II Bieg Cichociemnych

Racibórz, Polska
27.04.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Białas Bartosz - Fala II / M POL Racibórz Sami Swoi

Zapłacone

Brzezinka Mariusz - Fala III / M POL Rybnik
Chojna Zygmunt - Fala I / M POL Piekary Śląskie Dziady OCR
Ciesielski Mateusz - Fala I / M POL Ruda Śląska OPP Katowice

Zapłacone

Czekała Krzysztof - Fala I / M POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

Dąbrowski Daniel - Fala II / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA
Dąbrowski Krzysztof - Fala II / M POL Zabrze SOCIOS SILESIA
Depta Michał - Fala I / M POL Racibórz

Zapłacone

Farkowski Konrad - Fala I / M POL Mysiadło Koniuchy OCR

Zapłacone

Fielhauer Mateusz - Fala I / M POL Racibórz KP PSP Racibórz
Fryc Jerzy - Fala II / M POL Ruda Śląska Amator
Gagatek Jakub - Fala I / M POL Siemianowice Śląskie Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gawenda Józef - Fala I / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
Gębski Mariusz - Fala I / M POL Lidzbark Warmiński Eko-Okna Runners
Główczak Grzegorz - Fala I / M POL Bojanów Eko-Okna Runners
Goliasz Arnold - Fala II / M POL Międzygórze Wilczym Szlakiem
Gołębiowski Konrad - Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Gołębiowski Tomasz - Fala I / M POL Ruda Śląska Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Górecki Adam - Fala II / M POL Racibórz Maruda

Zapłacone

Gucik Piotr - Fala I / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
Horak Lesław - Fala II / M POL Mnich Kryzys Wieku Średniego

Zapłacone

Jakubowski Mateusz - Fala I / M POL Tychy
Jaskólski Piotr - Fala III / M POL Chorzów
Jędrzejek Krzysztof - Fala II / M POL Jaworzno
Jochimczyk Witek - Fala II / M POL Kędzierzyn-Koźle Czempjon Team

Zapłacone

Kampka Janusz - Fala I / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
Karpiel Maciej - Fala I / M POL Tuchów Weteran Działań Poza Granicami Państwa
Klonowski Kamil - Fala I / M POL Łaziska Górne Husaria Race Team
Kobiałka Rafał - Fala II / M POL Bielsko-Biała Kryzys Wieku Średniego
Koenig Patryk - Fala I / M POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kończyło Katarzyna - Fala IV / K POL Raciborz BBL

Zapłacone

Krasiejko Agnieszka - Fala I / K POL Tychy
Krybus Artur - Fala I / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
Kszuk Tomasz - Fala I / M POL Studzienna
Kucza Robert - Fala IV / M POL Racibórz Crosstrening Racibórz
Kuliga Marek - Fala II / M POL Racibórz Sami Swoi

Zapłacone

Lamenta Andrzej - Fala I / M POL Warszawa Trener24.com.pl

Zapłacone

Lebioda Marcin - Fala I / M POL Rybnik SOCIOS SILESIA

Zapłacone

Lechocka Patrycja - Fala I / K POL Pszów Eko-Okna Runners
Lesniak Grzegorz - Fala II / M POL Bielsko-Biala

Zapłacone

Łępa Marcin - Fala II / M POL Tarnów
Magdewicz Rafael - Fala I / M POL Racibórz Eko Okna Runners
Majchrzak Magdalena - Fala II / K POL Kornice Crosstrening Racibórz
Malinowski Krzysztof - Fala III / M POL Gdańsk

Zapłacone

Michalczyk Karolina - Fala III / K POL Katowice tomkatotrening.pl

Zapłacone

Mierzwa Aleksander - Fala I / M POL Racibórz Eko-Okna Runners
Morgaś Mariusz - Fala I / M POL Warszawa Trener24h.com.pl

Zapłacone

Mrozek Milan - Fala II / M CZE Opava Model run team
Nawa Waldemar - Fala II / M POL Kędzierzyn-Koźle Parkrun Kędzierzyn-Koźle
Osetek Paweł - Fala I / M POL Pszów Radlinioki w Biegu
Paliga Łukasz - Fala I / M POL Pszów

Zapłacone

Pasierbiński Damian - Fala II / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Pendzich Małgorzata - Fala II / K POL Racibórz Speedy Gosiaczek

Zapłacone

Pośpiech Krzysztof - Fala I / M POL Gorzyce xRunners

Zapłacone

Poznakowski Andrzej - Fala II / M POL Dutrów BBL

Zapłacone

Romanek Kamil - Fala I / M POL Kędzierzyn-Koźle
Skwarek Tomasz - Fala I / M POL Katowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Słomski Tomasz - Fala I / M POL Pielgrzymowice

Zapłacone

Stanclik Krzysztof - Fala I / M POL Katowice OPP Katowice
Sulski Łukasz - Fala III / M POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Szczęsny Denis - Fala III / M POL Racibórz
Urbaś Grzegorz - Fala II / M POL Racibórz
Wasielewski Michał - Fala I / M POL Kutno Koniuchy OCR

Zapłacone

Wilkowska Iwona - Fala II / K POL Kędzierzyn-Koźle Cardio-Sport Scott Mtb Team

Zapłacone

Wiśniewski Mikołaj - Fala II / M POL Racibórz Team Marudy
Wrzosek Karolina - Fala I / K POL Czeladź Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Wrzosek Patryk - Fala I / M POL Czeladź Carbon OCR Racing Team
Wysłuch Iza - Fala I / K POL Skoczów xRunners

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU