„Puchar Kościeliska” - edycja niepodległościowa

Kościelisko, Polska
16.12.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamiec Norbert - B10 / M POL Kraków

Niezapłacone

Bezulska Anna - B5 / K POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

Bezulska Kinga - B5 / K POL Gorzów Wielkopolski

Niezapłacone

Bielecki Marcin - B10 / M M
POL Ispina 6 Brygada Powietrznodesantowa

Niezapłacone

Biskup Joanna - B5 / K M
POL Szczecin azs wat

Niezapłacone

Bobak Gabriela - B5 / K POL Kościelisko

Niezapłacone

Boś Iwona - B5 / K POL Wisła WSS Wisła

Niezapłacone

Broj Marcel - B10 / M POL Źlinice BROJ TEAM ŹLINICE

Niezapłacone

Budz Kazimierz - B10 / M POL Bukowina Tatrzańska tc orzeł

Niezapłacone

Ciaston Piotr - B10 / M POL Krakow Przemka Toborka

Niezapłacone

Czarniak Andrzej - B10 / M M
POL Zakopane

Niezapłacone

Czech Tomasz - B10 / M POL Poraż ZKN Sokół Zagórz

Niezapłacone

Długopolska Katarzyna - B5 / K POL Kościelisko Gąsienica Sport

Niezapłacone

Domagała Monika - B5 / K POL Ratułów

Niezapłacone

Dubas Patryk - B10 / M M
POL Tarnów Akademia Wojsk Lądowych

Niezapłacone

Dzikowski Jozef - B10 / M POL Tymowa niezrzeszony

Niezapłacone

Faron Piotr - B10 / M POL Zalesie

Niezapłacone

Faron Robert - B10 / M POL Zalesie

Niezapłacone

Filipek Tomasz - B10 / M M
POL Siedlce AWL/UKS RAWA SIEDLCE

Niezapłacone

Garas Eliza - B5 / K M
POL Poznan 31 Batalion Radiotechniczny/ KB Gepard Murowana Goslina

Niezapłacone

Gąsienica Łukasz - B5 / M POL Koniówki KS CHOCHOŁÓW

Niezapłacone

Gąsienica Stanisław - B10 / M POL Kościelisko Gąsienica Sport

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

Gąsienica-Roj Tomasz - B10 / M POL Zakopane Klimatyzacja Zakopane

Niezapłacone

Gleń Robert - B10 / M POL Jedlicze MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

Gocyła Mateusz - B10 / M POL Postęp KS Jurajskie Orły

Niezapłacone

Gorczyca Erwin - B10 / M POL Odrzykoń Krosski - Remsport

Niezapłacone

Górny Józef - B10 / M POL Rzeszów Amator

Niezapłacone

Górski Bartosz - B10 / M POL Odrzykoń KrosSki Remsport

Niezapłacone

Grabowska Krystyna - B5 / K POL Kraków Eskadra Kraków

Niezapłacone

Grabowski Stanisław - B10 / M POL Kraków Eskadra Kraków

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / M M
POL Otwock WAT

Niezapłacone

Gryc Angelika - B5 / K POL Chochołów Ks Chochołów

Niezapłacone

Grzadziel Dariusz - B10 / M POL Ustrzyki Dolne Strwiaz/Halicz Ustrzyki

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Poraż AZS Zakopane

Niezapłacone

Grządziel Kazimierz - B10 / M POL Poraż ZKN Sokół Zagórz

Niezapłacone

Grzyb Patryk - B10 / M DNK Aalborg

Niezapłacone

Habrat Józef - B10 / M POL Krosno Klub Sportowy ORLĘTA Krosno

Niezapłacone

Habrat Piotr - B10 / M M
POL Kościelisko

Niezapłacone

Hyrnik Jacek - B10 / M POL Ustroń team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Tychy Klub Biegowy 40 latek TYCHY

Niezapłacone

Janda Adam - B10 / M POL Rzeszów

Niezapłacone

Janik Bogdan - B10 / M POL Nowy Targ nowy targ runners

Niezapłacone

Janocha Robert - B10 / M POL Krosno MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

Jarecki Sebastian - B10 / M POL Bielsko Biała skipol.pl TEAM

Niezapłacone

Jędrzejczak Maciej - B10 / M POL Warszawa TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

Jurasz Jan - B10 / M M
POL Cisiec SKI JURASZ

Niezapłacone

Jurga Dawid - B10 / M POL Pabianice Łódź Ski Team

Niezapłacone

Kaleta Marcin - B10 / M POL Dąbrowa Górnicza Dąbrowa Górnicza

Niezapłacone

Kałuziński Bogdan - B10 / M POL Muszyna UKS Jastrząb Jastrzębik

Niezapłacone

Kapela Anna - B5 / K POL Kraków

Niezapłacone

Kasprzak Piotr - B10 / M POL Lublin Śnieżna Pantera

Niezapłacone

Kijewski Jacek - B10 / M M
POL Warszawa KU AZS WAT Warszawa

Niezapłacone

Kiljan Hubert - B10 / M POL Łajski Team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Kociuba Marek - B10 / M M
POL Wrocław Akademia Wojsk Lądowych Wrocław

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B5 / M POL Wrocław

Niezapłacone

Kołodziejczyk Tomasz - B10 / M POL Warszawa Team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Korbas Sławomira - B5 / K POL Mrągowo TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

Koselski Roman - B10 / M M
POL Lubliniec Wkb META Lubliniec

Niezapłacone

Kotlarz Pawel - B10 / M POL Warszawa Team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Kowalczyk Kazimierz - B10 / M POL Witów

Niezapłacone

Kowalski Paweł - B10 / M POL Morawica Świętokrzyski Klub Alpinistyczny

Niezapłacone

Kranz Jacek - B10 / M M
POL Wołosate Wataha Wołosate

Niezapłacone

Krupa Franciszek - B10 / M POL Szaflary

Niezapłacone

Krzywicki Kamil - B10 / M POL Wroclaw nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Kucharczyk Jacek - B10 / M POL Kutno

Niezapłacone

Kujawska Joanna - B5 / K POL Warszawa team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Kupczak Maciej - B10 / M POL Cisiec

Niezapłacone

Kuropatwińska Ewa - B5 / K POL Poręba LKS MARKAM Wiśniowa-Osieczany

Niezapłacone

Kustroń Bogdan - B10 / M POL Krosno Krosski Remsport

Niezapłacone

Kwaśnik Natalia - B5 / K M
POL Ustrzyki Dolne Akademia Wojsk Lądowych im. Tadeusza Kościuszki

Niezapłacone

Kwiecińska Magdalena - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

Lachowski Waldemar - B10 / M M
POL Warszawa azs wat/tn biegówki wesoła

Niezapłacone

Laska Jerzy - B10 / M POL Bystrowice

Niezapłacone

Łapczyński Kazimierz - B10 / M M
POL Maniowy

Niezapłacone

Łuszczewski Hubert - B10 / M POL Warszawa

Niezapłacone

Łysikowski Tomasz - B10 / M POL Kościelisko Łysikówka

Niezapłacone

Madej Jan - B10 / M POL Mszana Dolna

Niezapłacone

Majka Roman - B10 / M POL Nowa Ruda team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Majka Wojtek - B5 / M POL Nowa Ruda team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Major Sylwia - B5 / K POL Wanaty ST SKI TEAM

Niezapłacone

Maras Ladislav - B10 / M M
SVK Presov MARAS team

Niezapłacone

Marczak Bartłomiej - B10 / M POL Zgierz TKKF Dzikusy Łódź/POS Łódź/Skoczkowie z Łodzi

Niezapłacone

Marszałek Ewa - B5 / K POL Rzeszów Śnieżne Trasy Krzywa Banica

Niezapłacone

Mazurek Artur - B10 / M M
POL Czarny Bór Czarny Bór Gmina Ludzi z Pasją

Niezapłacone

Migała Zbigniew - B10 / M POL Sędziszów Małopolski -

Niezapłacone

Mikrut Mariusz - B10 / M POL Nowy Targ Meter na deskach

Niezapłacone

Mirowski Bartosz - B10 / M M
POL Lubliniec WKB META LUBLINIEC

Niezapłacone

Mirowski Jakub - B10 / M POL Ustronie Skoczkowie z Łodzi

Niezapłacone

Misztuk Daniel - B10 / M M
POL Giżycko AWL

Niezapłacone

Mosoń Wiktor - B10 / M M
POL Głowienka MUKS Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

Mróz Bartłomiej - B10 / M M
POL Radom 7dlot

Niezapłacone

Mucha Edward - B10 / M POL Limanowa Team na biegowkach pl - Limanowa Forrest

Niezapłacone

Nalewajka Martin - B10 / M POL Częstochowa

Niezapłacone

Nędza Maria - B5 / K POL Kościelisko

Niezapłacone

Nemec Jan - B10 / M SVK Kosice LK METROPOL

Niezapłacone

Nosal Krzysztof - B10 / M POL Harklowa

Niezapłacone

Olejniczak Halina - B5 / K POL Kościelisko

Niezapłacone

Pasterczyk Dariusz - B10 / M M
POL Jedlicze Muks Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

Pawlik Nikodem - B10 / M POL Wilkowice

Niezapłacone

Pelczar Andrzej - B10 / M POL Dobieszyn Muks Podkarpacie Jedlicze

Niezapłacone

Pieniądz Krzysztof - B10 / M POL Kraków

Niezapłacone

Piórkowska Aleksandra - B5 / K POL Biskupice #AdamCzerwinskiTeam

Niezapłacone

Piórkowski Jakub - B5 / M POL Biskupice UKS Lider Siercza

Niezapłacone

Piórkowski Michał - B5 / M POL Biskupice UKS Lider Siercza

Niezapłacone

Piórkowski Tomasz - B10 / M POL Biskupice #AdamCzerwinskiTeam

Niezapłacone

Piskadło Roman - B10 / M POL Krosno KrosSki Remsport

Niezapłacone

Pisula Piotr - B10 / M POL Sanok Sanok Ski Team

Niezapłacone

Plywaczyk Krzysztof - B10 / M M
POL Czarny Bór Wojsko Polskie

Niezapłacone

Porębski Piotr - B10 / M POL Rybnik PRG RYBNIK

Niezapłacone

Potrząsaj Rafał - B10 / M POL Ciche

Niezapłacone

Pradun Andrey - B10 / M POL Krakow skipol.pl TEAM

Niezapłacone

Pradziad Andrzej - B10 / M POL Murzasichle Murzasichle Sport Team

Niezapłacone

Prałat Weronika - B5 / K POL Osieczna team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Prodziewicz Mirek - B10 / M POL Sanok Sanok Ski Team

Niezapłacone

Prymakowska Barbara - B5 / K POL Tarnów PTS SOKÓŁ TARNÓW

Niezapłacone

Przybyło Lucyna - B5 / K POL Rzeszów Wataha Wołosate

Niezapłacone

Rabski Ireneusz - B10 / M POL Skomielna Biała skipol.pl TEAM

Niezapłacone

Rabski Józef - B10 / M POL Skomielna Biała KS Luboń Skomielna Biała

Niezapłacone

Rabski Władysław - B10 / M POL Skomielna Biała

Niezapłacone

Redzaj Artur - B10 / M POL Lublin

Niezapłacone

Rogala Dariusz - B10 / M M
POL Gołdap Warmińsko-Mazurski Oddział Straży Granicznej w Kętrzynie

Niezapłacone

Rogalska Celina - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

Rolska Alicja - B5 / K POL Wrocław team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Rolski Michał - B10 / M POL Wrocław team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Sadaj Hubert - B10 / M POL Iwaniska

Niezapłacone

Sadowski Robert - B10 / M POL Gołdap skipol.pl TEAM

Niezapłacone

Sawiński Henryk - B10 / M POL Spytkowice T0arzystwo Cyklistów ORZEŁ

Niezapłacone

Ścieżka Marta - B5 / K POL Zakopane

Niezapłacone

Ścieżka Michał - B10 / M POL Zakopane

Niezapłacone

Sikora Sławomir - B10 / M POL Skrajnica Częstochowa

Niezapłacone

Ślaga Dariusz - B10 / M POL Zakopane SKIPOL.PL TEAM

Niezapłacone

Śmiałkowski Wojciech - B10 / M POL Nowy Targ

Niezapłacone

Sokalski Dariusz - B10 / M M
POL Warszawa KU AZS WAT WARSZAWA

Niezapłacone

Sokołowski Andrzej - B10 / M POL Warszawa TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

Sporysz Mateusz - B10 / M POL Kozy

Niezapłacone

Stachoń Karol - B5 / M POL Zakopane

Niezapłacone

Stanik Bartłomiej - B10 / M M
POL Tarnowskie Góry 6 batalion powietrznodesantowy

Niezapłacone

Staroń Jacek - B10 / M POL Krosno KROSSKI REMSPORT

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Rabka KJB Rabka-Słone

Niezapłacone

Stępień Marek - B10 / M POL Poręba Spytkowska Club 100 Maraton Polska

Niezapłacone

Studencka Natalia - B5 / K M
POL Kościelisko 7dlot

Niezapłacone

Suchy Franciszek - B10 / M POL Bielsko-Biała Tkkf Beskidek

Niezapłacone

Szczerbicka Aleksandra - B5 / K POL Lutowiska

Niezapłacone

Szczerbicka Katarzyna - B5 / K M
POL Lutowiska

Niezapłacone

Szczerbicki Michał - B10 / M M
POL Lutowiska

Niezapłacone

Szczybelski Wojciech - B10 / M M
POL Gdynia GDYŃSKI DYWIZJON OKRĘTÓW BOJOWYCH

Niezapłacone

Szczygieł Piotr - B10 / M M
POL Korczyna KrosSki Remsport

Niezapłacone

Szefler Monika - B5 / K M
POL Mrągowo 7dlot

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Brzączowice

Niezapłacone

Szurkiewicz Miłosz - B5 / M POL Krosno Klub Sportowy Orlęta Krosno

Niezapłacone

Szwed Patrycja - B5 / K POL Warszawa TN Biegówki Wesoła / Decathlon Team

Niezapłacone

Taperek Robert - B10 / M POL Piaseczno team nabiegowkach.pl

Niezapłacone

Toborek Przemysław - B10 / M POL Krakow Ciasteczkowe Potwory

Niezapłacone

Tolak Marta - B5 / K POL Warszawa TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

Tomera Dorota - B5 / K POL Stara Bysyrzyca LKS Iskra Jaszkowa

Niezapłacone

Topór Marek - B10 / M M
POL Kraków

Niezapłacone

Topór Michał - B10 / M POL Kraków

Niezapłacone

Trybuła Stanisław - B10 / M POL Spytkowice STF-ZP ORZEŁ SPYTKOWICE

Niezapłacone

Turek Krystian - B10 / M POL Nowy Targ Nowy Targ

Niezapłacone

Twardowski Piotr - B10 / M POL Rzeszów Czarna JEDYNKA

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B5 / K POL Kościelisko max fliz ekspedycja

Niezapłacone

Węgrzyn Marcin - B10 / M POL Nowy Targ MEG Centrum Szkoleń i Planowania Treningu

Niezapłacone

Winnicki Robert - B10 / M POL Ustrzyki Dolne

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / M POL Zbylitowska Góra Tarnów PTG Sokół Tarnów

Niezapłacone

Witek Katarzyna - B5 / K POL Warszawa-Wesoła Team nabiegowkach.pl/TN Biegówki Wesoła

Niezapłacone

Wójcik Bartosz - B10 / M POL Kraków Krakowska Izba Adwokacka

Niezapłacone

Wojtkowiak Grzegorz - B10 / M M
POL Nowa Ruda Lubliniec

Niezapłacone

Wojtkowski-Paczóski Jan - B10 / M POL Sokołów Podlaski

Niezapłacone

Wójtowicz Tomasz - B10 / M M
POL Niepołomice 6 Brygada Powietrzno Desantowa

Niezapłacone

Wysowski Grzegorz - B10 / M POL Ptaszkowa PKS Jaworze Ptaszkowa

Niezapłacone

Zachara Maria - B5 / K POL Rabka-Zdrój

Niezapłacone

Zachara Remigiusz - B10 / M POL Rabka-Zdrój T C Orzeł Spytkowice

Niezapłacone

Zajdel Piotr - B10 / M POL Krosno KrosSki Remsport Krosno

Niezapłacone

Zapiór Maciej - B10 / M POL Bytom COLD BEER TEAM

Niezapłacone

Zielonka Jan - B10 / M M
POL Warszawa AZS WAT

Niezapłacone

Zimoń Paweł - B10 / M POL Częstochowa Akn Ratrak

Niezapłacone

Zoremba Jan - B10 / M POL Tarnowskie Góry AZS AWF katowice RT

Niezapłacone

Żurek Tomasz - B10 / M POL Borowianka ST SKI TEAM

Niezapłacone

Zygmunt Patrycja - B5 / K POL Kraków

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU