18. Potworny Bieg Zimowy

Rybnik, Polska
10.02.2019

Lista startowa

Brak uczestników
Nazwisko i imię Nr Klas./Kat. Kat. spec. Kraj Miasto Klub Status opłaty
Adamczyk Marcin - B5 / M40 POL Dabrowa Górnicza

Niezapłacone

Arendt Zdzisław 1 NW5 / M50 POL Katowice

Zapłacone

Babiak Wojciech 2 B5 / M40 POL Bieruń Run Stunt

Zapłacone

Balcarek Magdalena 3 BP10 / K POL Połomia

Zapłacone

Balcerzak Bogdan 4 BP10 / M POL Bytom HDR Watacha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Basiak Irena 5 NW5 / K60 POL Knurów

Zapłacone

Basista Kasia 253 NW5 / K40 POL Pszów

Zapłacone

Benisz Wojciech - B5 / M30 POL Tarnowskie Góry Srebrne Miasto Tarnowskie Góry

Niezapłacone

Bielich Adrian 6 B10 / M30 POL Rybnik Alko team

Zapłacone

Bielińska Anna - B5 / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Bieniek Gabriela 7 BP10 / K POL Knurów Orły z Knurowa

Zapłacone

Bierza Błażej - B10 / M16 POL Rybnik Brak

Niezapłacone

Blus Marcin 8 B5 / M40 POL Zabrze

Zapłacone

Błach Piotr Buła 9 NW5 / M50 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Błuszko Bartosz 10 BP5 / M POL Rybnik

Zapłacone

Bober Wojciech - B5 / M30 POL Rogów

Niezapłacone

Bodnar Izabela 11 B10 / K50 POL Kędzierzyn-Koźle Amator

Zapłacone

Borek Jadwiga 12 B10 / K40 POL Kędzierzyn Koźle ACTIV EAGLES PRO

Zapłacone

Borowski Piotr - NW5 / M50 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Niezapłacone

Brandys Michał - BP5 / M POL Pawłowice Biegiem Przez Góry

Niezapłacone

Brauner Wojciech - B10 / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Brejnak Agnieszka 13 BP5 / K POL Rybnik

Zapłacone

Broll Jacek 14 NW5 / M50 POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Broll Sabina 15 NW5 / K50 POL Ruda Śląska Ekipa Na Kijach

Zapłacone

Brzózka Sebastian 16 B5 / M30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Buchalik Magdalena 17 B5 / K20 POL Rybnik

Zapłacone

Buczak Łukasz - B10 / M30 POL Rybnik Alko Team Rybnik

Niezapłacone

Bujak Marcin 18 B10 / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Burda Marcin 19 B10 / M40 POLSKA Żory Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Całka Sylwia - B5 / K30 POL Jejkowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

Chluba Daniel 20 B10 / M20 POL Wodzisław Śląski 44-361 Poprzeczna 25

Zapłacone

Chmielarz Michał - B10 / M40 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Niezapłacone

Chodawska Dorota - NW5 / K30 OAT
POL Zabrze Opel Active Team

Niezapłacone

Chomiuk Patryk 21 B10 / M20 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Chrapek Urszula 22 NW5 / K30 POL Rudzica NORDUM

Zapłacone

Chrapkiewicz Michał 23 B10 / M30 POL Cieszyn Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Ciemiega Adam 24 B10 / M40 POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Cieślik Rafał 25 B10 / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Cyran Adam - B10 / M40 POL Radlin Radlinioki w Biegu

Niezapłacone

Cyrus Bogdan - NW5 / M40 POL Strzebiń

Niezapłacone

Czapczyńska Iwona 26 BP10 / K POL Imielin Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Czapek Marek - BP10 / M POL Gliwice Night Runners Gliwice

Niezapłacone

Czekaj Justyna 27 B10 / K20 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Czekała Krzysztof 28 B10 / M40 POL Krowiarki Eko-Okna Runners

Zapłacone

Czernicka Madzia - B10 / K30 POL Zwonowice Yno Ultra

Niezapłacone

Czerwiński Michał 29 B10 / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Czyrnek Dariusz 30 B10 / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Czyrnek Ewa 31 B10 / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Dąbrowska Natalia - B5 / K30 POL Opole Vege Runners

Niezapłacone

Dewor Marek 32 NW5 / M40 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Dobosz Andrzej - B5 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Drzęźla Szymon - B5 / M20 POL Rybnik-Kamień OSP Kamień

Niezapłacone

Duda Leszek 257 B10 / M30 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Dzieciątkowski Jarosław 33 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Dziemidowicz Jarosław 34 B10 / M60 POL Rybnik SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Florecki Andrzej 35 B10 / M60 POL Gliwice AKMB Pędziwiatr Gliwice

Zapłacone

Fojcik Agnieszka - B5 / K40 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

Fojcik Katarzyna 36 B10 / K20 POL Pszów Yno Ultra

Zapłacone

Frost Joanna 37 BP5 / K POL Knurów Klub Biegacza Orły z Knurowa

Zapłacone

Furman Dawid 38 B5 / M30 POL Błażejowice Dla Milusi

Zapłacone

Gadaj Grzegorz 39 B10 / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu/Śląsk kolarsko

Zapłacone

Gagjew Paulina 40 B5 / K30 POL Rybnik

Zapłacone

Gaj Monika 41 B5 / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Galiczek Bronisław 42 NW5 / M50 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Galiczek Lidia 43 NW5 / K50 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Ganszczyk Rafał 44 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Gąsior Katarzyna - B5 / K30 POL Pawłowice

Niezapłacone

Gawenda Józef 45 B10 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Gawenda Zuzanna 46 B5 / K10 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Gawlas Dominik 255 B10 / M30 POL Cieszyn Daniel Wasik Tervel Team

Zapłacone

Glajcar Gabriela 47 B5 / K40 POL Harbutowice

Zapłacone

Glajcar Tomasz 48 B10 / M40 POL Harbutowice

Zapłacone

Glenc Dominik 49 B10 / M20 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Glik Dariusz 50 B10 / M30 POL Szymiszów Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Głodek Sławosz 51 BP10 / M POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

Główczak Grzegorz - BP10 / M POL Bojanów Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Gogolin Anna 52 B5 / K40 POL Zabrze Parkrun Katowice

Zapłacone

Gogolin Jerzy 53 B5 / M70 POL Zabrze

Zapłacone

Goik Agnieszka 54 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Góra Jan 55 B10 / M30 POL Leszczyny

Zapłacone

Góralski Jarosław 56 B10 / M50 POL Racibórz

Zapłacone

Górski Michał 57 B10 / M20 POL Racibórz

Zapłacone

Grabowska Daria - B10 / K30 POL Otmice IZBICKO W BIEGU

Niezapłacone

Grabowski Tomasz 58 B10 / M30 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Grycman Kazimierz - B10 / M40 POL Ciechowice

Niezapłacone

Grzywa Bogdan 59 NW5 / M50 POL Czyzowice Forma Wodzisław Sl

Zapłacone

Grzywna Grzegorz 261 B5 / M20 POL Wojciechów Wkb Meta Lubliniec

Zapłacone

Gucik Izabela - B5 / K30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Gucik Jakub 60 B5 / M0 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Gucik Oliwia 61 B5 / K0 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Zapłacone

Gucik Piotr - B10 / M30 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Gunia Mariusz 62 B10 / M50 POL Oświęcim ZADYSZKA Oświęcim

Zapłacone

Gzuk Joanna 63 NW5 / K40 POL Rybnik ACTIVE SILESIA

Zapłacone

Hajzyk Eveline - B10 / K40 POL Świerklany Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Niezapłacone

Hałas Marcin 64 NW5 / M30 POL Czechowice-Dziedzice NORDUM

Zapłacone

Heffner Oliwia 65 NW5 / K10 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Heffner Remigiusz 66 NW5 / M30 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Helios Karina - B5 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Helwing Jakub 67 B5 / M10 POL Rybnik

Zapłacone

Helwing Karol 68 B10 / M40 POL Rybnik

Zapłacone

Hepner Joanna 69 B10 / K60 POL Gliwice slow jogging Gliwice

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 70 B10 / M50 POL Rybnik Amator

Zapłacone

Holona Wojciech 71 B10 / M50 POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Hyła Aleksandra - B10 / K20 POL Mszana KRS MORSY.PL

Niezapłacone

Ignac Paweł 72 B5 / M30 POL Racibórz Heavy Runs Light

Zapłacone

Indeka Joanna - B10 / K40 POL Studzionka Rodzinka

Niezapłacone

Iskra Szymon 73 BP10 / M POL Marklowice

Zapłacone

Iwan Piotr - B5 / M20 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Niezapłacone

Iwanicka Alina - B5 / K30 POL Kietrz Ks gryf kietrz

Niezapłacone

Jakubiak Anita 74 NW5 / K16 OAT
POL Gliwice Opel Active team

Zapłacone

Jakubiak Dawid 75 B10 / M30 POL Rybnik RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Jakubiak Izabella 76 B5 / K50 POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Janczyk Grzegorz 77 B5 / M40 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Janiec Witold - B10 / M40 POL Zwonowice

Niezapłacone

Janik Grzegorz - B5 / M30 POL Brantolka Brantolka

Niezapłacone

Jankowski Jarosław 78 B10 / M40 POL Zabrze DECATHLON RYBNIK PRZYJACIELE

Zapłacone

Janowska Michalina 79 B10 / K30 POL Rybnik

Zapłacone

Januszewski Mirosław - BP5 / M POL Rybnik

Niezapłacone

Jarzabek Monika - B10 / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Niezapłacone

Jasiński Michał 80 NW5 / M30 POL Rybnik RYBNICKI KLUB NORDIC WALKING

Zapłacone

Juraszczyk Rafał - B5 / M20 POL Rybnik grupa biegowa Decathlon i Przyjaciele

Niezapłacone

Jurkowski Łukasz 81 B10 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kajzar Ewa 82 B10 / K0 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Kamiński Wiesław 83 B10 / M50 POL Warszawa Nasielsk Baszta Team

Zapłacone

Kamycki Piotr 84 B5 / M30 POL Żory Stowarzyszenie Exodus

Zapłacone

Kancel Daniel 85 BP10 / M POL Chorzów Okiem Wilka

Zapłacone

Kania Agnieszka 86 NW5 / K40 POL Łaziska Górne

Zapłacone

Kapszewicz Joanna 87 B5 / K50 POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Karwot Maciej 88 B10 / M40 POL Jankowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Karwot Rafał - B5 / M30 POL Żory -

Niezapłacone

Kępa Kamil 89 BP5 / M POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Kiełkowska Marta 90 B5 / K20 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Klepczyńska Sabina - B10 / K40 POL Rybnik

Niezapłacone

Klimek Radosław - B10 / M20 POL Wodzisław Śląski brak

Niezapłacone

Knyps Adam - B10 / M40 POL Skoczów Opony Serafinowski

Niezapłacone

Kocel Grzegorz - NW5 / M40 POL Nowa Wieś

Niezapłacone

Koenig Patryk - B10 / M30 POL Racibróż Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Komaniecka Pati 91 B5 / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Kordowska Boguslawa 92 NW5 / K40 POL Kraków LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA

Zapłacone

Kordowski Piotr 93 NW5 / M40 POL Kraków LUX TORPEDA MAŁOPOLSKA

Zapłacone

Korzusznik Piotr 94 B5 / M60 POL Czerwionka-Leszczyny LUXTORPEDA CZERWIONKA

Zapłacone

Korzusznik Wojciech 95 B5 / M30 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Kościelna-Wita Paulina 96 NW5 / K30 POL Turza Śląska Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kościelny Kamila 97 NW5 / K40 POL Gorzyce Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kościelny Łukasz 98 B10 / M40 POL Gorzyce Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kot Kamil - B5 / M20 POL Rybnik Rybnik

Niezapłacone

Kotowska Karolina 99 B5 / K30 POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Kowaczek Marek 100 BP10 / M POL Rybnik

Zapłacone

Kowalska Dorota 101 B5 / K50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Kowalski Robert 102 B10 / M50 POL Rybnik SBD ENERGETYK RYBNIK

Zapłacone

Kozak Krzysztof - B10 / M30 POL Syrynia Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Kozioł Grzegorz 103 B10 / M30 POL Sucha Gmina Strzelce Opolskie

Zapłacone

Koźlik Robert - B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Krajczok Kevin 104 B5 / M16 POL Czerwionka Leszczyny

Zapłacone

Krakowczyk Janina - NW5 / K60 POL Gaszowice

Niezapłacone

Krause Magdalena 105 BP10 / K POL Mikołów Okiem Wilka - team

Zapłacone

Kręcichwost Kamil 106 B10 / M20 POL Kędzierzyn-Koźle KS Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Kroczek Przemysław 107 B10 / M20 POL Zebrzydowice

Zapłacone

Kuczera Beata 108 NW5 / K30 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Zapłacone

Kuczera Łukasz 109 B10 / M30 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Kuczok Mirosław 110 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Kuligowska Agata 111 B10 / K40 POL Żory MIRAZ RACE TEAM

Zapłacone

Kurpet Zygmunt 112 NW5 / M60 POL Jastrzębie-Zdrój wolny strzelec

Zapłacone

Kuryło Dorota 113 B5 / K50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kuryło Zenon 114 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Kuś Tomasz 115 B10 / M30 POL Marklowice Radlinioki w biegu

Zapłacone

Kusidło Mariusz 116 B10 / M30 POL Racibórz Eko Okna Runners

Zapłacone

Kutka Patrycja 117 NW5 / K30 POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

Kutka Sławomir 118 B10 / M30 POL Rybnik Quest Team

Zapłacone

Kwiecień-Wrzosek Katarzyna 119 B5 / K20 POL Rybnik Inżynieria Biegania

Zapłacone

Lach Grzegorz 120 B10 / M30 POL Kietrz Blood Mantra

Zapłacone

Lajtner Miroslaw - B10 / M30 POL Raciborz

Niezapłacone

Lampart Marta 121 BP5 / K POL Kraków Biegam z Dianą

Zapłacone

Lasota Iza - B5 / K20 POL Rybnik

Niezapłacone

Lechocka Patrycja 122 B10 / K30 POL Pszów Eko-Okna Runners

Zapłacone

Leipelt Barbara - B5 / K30 POL Rybnik

Niezapłacone

Lesik Krzysztof - B10 / M40 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Niezapłacone

Lidke Zuzanna 123 B5 / K30 POL Ruda Śląska Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Liput Dawid 124 NW5 / M30 OAT
POL Lwowek Śląski Opel Active Team

Zapłacone

Losza Arkadiusz 125 B5 / M30 POL Wilcza 30na30

Zapłacone

Łysak Natalia 126 BP5 / K POL Libiąż

Zapłacone

Machnik Dominika 259 BP5 / K POL Turze

Zapłacone

Magoń Grzegorz 127 B5 / M30 POL Jankowice Radliniokiwbiegu / wqrw_team

Zapłacone

Magoń Marcin 128 B5 / M40 POL Rybnik Amator

Zapłacone

Maj Witold 252 B10 / M50 POL Wręczyca Wielka Oldboys Truskolasy

Zapłacone

Malinowski Przemek 129 B5 / M40 POL Rybnik orzepowice

Zapłacone

Marek-Wróbel Edyta 130 B10 / K60 POL Rybnik niezrzeszona

Zapłacone

Marondel Katarzyna - NW5 / K30 POL Bytom Silesia Nordic Team

Niezapłacone

Maroszek Szymon 131 B10 / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Mastalska Marzena - NW5 / K30 OAT
POL Zabrze Opel Active Team

Niezapłacone

Matioszek Patryk 132 B10 / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Matusik Adam 251 B10 / M30 POL Jejkowice Grubiorze lotajom

Zapłacone

Matuszak Paweł 133 NW5 / M30 OAT
POL Mikołów Opel Active Team

Zapłacone

Menżyk Urszula 134 BP5 / K POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Merkel Sabina 135 NW5 / K40 POL Gaszowice RYBNICKA GRUPA BIEGOWA PĘDZIMY RAZEM

Zapłacone

Miczek Michal - BP5 / M POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Mielańczyk Mateusz 136 B10 / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Mielańczyk Patrycja 137 B10 / K30 POL Rybnik

Zapłacone

Mierzwa Aleksander - B10 / M40 POL Racibórz Eko-Okna Runners

Niezapłacone

Mika Paulina 138 B5 / K20 POL Radlin Radlinioki w Biegu

Zapłacone

Miketa Marek 139 B10 / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Mitura-Zielonka Paweł-Spacermistrz 140 NW5 / M30 POL Rybnik Rybniski Klub Nordic Walking / Spacermistrz

Zapłacone

Mrowiec Bernard 141 B10 / M50 POL Tworków Tempo Tworków

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 142 B10 / M20 POL Ściborzyce Wielkie

Zapłacone

Myszka Krzysztof 143 B5 / M20 POL Rybnik Petarda Team

Zapłacone

Uczestnik anonimowy - B10 / K30 POL Sosnowiec Biegiem przez góry

Niezapłacone

Niedzwiecki Zenon 144 B10 / M40 POL Rybnik Radlinioki W Biegu

Zapłacone

Niestrój Sylwia 145 NW5 / K40 POL Lubomia dystans

Zapłacone

Noga Krystian 146 B10 / M30 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Nowacki Robert - NW5 / M40 OAT
POL Pyskowice OAT

Niezapłacone

Nowomiejski Adam - B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Ochman Aleksandra 147 NW5 / K40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Ochman Ireneusz 148 NW5 / M50 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Ochman Maria 149 NW5 / K50 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Ochman Rafał 150 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Orzażewski Marek - B5 / M30 POL Bytom OPEL ACTIVE TEAM

Niezapłacone

Orzyszek Roksana 151 NW5 / K30 POL Rydułtowy

Zapłacone

Osetek Paweł 152 B10 / M30 POL Pszów Radlinioki w biegu

Zapłacone

Oślizło Mateusz 153 B5 / M30 POL Wodzisław Śląski

Zapłacone

Pasternak Zbigniew 154 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Pastuszka Artur 155 B5 / M30 POL Bieruń RUN STUNT

Zapłacone

Pawelczyk Józef 156 B5 / M40 POL Rybnik rybnicka grupa biegowa-pędzimy razem

Zapłacone

Pawlicka Judyta - BP10 / K POL Rybnik

Niezapłacone

Pepel Katarzyna 157 B10 / K30 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Perlikowski Kamil 158 B5 / M20 POL Rybnik

Zapłacone

Pfeifer Dariusz 159 B10 / M50 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Pich Janeta 160 NW5 / K40 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Piekarczyk Tomasz 161 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Piela Stanisław 162 B10 / M30 POL Cięcina

Zapłacone

Pietrzak Przemysław 163 B10 / M40 POL Krapkowice

Zapłacone

Pilszak Krystian 164 NW5 / M60 POL Racibórz Podaj Rękę-Team

Zapłacone

Pingielska Małgorzata - B5 / K40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Pingielski Sławomir - B10 / M40 POL Radlin Radlinioki W Biegu

Niezapłacone

Podlesny Marian - B10 / M50 POL Świerklany

Niezapłacone

Pogorzelska Wiesława 165 NW5 / K40 POL Gorzyce Forma

Zapłacone

Pokrzywnicki Marcin 166 B5 / M20 POL Rybnik Team Szlajs

Zapłacone

Pospisil Petr - B5 / M40 CZE Otice

Niezapłacone

Prosół Michał - B5 / M30 POL Rybnik Boli mnie kolano

Niezapłacone

Przybyła Mateusz - B10 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Niezapłacone

Pszczółkowski Artur - B10 / M30 POL Rybnik Leader Fox MTB Team

Niezapłacone

Pudełko Dariusz 167 NW5 / M50 OAT
POL Kozłów Opel Activ Team

Zapłacone

Pyszny Mirosław - B10 / M50 POL Rybnik Rybnicka Grupa Biegowa Pędzimy Razem

Niezapłacone

Rajwa Roman - B10 / M20 POL Chybie KB MOSiR Jastrzębie

Niezapłacone

Rakowski Marcin 168 B10 / M30 POL Czerwionka-Leszczyny Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Ratajczak Dariusz - B10 / M40 POL Czerwionka-Leszczyny Pędzące Żółwie IMI

Niezapłacone

Reclik Jacek 169 BP5 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Reclik Piotr 170 B5 / M20 POL Rybnik Decathlon Rybnik

Zapłacone

Reiter Hanna 171 B5 / K40 POL Gliwice Slow Jogging Gliwice

Zapłacone

Rek Katarzyna 172 B10 / K40 POL Radlin Radlinioki w biegu

Zapłacone

Rogacz Piotr 173 BP10 / M POL Sosnowiec HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Różyczka Joanna - B5 / K30 POL Smolarnia-Serwitut

Niezapłacone

Sandomierska Anita 174 B5 / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Sandomierski Filip 175 B5 / M10 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Sbeczka Rafał - B5 / M20 POL Tworków EasyRun Racibórz

Niezapłacone

Schabek Łukasz 176 B10 / M20 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Serwotka Jan 177 NW5 / M60 POL Wodzisław Śląski Forma Wodzisław Śląski

Zapłacone

Sielska Dagmara 178 B5 / K20 POL Pyskowice Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Sielska Joanna 179 NW5 / K40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Sielski Jarosław 180 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Sieniawska Janina 181 B5 / K60 POL Kędzierzyn-Koźle Ks Koziołek Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Sitko Adam 258 B10 / M40 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Skrzyński Janusz 182 B10 / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Skrzypczak Grzegorz 183 B10 / M40 POL Kędzierzyn Koźle Running Dj Team/Activ Eagles Pro

Zapłacone

Slisz Maria 184 NW5 / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Śliwa Anna 185 BP5 / K POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Śliwiński Piotr 186 NW5 / M30 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Słomka Hanna 187 NW5 / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Słotosz Waldemar 188 B10 / M40 POL Kędzierzyn Koźle

Zapłacone

Słupik Tomasz 189 B10 / M40 POL Bełk Eltoms - Bełk

Zapłacone

Sobczak Sławomir 190 B10 / M30 POL Racibórz

Zapłacone

Sobczyk Gabriela 191 B10 / K50 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Sobczyk Grzegorz 192 B5 / M10 POL Racibórz SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Sobel Łukasz 260 B10 / M30 POL Ujazd BB Team

Zapłacone

Solich Ola - B5 / K30 POL Raciborz Sulis Hoko Team

Niezapłacone

Soska Michał 193 B10 / M30 POL Wisła

Zapłacone

Sowa Andrzej 194 B10 / M40 POL Chorzów

Zapłacone

Sprutta Mateusz 195 B10 / M20 POL Mysłowice Carbon OCR Racing Team

Zapłacone

Stabla Jarosław 196 B10 / M40 POL Stanowice DECATHLON Rybnik przyjaciele

Zapłacone

Stabla Kasia 197 B10 / K40 POL Stanowice Decathlon Rybnik przyjaciele

Zapłacone

Stacherczak Kamil 198 B5 / M20 POL Radlin Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Stachowski Ireneusz 254 B10 / M40 POL Wodzisław Śląski FORMA WODZISŁAW ŚLĄSKI MONSUN SPORT

Zapłacone

Stawarczyk Anna 199 NW5 / K30 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Stawarczyk Bartosz 200 NW5 / M0 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Stawarczyk Krystian 201 NW5 / M40 OAT
POL Rybnik Opel Active Team

Zapłacone

Studnik Grzegorz - B10 / M30 POL Rybnik Global Run

Niezapłacone

Sułkowska Lucyna - BP5 / K POL Rybnik Decathlon RybnikPrzyjaciele

Niezapłacone

Surma Adrianna 202 B5 / K20 POL Radlin RADLINIOKI W BIEGU

Zapłacone

Surman Aleksandra 203 NW5 / K60 OAT
POL Rybnik

Zapłacone

Surman Krzysztof 204 B10 / M60 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Świerczyński Michał 205 B10 / M30 POL Tychy Elektrony

Zapłacone

Szajer Jadwiga 206 NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic walking

Zapłacone

Szajer Jadwiga - NW5 / K60 POL Rybnik Rybnicki Klub Nordic walking

Niezapłacone

Szala Beata 207 B5 / K30 POL Rybnik Sbd Energetyk Rybnik

Zapłacone

Szczurek Marcin - BP5 / M POL Skoczów

Niezapłacone

Szefer Michał 208 B10 / M20 POL Rydułtowy

Zapłacone

Szewczyk Damian 209 B10 / M40 POL Jejkowice

Zapłacone

Szewczyk Jacek 210 B5 / M30 POL Rydułtowy Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Szklorz Sylwester 211 B5 / M50 POL Katowice Ads Masna Krytyczna

Zapłacone

Szulik Piotr 212 B10 / M20 POL Rybnik Jadymy Durś

Zapłacone

Szymańska Anna 213 B10 / K30 POL Stare Koźle Activ Eagles Pro

Zapłacone

Szymura Grzegorz 214 B10 / M40 POL Leszczyny Leszczyny

Zapłacone

Szymura Izabela 215 B5 / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Szymura Kamil 216 B5 / M10 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Szymura Wojciech 217 B5 / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Tiahnybok Paweł - B5 / M40 POL Kalety Socios Silesia

Niezapłacone

Tkocz Irena 218 B5 / K30 POL Jejkowice Petarda Team

Zapłacone

Toman Andrzej 219 B5 / M50 POL Stanowice Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Tomas Marzena - NW5 / K30 POL Syrynia Radlinioki w biegu

Niezapłacone

Tomaszczyk Piotr - NW5 / M50 POL Czerwionka-Leszczyny Megawat Running Team

Niezapłacone

Tomaszczyk Rafał - B10 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny

Niezapłacone

Tyczewska Paulina 220 NW5 / K30 POL Kraków Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

Tyczewska Teresa 256 NW5 / K40 POL Gliwice

Zapłacone

Tyczewski Jacek 221 NW5 / M40 POL Gliwice Lux Torpeda Małopolska

Zapłacone

Urbańczyk Dawid 222 BP5 / M POL Bytom Lecymy Durś

Zapłacone

Uss Jola 223 NW5 / K50 POL Wadowice LUX TORPEDA Małopolska

Zapłacone

Warcholińska Anna 224 NW5 / K30 POL Racibórz Eko-okna runners

Zapłacone

Warcholińska Wiktoria 225 BP5 / K POL Racibórz Easy run racibórz

Zapłacone

Wawer Mateusz 226 B10 / M20 POL Czerwionka-Leszczyny Luxtorpeda Czerwionka

Zapłacone

Wawro Anna 227 NW5 / K50 POL Pawłowice Śl Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Wegner Jacek 228 BP10 / M POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Weisman Izabela - B10 / K40 POL Żory MaratonyPolskie.PL TEAM

Niezapłacone

Weiss Dominik - BP5 / M POL Bytom

Niezapłacone

Wiaterek Dawid 229 B5 / M20 POL Rybnik Decathlon Rybnik i Przyjaciele

Zapłacone

Uczestnik anonimowy 230 B5 / M40 POL Rybnik Emeryt

Zapłacone

Wierbicki Krystian 231 B10 / M40 POL Pszów

Zapłacone

Wiśniewski Tomasz 232 B10 / M30 POL Jastrzębie Zdrój SBD Energetyk Rybnik

Zapłacone

Witczak Adam 233 B10 / M30 POL Pyskowice M.A.J Correre

Zapłacone

Witek Jacek 234 NW5 / M40 OAT
POL Gliwice Opel Active Team

Zapłacone

Witek Judyta 235 NW5 / K30 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Witek Paweł 236 B5 / M30 POL Rybnik

Zapłacone

Woch Szymon 237 B10 / M30 POL Rybnik STUDIO ENERGIA TEAM RYBNIK

Zapłacone

Wojtysiak Łukasz - B10 / M30 POL Rybnik

Niezapłacone

Wolnik Jolanta 238 NW5 / K40 POL Ligota Ksiazeca

Zapłacone

Worwa Dorota - NW5 / K50 POL Jawiszowice

Niezapłacone

Woś Magda - B10 / K20 POL Rydułtowy YNO ULTRA

Niezapłacone

Wrzosek Damian 239 B10 / M20 POL Czeladź

Zapłacone

Wrzosek Karolina 240 B10 / K30 POL Czeladź #czeladzbiega

Zapłacone

Wyka Natalia 241 BP5 / K POL Turze

Zapłacone

Wyszynska Karina 242 B10 / K30 POL Kietrz Dar-Bud Team

Zapłacone

Zawiślak Izabela 243 B5 / K0 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Zawiślak Katarzyna 244 B5 / K30 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Zawiślak Marcin 245 B5 / M40 POL Tarnów Opolski

Zapłacone

Zegzuła Robert - B10 / M40 POL Żory Hrmax

Niezapłacone

Zieba Anna - B10 / K30 POL Kietrz Dar Bud-Team

Niezapłacone

Zimny Cecylia 246 NW5 / K40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Zimny Ireneusz 247 B10 / M40 POL Rybnik Decathlon Rybnik Przyjaciele

Zapłacone

Zwierzyński Piotr - B10 / M50 POL Rybnik Unatco

Niezapłacone

Zych Alicja 250 B10 / K30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Zych Paweł 249 B10 / M30 POL Kędzierzyn-Koźle

Zapłacone

Zyma-Potempa Aldona 248 BP5 / K POL Dąbrowa Górnicza HDR Wataha Dąbrowa Górnicza

Zapłacone

Zaloguj się

Zaloguj się Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Nie chcesz szybko rejestrować się w zawodach?
Nie chcesz zbierać wyników w swoim koncie?

Zgłoś udział bez logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Resetuj hasło

Nie masz jeszcze konta uczestnika? Zarejestruj się

Wróć do logowania

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Sprawdź swój email

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość umożliwającą ustawienie nowego hasła.

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU

Zarejestruj się

Załóż konto Przez facebook
Lub podaj swój email i hasło

Masz już konto uczestnika? Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła? Resetuj hasło

Konto obsługuje

DO:ST:AR:TU