapłacone

Juściński Andrzej - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kaczmarski Jacek - Bieg / M POL Opole Nwk Opole

Zapłacone

Kałuska Bożena - Bieg / K POL Opole Parkrun Opole

Zapłacone

Kania Magda - Bieg / K POL Opole Ex Team

Zapłacone

Karski Andrzej - Bieg / M POL Krapkowice

Zapłacone

Karwasiecka Anna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Kasperski Remigiusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Każmierczyk Roman - Bieg / M POL Krapkowice Amator

Zapłacone

Kempny Małgorzata - Bieg / K POL Żory Falcon Team

Zapłacone

Kiełbasa Adam - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kilijanek Izabela - Bieg / K POL Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Kiszkis Karolina - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Klimas Marcin - Bieg / M POL Grodków OKS

Zapłacone

Kluba Klaudia - Bieg / K POL Opole Falstart Rudniki

Zapłacone

Kluba Magdalena - Bieg / K POL Wrocław Falstart Rudniki

Zapłacone

Kluska Mateusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kłosek Paweł - Bieg / M POL Pludry

Zapłacone

Kobienia Matuesz - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kochanowski Rafał - Bieg / M POL Opole Trans Ekspert

Zapłacone

Kociszewska Maria - Bieg / K POL Opole Kociaki

Zapłacone

Kociszewski Łukasz - Bieg / M POL Opole Kociaki

Zapłacone

Koczur Agnieszka - Bieg / K POL Brzeg

Zapłacone

Kokoszka Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Kokoszka Sara - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Kolbe Monika - Bieg / K POL Strzelce Opolskie Śmigło Team

Zapłacone

Kołłątaj Wioletta - Bieg / K POL Opole ITACY_biegacze

Zapłacone

Kołodziej Marek - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kołodziej Sylwia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Koob Emilia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Kopera Natalia - Bieg / K POL Nysa Runners Team Nysa

Zapłacone

Korzeniewski Mateusz - Bieg / M POL Pludry

Zapłacone

Kosmaty Ewa - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Kosmaty Mariusz - Bieg / M POL Opole Event Hostel Opole

Zapłacone

Kosmaty Michał - Bieg / M POL Opole Zaremba Team

Zapłacone

Kostek Criss - Bieg / M POL Praszka

Zapłacone

Kotygin Mateusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kowalska Martyna - Bieg / K POL Prószków Kolka Team Opole

Zapłacone

Kowalski Łukasz - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Kowalski Marek - Bieg / M POL Tarnów Opolski Kolka Team Opole

Zapłacone

Kowynia Grzegorz - Bieg / M POL Twardawa ANTONTEAM

Zapłacone

Koziak Agnieszka - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Koziarski Przemysław - Bieg / M POL Opole 10 Blog

Zapłacone

Koziarski Wojciech - Bieg / M POL Opole PRZEDSZKOLE 29 OPOLE

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Turawa Marszałki Pułk 4 Ułanów Zaniemeńskich

Zapłacone

Kozioł Tomasz - Bieg / M POL Przemyśl 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Kramm Tomasz - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Krokoszyński Przemyław - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Król Adam - Bieg / M POL Opole Spartanie Dzieciom

Zapłacone

Kuchciak Mateusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kuczer Patryk - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kudliński Łukasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kujawa Krystian - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kula Dawid - Bieg / M POL Wierzchowo

Zapłacone

Kupka Karolina - Bieg / K POL Brynica KS Unia Opole

Zapłacone

Kury Michał - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Kuszczyński Michał - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Labusga Paweł - Bieg / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

Lang Monika - Bieg / K POL Opole Awl

Zapłacone

Langert Sławomir - Bieg / M POL Prudnik Dzikusy z Pogranicza

Zapłacone

Lesik Piotr - Bieg / M POL Kępa

Zapłacone

Lesinski Leszek - Bieg / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Lewandowski Adrian - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Lewandowski Dawid - Bieg / M POL Opole Małapanew Ozimek

Zapłacone

Linkert Łukasz - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Ładowski Krzysztof - Bieg / M POL Opole Badcholesterol.pl

Zapłacone

Łuczko Grzegorz - Bieg / M POL Ozimek

Zapłacone

Łukaszyński Marek - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Łuszczyna Agata - Bieg / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Łysek Dagmara - Bieg / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Łysek Tomasz - Bieg / M POL Opole Ulks Orzeł Źlinice

Zapłacone

Magnuszewski Przemek - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Majdak Paweł - Bieg / M POL Opole Opole

Zapłacone

Majer Marta - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Majer Szymon - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Makowska Dorota - Bieg / K POL Opole EkonomikTeam

Zapłacone

Malczewski Daniel - Bieg / M POL Opole 10 Opolska Brygada Logistyczna

Zapłacone

Malecha Piotr - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Malerczyk Józef - Bieg / M POL

Zapłacone

Małaczyński Lucjan - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Małek Kamil - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Marciniak Mirosław - Bieg / M POL Ozimek Ozimek Team

Zapłacone

Marciniak Przemysław - Bieg / M POL Prudnik Athletics Nysa

Zapłacone

Marcinków Radosław - Bieg / M POL Opole JWA

Zapłacone

Marcinkowska Katarzyna - Bieg / K POL Wałbrzych

Zapłacone

Marczak Piotr - Bieg / M POL Opole Przylesie

Zapłacone

Markiewicz Marek - Bieg / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

Martyniuk Ryszard - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Mastalerz Michał - Bieg / M POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

Mateja Krzysztof - Bieg / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Mateja Nicola - Bieg / K POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Mazurek Roman - Bieg / M POL Murów Brak

Zapłacone

Mielczarek Karolina - Bieg / K POL Opole EkonomikTeam

Zapłacone

Miemiec Anna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Milińska Lilianna - Bieg / K POL Niemodlin niemodlin biega

Zapłacone

Minkiewicz Radosław - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Głogówek

Zapłacone

Miśkowicz Michał - Bieg / M POL Szymiszów Team 13

Zapłacone

Młudzik Krzysztof - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Murawska Małgorzata - Bieg / K POL Opole KLIMA-TECH

Zapłacone

Murawski Marek - Bieg / M POL Namysłów KLIMA-TECH OPOLE

Zapłacone

Niekrawiec Dariusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Niepala Beata - Bieg / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

Niespodzińska Aneta - Bieg / K POL Ścigów Opolski Team

Zapłacone

Niezgoda Michał - Bieg / M POL Krapkowice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Ochota Weronika - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Odwald Monika - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Albert - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Ogiolda Gabriela - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Krzysztof - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Ogiolda Weronika - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Olejnik Piotr - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Orzechowska Anna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Orzechowska Maja - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Orzeł Tomasz - Bieg / M POL Opole Amator

Zapłacone

Osmolińska Dominika - Bieg / K POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

Osmolinski Paweł - Bieg / M POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

Ossowski Arkadiusz - Bieg / M POL Głogówek

Zapłacone

Ostrowski Kamil - Bieg / M POL Przechód

Zapłacone

Owczarz Marcin - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Owczarz Mateusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Ożóg Grzegorz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Ożóg Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Pałac Arkadiusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Pancylejko Bogdan - Bieg / M POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

Parasiewicz Mateusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Monika - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Tomasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Parasiewicz Zofia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Pason Tomasz - Bieg / M POL Raszowa

Zapłacone

Perdek Urszula - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Piech Michał - Bieg / M POL Opole La lorraine polska

Zapłacone

Piekarski Bartłomiej - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Pietrucka Aga - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Pietrucki Dzidek - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Pilawka Agata - Bieg / K POL Opole Next Level Bjj Opole

Zapłacone

Piotrowski Łukasz - Bieg / M POL Opole Say NO! to cancer!

Zapłacone

Pipa Mateusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Plaskota Jakub - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Pluta Krzysztof - Bieg / M POL Chodoba

Zapłacone

Płachetka Adrian - Bieg / M POL Domecko Brak

Zapłacone

Płachetka Justyna - Bieg / K POL Domecko Brak

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K POL Chrząstowice

Zapłacone

Podgórny Mariusz - Bieg / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Poliwoda Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Popiela Mirosław - Bieg / M POL Strzelce Opolskie ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

Pośledni Mateusz - Bieg / M POL Opole Odra Opole Grupa Lekkoatletyczna Dwójeczka

Zapłacone

Poślednia Teresa - Bieg / K POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Zapłacone

Potaczek Krzysztof - Bieg / K POL Którzy Mały

Zapłacone

Przybyła Michał - Bieg / M POL Pustków

Zapłacone

Puchlerz Aleksandra - Bieg / K POL Wałbrzych

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Głogówek

Zapłacone

Raburski Adrian - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Radon Barbara - Bieg / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Radziej Patrycja - Bieg / K POL Dobrzeń Wielki Ex Team

Zapłacone

Raj Paweł - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Ratajczak Bartłomiej - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Rogala Adam - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Rogala Agnieszka - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Rycąbel Szymon - Bieg / M POL Opole AKS Promil

Zapłacone

Rychlikowska Karina - Bieg / K POL Tarnów Opolski MORSY OPOLE

Zapłacone

Rymarz Mirosław - Bieg / M POL Chrząstowice

Zapłacone

Rzeźnik Magdalena - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Sabi Franka - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Samborski Daniel - Bieg / M POL Opole Biegacze w Radomsku

Zapłacone

Samborski Krzysztof - Bieg / M POL Radomsko KBKS Radomsko

Zapłacone

Samelski Błażej - Bieg / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Sikora Marek - Bieg / M POL Opole Ex Team

Zapłacone

Skoczylas Radosław - Bieg / M POL Opole Rally Team Opole

Zapłacone

Skórzewski Przemysław - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Skrupa Grzegorz - Bieg / M POL Turawa Gmina Zrzeszenia LZS w Turawie ŁKS Sokół Bierdzany

Zapłacone

Skubikowski Tomasz - Bieg / M POL Glucholazy Athletics Nysa

Zapłacone

Słaboń Michał - Bieg / M POL Nakło Odra Opole

Zapłacone

Sobania Mirosław - Bieg / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Sobczak Daniel - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Socha Piotr - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Socha Tomasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Sokołowski Marcin - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Soll Dawid - Bieg / M POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Sowada Łukasz - Bieg / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

Stachowicz Olaf - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Stachowicz Samanta - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Stania Paweł - Bieg / M POL Opole parkrun Opole

Zapłacone

Starczyk Sebastian - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Stark Sebastian - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Stasiuk Przemysław - Bieg / M POL Szczedrzyk

Zapłacone

Stefaniszyn Marcin - Bieg / M POL Brzeg

Zapłacone

Stelmachowicz Daniel - Bieg / M POL Komprachcice ANTONTEAM

Zapłacone

Stelmaszyk Michał - Bieg / M POL Zawada

Zapłacone

Stemplewski Sebastian - Bieg / M POL Opole BASSAU POLSKA

Zapłacone

Stępień Grzegorz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Stępień Julia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Stępień Kamila - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Struk Marcin - Bieg / M POL Opole Falcon Team

Zapłacone

Strycharz Bogdan - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Sujka Dawid - Bieg / M POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Suszanowicz Julia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Suszanowicz Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Świerczyńska Magda - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Szafarczyk Katarzyna - Bieg / K POL Zakliczyn

Zapłacone

Szafarczyk Tadeusz - Bieg / M POL Zakliczyn

Zapłacone

Szczemirski Witold - Bieg / M POL Pustków UKS Athletic Ozimek

Zapłacone

Szczepański Bartosz - Bieg / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Szczepański Tomasz - Bieg / M POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Szmuk Łukasz - Bieg / M POL Ozimek Team Ozimek

Zapłacone

Sznura Piotr - Bieg / M POL Jemielnica LKS Jemielnica

Zapłacone

Szober Grzegorz - Bieg / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Szpryngiel Jadwiga - Bieg / K POL Opole Spowolna drużyna

Zapłacone

Szpyt Karolina - Bieg / K POL Brzeg WATAHA - ŁĄCZY NAS BIEGANIE

Zapłacone

Szutowicz Łukasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Szywalski Oskar - Bieg / M POL Dąbrówka Górna CYKLOFAN OPOLE

Zapłacone

Tarabasz Łukasz - Bieg / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Tomiczek-Kudła Karolina - Bieg / K POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

Tracz Artur - Bieg / M POL Rożnów AKS Promil

Zapłacone

Tuzinkiewicz Jagoda - Bieg / K POL Brzeg Ex Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Urbaniak Paulina - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Urbanowski Piotr - Bieg / M POL Ozimek

Zapłacone

Walecko Paweł - Bieg / M POL Ozimek

Zapłacone

Walecko Tomek - Bieg / M POL Opole PIOWAL DOBRE NARZĘDZIA

Zapłacone

Waluś Katarzyna - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Waluś Marcin - Bieg / M POL Zimnice Małe Cyklofan Opole

Zapłacone

Waluś Tomasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Wandzel Sylwia - Bieg / K POL Głuchołazy

Zapłacone

Warzecha Nikola - Bieg / K POL Biadacz

Zapłacone

Wawer Karolina - Bieg / K POL Chorula

Zapłacone

Wawer Katarzyna - Bieg / K POL Opole REBELLION OF FREE RUNNERS

Zapłacone

Wawer Marcin - Bieg / M POL Gogolin

Zapłacone

Wawrzyniak Krystian - Bieg / M POL Opole Odra opole

Zapłacone

Węgliński Łukasz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Węgrzynowicz Damian - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M POL Turawa-Marszałki

Zapłacone

Więch Mariusz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Wiecha Magda - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Wieczorek Krzysztof - Bieg / M POL Falmirowice BBL OPOLE

Zapłacone

Wielichowska Milena - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Wietrzycki Tomasz - Bieg / M POL Opole Kompania-Adv.pl

Zapłacone

Wilk Klaudia - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Winiarz Natalia - Bieg / K POL Opole ITACY_BIEGACZE

Zapłacone

Winnik Angelika - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Witek Kamil - Bieg / M POL Falmirowice Husaria Race Team

Zapłacone

Włodarczyk Paweł - Bieg / M POL Opole Zaodrze Oks

Zapłacone

Wojnarowski Bartosz - Bieg / M POL Opole Oks

Zapłacone

Wośko Ania - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Woszek Joanna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Woźniak Aneta - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Woźniak Grzegorz - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Wróbel Jacek - Bieg / M POL Opole Ex Team

Zapłacone

Żabiński Jarosław - Bieg / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Zaremba Alicja - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Zaremba Michal - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Zaremba Paulina - Bieg / K POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Zasada Maja - Bieg / K POL Brzeg Ex Team

Zapłacone

Zawer Bartek - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Zawer Justyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Zawiślak Marcin - Bieg / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Zegan Patryk - Bieg / M POL Głuchołazy

Zapłacone

Zemełko Katarzyna - Bieg / K POL Opole

Zapłacone

Zemełko Staś - Bieg / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Ziółkowski Bogdan - Bieg / M POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Ziółkowski Eugeniusz - Bieg / M POL Brzeg

Zapłacone

Zjawiony Daniel - Bieg / M POL Opole

Zapłacone

Złotnik Michał - Bieg / M POL Zawada

Zapłacone

Znamirowska Sylwia - Bieg / K POL Kotórz Mały

Zapłacone

Żymańczyk Marzena - Bieg / K POL Opole Morsy Opole Aktywni

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU