II Bieg Grudzicki

Opole, Polska
23.09.2018

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Antoszczyszyn Ryszard 1 B / M POL Nysa

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 300 400 m / K POL Opole Macstach Team

Bezpłatne

Bąk Laura 301 400 m / K POL Opole

Bezpłatne

Banachowski Bartek - B / M POL Krapkowice KS Otmęt Krapkowice

Niezapłacone

Bednarski Jarosław 2 B / M POL Opole

Zapłacone

Białowąs Wojciech 3 B / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

Bieda Tomasz 4 B / M POL Częstochowa

Zapłacone

Błasik Artur 5 B / M POL Opole

Zapłacone

Bociąga Lena 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Bociąga Mariusz 6 B / M POL Opole RAJSPORT ACTIVE

Zapłacone

Bociąga Zuzanna 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Bojarski Artur 7 B / M POL Opole

Zapłacone

Bojczuk Mateusz 8 B / M POL Tarnów Opolski 10 Brygada Logistyczna

Zapłacone

Broj Michał 9 B / M POL Opole

Zapłacone

Broj Natalia 10 B / K POL Źlinice OPOLE biega

Zapłacone

Burcan Adriana 11 B / K POL Opole RAJSPORTACTIVE

Zapłacone

Cedro Damian 12 B / M POL Opole Bosse Nogi Opole

Zapłacone

Chamala Krzysztof 13 B / M POL Luboszyce Weegree

Zapłacone

Chudy Franek 302 200 m / M POL Biadacz

Bezpłatne

Chudy Piotr 14 B / M POL Biadacz Elektrotek

Zapłacone

Chudzicka-Główka Magdalena - B / K POL Opole

Niezapłacone

Cierpisz Tomasz - B / M POL Opole Strefa Mocy Opole

Niezapłacone

Citko Maciej 15 B / M POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

Cymbała Marcin - B / M POL Opole

Niezapłacone

Czapla Natalia 16 B / K POL Głogówek

Zapłacone

Czekaj Justyna 17 B / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Czerepicki Grzegorz 18 B / M POL Opole

Zapłacone

Czochara Julia 302 400 m / K POL Opole dzieciaki

Bezpłatne

Czochara Maja 302 800 m / K POL Opole dzieciaki

Bezpłatne

Czochara Marta 19 B / K POL Opole amator

Zapłacone

Czochara Robert 20 B / M POL Opole amator

Zapłacone

Dąbrowska Natalia 21 B / K POL Opole

Zapłacone

Dabrowski Ireneusz 22 B / M POL Opole

Zapłacone

Dolińska Magdalena 23 B / K POL Opole

Zapłacone

Domagalska Olga 24 B / K GBR Holbeach

Zapłacone

Domagalski Adam 25 B / M POL Opole NaKole

Zapłacone

Dombrowa Robert - B / M POL Nowy Świat Nowy Świat Biega

Niezapłacone

Domerecki Krzysztof 26 B / M POL Suchodaniec Qualichairs

Zapłacone

Dora Mirosław 27 B / M POL Opole Wiking Opole

Zapłacone

Dora Wiktoria 302 800 m / K POL Opole KJ AZS Opole

Bezpłatne

Dorota Bartłomiej 302 1000 m / M POL Opole Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic

Bezpłatne

Dorota Martyna 302 400 m / K POL Opole Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic

Bezpłatne

Drozd Przemysław 28 B / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Dylla Franz 29 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Ejzerman Robert 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

Filiński Tomasz - B / M POL Dziekaństwo OKR Dziekaństwo

Niezapłacone

Gaczkowski Adam 30 B / M POL Opole

Zapłacone

Gaida Magdalena 31 B / K POL Chorula

Zapłacone

Garwol Justyna 32 B / K POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Gąsiorowski Krzysztof 33 B / M POL Opole

Zapłacone

Gawlowski Andrzej 34 B / M POL Lubliniec Klub morsów

Zapłacone

Gawlowski Dawid 35 B / M POL Opole

Zapłacone

Giagkozoglou Irini 302 175 m / K POL Swietochlowice

Bezpłatne

Glensk Arkadiusz 36 B / M POL Daniec Cyklofan

Zapłacone

Głośnicka Adrianna 37 B / K POL Opole

Zapłacone

Główka Mirek 38 B / M POL Opole BAART.NET.PL

Zapłacone

Gnacy Paweł 39 B / M POL Węgry

Zapłacone

Gnot Katarzyna 40 B / K POL Opole

Zapłacone

Godecki Adam 302 200 m / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Bezpłatne

Godecki Marek 41 B / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Gola Katarzyna - B / K POL Opole

Niezapłacone

Golec Anna 302 400 m / K POL Opole

Bezpłatne

Golec Sylwia 42 B / K POL Opole

Zapłacone

Gołębiowski Dariusz 43 B / M POL Opole GalacticosBirds

Zapłacone

Gonet Marek 44 B / M POL Otmice

Zapłacone

Gorczyca Samanta 45 B / K POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Grabalski Michał 302 800 m / M POL Opole

Bezpłatne

Grabczak Jarosław 46 B / M POL Opole

Zapłacone

Grabczak Judyta 47 B / K POL Opole

Zapłacone

Grabowska Daria - B / K POL Otmice Izbicko w biegu

Niezapłacone

Grabowska Zuzanna - B / K POL Krośnica Izbicko w biegu

Niezapłacone

Gradowski Łukasz 48 B / M POL Opole PG Inwestycje

Zapłacone

Gromek Michał 49 B / M POL Kocierz Moszczanicki KM PSP BIELSKO-BIAŁA JRG1

Zapłacone

Grzegorczyn Magdalena 50 B / K POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 51 B / K POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

Haładus Marcelina 52 B / K POL Głubczyce

Zapłacone

Hałajko Jarosław 53 B / M POL Opole

Zapłacone

Hoczek Agnieszka 54 B / K POL Przysiecz

Zapłacone

Hrycaj Marcin 55 B / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Hulkiewicz Marek 56 B / M POL Opole Cykloopole

Zapłacone

Hylla Mateusz 57 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Ignac Paweł 58 B / M POL Racibórz Inżynieria Biegania / Drużyna Szpiku

Zapłacone

Iwanowski Wojtek 59 B / M POL Opole Opole G.R.U

Zapłacone

Jagiela Joanna 60 B / K POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiela Rafał 61 B / M POL Opole Kubuś Team

Zapłacone

Jagiello Jacek - B / M POL Opole

Niezapłacone

Jagiełło Jarek 62 B / M POL Opole

Zapłacone

Jagiełło Maja 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

Jalowski Jarosław 63 B / M POL Opole Służby mundurowe

Zapłacone

Jana Igor 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Janków Krzysztof 64 B / M POL Opole

Zapłacone

Janków Lena 302 800 m / K POL Opole

Bezpłatne

Jazienicka Karolina 302 400 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Jazienicka Weronika 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Jędrzejewska Olimpia 302 175 m / K POL Opole biegamBoLubie Opole

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy 65 B / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 66 B / K POL Opole

Zapłacone

Jontza Adrian 67 B / M POL Rożniątów

Zapłacone

Jóźwiak Łukasz 68 B / M POL Opole OPOLE biega

Zapłacone

Jurecka Anna 69 B / K POL Opole

Zapłacone

Kałasznik Olga 70 B / K POL Opole

Zapłacone

Kałuski Łukasz 71 B / M POL Opole Cyklofan

Zapłacone

Kapuśniak Grzegorz 72 B / M POL Opole

Zapłacone

Kapuśniak Kacper 302 400 m / M POL Opole KJ AZS OPOLE

Bezpłatne

Kapuśniak Piotr 302 175 m / M POL Opole KJ AZS Opole

Bezpłatne

Karamon Magdalena - B / K POL Opole Opole biega

Niezapłacone

Karamon Marcin 73 B / M POL Opole Opole biega

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Opole

Niezapłacone

Kasperski Remigiusz 74 B / M POL Opole

Zapłacone

Kawa Piotr 75 B / M POL Kamień Śląski

Zapłacone

Kazmierczak Anita 76 B / K POL Chorula

Zapłacone

Klag Karolina 77 B / K POL Opole Biegam Bo Lubie Opole

Zapłacone

Klyszcz Michał 78 B / M POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

Kociok Ewa 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Kołodziej Marek 79 B / M POL Opole

Zapłacone

Kołodziej Szymon - B / M POL Górażdże

Niezapłacone

Kołodziej Tymon 302 175 m / M POL Opole

Bezpłatne

Korn-Parasiewicz Monika - B / K POL Opole

Niezapłacone

Kościelak Dominika - B / K POL Opole Wkurw team

Niezapłacone

Kosmala Monika - B / K POL Opole amator

Niezapłacone

Kotygin Mateusz 80 B / M POL Opole

Zapłacone

Kowalczyk Michał 81 B / M POL Jełowa Opole biega

Zapłacone

Kowalska Karolina 302 400 m / K POL Opole

Bezpłatne

Kowalski Kamil 302 800 m / M POL Opole

Bezpłatne

Kowzan Adam 82 B / M POL Opole

Zapłacone

Kręcichwost Kamil 83 B / M POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Krogulec Alina 84 B / K POL Krakowice Rajsport Active Opole

Zapłacone

Kubicki Mariusz - B / M POL Kluczbork Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

Kulawiak Grzegorz - B / M POL Opole

Niezapłacone

Kulik Mateusz 85 B / M POL Domecko

Zapłacone

Kunicka Zuzanna 302 200 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Kurdej-Biniek Magdalena - B / K POL Kotórz Mały UKPGol

Niezapłacone

Kurek Adam 86 B / M POL Opole

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 87 B / K POL Wrocław

Zapłacone

Kuś Iwona 88 B / K POL Opole

Zapłacone

La Adam 89 B / M POL Opole

Zapłacone

Labusga Paweł 90 B / M POL Opole

Zapłacone

Latała Eryk 91 B / M POL Skoroszyce

Zapłacone

Liebenthal Julia 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Liebenthal Maksymilian 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Lipowiecka Barbara 302 1000 m / K POL Godzikowice ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Ludwig-Chłąd Aneta 92 B / K POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

Lukosz Jakub 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

Łączyk Beata - B / K POL Strzelce Opolskie

Niezapłacone

Łysek Tomasz 93 B / M POL Opole Ulks Orzeł Źlinice

Zapłacone

Maciuszek Łukasz - B / M POL Opole BBL Opolee

Niezapłacone

Majchrzak Krzysztof 94 B / M POL Opole

Zapłacone

Majdak Paweł 95 B / M POL Opole Opole

Zapłacone

Majer Marta 96 B / K POL Opole

Zapłacone

Margol-Szczerbicka Aleksandra 97 B / K POL Nysa

Zapłacone

Markiewicz Wiesław - B / M POL Kaly

Niezapłacone

Markowska Wiktoria 302 200 m / K POL Niwnik ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Markowski Kamil 302 800 m / M POL Niwnik ULKS Młodzik Bystrzyca

Bezpłatne

Mastalerz Michał 98 B / M POL Opole Biegamy Pomagamy

Zapłacone

Matejka Antoni 302 800 m / M POL Opole

Bezpłatne

Mazur Brajan 302 800 m / M POL Dobrzeń Wielki

Bezpłatne

Mazur Irena - B / K POL Opole

Niezapłacone

Uczestnik anonimowy 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy 99 B / K POL Opole

Zapłacone

Mazur Weronika 302 400 m / K POL Gać ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

Mazurek Roman 100 B / M POL Murów Brak

Zapłacone

Mehl Paweł 102 B / M POL Opole

Zapłacone

Mehl Paweł 101 B / M POL Opole

Zapłacone

Messyasz Amelia 302 800 m / K POL Gać ULKAS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Messyasz Lena 302 200 m / K POL Gać ULKS Młodzik Bystrzyca

Bezpłatne

Michalski Łukasz 103 B / M POL Opole

Zapłacone

Michniewicz Maciej 104 B / M POL Opole UKP GOL OPOLE

Zapłacone

Miedziński Grzegorz - B / M POL Opole

Niezapłacone

Mikoś Marcin - B / M POL Opole

Niezapłacone

Mikoś Milena 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

Milińska Lilianna - B / K POL Niemodlin

Niezapłacone

Młyńczak Waldemar - B / M POL Opole

Niezapłacone

Murawska Aneta 105 B / K POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Murawska Zosia 302 800 m / K POL Strzelce Opolskie

Bezpłatne

Murza Julia 106 B / K POL Opole LO I Opole

Zapłacone

Musiał Alan 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Mykita Adam 302 1000 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Narok Milena 302 400 m / K POL Opole Stowarzyszenie Przyjaciół Grudzic

Bezpłatne

Niepala Beata 107 B / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B / K POL Ścigów Opolski Team

Niezapłacone

Niestrój Piotr 108 B / M POL Opole

Zapłacone

Nowojski Wojciech 109 B / M POL Strzelce Opolskie

Zapłacone

Ogonowski Pawel 110 B / M POL Opole

Zapłacone

Olas Krzysztof 111 B / M POL Opole

Zapłacone

Olejnik Henryk 112 B / M POL Opole

Zapłacone

Olejnik Piotr - B / M POL Opole Odra Opole

Niezapłacone

Oliwa Piotr 113 B / M POL Opole

Zapłacone

Orłowski Henryk 114 B / M POL Opole

Zapłacone

Osmolińska Dominika 115 B / K POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

Osmoliński Paweł 116 B / M POL Opole Itacy Biegacze

Zapłacone

Osmoliński Szymon 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

Oszczęda Wojciech 117 B / M POL Wierchlesie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Pachuta Krzysztof 118 B / M POL Opole Eurovent Athletics Opole

Zapłacone

Palowski Filip 302 175 m / M POL Opole PP 24 w Opolu

Bezpłatne

Palowski Karol 302 400 m / M POL Opole PSP 9 w Opolu

Bezpłatne

Palowski Krzysztof 119 B / M POL Opole BBL Opole

Zapłacone

Papierz Jarosław 120 B / M POL Opole Opole biega

Zapłacone

Paszkowski Marcin 302 1000 m / M POL Opole

Bezpłatne

Pawlik Katarzyna 121 B / K POL Opole Opole Biega

Zapłacone

Peterman Andrzej 302 1000 m / M POL Opole

Bezpłatne

Piechota Przemysław 122 B / M POL Opole Pg Inwestycje Opole

Zapłacone

Pieniążek Arkadiusz 123 B / M POL Opole

Zapłacone

Pietrukaniec Antoni 124 B / M POL Opole Cyklofan Opole

Zapłacone

Pikos Patryk 125 B / M POL Polska Nowa Wieś

Zapłacone

Pinkosz Marta - B / K POL Opole

Niezapłacone

Piotrowski Grzegorz 126 B / M POL Opole

Zapłacone

Piotrowski Łukasz 127 B / M POL Opole :-)

Zapłacone

Piróg Michał - B / M POL Wrocław

Niezapłacone

Polak Michalina 128 B / K POL Opole AZS Ku Politechniki Opolskiej

Zapłacone

Polek Justyna - B / K POL Opole

Niezapłacone

Półrolniczak Malwina 129 B / K POL Łubniany

Zapłacone

Półrolniczak Paweł 130 B / M POL Łubniany

Zapłacone

Przesmycki Marcin 131 B / M POL Opole KS Tęcza

Zapłacone

Pytel Adam 302 800 m / M POL Otmice Izbicko w biegu

Bezpłatne

Pytel Anna 132 B / K POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

Pytel Lilia 302 1000 m / K POL Otmice Izbicko w biegu

Bezpłatne

Pytel Romek 133 B / M POL Otmice Izbicko w biegu

Zapłacone

Racławicki Kacper 134 B / M POL Opole

Zapłacone

Rasek Tomasz 135 B / M POL Opole

Zapłacone

Ratajczak Paulina - B / K POL Opole

Niezapłacone

Regulski Grzegorz 136 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Romanek Kamil - B / M POL Kędzierzyn-Koźle

Niezapłacone

Romik Radosław - B / M POL Opole

Niezapłacone

Rup Dariusz 137 B / M POL Opole

Zapłacone

Rybak Wojciech 138 B / M POL Suchy Bór Fast Foot Opole

Zapłacone

Rzeczycka Małgorzata - B / K POL Opole

Niezapłacone

Rzeczycki Dariusz - B / M POL Opole

Niezapłacone

Rzepka Adela 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Rzepka Wojciech - B / M POL Opole

Niezapłacone

Sabramowicz Piotr 139 B / M POL Opole Izbicko w biegu

Zapłacone

Schwierz Aleksandra 140 B / K POL Suchy Bór

Zapłacone

Seniszyn Dariusz 141 B / M POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Siwek Paweł 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

Skiba Katarzyna 142 B / K POL Swietochlowice

Zapłacone

Skórzewski Przemysław 143 B / M POL Opole Odra Opole

Zapłacone

Słociak Rafał 144 B / M POL Opole Rajsport Active

Zapłacone

Smak Katarzyna 145 B / K POL Opole

Zapłacone

Sokołowski Marcin 146 B / M POL Opole Medycy

Zapłacone

Sowa Anna 147 B / K POL Łubniany

Zapłacone

Sowada Łukasz 148 B / M POL Opole SSPN Opole

Zapłacone

Sowiński Adam 149 B / M POL Opole OPOLE TEAM

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 302 400 m / K POL Opole MacStach Team

Bezpłatne

Stania Paweł 150 B / M POL Opole parkrun Opole / Zaremba Team

Zapłacone

Staroń Łukasz 151 B / M POL Opole

Zapłacone

Stępień Grzegorz 152 B / M POL Opole

Zapłacone

Stępień Julia 302 800 m / K POL Opole

Bezpłatne

Stępień Kamila 153 B / K POL Opole

Zapłacone

Stępień Martynka 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Uczestnik anonimowy - B / M POL Opole Falcon Team

Niezapłacone

Strzałek-Kawa Zuzanna 154 B / K POL Kamień Śląski

Zapłacone

Strzelczak Robert 155 B / M POL Opole BBL Opole

Zapłacone

Sujka Dawid 156 B / M POL Opole OpoleBiega

Zapłacone

Świegot Julia 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Świegot Milena 302 200 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Świętek Jacek 157 B / M POL Opole Opolebiega

Zapłacone

Sychowicz Katarzyna 158 B / K POL Opole

Zapłacone

Szalek Mateusz - B / M POL Dylaki Kluczborska Grupa Biegowa

Niezapłacone

Szary Mirosław 159 B / M POL Opole

Zapłacone

Szatny Hubert 160 B / M POL Lędziny Biegnę z Ewą

Zapłacone

Szendera Robert 161 B / M POL Tarnów Opolski SLD

Zapłacone

Szober Grzegorz 162 B / M POL Strzelce Opolskie Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Szopa Jolanta 163 B / K POL Opole

Zapłacone

Szuszkiewicz Bartłomiej 302 200 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Szwec Sylwia 164 B / K POL Opole

Zapłacone

Szymanek Emilia 302 175 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Szymanek Liliana 302 200 m / K POL Oława ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Tas Wojciech - B / M POL Opole

Niezapłacone

Tęgosik Mirosław 302 200 m / M POL Opole

Bezpłatne

Til Kamila 165 B / K POL Ligota Czamborowa

Zapłacone

Uciechowska Wioletta 166 B / K POL Opole

Zapłacone

Uciechowski Marcin 167 B / M POL Opole

Zapłacone

Wachnicki Michał 168 B / M POL Opole

Zapłacone

Walecki Marek 169 B / M POL Opole Bieg Opolski

Zapłacone

Węgrzyn Zuzanna 302 175 m / K POL Opole

Bezpłatne

Wiej Adam 170 B / M POL Opole

Zapłacone

Wiśniewska Kamila 302 800 m / K POL Dąbrowa

Bezpłatne

Wiśniewski Daniel 302 1000 m / M POL Dąbrowa

Bezpłatne

Wiśniewski Mariusz 171 B / M POL Dąbrowa

Zapłacone

Witkowski Tadeusz - B / M POL Tarnów Opolski

Niezapłacone

Wodzińska Danuta 172 B / K POL Krapkowice

Zapłacone

Wojciechowski Michał 302 800 m / M POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Wydra Krzysztof 173 B / M POL Opole LZS OLDBOYS GRUDZICE

Zapłacone

Wysota Natalia 302 800 m / K POL Bystrzyca Oławska ULKS Młodzik Bystrzyca Oławska

Bezpłatne

Wystup Monika 174 B / K POL Opole

Zapłacone

Zdeb Barbara 175 B / K POL Opole

Zapłacone

Zdeb Marcin 176 B / M POL Opole

Zapłacone

Zelmanowicz Ewa 177 B / K POL Izbicko Izbicko w biegu

Zapłacone

Żerek Piotrek 178 B / M POL Opole

Zapłacone

Zieliński Marcin 179 B / M POL Dobrzeń Wielki TOR Dobrzeń Wielki

Zapłacone

Zych Agata 302 200 m / K POL Opole

Bezpłatne

Zych Amelia 302 1000 m / K POL Opole

Bezpłatne

Zych Łukasz 180 B / M POL Opole

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU