III Charytatywny Bieg i Marsz Nordic Walking „Z sercem na dłoni”

Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji, Strażacka, Świerklany, Polska
24.03.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Albrecht Grzegorz - Bieg / M MGŚ
POL Świerklany

Zapłacone

Auguścik Bogdan - Bieg / M POL Rydułtowy Aktywni Lyski

Zapłacone

Barański Adam - Bieg / M POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Basista Kasia - NW / K POL Pszów
Biskupek Grażyna - NW / K POL Rybnik Rknw Rybnik

Zapłacone

Bober Wojciech - Bieg / M POL Rogów

Zapłacone

Boroń Luiza - NW / K POL Tychy RUNHOGS Tychy
Boroń Tomek - NW / M POL Tychy Runhogs Tychy
Bućkowski Kamil - Bieg / M POL Radlin
Caniboł Anna - Bieg / K POL Gołkowice RUNTEAM Pawłowice
Ciemiega Adam - Bieg / M MGŚ
POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele
Czyrnek Dariusz - Bieg / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Czyrnek Ewa - Bieg / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Diakonow Grzegorz - Bieg / M POL Czerwionka-Leszczyny Pędzący żółwie IMI

Zapłacone

Diakonow Mirela - Bieg / K POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Durczok Barbara - NW / K POL Rydułtowy

Zapłacone

Dziąbor Andrzej - Bieg / M POL Będzin #byledomety
Dzierzenga Artur - Bieg / M POL Jastrzebie Zdrój

Zapłacone

Filipowska Dorota - Bieg / K POL Świerklany

Zapłacone

Fojcik Katarzyna - Bieg / K POL Pszów Yno Ultra

Zapłacone

Fojcik Piotr - Bieg / M POL Gaszowice
Gabruś Iwona - Bieg / K POL Czerwionka Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Gajda Tomasz - Bieg / M POL Wodzisław Śląski Husaria
Gamoń Dorota - Bieg / K POL Żory
Gawełczyk Maria - NW / K POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic Walking

Zapłacone

Gawenda Józef - Bieg / M POL Racibórz Eko-Okna-Runners
Gazda Dorota - NW / K POL Katowice Stadion Śląski
Gitner Anna - Bieg / K POL Rybnik

Zapłacone

Gitner Piotr - Bieg / M POL Rybnik Aa

Zapłacone

Gogolin Jerzy - Bieg / M POL Zabrze

Zapłacone

Goik Agnieszka - Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu
Gorzawski Andrzej - Bieg / M POL Rybnik SPARTANIE DZIECIOM

Zapłacone

Hajzyk Eveline - Bieg / K MGŚ
POL Świerklany Decathlon Rybnik I Przyjaciele

Zapłacone

Jabłońska Katarzyna - NW / K POL Żory Ogniki
Jagieła Marcin - Bieg / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Janczyk Grzegorz - Bieg / M POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Janiak Łukasz - Bieg / M POL Bełsznica KS M. E. T. A

Zapłacone

Jankowski Jarosław - Bieg / M POL Zabrze DECATHLON RYBNIK PRZYJACIELE

Zapłacone

Jordan Monika - Bieg / K POL Wodzisław Śląski
Kabut Gosia - Bieg / K POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Kajtoch Ewa - Bieg / K MGŚ
POL Swierklany Akademia Biegania W Świerklanach
Kajzar Ewa - Bieg / K POL Rybnik Decathlon Rybnik przyjaciele

Zapłacone

Kała Stanisław - Bieg / M POL Pielgrzymowice RUNTEAM PAWŁOWICE

Zapłacone

Karwot Maciej - Bieg / M POL Jankowice Decathlon Rybnik @ Przyjaciele

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - Bieg / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Klepczyńska Sabina - Bieg / K POL Rybnik
Klinger Alan - Bieg / M POL Żory ZAZ Wspólna Pasja Żory

Zapłacone

Kocula Tadusz - NW / M POL Świerklany Bractwo Kurkowe Miasta Rybnika

Zapłacone

Kolarczyk Dorota - Bieg / K POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kolarczyk Paweł - Bieg / M POL Jastrzebie Zdroj

Zapłacone

Kolorz Blanka - Bieg / K POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Kolorz Jarosław - Bieg / M POL Czerwionka Leszczyny Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Konsek Paweł - Bieg / M POL Żory Żory-Kleszczówka

Zapłacone

Kopiec Arkadiusz - Bieg / M POL Skrzyszów

Zapłacone

Kopiec ( Pluta) Izabela - Bieg / K POL Skrzyszów Inter Rope Team

Zapłacone

Kościelna-Wita Paulina - NW / K POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kowal Łukasz - Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

Kowalska Dorota - Bieg / K POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Kowalski Robert - Bieg / M POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Krause Dariusz - Bieg / M POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Krause Sylwia - Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Kroczek Przemysław - Bieg / M POL Zebrzydowice

Zapłacone

Krótki Krzysztof - Bieg / M MGŚ
POL Świerklany
Krzaczek Aleksandra - Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Krzempek Paulina - Bieg / K POL Mnich
Kuczera Łukasz - Bieg / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Kufieta Damian - Bieg / M POL Połomia

Zapłacone

Kufka Judyta - Bieg / K MGŚ
POL Świerklany
Kurpet Bogusława - NW / K POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec
Lachowicz Izabela - Bieg / K POL Rybnik-Boguszowice Pędzące żółwie IMI

Zapłacone

Lapman Anna - Bieg / K POL Rydułtowy

Zapłacone

Lazar Damian - Bieg / M POL Żory Żorskie Szwadrony

Zapłacone

Lubszczyk Adrian - Bieg / M POL Świerklany Biegamy w Świerklanach

Zapłacone

Magoń Grzegorz - Bieg / M POL Jankowice radliniokiwbiegu / wqrw_team

Zapłacone

Malinowski Adam - Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

Małas Wojciech - Bieg / M POL Rybnik

Zapłacone

Mańka Izabela - Bieg / K POL Żory
Mielcarek Leszek - NW / M POL Bytom Nierzeszony
Mroczek Urszula - NW / K POL Rybnik RKN Rybnik
Niebrzydowski Łukasz - Bieg / M POL Rybnik
Niedzwiecki Zenon - Bieg / M POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Nowak Małgorzata - Bieg / K POL Czeladź Czeladź Biega
Olma Ewa - Bieg / K POL Świerklany
Orkwiszewska Ola - Bieg / K POL Bieruń Scarpa Team Polska
Orzyszek Roksana - NW / K POL Rydułtowy
Osetek Paweł - Bieg / M POL Pszów Radlinioki w biegu
Piecha Anna - Bieg / K POL Gaszowice
Pilszak Krystian - NW / M POL Racibórz Podaj Rękę-Team
Pingielska Małgorzata - Bieg / K POL Radlin Radlinioki W Biegu
Pingielski Sławomir - Bieg / M POL Radlin Radlinioki W Biegu
Piwiszkis Barbara - Bieg / K POL Jastrzębie-Zdrój Kobiety Na 5+

Zapłacone

Piwońska Adriana - Bieg / K POL Podbucze #InterAktywni Krostoszowice
Podraza Marek - Bieg / M POL Gorlice Gorlicka Grupa Biegowa
Pogorzelska Wiesława - NW / K POL Gorzyce Forma

Zapłacone

Postupalski Marcin - Bieg / M POL Jastrzębie-Zdrój

Zapłacone

Ptaś Jolanta - NW / K POL Czeladź Mosir tkkf saturn czeladz
Rajwa Roman - Bieg / M POL Chybie KB MOSiR Jastrzębie

Zapłacone

Rumpel Maria - Bieg / K POL Czyżowice KS M.E.T.A.
Sandomierska Anita - Bieg / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele
Serwotka Jan - NW / M POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski
Sich-Świtała Małgorzata - Bieg / K POL Krostoszowice InterAktywni

Zapłacone

Slisz Maria - NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Słomka Hanna - NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Sobczak Magdalena - Bieg / K MGŚ
POL Jankowice

Zapłacone

Solich Ola - Bieg / K POL Raciborz Sulis Hoko Team
Stabla Jarosław - Bieg / M POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Surma Adrianna - Bieg / K POL Radlin RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

Sutkowski Marcin - Bieg / M MGŚ
POL Świerklany
Świder Ewa - Bieg / K POL Rydułtowy

Zapłacone

Świta Jarosław - Bieg / M POL Wodzisław Śląski Ks Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Szajer Jadwiga - NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Taisner Aleksandra - NW / K POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach
Taisner Tomasz - NW / M POL Ruda Śląska Ekipa na Kijach
Tatarczyk Sylwia - Bieg / K POL Wodzisław Śląski
Ucher Aniela - NW / K POL Rybnik RKNW Rybnik

Zapłacone

Wacławczyk Jan - Bieg / M POL Żory

Zapłacone

Warcholińska Anna - NW / K POL Racibórz Eko-okna runners

Zapłacone

Wątroba-Pawlus Bogusław - Bieg / M POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Wawrzynkiewicz Kamila - Bieg / K POL Zabrze
Wężowicz Ewa - NW / K POL Skrzyszów
Wężowicz Rafał - NW / M POL Skrzyszów
Wiechowska Sabina - Bieg / K POL Wodzisław Śląski Monsun Sport

Zapłacone

Wieczorek Adam - Bieg / M POL Rydultowy Amator
Wieczorek Arkadiusz - Bieg / M POL Żory Wieczne Młodzieniaszki

Zapłacone

Wierbicki Krystian - Bieg / M POL Pszów

Zapłacone

Wilczok Daniel - Bieg / M POL Wodzisław Śląski
Witczak Adam - Bieg / M POL Pyskowice M.A.J. Correre

Zapłacone

Wodecka Aleksandra - Bieg / K POL Świerklany
Wojdat Robert - Bieg / M POL Żory Drużyna Szpiku

Zapłacone

Wojtysiak Łukasz - Bieg / M POL Rybnik
Worwa Dorota - NW / K POL Jawiszowice
Woś Magda - Bieg / K POL Rydułtowy
Wuwer Adrian - Bieg / M POL Rybnik Klub Biegacze Euro Rtv Agd
Zieliński Sebastian - Bieg / M POL Zabrze
Zimny Cecylia - NW / K POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele
Zimny Ireneusz - Bieg / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU