IV Bieg po Zdrowie

Kędzierzyn-Koźle, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamska Laura - Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Arendt Zdzisław - NW / M POL Katowice

Bezpłatne

Badura Anna - NW / K POL Kędzierzyn-Koźle

Bezpłatne

Badura Tomasz - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Barska Agnieszka - Bieg / K40 POL Gogolin

Niezapłacone

Barski Jakub - Bieg / M16 NP
POL Gogolin

Zapłacone

Bawoł Adam - Bieg / M40 KS
POL Strzelce Opolskie Ks Koziołek Kędzierzyn Kożle

Niezapłacone

Bęben Jerzy - Bieg / M50 POL Rozwadza Dyczuś Team

Niezapłacone

Belkius Anna - Bieg / K50 POL Rudy

Niezapłacone

Benisz Wojciech - Bieg / M30 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Błach Łukasz - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Bober Wojciech - Bieg / M30 POL Rogów

Niezapłacone

Bodnar Izabela - Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle Amator

Zapłacone

Born Marcin - Bieg / M50 NP
POL Kędzierzyn-Kożle OSP Kłodnica

Zapłacone

Buliński Przemysław - Bieg / M30 POL Będzin AlchemistRunner

Zapłacone

Cwynar Rafał - Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek

Niezapłacone

Czekaj Justyna - Bieg / K20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK

Niezapłacone

Czernek Darek - Bieg / M40 POL Gogolin Gogolin biega

Niezapłacone

Czyżowicz Dorota - NW / K POL Namysłów

Bezpłatne

Dąbrowska Natalia - Bieg / K30 POL Opole Vege Runners

Niezapłacone

Drążek Beata - Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Niezapłacone

Dygan Henryka - NW / K POL Krapkowice

Bezpłatne

Dygan Jagoda - NW / K POL Krapkowice

Bezpłatne

Fiol Tomasz - Bieg / M40 POL Krapkowice VERTICAL MADNESS

Niezapłacone

Gaj Monika - Bieg / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Gembala Violetta - Bieg / K50 POL Bełk

Niezapłacone

Golonka Mariusz - Bieg / M30 POL Lubsza

Niezapłacone

Grygiel Boleslaw - Bieg / M50 POL Kedzierzyn-Kozle Parkrun Kedzierzyn-Kozle

Niezapłacone

Grygiell Boleslaw - Bieg / M50 POL Kkozle Parkrun KKozle

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K16 ZS1
POL Kędzierzyn-Kozle MMKS Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

Haska Kasia - Bieg / K40 POL Opole

Zapłacone

Holeczek Dominika - Bieg / K30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Iwanejko Izabela - Bieg / K40 POL Kędzierzyn Koźle ANTONTEAM

Zapłacone

Jakubiec Roman - Bieg / M40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS KOZIOŁEK KĘDZIERZYN-KOŹLE

Zapłacone

Janiczek Łukasz - Bieg / M20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Jaśkowiec Michał - Bieg / M20 POL Prudnik

Niezapłacone

Kawoń Andrzej - Bieg / M50 NP
POL Namysłów

Zapłacone

Kawoń Grażyna - NW / K POL Namysłów

Bezpłatne

Kazimierczuk Monika - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Niezapłacone

Kołdyka-Gawron Marzena - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kołodziej Joanna - NW / K POL Ruda Śląski Stadion Śląski

Bezpłatne

Kołodziej Szymon - Bieg / M20 POL Górażdże

Niezapłacone

Kosmaty Ewa - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

Kosmaty Michał - Bieg / M30 POL Opole Antonteam

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M16 POL Kędzierzyn-Kozle

Zapłacone

Krasny Szymon - Bieg / M20 POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

Kręcichwost Kamil - Bieg / M20 KS
POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Kusber Marek - Bieg / M30 POL Głogówek

Niezapłacone

Latała Eryk - Bieg / M40 POL Skoroszyce

Niezapłacone

Latała Gabriela - NW / K POL Skoroszyce

Bezpłatne

Malcherek Anna - Bieg / K30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Mańka Piotr - Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Niezapłacone

Maroń Paulina - Bieg / K16 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Martyniuk Izabela - NW / K POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Bezpłatne

Martyniuk Ryszard - Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Melich Tomek - Bieg / M20 POL Łany A.Berger Polska

Niezapłacone

Monieta Piotr - Bieg / M20 POL Pietna

Zapłacone

Nawa Waldemar - Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Nawizowska Urszula - NW / K POL Skoroszyce

Bezpłatne

Niemiec Halina - Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

Nowak Michał - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / M20 POL Krapkowice

Niezapłacone

Pacyna Danuta - NW / K POL Katowice

Bezpłatne

Piśniak Agnieszka - Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Niezapłacone

Poślednia Teresa - Bieg / K40 POL Opole Wieczorne Bieganie w Opolu

Niezapłacone

Rams Elżbieta - Bieg / K40 KS
POL Kędzierzyn-Koźle Ks ,,Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Romańska Katarzyna - NW / K POL Katowice #Czeladzbiega

Bezpłatne

Rudolf Jacek - Bieg / M50 NP
POL Krapkowice rudolf med

Zapłacone

Ryzner Ireneusz - Bieg / M50 POL Polskacerekiew

Niezapłacone

Sadłowska Agnieszka - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Niezapłacone

Słotosz Waldemar - Bieg / M40 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Starczewski Wojciech - Bieg / M30 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Stefanik Wojciech - Bieg / M30 POL Strzelce Opolskie GMINA STRZELCE OPOLSKIE

Zapłacone

Stelmach-Basa Katarzyna - Bieg / K40 ZS1
POL Stare Koźle ZS 1 Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Szatkowska Grażyna - Bieg / K40 POL Kędzierzyn-Koźle Samer Czelendż

Niezapłacone

Szka Agnie - NW / K POL Opole Namaste

Bezpłatne

Szkarłat Anna - Bieg / K30 POL Dąbrowa Górnicza ADS Masna

Niezapłacone

Szramiak Katarzyna - Bieg / K50 KS
POL Opole amator

Niezapłacone

Tarabasz Łukasz - Bieg / M30 POL Opole 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Tarabasz Michał - Bieg / M20 POL Wrocław

Zapłacone

Tarasiewicz Iwona - Bieg / K30 POL Kędzierzyn Kozle

Niezapłacone

Tułnowski Rafał - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun

Zapłacone

Urbanowski Marcin - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle ANTONTEAM

Niezapłacone

Waszkielewicz Małgorzata - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

Wawer Kasia - Bieg / K30 POL Opole

Niezapłacone

Wawrzaszek Anna - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Wciseł Paweł - Bieg / M30 POL Kędzierzyn-Koźle Napalone Dziki

Niezapłacone

Węglarz Czesław - Bieg / M50 POL Kędzierzyn-Koźle Multi Fit

Niezapłacone

Wegrzyk Roman - Bieg / M40 POL Ujazd Romus Team Ujazd

Zapłacone

Wiercioch Tomasz - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Wilk Sebastian - Bieg / M40 POL Kędzierzyn-Koźle Prywatny Gabinet Masażu Karolina Sebesta -Jabłońska

Niezapłacone

Wilpert Beata - Bieg / K50 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Winder Weronika - Bieg / K30 POL Boguchwałów

Zapłacone

Witczak Adam - Bieg / M30 POL Pyskowice M.A.J. Correre

Zapłacone

Włodarczyk Paweł - Bieg / M30 POL Prudnik

Niezapłacone

Wośko Jan - Bieg / M50 NP
POL Krapkowice cross

Zapłacone

Zadrożny Zbigniew - Bieg / M40 POL Walce

Niezapłacone

Żegleń Agnieszka - Bieg / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Zielińska Urszula - NW / K POL Katowice

Bezpłatne

Zimoch Zdzisław - Bieg / M50 POL Wrocław

Niezapłacone

Zwierz Ula - Bieg / K20 POL Kędzierzyn-Koźle Weekendzik

Zapłacone

Żytko Magdalena - Bieg / K30 POL Zdzieszoice DYCZUŚ TEAM

Niezapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU